Soome tsiklimehed

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded


madmax
Postitusi: 249
Liitunud: 19 Juul 2005, 23:54
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas madmax »

Rohelisel kaardil on kiri, et kehtib ainult paberil, nii et võta kaasa. Rihmasid laeval jagub, kinnita kas või neljast nurgast. Ise viskan üle sadula ja vsjo, pole veel ükski ratas ümber läinud.
allways mad!

Antt1
Postitusi: 76
Liitunud: 03 Aug 2022, 20:29
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Antt1 »

Ma olen samuti ühe rihma üle sadula visanud ja püsib ka ainult küljejalaga paigal. Seda olen küll täheldanud et pingutama peaks samale küljele kuspool on jalg ehk rihma pinguti jala poolele. Teistpidi pannes tõmbad ratta jala pealt püsti ja siis seisab ta ainult tahtejõuga. Kuigi tsiklite reas on alati mõni ka teistpidi pingutatud ja pole veel näinud et tee peal ümber oleks kukkunud.
Rihmad on seina peal ootamas ja ma olen sõidukindad istme peale ehk rihma alla pannud.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2542
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 356 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Tehtud! :-) Väga "palav" oli ainult.
Kokku tuli 540km, millest ainult ~150 oli sirgeid (hinnanguliselt) :!: Olid tõesti väga head teed.
2. päeva teed olid veel paremad (ja paremas korras) kui see Museotie 35km lõik (mnt 3513). Ikka täiega nauding on sõita kurvist kurvi, tõusu, langust ja uude kurvi ja nii kümneid km-d järjest (w)
1000004266.jpg
Jah, seal on igal pool 50/60/80 kiiruspiirangud :ner:
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

will111
Postitusi: 5293
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 46 korda
Tänatud: 389 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas will111 »

need 50-60 piirangud lõbu väheke rikkusid ka? selles suhtes, et eks pisut kiiremini sõita on okei...aga samas päris 30 üle seal soomes ka ilmselt ei julge pidevalt lasta sest siis saad juba vägagi soolase numbriga loteriipileti või peaks juhtuma maha võtmine :D
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”