tuula,muravei jne.

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
donn

tuula,muravei jne.

Lugemata postitus Postitas donn »

ehk siis on kellegil kogemusi nende masinatega.kuda on kiirus kuda vastupidavus ,palju võiks maksta jne.
vabandan kui teema on juba olnud. :oops:

kasutaja1
Postitusi: 487
Liitunud: 19 Apr 2004, 09:17
Asukoht: Tartu/Speedfight 2

Lugemata postitus Postitas kasutaja1 »

teemat olnud küll ei ole, aga vene masin nagu ikka. kunagi ammu oli vanaisal selline pill ja sõitis sellega kenad aastad ilma remondita. No tõepoolest hooldust ikka tegi ntx õlid jne. Rohkem nagu midagi. Vastupdav aparaat. Tuula muuseas oli see masin !

Teema algataja
ktmtq

Lugemata postitus Postitas ktmtq »

tuula peaks olema 200 või isegi 250-ne.. pole kindel. Muravei on see kastiga vist. Olen näind ja ütleks et päris edulised asjad. Küttekule aint nendel asjadel suur..

Teema algataja
kiirustaja

Lugemata postitus Postitas kiirustaja »

põhimõtteliselt nad ikka vanad vene rollerid nagu ka itaalia vespad ja taolised. minuteada omavad nad vist 3 või nelja käiku ning isteasend on sama nagu rolleril

Teema algataja
Sanchez

Lugemata postitus Postitas Sanchez »


Teema algataja
ds

Lugemata postitus Postitas ds »

Mul ühel tuttaval on maal kastiga muravei. Vägagi lahe pill. Ta kasutab selleks, et puid tassida jne. 250 ccm, liigub päris korralikult. Maksis selle eest 3500, kuid tagarattad vahetas ära.

Teema algataja
Leid

Lugemata postitus Postitas Leid »

Midagi sellist
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?hig ... vei&t=7458
Võin õelda, et vägev pill on. Starterist läheb käima saab ka vändaga käivitada. Originaal akud on tavaliselt minema visatud ja pandud auto aku kasti. Edasi lähevad ikka normilt. mootor siis 250 cc. Puudused on sellised, et esi tuli näitab otse ja tuli ei keera lenksudega kurvis ja pimedas üllatused. Hea lauluga ajab sellel masinal kastinurga maase ja ise kaod lenksude tagant. Käike edaspidi on 4. Kannaga vajutades suurenevad ja varbaga vähenevad. Tagurpidi võib kah sajaga sõita kui soovi ja keegi nii kõva mees on sest tagumine käik käib reeversia ei tea kas kirjapilt sai õige. Osadele isenditele pannakse mingi vene kaaruti raatad alla, mis on märksa suuremaid kuid ei sega midagi. Lumest läheb kah üsna hästi läbi kui ketid peale pana. Kipub kurvides aint otse minema vahest.

Pohlakas
Postitusi: 170
Liitunud: 03 Mai 2005, 15:04
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Pohlakas »

Muide, see tuula seal pildil, sellise kerega Vjatkat on ka;) Ma täna sain;).
Yamaha Aerox|Vjatka Elektron 150ccm|

Teema algataja
Tiit21

Lugemata postitus Postitas Tiit21 »

Minu vennal on muravei.Suht tore pill-edasi läheb kuni 60km/h.Täisrenovatsioon sai tehtud.Edasi läheb küll,ka siis kui kast on liiva vms täis.Tagurpidi söites ei soovita kiirustada kuna sarved hakkavad vänderdama ja kui kinni ei hoia siis lendad maha nagu mu vend talvel tegi. :P Ketid ei ole talvel sõites eriti vajalikud kuna jäärajal sai natuke testitud ja läks edasi küll ainult keeramine oli raskendatud.Hobipilliks soovitan soojalt kuna pönevus ja vöimalused ei saa sellega kunagi otsa :wink:

kullokas
Postitusi: 192
Liitunud: 10 Okt 2003, 16:20
Asukoht: Tagadi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kullokas »

Tuulad, Turistid ja Muraveid on 200 cm³-se mootoriga, mitte 250-sed.
Kasutaja avatar

masto
Postitusi: 112
Liitunud: 28 Apr 2006, 20:34
Asukoht: saar

Lugemata postitus Postitas masto »

muravei on tegija masin. mul sõber on sellega isegi tagarataste peal sõitnud ja ka veel külje peal
tähtis on v6it mitte osav6tt
Kasutaja avatar

