Põlvekaitsmed

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
KKKKKK
Postitusi: 185
Liitunud: 11 Mai 2011, 14:50
Tsikkel: XJR 1300
Tänatud: 2 korda

Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas KKKKKK »

Jupi aega sõidetud sarnastega: http://bikeman.ee/gear-1/suojat/thor-sectorknee
Seisavad kenasti paigal ja puha. Tekstiilpükste alla on head, kuna originaalid on tekstiilidel enamasti nagu nad on.

Nüüd otsiks aga selliseid mida tekstiilpüksi(suvel ka teksa vahel) peale kannataks panna. On sellistega kogemust kellelgi? http://bikeman.ee/gear-1/suojat/thor-forceknee
Kasutus on ikka tänaval. Mu jaoks on ratas transpordivahend muu hulgas. :shock:

Või oskab keegi soovitada asju millega ise rahul?

Ette tänades.


Alberts

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Alberts »

Miks need praegu kasutusel olevad teksade peale ei sobi? Viitsid ehk selgitada - huvitab teema ennastki.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2022
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas bitter »

KKKKKK kirjutas:

On sellistega kogemust kellelgi? http://bikeman.ee/gear-1/suojat/thor-forceknee
Kasutus on ikka tänaval.

Ma kasutan neid metsas, pükste all muidugi. 80h vast kokku. Selle raha eest on ok. Sobivad mulle, püsivad paigal. Arvestades, kus ma sõidan, on piisavalt kaitsnud ka. Vahel harva olen jalast võttes märganud, et alumine rihm on saapa sees lahti tulnud - ilmselt sellest, et ma panen rihmad paralleelselt (kuigi pildil on nad risti.) See "...kaitseomadusi, mis omased vaid kallitele põlvekaitsmetele, kuid seda oluliselt madalama hinnaga." jutt on loomulikult bs. Põlve tagurpidi mineku mõttes ma neilt küll kaitset ei looda. Asterisk, Pod MX jne on ikka teine tase.

Kasutaja avatar

randel
Postitusi: 671
Liitunud: 22 Apr 2005, 10:13
Tsikkel: Beta 390
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 203 korda
Kontakt:

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas randel »

Alberts kirjutas:

Miks need praegu kasutusel olevad teksade peale ei sobi? Viitsid ehk selgitada - huvitab teema ennastki.

Kui sellised vaid kahe rihmaga kaitsmed pükste peale panna, siis põlve kaitsev osa jääb põlvest tükk maad ettepoole turritama ja kaitseefekt on minu jaoks rohkem kui küsitav. Püksid hoiavad selle kaitsme paremini vastu põlve.


reimps

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas reimps »

Need, mis sul praegult on, tunduvad suht kipakad ja matsu ma sellistega panna ei tahaks.

Ma lendasin põlvedega vastu paaki, lenksu, siis läbi ratta esiklaasi ja veits ka vastu teatud pagasnikut ( :mrgreen: ), lisaks eelnevalt paar korda külge maha pannes on jäänud põlv tsikli alla, kusjuures põlvekas on jäänud selleks viimaseks kaitseks - töötavad. Liigendite mutikad on muidugi ammu kadunud, aga nipukas tomib juba teist aastat. Jutt sellistest:
http://picsnwordsbyketan.weebly.com/upl ... 8_orig.jpg
Soovitan soojalt analoogseid liigendiga variante. Sobivad nii pükste peale kui alla (vähe lohvakamad püksid on muidugi ka abiks).
Minu omad on suht jõhkralt "karistamist" tunda saanud, ma võin isegi pilti teha hiljem, kui kriimulised nad on. Aga toimivad siiani :)

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8387
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 320 korda
Tänatud: 420 korda
Kontakt:

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Üldiselt mõistlik oleks põlvekaitsete pükste peal kandmise idee maha matta, reeglina on püksid ikka nii paksud ja tekitavad volte, et sa ei saa neid põlvekaid korralikult istuma ja seda vähem nad ka kaitsevad.


scrag
Postitusi: 103
Liitunud: 29 Okt 2007, 02:24
Tsikkel: Dyna
Asukoht: Dalendide linn
Tänatud: 1 kord

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas scrag »

Pükste peal kandmise juures tasub ka jälgida, et põlvekaitsmete plastik ei hakkaks paagi külgedelt värvi maha nühkima. Endal on samuti Thor Force põlvekaitsmed, kuid minu jaoks on nad liiga kobakad ja umbsed, et igapäevaselt kasutada. Hetkel sõidan Thor Static kaitsmetega, mis on igapäevaseks kasutamiseks palju mugavamad: õhk liigub paremini, käivad kiiremini peale/maha, käies on vähem tunda jne.

