suzu gsx vingerdab ???
Moderaator: Moded
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
- Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
- Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta
NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.
Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
suzu gsx vingerdab ???
sai just soetatud selline ja jama siis selline, et linna kiirusel 40-70 km/h masin vingerdab, täpsemalt öeldes siis tahab nagu paremale keerata aga ise surud ju lenksu vastu ja siis läheb oteseks ja kogu se sõit tekitab sellise vingerdamise. ja päris koormav on sedasi linnas sõita. maanteel pole probleemi üle 70 siis jookseb otse lase kasvõi käed lahti. tagaratas on õige vähemalt pingutuskriipsude järgi. kas tõesti raam kõver ????
Oskab keegi äkki veel arvata mida vaadata või reguleerida ???
Re: suzu gsx vingerdab ???
Jaanipäev möjub lihtsalt mönele vingerdavalt ! Proovi esmasäeval uuesti! Head jaani!
Re: suzu gsx vingerdab ???
kummid tyhjad

-
- Postitusi: 3227
- Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
- Tsikkel: Mitmed
- Tänanud: 35 korda
- Tänatud: 222 korda
Re: suzu gsx vingerdab ???
Vaata kas esihark korras ja mõõda rataste paralleelsus latiga üle(kui sul praegu midagi targemat teha pole )
Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju
-
- Postitusi: 1458
- Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
- Tsikkel: VX 800
- Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
- Kontakt:
Re: suzu gsx vingerdab ???
Mis seisukorras rehvid on? Häda võib ka rehvide valest kulumisest tulla, st. näiteks on ühte rehvi külge rohkem äästatud.
http://www.krracing.ee/
-
- Postitusi: 2430
- Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
- Tsikkel: gixxer
- Asukoht: Tallinn
- Tänanud: 1 kord
- Tänatud: 9 korda
- Kontakt:
Re: suzu gsx vingerdab ???
Mõtetu neid kõiki variante üles loetlema hakata. Astub läbi siit ja asi korras: http://www.dragbike.ee/pood/?p=12
Re: suzu gsx vingerdab ???
mõlemad rehvid on uued ja ilusti rõhu all, kui nüüd ratta juurde pääsen siis vaatan tagakiige ka üle, tallinn on liig kauge, kui ise hakkama ei saa siis vast ligemal (Tartu) kah spetsaliste kes asja uurivad puurivad. muidugi tänan kõiki abipakuujaid ja muidu mölamehi
Re: suzu gsx vingerdab ???
Tundub nagu tagaratas oleks viltu all. Laagrid üle kontrollida.
Muuseas veoketi pingutuse skaala ei pruugi alati ausalt rääkida. Vaata kas veokett jookseb ilusti hammaka peale ega ole läikivaks kulutanud hammaka servi.
-
- Postitusi: 1754
- Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
- Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
- Asukoht: Tartu
- Tänatud: 27 korda
Re: suzu gsx vingerdab ???
Ratas vingerdab, kui teda vingerdama panev jõud on muutlik. Kui see tuleneb rattast enesest, on midagi, mis peaks olema kinni, tegelikult lahti. Esihark (nt roolikannu laager - aga see annab pigem mõnusama flapperi, mitte ujumise). Rehvid... eriti ei usu, rehv, mis nii ujuma võtab, peab ikka silmanähtavalt soss olema. Samas ebaühtlase kulumise puhul oleks jõnksumine ratta pöörlemise rütmis ja oleks tunda.
Tagakiige loksub... täiesti võimalik põhjus, see annab tunda nii tee kaldest kui tuulest kui kiirendusest-pidurdusest.
Aga miks mitte ka nt üks rikkis esiamort???
Kõver raam, ratas viltu all jne - no ebatasasel teel õõtsudes või kurvisõidus tekiks tuntav vahe, aga tasasel teel ja otse sõites harjud kõvera masinaga nii ära, et ei uju seal küll mitte midagi.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.