Enemy Territory [ COD ]
Postitusi: 271
Liitunud: 01 Juun 2006, 10:02
Asukoht: Tartu | Benelli 491 (Y) 70 cm3 :)

Lugemata postitus Postitas Enemy Territory [ COD ] »

mul maal on muravei kastiga :) liigub h2sti maal tassin sellega taaliselt kartueleid põlla pealt vms no teen tööd sellega kui vaja ja veab ilusti :P
S¤Ã¤Ã¤S¤E
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

ktmtq kirjutas:
tuula peaks olema 200 või isegi 250-ne.. pole kindel. Küttekule aint nendel asjadel suur..
kiirustaja kirjutas:
minuteada omavad nad vist 3 või nelja käiku ning isteasend on sama nagu rolleril
ds kirjutas:
250 ccm, liigub päris korralikult.
Leid kirjutas:
mootor siis 250 cc.
Antud teema on väga ilmekas näide sellistest foorumitest midagi küsimise mõtetusest - kõigepealt karjuvad need, kes eriti midagi ei tea (isegi ei käikude arvu ega mootori kubatuuri) aga oletavad või pakuvad umbes, et tähtsad paista.
Lisaks väita 200cc suurte rollerite kohta, neist osad veel ka kaubaveo omad, et küttekulu, mis on enamvähem samaväärne teie riisirakettidega ja kordades väiksem nende tüünitud versioonidest, on suur???
Väita rolleri kohta, et isteasend on sama kui rolleril???
jne jne jne.
Foorumis igas teemas sõnavõtmine ei ole kohustuslik!
hälvik

Teema algataja
kaur1992

Lugemata postitus Postitas kaur1992 »

masin liigub jh päris kenasti, endal keevitasin sigulli rummud ratta velje külge ja praegu on taga siis R13\65\165 talvel sai regi järgi pandud ja.. nalja sai :wink: :lol:

oltc1100
Postitusi: 294
Liitunud: 19 Mai 2004, 14:07
Tsikkel: R6
Asukoht: Võru/Tartu/Tallinn

Lugemata postitus Postitas oltc1100 »

tuulal, muraveil, turistil ja tulitsal on mootori kubatuuriks 200cm3. muraveil on reduktor vahel ja kiiremini kui 70 km/h pole ma veel välja ajanud. aga varem oli mul turist see läks 85 km/h välja. muravei on ka olemas, väga hea masin, ainult natuke rohkem remonti vajab kui mõni korralikum lääne pill.
Kasutaja avatar

KubsiK
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Mai 2005, 15:49
Asukoht: põlva/peugeot zenith.

Lugemata postitus Postitas KubsiK »

endal on muravei, preegalt timmisime süüdet, ja kakkusime terve mootori maha, preegalt seisab karaasis, aga jh mina enda kylas kyll ühtegi venda ei teaks kes poleks selle kastis olnud ning sõita saanud. jah kui ikka suurem koorem peal siis jääb jõudu väheks mäkke tulla, aga natukese rahvaga hoia pöördes tossab kyll nii mis hirmus aga jh seda vaja ju ja liigub nagu loom.

asi suht vana juba mingi 25a kindlalt, ja roostes on nats aga jh :D hea masin eriti driftimiseks :D tõmbab kylge nii mis jaksab, yks asi võiks sellega lahe olla, talvel sõitmine, kui ketid alla saaks siis vast driftiks nagu mingi drifti masinad :D
Peugeot Zenith (Y)
Tuula kolmekas 175ccm
Proud Member of SpeedClutch!!
Pilt

Teema algataja
janno823

Lugemata postitus Postitas janno823 »

KubsiK kirjutas:
endal on muravei, preegalt timmisime süüdet, ja kakkusime terve mootori maha, preegalt seisab karaasis, aga jh mina enda kylas kyll ühtegi venda ei teaks kes poleks selle kastis olnud ning sõita saanud. jah kui ikka suurem koorem peal siis jääb jõudu väheks mäkke tulla, aga natukese rahvaga hoia pöördes tossab kyll nii mis hirmus aga jh seda vaja ju ja liigub nagu loom.