I.H.M.C.

EGOIST

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas EGOIST »

Proovisin Motodepoos neid Thor Force põlvekaitsmed teksade peale. Sõidan bikega ja tundusid minujaoks suht ebamugavad.
Proovisin Pärnu veldis foxi omasid ja need tundusid 100x paremad.
Pilt
Siiski pole põlvekaitse minu teema ja otsin omale põlvekatsmetega püksid.


J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

scrag kirjutas:

Pükste peal kandmise juures tasub ka jälgida, et põlvekaitsmete plastik ei hakkaks paagi külgedelt värvi maha nühkima. Endal on samuti Thor Force põlvekaitsmed, kuid minu jaoks on nad liiga kobakad ja umbsed, et igapäevaselt kasutada. Hetkel sõidan Thor Static kaitsmetega, mis on igapäevaseks kasutamiseks palju mugavamad: õhk liigub paremini, käivad kiiremini peale/maha, käies on vähem tunda jne.

Alustasin ka juba kolmandat hooaega samade (Thor Static) kaitsmetega. Mugav kasutada pükste peal. Kasutan ise ka tsiklit igapäeva liiklusvahendina. Isegi kui suvel väga palavad ilmad, siis lühikeste pükstegagi hea paljaste karvaste säärte peale tömmata ilma, et mingi plastik kuskilt torkima hakkaks

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R

mart211

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Kui otsid head hinda ja kvaliteetset toodet, tasub vaadata ka Zandonat. Minu meelest ühed mugavamad põlvekad(kindlasti ei ole paljusi proovinud ka). http://www.dragbike.ee/pood/?p=1&id=26&item=3239


Teema algataja
KKKKKK
Postitusi: 185
Liitunud: 11 Mai 2011, 14:50
Tsikkel: XJR 1300
Tänatud: 2 korda

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas KKKKKK »

Tänud kogemusi jagamast!
Tundub, et tuleb korra bikerist läbi astu, staticut kaeda ja reimpsi soovitatud olid ka juba kusagilt silma jäänud.
Püksi peal teema on ikka suvine õhukese püksiga.
Kui alla 15 sooja siis paneme tilli teise püksi ja siis teised laulud.


Qngi
Postitusi: 54
Liitunud: 29 Mär 2009, 00:04
Tsikkel: Yamaha Vmax 1993
Tänatud: 1 kord

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Qngi »

Tundub, et tahetakse rajale minna kindla sooviga kägarasse panna või vähemalt käpp maha saada.. 3X üle õla sülitades peaks ütlema, et mida rohkem mullikilet ja muud plaastrit endale ümber keerata, seda julgemaks minnakse. Esiteks- isegi Tallinna suuruses linnas ja Eesti suuruses riigis tuleks ära unustada igasugused kilbid. Need tekitavad õigustamatut turvatunnet ja surematuse fiilingut. Sinu turvalisus on sündmuste ettenägemine ja kogemused. Krt kui USA mõnes osariigis on isegi kiivrikandmine vabatahtlik, siis millest me siin räägime? Olen ise seaduskuulekas kodanik ja kasutan autoga sõites turvavööd ja tuled- viled on korras. Kui Tartu maanteel rekkajuht magama jääb, ja mu reaktsioon moblaga rääkimise tõttu vm pärast sitem on, olen ikka mina kastis- hoolimata turvanõuete täitmisest. Seetõttu ei usu ma, et mingid põlvekaitsed mind peale selle, et pensionipõlves ehk liigesepõletikku ei teki, millegi eest kaitsevad. Kui linnakiirusel käbla paned, on mingi kehaosa ikka vaeslapse osas, kui trassil, siis selg/perse ja kiiver aitavad. Või me räägime sellistest kiirustest, kus minusuguse lolli (kohusetundliku) mölal niikuinii vahet pole? Jutt oli tänavast, kui ma õigesti mäletan? Kui vähem ja aeglasemalt kallutada, siis pole ka põlve vaja maha panna..
Mürgipritsimine on ikka seoses sellega, et tänavatele on ilmunud igasuguseid süüdimatuid pätte, kes alles eile 50cm3 võrride seljast lahti lasti ja nüüd anti õhupüssi asemel Kalašnikov kätte.. Mul on üha piinlikum olla mootorrattur.

