1. leht 1-st
Mobiilikinnituse tõstmine
Postitatud: 07 Okt 2015, 20:46
Postitas tfr
Hei,
sain veel enne lund ammutellitud Midlandi iPhone6 mounti Tehnoturust kätte. Paraku selgus, et erinevalt eelmisest, iPhone 4 omast, seda samma kohta lenksu külge kinnitada ei õnnestu, kuna hakkab vastu paaki käima:


Ideid? Või kui keegi tahab läheneva talve jooksul mulle sinna mingi töötava kinnituse ehitada, siis hinnapakkumised on teretulnud 
Re: Mobiilikinnituse tõstmine
Postitatud: 07 Okt 2015, 22:11
Postitas Pontus
Ma võin su paagi 50.- eest selliseks teha. Siis peaks ikka ära mahtuma. Soovi korral saada ps.

Re: Mobiilikinnituse tõstmine
Postitatud: 08 Okt 2015, 09:14
Postitas bitter
Kui kinnitus lenksul 180 kraadi keerata, kas siis mahub ära? Minatelefon vast suudab pea-alaspidi ka töötada.
Re: Mobiilikinnituse tõstmine
Postitatud: 08 Okt 2015, 10:25
Postitas tfr
Häda ongi selles, et see telefonikarbi kinnitus lenksu küljes oleva külge on vertikaalselt täpselt keskel. Eelmisel oli allservas ja sellega polnud probleemi.
Re: Mobiilikinnituse tõstmine
Postitatud: 08 Okt 2015, 10:52
Postitas mel09
Aga kinnitus on ilmselt munaka peal liikuv? Kui leksu küljes oleva kinnituse keerad ette poole ja munakaga painutad tagasi võiks paar cm võita?
Või siis keera risti. Olen näinud ka, et on kinnitatud üldse leksu vasakule poolele -- on paremini sõidu ajal näpitav ehk ka.