Teadjad mehed,palun abi!!! Yamaha R6 1999a.KORRAS!
Moderaator: Moded
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
- Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
- Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta
NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.
Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
-
Teema algataja
Teadjad mehed,palun abi!!! Yamaha R6 1999a.KORRAS!
Selline mure siis,et tahtsin tsikli käivitada aga ei võta starterit taha esiteks,teiseks lükkasime käima aga pöörded kõiguvad,spidokas näitab seisu ajal 125km/h,õlituli vilgub,signa ei tööta,kas viga võib olla tõesti ainult akus,sest laadides näitab,et on täis aga tegelikuses ei ole särtsugi,kui klemme kokku panna.Eelmisel hooaja viimasel sõidul töötas kõik laitmatult .Talvel sai ka mõned korrad akut laadida...On kellelgil sarnaseid kogemusi olnud?Tänud vastajatele.
Re: Teadjad mehed,palun abi!!! Yamaha R6 1999a.
heigo20 kirjutas:Selline mure siis,et tahtsin tsikli käivitada aga ei võta starterit taha esiteks,teiseks lükkasime käima aga pöörded kõiguvad,spidokas näitab seisu ajal 125km/h,õlituli vilgub,signa ei tööta,kas viga võib olla tõesti ainult akus,sest laadides näitab,et on täis aga tegelikuses ei ole särtsugi,kui klemme kokku panna.Eelmisel hooaja viimasel sõidul töötas kõik laitmatult .Talvel sai ka mõned korrad akut laadida...On kellelgil sarnaseid kogemusi olnud?Tänud vastajatele.
Pole küll yamu mees, aga kas see 125 ei näita mingit veakoodi?????? soovitan seda sul uurida.
-
- Postitusi: 333
- Liitunud: 17 Dets 2003, 01:38
- Asukoht: Tartu
- Tänanud: 2 korda
- Tänatud: 36 korda
Re: Teadjad mehed,palun abi!!! Yamaha R6 1999a.
Enne kui hakkad suuremaid vigu otsima siis proovi korraliku akuga - väga levinud põhjus sellistel sümptomitel.
Re: Teadjad mehed,palun abi!!! Yamaha R6 1999a.
ma paneks oma raha selle pistiku peale, mis asub vasaku küljegondli taga, tavaline keiss on selline, et talvega oksüdeeruvad klemmid roheliseks ja siis on igasuguseid veidraid elektri anomaaliaid nähtud.
Tegu sellise 5cm x 1cm valge pistikuga, mis ühendab näidukiploki ja juhtraua nupud ja kõik muu, mis tsikli ees osas asub taga osas asuva elektroonikaga.
Re: Teadjad mehed,palun abi!!! Yamaha R6 1999a.
Kui akulaadja peale ühendamisel mingi paari sekundi pärast amperaas nulli langeb, siis on uue aku ost kahjuks.
edit: tester peale ja vaata, mis aku pinge on, peaks ca 12,5 kanti olema pärast laadimist.
-
Teema algataja
Re: Teadjad mehed,palun abi!!! Yamaha R6 1999a.
Tänan kõikidele vastajatele, viga oligi akus,ostsin uue ja kõik töötab nagu kellavärk:)
Re: Teadjad mehed,palun abi!!! Yamaha R6 1999a.
Fos kirjutas:Kui akulaadja peale ühendamisel mingi paari sekundi pärast amperaas nulli langeb, siis on uue aku ost kahjuks.
edit: tester peale ja vaata, mis aku pinge on, peaks ca 12,5 kanti olema pärast laadimist.
Ma unustasin terveks talveks akuklemmid peale. Nüüd käivitades oli täpselt sama lugu. Armatuuris ei hakanud süüte sisse keeramisel mitte ükski tuli põlema. Viskasin akule laadija järgi. Näitas nulli ja laadima ei hakanud. Hoidsin madala pingega laadijat pikemat aega järgi. Mingi hetk hakkas natukene "voolu sisse võtma". Panin rattale peale tagasi ning lasin starteriga paari ringiga tühjaks tagasi ning pani uuesti laadima. Siis võttis juba rohkem voolu sisse ning hakkas toimima. Seega ei maksa rutates akut minema visata.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.