Huumorit

Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1247
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Re: Huumorit

Lugemata postitus Postitas Mix »

No ega kusagilt pole ju näha, et see "vastus" on ära saadetud. Pildil nähtavas faasis võib ju sõprade ees esinemiseks mida iganes sinna kribada.
Panga poolt on ilmselt teatis tulnud puht automaatselt - ilma inimese otsese sekkumiseta, kuna ilmselt tekkis mingile olulisele reale "-" (miinus) märk.
Aga noh, eks teravmeelsuse (ja kahjuks ka arvutamisoskuse puudumise) näitamiseks kärab selline situatsioon küll... :mrgreen:
Isiklikult saaksin oma teenusepakkujate käest heal meelel kasvõi sellise absurdilõhnalise meeldetuletuse, kui et ei tuleks üldse mingit vihjet võimalikust kriisist. Oleksin pea-aegu sattunud ka maksevõlglaste nimekirja koos igasuguste reaalsete ja ettekujutletavate tagajärgedega nüüd ja tulevikus, kuna üks mobiilifirma suutis oma arvete saatmist ümber korraldades ära nullida mu sõlmitud ja kaua edukalt toiminud otsekorralduslepingu. Kusagilt poolt ei tulnud "ei köh, ei möh"'i selle kohta, et mingi jama on tekkimas.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”