Kasutaja avatar

pepe
Postitusi: 36
Liitunud: 16 Juun 2011, 22:28
Asukoht: Tallinn

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas pepe »

Bike`i põlvedega paagist hoides kriibid raudselt ära.. Käidud tee...ei leidnud hästi istuvaid ning paaki mitte kriipivaid kaitsmeid..Lahenduseks muretsesin kontorisse riidekapi..... :)

EGOIST kirjutas:

Proovisin Motodepoos neid Thor Force põlvekaitsmed teksade peale. Sõidan bikega ja tundusid minujaoks suht ebamugavad.
Proovisin Pärnu veldis foxi omasid ja need tundusid 100x paremad.
Pilt
Siiski pole põlvekaitse minu teema ja otsin omale põlvekatsmetega püksid.

Life is too short for traffic. ~Dan Bellack
Kasutaja avatar

arsool
Postitusi: 53
Liitunud: 06 Apr 2011, 23:31
Tsikkel: TDM 850 3vd
Asukoht: Põltsamaa
Tänatud: 5 korda

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas arsool »

pepe kirjutas:

Bike`i põlvedega paagist hoides kriibid raudselt ära.. Käidud tee...ei leidnud hästi istuvaid ning paaki mitte kriipivaid kaitsmeid..Lahenduseks muretsesin kontorisse riidekapi..... :)

EGOIST kirjutas:

Proovisin Motodepoos neid Thor Force põlvekaitsmed teksade peale. Sõidan bikega ja tundusid minujaoks suht ebamugavad.
Proovisin Pärnu veldis foxi omasid ja need tundusid 100x paremad.
Pilt
Siiski pole põlvekaitse minu teema ja otsin omale põlvekatsmetega püksid.

Tere. Kasutan Thor Force põlvekaitsmeid Revit Tornado sõidupükste all.Kaitsmete alla muidugi pikad termo või coolmax pesupüksid vastavalt ilmale.Eemaldatud soojavoodriga sõidupükstel ei ole need n.n.sisseehitatud põlvekaitsmed ju sugugi "turvalised"-liiga lobedad.
Ei või ju iial teada,millal käpuli käid.Endal nooruses(nõuka ajal) motokrossi harrastades ja suurele pontule otsa sõites kaks korda põlvekedra lõhki kukutud.Eks ma sellepärast neid kolme rihma kinnitusega kaitsmeid sõites kannangi.Ei ole küll bikemees-rohkem matkaenduro sugemetega motika omanik,aga eks igaüks vaatab ikka ise omale sobivamaid kaitsmeid. :|
Kena suve.


reimps

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas reimps »

Qngi kirjutas:

Tundub, et tahetakse rajale minna kindla sooviga kägarasse panna või vähemalt käpp maha saada..

Vähe mööda ei lahmi vä?
Ma ei lähe kunagi matsu panema, lihtsalt igaks juhuks kasutan põlvekaitsmeid (pluss tuulekaitse funktsioon ka muidugi) ning body-armour'it. Ja vähemalt 2 sellist pisemat "õlg asfaldisse" ning üks suurem "põks" on olnud. Mitte ükski polnud tegelikult minu süü, ettekeeramiste asi kõik..
Ilma kaitsmeteta ma enam ei kõnniks, see on kindel.

Sarkastiline moraal: mulle hullult meeldivad hiromandid, kes kunagi ei satu (liiklus)õnnetustesse, sest nad on seaduskuulekad ja ei eksi ise kunagi, samuti ei juhtu teiste eksimuste pärast nendega midagi :nono:


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Qngi kirjutas:

