mootorratta aku läheb kuumaks käivitamisel
Täna üritasin siis falcot käivitada üle ca2 kuu. jaksas vaevalt ühe tiiru mootril keerata ja siis kõik. pärast aku eemaldamist oli aku üks pool soe. talvel seisis aku toas ja täis laetuna.
Täna üritasin siis falcot käivitada üle ca2 kuu. jaksas vaevalt ühe tiiru mootril keerata ja siis kõik. pärast aku eemaldamist oli aku üks pool soe. talvel seisis aku toas ja täis laetuna.
vana see aku üldse on?
mul endal 2 aastat vana ja ka ei läinud algul tegi aeglase vedamise ja siis ainult kõps käib ilmselt kutu aku,seisi ka toas soojas ja oli laetud.
aku vanust ei oska õelda , aga ilmselt vanem kui 2 aastat
kui sul valesti peal polnud ,siis on ju aku lihtsalt kööga kah, sa võid proovida uue akuga siis saad teada.
Kui aku suures koguses voolu väljastab, siis on normaalne kui ta temperatuur natuke tõuseb. Aga käega katsudes siis leige - mitte enamat.
Pane see vaevu mootorit ringi vedav aku kohe kiirelt Falco puhul utiili ära. Falcol on vaevu ringivedamise tulemus purunev starteri sidur, mille remontimise hinda sa kuulda ei taha. Uus ja korraliku tootja aku on märksõnaks. Kõiksugu alla 40 euro maksvad hiinakad jäta valikust heaga välja. Käivitusvoolu ei jagu neil Falco jaoks lihtsalt. Vaata seda videot http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Bike+ ... sidur.aspx