Opeli esitulede süsteem nässus

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7437
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 2011 korda
Tänatud: 597 korda

Re: Opeli esitulede süsteem nässus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

renx kirjutas: 12 Dets 2024, 21:36
urmas66 kirjutas: 12 Dets 2024, 11:29
Xenon tuledel on nõtav kõrgusregulaator ja kui see pekkis siis tuled ei saa töötada. Kas sul oli juba LEDbar ehk lisakaugtuli seal kuidagi ühendatud või sa lihtsalt tahad seda lisada? Kui oli ilma canmoodulita,siis see üks põhjus,miks ka mingid vead võisid tekkida. Kui vaja lihtsalt paigaldada,siis selle saab osta siit. Olen sealt mitmele autole võtnud ja töötavad ning on kvaliteetsed asjad.
https://www.autoextra.ee/et/a/can-kaugt ... l-highbeam

Kuldses börsis kuulutamine on eraisikule tasuta,pane tuled sinna müüki
Kui ledbar korrektselt ühendada, kasutades releed ning ka salongis lülitit, pole ühtegi moodulit vaja. Kui toppida ledbari otse tulede võrku siis on juba eos täiesti möödalask.
......ja signaali(voolu) sisslülituseks releele saad kuidas? See sama signaal hakkabki tule(can)mooduliga autodel errorit tekitama, kui selle kuidagi üldse releed käivitama saad. Kui autol on led või xenon tulede juhtimiseks (can)moodulid, siis 12V signaali leida võimatu, sest polegi sellist ahelat kus seda leida. Lülitus ja tuli ise töötavad hoopis teiste pingetega kui 12v.
Minu mõlemal isiklikul autol ei saagi sellist voolu leida, sest see voor on kõigest mõne voldine(vist a´5V). 12V ei ole selles süsteemis isegi olemas ja selleks ongi canmoodul. Ja lüliti salongis ja kontrolllamp lisatule kohta ja kõik nõutav samuti hakkab korrektselt tööle ainult canmoodulit kasutades.
Kui sul on auto halogeen kaugtuledega,siis saab seda tulest võtta kuid paljudel autodel hakkabki siis häiret andma. Mul on hetkel 17 autot, millel on lisakaugtuled ja ma tean kuidas need süsteemid töötavad. Canmoodul ei asenda releed ja kõike muud vajalikku

PS Teemaalgatajale öeldi ju töökojast ka,et on vaja canmoodul lisada.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”