Tundub, et tahetakse rajale minna kindla sooviga kägarasse panna või vähemalt käpp maha saada.. 3X üle õla sülitades peaks ütlema, et mida rohkem mullikilet ja muud plaastrit endale ümber keerata, seda julgemaks minnakse. Esiteks- isegi Tallinna suuruses linnas ja Eesti suuruses riigis tuleks ära unustada igasugused kilbid. Need tekitavad õigustamatut turvatunnet ja surematuse fiilingut. Sinu turvalisus on sündmuste ettenägemine ja kogemused. Krt kui USA mõnes osariigis on isegi kiivrikandmine vabatahtlik, siis millest me siin räägime? Olen ise seaduskuulekas kodanik ja kasutan autoga sõites turvavööd ja tuled- viled on korras. Kui Tartu maanteel rekkajuht magama jääb, ja mu reaktsioon moblaga rääkimise tõttu vm pärast sitem on, olen ikka mina kastis- hoolimata turvanõuete täitmisest. Seetõttu ei usu ma, et mingid põlvekaitsed mind peale selle, et pensionipõlves ehk liigesepõletikku ei teki, millegi eest kaitsevad. Kui linnakiirusel käbla paned, on mingi kehaosa ikka vaeslapse osas, kui trassil, siis selg/perse ja kiiver aitavad. Või me räägime sellistest kiirustest, kus minusuguse lolli (kohusetundliku) mölal niikuinii vahet pole? Jutt oli tänavast, kui ma õigesti mäletan? Kui vähem ja aeglasemalt kallutada, siis pole ka põlve vaja maha panna..
Mürgipritsimine on ikka seoses sellega, et tänavatele on ilmunud igasuguseid süüdimatuid pätte, kes alles eile 50cm3 võrride seljast lahti lasti ja nüüd anti õhupüssi asemel Kalašnikov kätte.. Mul on üha piinlikum olla mootorrattur.

Sinu juttu lugedes tunnen sama...


Qngi
Postitusi: 54
Liitunud: 29 Mär 2009, 00:04
Tsikkel: Yamaha Vmax 1993
Tänatud: 1 kord

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Qngi »

Seda ma arvasin, et keegi rõhub sellele, et olen ainukene suguvõimetu kürb selles
võimsate võitmatute tsiklikihutajate maailmas.. Tublid!
Tõmmelge edasi ja mõnitage edasi inimesi, kes tahavad
ennast säästa- sest mind isiklikult ei koti üldse, kas te sõidate end tsikli või autoga sodiks 160 või 230-ga..
mind kotib see, et te teete seda minu, minu pere ja sõprade suhtes vähemalt kilomeetri kaugusel.
Kui te ei usu, et inimese kombel sõita saab, siis aidaku teid tilguti..


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Qngi kirjutas:

Seda ma arvasin, et keegi rõhub sellele, et olen ainukene suguvõimetu kürb selles
võimsate võitmatute tsiklikihutajate maailmas.. Tublid!
Tõmmelge edasi ja mõnitage edasi inimesi, kes tahavad
ennast säästa- sest mind isiklikult ei koti üldse, kas te sõidate end tsikli või autoga sodiks 160 või 230-ga..
mind kotib see, et te teete seda minu, minu pere ja sõprade suhtes vähemalt kilomeetri kaugusel.
Kui te ei usu, et inimese kombel sõita saab, siis aidaku teid tilguti..

See kui keegi tahab kasutada põlve-ja muid kaitsmeid näitab seda,et ta on tingimatta hull kihutaja ja need,kes ei kasuta kaitsmeid on enesesäästjad?
Kasutab kaitsmeid,siis järelikult ei sõida inimese kombel?
Saada Pärnu Rimi Smartposti ka törtsuke seda kraami,mida sa tarvitad...tahaks hetkekski näha maailma sinu pilgu läbi.


Qngi
Postitusi: 54
Liitunud: 29 Mär 2009, 00:04
Tsikkel: Yamaha Vmax 1993
Tänatud: 1 kord

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Qngi »

reimps kirjutas:
Qngi kirjutas:

Tundub, et tahetakse rajale minna kindla sooviga kägarasse panna või vähemalt käpp maha saada..

Vähe mööda ei lahmi vä?
Ma ei lähe kunagi matsu panema, lihtsalt igaks juhuks kasutan põlvekaitsmeid (pluss tuulekaitse funktsioon ka muidugi) ning body-armour'it. Ja vähemalt 2 sellist pisemat "õlg asfaldisse" ning üks suurem "põks" on olnud. Mitte ükski polnud tegelikult minu süü, ettekeeramiste asi kõik..
Ilma kaitsmeteta ma enam ei kõnniks, see on kindel.