asi suht vana juba mingi 25a kindlalt, ja roostes on nats aga jh :D hea masin eriti driftimiseks :D tõmbab kylge nii mis jaksab, yks asi võiks sellega lahe olla, talvel sõitmine, kui ketid alla saaks siis vast driftiks nagu mingi drifti masinad :D
endal mureavei olemas,ei saa kurta hea masin on :) Aga selles driftimise kota nii palju et talvel enamus ajast kylg ees,aga kui on migi liiva tee vms kus kohati kruus väljas siis pole mõtet driftima hakkata väga haletalt lenda kylje peale :twisted: endal kord nii juhtunud ja enam ei taha :D

oltc1100
Postitusi: 294
Liitunud: 19 Mai 2004, 14:07
Tsikkel: R6
Asukoht: Võru/Tartu/Tallinn

Lugemata postitus Postitas oltc1100 »

kruusapeal peab end ikka kallutama kh :wink:

Robskar
Postitusi: 307
Liitunud: 25 Sept 2005, 21:31

Lugemata postitus Postitas Robskar »

KubsiK kirjutas:

endal on muravei, preegalt timmisime süüdet, ja kakkusime terve mootori maha, preegalt seisab karaasis, aga jh mina enda kylas kyll ühtegi venda ei teaks kes poleks selle kastis olnud ning sõita saanud. jah kui ikka suurem koorem peal siis jääb jõudu väheks mäkke tulla, aga natukese rahvaga hoia pöördes tossab kyll nii mis hirmus aga jh seda vaja ju ja liigub nagu loom.

asi suht vana juba mingi 25a kindlalt, ja roostes on nats aga jh :D hea masin eriti driftimiseks :D tõmbab kylge nii mis jaksab, yks asi võiks sellega lahe olla, talvel sõitmine, kui ketid alla saaks siis vast driftiks nagu mingi drifti masinad :D

Loodame,et piilo ära ei lõhu, sõidab kll suht hullusti =D.
Tulin ükskordautoga, siis ees oli jäljed, ja keeras just mu ette nagu, siis lasi ka kruusa peal ühest äärest teise, kast rahvast täis =P.
See peaks nüüd tiba püssim ka olema, sul isa häkkis seal midagi, väga tihe oli igaljuhul =D.
Suht hullult roomab läbi pasa , ja mingi liivahunnikut vallutasime kunagi sellega xd, tulemus ol isee,et tagarattad oid pmst õhus.


albert52
Postitusi: 25
Liitunud: 09 Juul 2007, 21:20

Lugemata postitus Postitas albert52 »

Endal on Vjatka, tegelikult lausa 2 tk. Mõlemad versioonid on olemas: VP-150 ja Elektron. Välimuselt võivad vinged olla, kuid minekult hästi mannetud. Rasked kolakad. Hästi töötada nad mul ei taha, kuigi on varutud lisamootorid jne. Suvel linnapeal mõni väike tiir teha - why not. Püüab igatahes pilke uhkelt.

Ilgelt tahaks ka soetada Tuula: http://www.unic-moto.ee/gfx/museum/Tuula_T200_1960.jpg Ilgelt retro masin, kuid neid enam ei liigu. Mootor on igatahes olemas. Muravei, on muidu tehtud Turisti/Tulitsa baasil, esiots on neilt võetud.

Peace :wink:


Robskar
Postitusi: 307
Liitunud: 25 Sept 2005, 21:31

Lugemata postitus Postitas Robskar »

albert52 kirjutas:

Ilgelt tahaks ka soetada Tuula: http://www.unic-moto.ee/gfx/museum/Tuula_T200_1960.jpg Ilgelt retro masin, kuid neid enam ei liigu. Mootor on igatahes olemas. Muravei, on muidu tehtud Turisti/Tulitsa baasil, esiots on neilt võetud.

Peace :wink:

Mh, sõbral on täpselt see.
Eelmine aasta sõitsime sellega niisama. Siis läks täitsa hästi edasi. Suht väikse maapeale sai juba 4-nda sisse, ja ei ütleks,et tal kiirendus väga s**t oli.
See aasta tegime kõik puhtaks, ja värvisime masina ära. Aga, siis kui tööle panime ,tuli üllatus - enam, edasi ei käind. Ainuke, mis pole originaal, on aku, ja spido osa. SPido on olemas,aga katki. Kõik muu on peal, ja töötab. Meil niimodi,et lüliti( on/off) on süüde, ja starter on ka nupuga .. =P

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”