Kuidas kukkumist ära hoida.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1071
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 193 korda
Tänatud: 119 korda

Re: Kuidas kukkumist ära hoida.

Lugemata postitus Postitas villy »

Tõnis kirjutas:

Ise platsil harjutamisega on see värk, et ei taha oma ilusa rattaga keegi niisama minna kuskile proovima olukordi "kas jään püsti või kukun", kui on oht oma ratas katki teha.
Selleks peaks mingi ratta ostma siis eraldi, millega kukkumisest kahju pole, nagu need millega algajad autokoolides sõita saavad.

Mul ongi selline loll mõte peas "parem ei lähe motosurvivalile, äkki ei saa mõne harjutusega hakkama ja kukun ratta katki, pärast peab kalli hinnaga remontima" :P

Parem heida see mõte peast. :) Survivalil jagatakse varasema sõidukogemuse järgi ala kolme gruppi ja lähenetakse erineva tempoga asjadele. Lisaks jälgitakse su igat manöövrit ja saad kohese tagasiside peale igat sooritust. Kukkumised on seal harvad.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”