Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma ei saa aru, alguses ütlesid, et said tööle ja nüüd, et mitte. Kuidas tegelikult on? Või mis sul seal ei toimi?



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas andryy »

Sain tööle ainult TigerTooli millega service kustutada aga Tuneecuga ei saa ühendust.

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kas ta sul hetkel tsiklit üldse näeb? Kui varem töötas ja nüüd äkki mitte siis imselt on mingi kamm draiveritega. Jälgisid täpselt samm-sammult juhendit?
http://www.tuneecu.com/TuneECU_En/install1.html

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Tiger 800 - starteri remont

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

StreetMoto kirjutas:
Teine asi - oleme maadelnud mitme uuema Triumphi käivitumisprobleemidega. Algatuseks ikka uus ja värske aku aga kahel isendil on osutunud vigaseks starterid, millel tulevad lahti lamellid, mille vastu harjad puutuvad. Vot starter on küll asi, mida 800-sel väga maha võtta ei taha. Kui enamasti on starteri mahavõtt 10 minutit ja piirdub paari-kolme mutri või poldi keeramisega, siis Tiger 800 starter asub kõikide asjade all kõige kaugemas kohas ja alustades protseduurist küljegondlid maha-paak maha-airbox maha ja lõpetades pritse maha ning alles seejärel jõuab starteri poltideni. Paar tundi müttamist on garanteeritud! Seda jälle mitte hirmutamiseks, vaid samade sümptomite korral kiiremaks vea diagnoosiks. Sümptom on hoolimata uhiuuest akust olukord, kus starter justkui ei jaksa mootorit ringi vedada.
Lamellid eralduvad siis, kui harjad on lõplikult ära kulunud ning harja vasest kinnitus haagib kahe lamelli vahele kinni ja kaksab ühe nendest starteri küljest lahti.

Jõudsin ka sinnamaale, kus tundus, et aku on tühi ja ei jaksa starterit ringi vedada. Eriti selgelt ilmnes see sooja mootoriga. Sai starter maha võetud (polnudki nii hull ettevõtmine kui eelnevast mulje jäi; minu koduses vabaõhutöökojas +10C juures tehtav) aga tund viisteist kulus siiski nii kokkupanekuks kui lahtivõtmiseks ära.

Probleem on lihtne - harjad kuluvad kiiresti ära (isegi väikese läbisõiduga; tüüpviga mis uuema põlvkonna starteril likvideeritud) ja ühel hetkel ei ulatu mõni neljast harjast enam kontaktideni - tööd teeb pool straterit poole jõuga ja nii tundubki, et aku on tühi ja jaksu pole. Starterit on mõistlik remontida kahel viisil:
a) viid nõmmel Pärnu maantee 388c, Starterite, generaatorite parandusse (Endel Kaharpea FIE); seal pannakse 1-2 päevaga 40€ eest uued harjad.
b) tellid endale saksamaalt Denso stratreri varuosad (Tiigri starter on Denso toodetud; kood 028512-5470) ja teed ise. Kulu ~ 40€

Kui keegi peaks vajama siis starteri varuosad leiad siit: http://www.al-electric.de. Vajalikud detailid allpool.
* Denso 028512-5470 isolaator; https://goo.gl/vj1SKu
* Denso 028530-5302 harjaraam; https://goo.gl/81lpu7
* Denso 028530-5312 hari; https://goo.gl/tsMj52

Seiklushimulised võivad proovida SUZUKI Burgmani ( AN400, E2) harju, need pidid ka 1:1 sobituma.
https://goo.gl/xt1lrJ
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

OnuPeegel
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Mai 2017, 14:46
Tsikkel: Suzuki DR650

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas OnuPeegel »

Tere,

Olen siin foorumis uus. Siiamaani olen maal olles põristanud vana Suzuki DR 650-ga, kuid nüüd plaan midagi tänavakõlbulikumat osta.
Omajagu uurinud ja puurinud, kuid praegu valikus BMW 800 GS või Triumph Tiger 800 XCx.
Aga suurim probleem asjas on see, et Tigerit küll näinud, kuid peal pole istunud ja seega ei tea, kas see suuruse poolest sobiv.
Kuna olen suht pikk isend (193 cm) ja jäsemed ka omajagu pikad, siis nii huupi ei tahaks kusagilt masinat tellida.
Seega kas siin foorumis on mõni tegelane, kes oleks nõus oma masinat näitama ja lubaks ka korra peale istuda, et saaks teada, mis tunne tekib?

