A load
offf kirjutas:Paragrahv 16
(2) A-kategooria mootorratta, mille mootori võimsus ületab 25 kW või erivõimsus ületab 0,16 kW/kg, juhtimisõigus antakse lisaks § 3 tabelis 1 toodud juhtudele ka isikule, kellel on juhtimisõigus ja täidetud juhiloa saamise eeltingimused mis tahes kategooria auto juhtimiseks, pärast vastavat ettevalmistust ning teooria- ja sõidueksami edukat sooritamist.Ja Paragrahv 3 tabel 1 pajatab millised eksamid tuleb sooritada.
No mitte kusagilt ei suuda leida seda konksu, mis keelab esmase juhiloa omanikul t2is A-d teha. Ma ei taha norida, mul on lihtsalt endal sama situatsioon.
Seesama tsiteeritud juhtimisòiguse andmise määrusju ütlebki, et täis A saamiseks peab olema juhtimisòigus, mitte esmane juhtimiòigus ja juhiluba, mitte esmane juhiluba.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.