Mõnus koht Võrus

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

Teema algataja
Suvitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 03 Okt 2013, 21:29
Tsikkel: Honda CBF 1000A

Mõnus koht Võrus

Postitus Postitas Suvitaja » 27 Juul 2014, 15:45

Jõudsime oma ringiga mööda Eestimaad Võrru ja leidsime siit soovitamistväärt koha :lol:. Tamula järve ääres Tamula hotelli kõrval on sel aastal avatud RANNA PUBI, lahkelt võeti meie motovarustus emda juurde Kui hoiule kuni rannas vedeleda tahame :shock: söögid head ja hinnad mõnusad. Igatahes meie soovitame kui siiakanti sattuda ja tahtmist veidi vahepeal ujuda ja leboda kuumaga.


Jumala vigade parandusteenus
Kasutaja avatar

Janar55
Postitusi: 276
Liitunud: 28 Mär 2008, 13:05

Re: Mõnus koht Võrus

Postitus Postitas Janar55 » 27 Juul 2014, 20:23

väga tore post oli sul. Miks mitte teha eraldi teema selliste kohtade promomiseks ja sedamoodi reklaam pidigi olema parim!

:bsmile:
xj600´89->cbr600´94->r1´02->gsxr1000 "weisse wölf"´03
Vasta

Mine “Motomatkamine”