Tänud ette,
OnuPeegel

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mine proovi Macintoshi oma ja siis osta ära ka :-)
Ise olen 190 ja mulle küll ei tundnud, et kuidagi väike oleks

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
OnuPeegel kirjutas:

Siiamaani olen maal olles põristanud vana Suzuki DR 650-ga, kuid nüüd plaan midagi tänavakõlbulikumat osta.
Omajagu uurinud ja puurinud, kuid praegu valikus BMW 800 GS või Triumph Tiger 800 XCx.
Aga suurim probleem asjas on see, et Tigerit küll näinud, kuid peal pole istunud ja seega ei tea, kas see suuruse poolest sobiv.
Kuna olen suht pikk isend (193 cm) ja jäsemed ka omajagu pikad, siis nii huupi ei tahaks kusagilt masinat tellida.
Seega kas siin foorumis on mõni tegelane, kes oleks nõus oma masinat näitama ja lubaks ka korra peale istuda, et saaks teada, mis tunne tekib?

Kui mina istun peal (176cm) ja sadul on ülemises asendis (sadula kõrgus on reguleeritav) siis ulatuvad mul ainult varbad maha. Kasutaja Bandit on sinuga enam-vähem samas pikkuses 193. Ta pole kurtnud, et tsikkel väikeseks jääb. Aga kui tundub, et tahaks veelgi kõrgema masinaga sõita siis saab alati kõrgenduslingid (40€) panna. Kusjuures, mul on roadie, XC on natuke kõrgem tänu 21" esirratale ja pisut pikemale amordile. Kui soovid tsikli seljas istuda siis helista mulle (5IOOб4б). Ma pole kade - lasen tsiklil istuda ja räägin ära kõik mis ma tean. Mine tea, äkki luban väikese tiiru sõitagi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Panin enda Tiigrile pisut tuunitud Hybrid nimelise Fuel Mapi peale. http://advrider.com/index.php?threads/t ... d.1054217/
Kõiki enne 2015 aastal valmistatud masinatega saab seda teha, kas uuendada tehase fuel map'i või laadida custom kaarte.
http://www.tuneecu.com/Tune_List.html
2015 üles on ECU lukus ja midagi muuta ei saa.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Nulli.s
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Mai 2018, 19:57
Tsikkel: Tiger 800

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Nulli.s »

Macintosh kirjutas:

Panin enda Tiigrile pisut tuunitud Hybrid nimelise Fuel Mapi peale.

Mac, kuidas elu Hybrid fuel-mapiga on? Gaasi sujuvus, kütusekulu jne? Kas Sa oled proovinud ka uuendatud tehase mappi (sul vist 21062) ja kuidas see võrreldes algupärase originaaliga on?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Jah, mul on 21062. Algupärane tehasemap oli midagi väga kiviaegset aga 20477 vist. Aga tehasmäppide osas ma väga erinevaust ei mäelta. HybridMapiga läks tunnetuslikult algatuseks kütusekulu üles aga kui ma vaatan konkreetseid, pikema aja jooksul salvestatud numbreid siis ma tegeliku muutust küll ei näe. Seega kulu üles ei läinud aga alla ka kindlasti mitte. Gaasi sujuvus allpool 3000 pööret on hoopis teine tera, pole sellist närvilist jõnksutamist. Mulle meeldib.

Tegelikult tahaks natuke mäppidega katsetada aga ootan juba teist nädalat UK-st Tiigrile sobivat ODBII juhet, loodetavasti jõuab ikka kohale enne, kui suvi läbi saab.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Nulli.s
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Mai 2018, 19:57
Tsikkel: Tiger 800

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Nulli.s »

Tänud. Panin enda rattale kõige uuema tehase mäpi peale ja ka see muutis gaasi alt oluliselt sujuvamaks, aga eks tuleb Hybrid ka ära proovida.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Nulli.s kirjutas:

Panin enda rattale kõige uuema tehase mäpi peale ja ka see muutis gaasi alt oluliselt sujuvamaks, aga eks tuleb Hybrid ka ära proovida.

Mis ratas sul on? Aasta ja mudel?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Nulli.s
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Mai 2018, 19:57
Tsikkel: Tiger 800

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Nulli.s »

2012 Tiger 800 (roadie), ABS-iga variant.

Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Macintosh kirjutas:

Tegelikult tahaks natuke mäppidega katsetada aga ootan juba teist nädalat UK-st Tiigrile sobivat ODBII juhet, loodetavasti jõuab ikka kohale enne, kui suvi läbi saab.

Kui tahad võid läbi tulla ja saan laenata Lonelec või Dealertool kaablit.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

Teema algataja
andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas andryy »

Panin 800XC ABS 2014 a. Custom eco mapi peale. Kütusekulu langes, pöörded langesid vabakäigul aga minek jäi ikka heaks.

