super tenere-summuti??!!

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoking
Postitusi: 71
Liitunud: 30 Okt 2007, 21:33
Tsikkel: Honda Hornet 919
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

super tenere-summuti??!!

Lugemata postitus Postitas motoking »

tervist!

On keegi super tenere omanikest aparaadile uue summuti külge kruvinud?

Ma siin kodo... põlve otsas..keevitasin suure tuhinaga juba vahejulla, mis kaks toru üheks viib, valmis! Nüüd sooviks edasisi soovitusi püta suhtes!

Proovisin ka ühte otse läbi pütta, aga sellega jääb metsikult kostma selline häiriv lärin gaasi vabastamisel!!!

Ette tänades!
Motoking

JAWA 250-->kawasaki ZX9R ninja-->suzuki rmz 250-->yamaha super tenere---> kingquad 700 ---> Honda Hornet 919
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”