sidur?

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
zybyx

sidur?

Lugemata postitus Postitas zybyx »

probleem siis selles et kui roller kohapeal käima panna ja sõitma hakkata siis hakkab varjaatori rihm jõhkralt üle käima, kuid kui hoo sisse saab on korras. ps. rolleril sai hiljuti vahetatud varjaatori rihm ja peale rihma vahetust seda ei teind, lihtsalt üle öö hakkas jebima pole ka varjaatorist kuulda olnud kulumis märke enne nagu varjaatori vilisemine. õhtul oli korras ja kui hommikul välja ajasin tööle panil hakkas pihta, kas on võimalik et siduri juures midagi mäda või on varjaatori rihm niipalju venind? kuigi eelmise rihmaga sai 6000km umbes maha sõita enne kui kulumis märgid tekkisid, sellega olen vaevu 600km sõitnud kui sedagi. rolleriks yamaha jog:(

Teema algataja
Treax

Lugemata postitus Postitas Treax »

samas kui sa oled sellega s6itnud m2rja ilmaga ja kuskilt tihendid on katki vms siis on võimalik et variaatori taldrikud on m2rjad vms. endal mul l2ks tihend katki. võtsin vahelt 2ra ja siis kui on niiske ilm v6i pesen rollerit hakkab ka nagu rihm ringi k2ima.
Kasutaja avatar

xzburnoutzx
Postitusi: 1256
Liitunud: 26 Aug 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn/Dragster
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas xzburnoutzx »

Tihend ei ole kuidagi määrav. Kui ta sul libiseb siis ütleks, et sul on survevedru väga väga välja veninud. Reeglina tuleb vilisevat heli variaatori juurest siis, kui rullid on väga ära kulunud. Kindel et, on õige rihm selle masina jaoks?

Teema algataja
zybyx

Lugemata postitus Postitas zybyx »

ok korda sain, tuli välja et üks tagumine taldrik oli kinni kiilunud kuidagi ning taldrikud ei läind kokku
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”