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

andryy kirjutas:

Panin 800XC ABS 2014 a. Custom eco mapi peale. Kütusekulu langes, pöörded langesid vabakäigul aga minek jäi ikka heaks.

Mis numbriga map või mis mapi põhjal tehtud? Sul originaal pütt või vahetatud? Vabakäigu pöördeid saab näppida igal mapil ja see on seoses temperatuuriga. Idle sooja mootoriga peaks olema 1200rpmi.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

andryy kirjutas:

Panin 800XC ABS 2014 a. Custom eco mapi peale. Kütusekulu langes, pöörded langesid vabakäigul aga minek jäi ikka heaks.

Kas see on seesama eco map, mis Advrideris (https://goo.gl/EV2B6z) on saadaval või midagi muud?
Kui see on Advriderist pärit, siis viimati on autor seda tuuninud aasta tagsi ja öelnud, et see on experimentaalne. Selle baasiks on Tiger 800 XC ABS originaalsummutiga, ma arvan, et aluseks on versioon 21067. Nende mappide kandmine ükskõik, millise teise Triumphi alusmapile pole teab mis raketiteadus.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas andryy »

Kõik nii nagu üleval kirjas.
Varem tundus, et pöörded liiga üleval ja kütusekulu suur. Ja see viimase saadaval mapiga.

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kellegagi rääkisin äsja, kellel oli I põlvkonna Tiigri starteriga probleeme. Parim lahendus pidi väidetavalt olema hoopis uus aftermarket starter mida toodab väikefirma Rick's Motorsport Electrics. Hind on ka üsna taskukohane ($219.95 versus +600€ Triumphi originaal).

https://ricksmotorsportelectrics.com/
https://ricksmotorsportelectrics.com/Ne ... tor-61_704

Eestisse saab tõenäoliselt Eikki abiga viewtopic.php?f=74&t=84863
või siis neil on ka vastav teenus olemas https://www.eshopwedrop.ee/hinnad/

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Ja StreetMoto abiga ka :-) Tarneaeg 1 tööpäev sellele Ricksi starterile.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas retro »

On kellelgi kogemusi, kas aju võib lolliks minna, kui aku pinge 12V lähedale kukub?
Panin TuneECU-ga tühikäigu uuesti paika juunis (tegin TPS reset-i) ja nüüd ratas seisis vahepeal ja tühikäik jälle 2500 pööret.
Ratas küll vanem, 955 Tiger.

Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Üldiselt 2500 juurde on visanud koos veakoodiga (kaabel/toru lahti jäänud), seda nüüd Tiger 800 puhul.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

HaLL
Postitusi: 74
Liitunud: 21 Sept 2008, 19:38
Tsikkel: SPEED TRIPLE 955; XR600R
Asukoht: Jüri
Tänanud: 29 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas HaLL »

Ma hakkaks 955 tühikäigu anomaaliat arutama idle control valve´st välja minevate vaakumvoolikute juurest. Need surevad aja jooksul ära, lekivad ja edasi on segu paigast. Näitab ennast just siis kui mootor soojaks käib. Võib midagi muud ka olla, aga ise komistasin just selle otsa.

Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas retro »

Eelmine kord piisas küll TPS reset-ist ja siis jäi paika. Põhjuseks oli esimesel lolliks minekul ilmselt süüte sisse panek, kui paak/benapump ja õhuvõtu küljes olevaid andureid polnud ühendatud (ühendasin lisasid ja oli vaja testida, kas töötab). Siis viskas korra engine tule ka põlema.
Nüüd vahepeal ratas seisis ca 2 kuud ja aku oli üsna tühi (ei mõõtnud, aga käima vedas lõpuks vaevaliselt). Seetõttu kahlustasingi esmalt pingelanguse anomaaliat.
Aga tänud - vaatan ICV voolikud ka üle ja proovin uuesti TPS reseti ära. :)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Alterjor kirjutas:

...ega sul Franken tune kuskil kettal ei istu?

Mul on olemas Frankentune (https://advrider.com/index.php?threads/ ... t-32608678).
Jagan manuses.

