1. leht 1-st
Vaja hakkajat elektrikku või muidu osavad näpumeest
Postitatud: 31 Juul 2013, 18:04
Postitas MotoGabriel
Pikk jutt, s**t jutt.
Hakkame siin varsti kontorit kolima ja tuli välja, et praeguse maja omanik ei taha meile anda kaasa neidsamuseid valgeid poste mis toovad laest alla võrgu ja elektrikaableid,
ehituselt lihtsad, läbimõõt kuskil 10-20 cm. ja põrandapoole on siis posti küljes ka mõned stepslid võrgu ja elektri jaoks. Maksab sellise posti tükk circa 800 euri.
Niisiis mõtlesin ka et annan enda panuse ja kuna siit käib päris palju rahvast läbi, küsin kas kellegil on mingeid alternatiivideid või mõnda tuttavat kes meisterdaks, ehitaks sellised ise valmis, või on kuskil lihtsalt parema hinnaga neid poste saada?
Re: Vaja hakkajat elektrikku või muidu osavad näpumeest
Postitatud: 31 Juul 2013, 18:27
Postitas sepprait
suuremat sorti karbikud 10x5 põhjapidi kokku panna ning sinna sinna sisse pistikupeasad 
osadel tootajtel on väga lihtsalt paigaltatavad pistikupeasa komplektid saada millele lükkad juhtmed lihtsalt sappa ja klõpsudega karbiku külge kinni ning saad paigaldada täpselt nii palju kui vaja
eks muidugi sellisel varjandil saab ainult 2hele küljele pistiku pesad
Re: Vaja hakkajat elektrikku või muidu osavad näpumeest
Postitatud: 31 Juul 2013, 21:50
Postitas jyrxxx
sepprait kirjutas:eks muidugi sellisel varjandil saab ainult 2hele küljele pistiku pesad
Karbikutel saab enamasti ikka ühele küljele pesad panna mitte kahele, see pool mis vastu seina käib on üldjuhul kinnine.
Re: Vaja hakkajat elektrikku või muidu osavad näpumeest
Postitatud: 01 Aug 2013, 07:03
Postitas sepprait
jyrxxx kirjutas:sepprait kirjutas:eks muidugi sellisel varjandil saab ainult 2hele küljele pistiku pesad
Karbikutel saab enamasti ikka ühele küljele pesad panna mitte kahele, see pool mis vastu seina käib on üldjuhul kinnine.
2 karbikut põhjapidi üksteise külge kinnitada
siis ei jää ka augulist põhja kellegile näha
natukene segaselt mul eelmises postitusest selgitatud
(põhi ehk siis külg millega kinnitub karbik seinakülge)
Re: Vaja hakkajat elektrikku või muidu osavad näpumeest
Postitatud: 01 Aug 2013, 10:15
Postitas Pjootr
Vaata Esvika kodulehelt, karbikute alt. Seal odavaim fikseeritud post (nimetatakse veel ka POL-postideks neid vist) 137 eur. Mingi pool aastat tagasi otsisin isegi ja kui õigesti mäletan leidsin ka mingi 70 eur posti, kallimad tõesti seal 800 kandis. Ise kasutasin lõpuks siiski põrandakarbikut, ka üsna tugevad ja kannatavad pealtallamist.
Re: Vaja hakkajat elektrikku või muidu osavad näpumeest
Postitatud: 01 Aug 2013, 10:44
Postitas MotoGabriel
Pjootr kirjutas:Vaata Esvika kodulehelt, karbikute alt. Seal odavaim fikseeritud post (nimetatakse veel ka POL-postideks neid vist) 137 eur. Mingi pool aastat tagasi otsisin isegi ja kui õigesti mäletan leidsin ka mingi 70 eur posti, kallimad tõesti seal 800 kandis. Ise kasutasin lõpuks siiski põrandakarbikut, ka üsna tugevad ja kannatavad pealtallamist.
Päris palju on neid pakkumisi tulnud, nii et hätta me kindlasti ei jää. See post seal kodulehel tundub ka päris viisakas, peab veidi lähemalt uurima millega tegu.
Re: Vaja hakkajat elektrikku või muidu osavad näpumeest
Postitatud: 30 Aug 2013, 10:54
Postitas jyrxxx
Vajaminevad postid koos pesadega peaksid juba paar nädalat tagasi kurihiirel käes olema 
Re: Vaja hakkajat elektrikku või muidu osavad näpumeest
Postitatud: 30 Aug 2013, 11:46
Postitas MotoGabriel
jyrxxx kirjutas:Vajaminevad postid koos pesadega peaksid juba paar nädalat tagasi kurihiirel käes olema 
Suured tänud sulle! Postid kasutuses juba ammu
Kui kellegil veel taoliste asjadega abi vaja, siis võib antud kasutaja poole julgesti pöörduda.