Sarkastiline moraal: mulle hullult meeldivad hiromandid, kes kunagi ei satu (liiklus)õnnetustesse, sest nad on seaduskuulekad ja ei eksi ise kunagi, samuti ei juhtu teiste eksimuste pärast nendega midagi :nono:

Kui sinu esmane sisselogimine siin on korrelatsioonis sinu sõidustaažiga, siis on pisut palju küll- 5 aasta kohta 3 kolarit. Siis peaks mul olema minu 21 a. autojuhtimise staaži ajal 5 haiglamatsu ja 13 niisama pauku? Normaalne vää?


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Sinu postituste hulk võrdub nende aastate jooksul tsiklil läbitud kilomeetritega?


Qngi
Postitusi: 54
Liitunud: 29 Mär 2009, 00:04
Tsikkel: Yamaha Vmax 1993
Tänatud: 1 kord

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Qngi »

Hardrocker kirjutas:

Sinu postituste hulk võrdub nende aastate jooksul tsiklil läbitud kilomeetritega?

Kuule- ärgem nüüd läheme isiklikuks- ma ei hakka ju oma postituste hulka sinu IQ-ga võrdlema? Ja mida see näitab- et ma olen arvuti taga ja lobisen, kui kõva tsiklivend ma olen ja tsikkel on kuuris või isegi arvuti kohal pildina seinal? Ma räägin jobudest, kes linnas quartermile-sõitu teevad, nõeluvad ja üldse meile endile näkku koinivad (sest rahvale on kõik "tsiklimehed"), kuna mind ajas ärevaks teema "millised põlvekaitsed on paremad, et saaks süüdimatult kukkuda?". Kui sa ei ole lohakas, sõidad reeglipäraselt ja ei tõmble, pole sulle põlvekaitsmeid vaja.. v. a. juhul, kui sa 9.mai läbi Sillamäe Sini-Must-Valgega sadulas ei sõida.. Tagasitulles peateema juurde- nii räigeid koppasid läheb vaja 110 juures külje maha panemisel. Kui jutt linnasõidus, tulevad kohe meelde Tallinna Pärnu mnt. ilueedid, kes baikidega oma 1200m ringi nädalalõppudel kammivad ja igasugu tempe püüavad teha. Jah- seal võib tõesti kaitsmeid vaja minna.. Ajukaitsmetega on need sellid juba hiljaks jäänud.


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Qngi kirjutas:
Hardrocker kirjutas:

Sinu postituste hulk võrdub nende aastate jooksul tsiklil läbitud kilomeetritega?

Kuule- ärgem nüüd läheme isiklikuks- ma ei hakka ju oma postituste hulka sinu IQ-ga võrdlema? Ja mida see näitab- et ma olen arvuti taga ja lobisen, kui kõva tsiklivend ma olen ja tsikkel on kuuris või isegi arvuti kohal pildina seinal? Ma räägin jobudest, kes linnas quartermile-sõitu teevad, nõeluvad ja üldse meile endile näkku koinivad (sest rahvale on kõik "tsiklimehed"), kuna mind ajas ärevaks teema "millised põlvekaitsed on paremad, et saaks süüdimatult kukkuda?". Kui sa ei ole lohakas, sõidad reeglipäraselt ja ei tõmble, pole sulle põlvekaitsmeid vaja.. v. a. juhul, kui sa 9.mai läbi Sillamäe Sini-Must-Valgega sadulas ei sõida.. Tagasitulles peateema juurde- nii räigeid koppasid läheb vaja 110 juures külje maha panemisel. Kui jutt linnasõidus, tulevad kohe meelde Tallinna Pärnu mnt. ilueedid, kes baikidega oma 1200m ringi nädalalõppudel kammivad ja igasugu tempe püüavad teha. Jah- seal võib tõesti kaitsmeid vaja minna.. Ajukaitsmetega on need sellid juba hiljaks jäänud.

Teen sul elu lihtsamaks ja toon teema algataja esimese postituse sulle nö koju kätte ja sina palun viita lausele,mis ütleb,et teema algataja otsib põlvekaitsmeid,millistega on hea süüdimatult kukkuda:

Jupi aega sõidetud sarnastega: http://bikeman.ee/gear-1/suojat/thor-sectorknee
Seisavad kenasti paigal ja puha. Tekstiilpükste alla on head, kuna originaalid on tekstiilidel enamasti nagu nad on.