Frankentune - Arrow with Standard high gears.zip
(268.46 KiB) Allalaaditud 486 korda
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kui tiigriomanikke huvitab siis korra oli meil siin teemaks Triumph Tiger 800 tüüpvead ja ma ei suutnud tol hetkel peale starteri muud meenutada. Nüüd tuli meelde. 2010 - 2014 mudelil on tuvastatud kolm tüüpviga:

  • Starteri harjade kulumine ning seejärel tsiki mittekäivitumine kuuma mootoriga. Algatuseks jääb mulje, et aku on läbi. Lahendus: uued harjad või uus starter (vt. eespool)
  • Paagi alla asuva steppermootori välised mehhaanilised hoovad lähevad tolmuseks ja tühikäigupöörded kukuvad alla ning mootor sureb välja. Asfaldil sõitjaid see häda üldjuhul ei kummita. Kiire lahendus: uhada steppermootorilt rohke veega tolm maha ning seejärel loputada seda WD40 vms. Või võtta paak maha, puhastada steppermootori hoovad hoolsalt ja määrida mõne mittekleepuva kuivmäädega. Mõned ütlevad, et see avitas ja pole enam kunagi sellega koku puutunud, teised väidavad, et paartuhat km hiljem on häda taas platsis.
    Lahendus (püsiv): asendada steppermootor mehhaanilise reguleerkruviga. Otsi Googlist: Triumph Tiger 800 stepper motor idle problem.
  • Akuboksi all olev vee väljajooksuava kipub umbe minema ja korrosioon keerab aku all asuva starteri kaitsmepesa (30A) tuksi. Lahendus: tuua kaitse (ja relee) aku alt välja ja pista väljajooksuavasse jämedam nipukas vms ese mis seal edasi-tasi loksudes ava vaba hoiab ja vee väljutab.

Kaks esimest olen nüüd omal nahal järgi proovinud. Selle nipukalahenduse vee väljajooksuks olen ka teinud aga kaitset pole alt välja toonud.
2015-2017 varianti steppermootori ja generaatori jamad ei kummita aga tal kipuvad muud ECU probleemid olema, mis nõuavad ECU resetti.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Macintosh kirjutas: 03 Juun 2019, 14:08

Miks mul ratta roolikannu laagrisse pidevalt lõtk sisse tuleb? Kas mul on kontramutter viletsasti kinni või tasub häda mujalt otsida.

Pole küll suur ettevõtmine aga tiba ära on tüüdanud. Koht on muidugi selline, et ega normaalsel viisil võtmega ligi ei pääse ja seega kinnikeeramine on sõna otses mõttes tunde küsimus. Korraliku momendiga kinnikeramiseks oleks vaja Triumphi imelist originaalvõtit, konksuga on seal kahvli vahel üsna kitsas.

Ise küsin, ise vastan. (tegelikut vastas küll piipz aga ma võtan ikka loorberid endale) ... tegu tüüpveaga, mida parandatakse ühe lisaseibiga
https://www.triumphtalk.com/threads/ste ... ngs.17369/
https://www.tiger800.co.uk/index.php?topic=4654.0

Põhimõtteliselt nii, et kui tsiklil on varasemast seib seal olemas siis paned lihtsalt uue seibi. Ja kui pole, siis paned seibi ja vahetad välja ka kõige ülemise mutri.

Washer, 27.5 x 35 x 0.5, T3551551 https://ee.fowlersparts.co.uk/parts/view/T3551551
Nut, Upper Yoke, T2040442, https://ee.fowlersparts.co.uk/parts/view/T2040442

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Hei, kas sellele võbisevale esirattale on lahendus leidis, kui hull asi on, kas mingil kiirusel kaob ära ka?

dr800 2x
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

stev666 kirjutas: 10 Nov 2019, 20:55

Hei, kas sellele võbisevale esirattale on lahendus leidis, kui hull asi on, kas mingil kiirusel kaob ära ka?

Kodarvelgedega versiooni esirattast räägid? Kui jah, siis seda pole kogetud kõikide ratsatstega ja see pole mitte võbin vaid esiratas hakkab justkui üles alla vajuma, aeglaselt ning see esineb ainult mingis kindlas kiiruste vahemikus. Ei ole hull, muidu oleks internet hala täis aga ma olen üldse kohanud paari mainimist. Hea ratas on, osta ja sa ei kahetse.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Macintosh kirjutas: 10 Nov 2019, 21:36
stev666 kirjutas: 10 Nov 2019, 20:55

Hei, kas sellele võbisevale esirattale on lahendus leidis, kui hull asi on, kas mingil kiirusel kaob ära ka?

Kodarvelgedega versiooni esirattast räägid? Kui jah, siis seda pole kogetud kõikide ratsatstega ja see pole mitte võbin vaid esiratas hakkab justkui üles alla vajuma, aeglaselt ning see esineb ainult mingis kindlas kiiruste vahemikus. Ei ole hull, muidu oleks internet hala täis aga ma olen üldse kohanud paari mainimist. Hea ratas on, osta ja sa ei kahetse.

Mis neil vahet on xc, xcx xca??

dr800 2x
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”