Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 709
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas daub »

MargusMoto kirjutas: 18 Jaan 2024, 22:12
Ma ei saa aru, kuhu see kandiline julla seal kiivris sees pannakse..
Suurel osal kiivritest on lõuakaitse sees piisavalt ruumi selleks. Velcroteibiga saab näiteks kinnitada.
Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

MargusMoto
Postitusi: 38
Liitunud: 29 Nov 2023, 23:40
Tsikkel: Ducati Hypermotard 698 Mono
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas MargusMoto »

daub kirjutas: 31 Jaan 2024, 09:40
Suurel osal kiivritest on lõuakaitse sees piisavalt ruumi selleks. Velcroteibiga saab näiteks kinnitada.
Ma oleks seda ka ise arvanud, aga näiteks mu Nexx X.WED 2 surub mul praktiliselt vastu suud suurematel kiirustel.. Võib-olla on mul liiga ovaalne pea lihtsalt. Ideaalis ma ei tahaks mirkofoni mitte kuskile nina alla, sest siis lindistan suurema osa ajast hirmsat hingeldamist :D
Aga kuskil juba nägin ka mingit lahendust, kus väike lav-mikker ühendati selle remote külge ja see karp ise läheb kuskile mujale. Ehk siis jah, lahendusi on ikka mitmeid.
MargusMoto, Ducati Hypermotard 698 Mono ja muud tsiklid liikuvas pildis: https://www.youtube.com/@MargusMoto
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”