Tsikliga Lissabonist Vladivostokki


001WTR
Postitusi: 74
Liitunud: 22 Aug 2011, 17:43

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas 001WTR »

kurisookaru kirjutas:

Ise ka eelmine aasta imestasin kui esimest korda venes käisin, et liiklemiskultuur motikajuhi poolt vaadates oli kordi parem kui kallil kodumaal. Lasti vahele, tehti ruumi ridade vahel, tehti ruumi mööda minemiseks. Lehvitati ja kiideti takka. Ummikutes ei olnud mingit probleemi ette poole ukerdada, ühesõnaga lust. Loomulikult kohtasime ka roolitiblasi, õnneks Võimalik vaid Venemaal juhtumisi oli mõni.

Akrapovicid ilma bafflitetta töötavad hästi liikluse kahte lehte ajamisel :) Mõni vana pidurdab keset teed tunnustavalt, mõni vilgutab tagant tunnustavalt tuledega, mõni laseb tunnustavalt signaali :) Mööduda tuleb alati mõistliku kiirusega aga täpselt sellisega kus enam numbrimärki näha ei oleks :ner: Ja nii ongi :)

PS. Lehvitanud pole veel keegi.

PPS. Tuli veel üks asi meelde :) Keppida võiks 12 päeva jutti magamata ja keskmise kiirusega 51km/h :ner: (no offence, cool üritus oli kindlasti)

Viimati muutis 001WTR, 04 Nov 2013, 23:57, muudetud 1 kord kokku.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”