Nüüd otsiks aga selliseid mida tekstiilpüksi(suvel ka teksa vahel) peale kannataks panna. On sellistega kogemust kellelgi? http://bikeman.ee/gear-1/suojat/thor-forceknee
Kasutus on ikka tänaval. Mu jaoks on ratas transpordivahend muu hulgas.

Või oskab keegi soovitada asju millega ise rahul?

Ette tänades.


Qngi
Postitusi: 54
Liitunud: 29 Mär 2009, 00:04
Tsikkel: Yamaha Vmax 1993
Tänatud: 1 kord

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Qngi »

Peace- peale täristamist ja manitsemist saan aru.. Läksin keema ja kaotasin teema.
Tulen tagasi teemasse oma mingisuguse USA tuttava soovituse juurde.
Kukkunud ega lohisenud ta pole, aga kiidab, et väga "anatoomiliselt sobiv" asi on. Kasutab küünarnukkides.
Muidu sõidab teksadega.
Olen siin juba kunagi seda polstrit maininud- http://www.stuntpadding.com/shop/index. ... ctors.html
Hinnavahet sellega http://bikeman.ee/gear-1/suojat/thor-forceknee peaagu pole. Muidugi kaitseb see Xion rohkem
kukkumise, mitte lohisemise eest. Omadused siin http://www.stuntpadding.com/shop/index.php/ ..
lohisemiseks see vist hea pole.


fisher
Postitusi: 84
Liitunud: 28 Mär 2006, 13:45
Tsikkel: 1999 Triumph Sprint ST

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas fisher »

kas muidu on üldse mingisugust varianti kasutada lühikesi pükse põlvekaitsmetega, või selle peale tasub pigem väga viltu vaadata? või milline oleks üldse asjalikeim variant suvel ulmesoojade ilmadega sõita. hetkel sõidan nende odavate thor kaitsmetega pikkade pükste all.

isiklikult ei kannata mitte kuidagi palavust ja võtaks võimalikult palju ette, et rattaseljas surnuks ei higistaks, just linnasõite (15km tööle-koju) silmas pidades.


reimps

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ikka on varianti - väga lihtne ju: lühikesed püksid ei sega põlvekaitsmeid. Lihtsalt välja võib näha veits veider, aga keda huvitab? Igastahes on väga mugav. Sügiseks on põlvekaitsmed jalga päevitunud :P

Mul Google StreetView's isegi näidissooritus, kui näha tahad - otsi Sõpruse pst 199 üles Tallinnas :mrgreen:


mart211

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Qngi kirjutas:

Olen ise seaduskuulekas kodanik ja kasutan autoga sõites turvavööd ja tuled- viled on korras. Kui Tartu maanteel rekkajuht magama jääb, ja mu reaktsioon moblaga rääkimise tõttu vm pärast sitem on, olen ikka mina kastis- hoolimata turvanõuete täitmisest.

Qngi kirjutas:

Kui sa ei ole lohakas, sõidad reeglipäraselt ja ei tõmble, pole sulle põlvekaitsmeid vaja..

Pole mõtet vist turvavööd ka kanda?


reimps

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mart, palju sul matse ja eriti kukkumisi oma sõidustaaži/kilometraaži juures on? Pakun, et sa oled ikka suht äpu, kui teatud standardite järgi hindama hakata :mrgreen:


mart211

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mart211 »

reimps kirjutas:

Mart, palju sul matse ja eriti kukkumisi oma sõidustaaži/kilometraaži juures on? Pakun, et sa oled ikka suht äpu, kui teatud standardite järgi hindama hakata :mrgreen:

Põhimõtteliselt ma vist ei oskagi sõita, kuid olen lollakalt järjekindel. 5 baigi aasta jooksul kuskil 500 kukkumist kindlasti. Kilometraaži kohapealt vast üks mats 5km kohta :mrgreen: Ma ei tohiks siin üldse nõu anda vist :( :mrgreen:

Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas reinz »

mart211 kirjutas:
reimps kirjutas:

Mart, palju sul matse ja eriti kukkumisi oma sõidustaaži/kilometraaži juures on? Pakun, et sa oled ikka suht äpu, kui teatud standardite järgi hindama hakata :mrgreen:

Põhimõtteliselt ma vist ei oskagi sõita, kuid olen lollakalt järjekindel. 5 baigi aasta jooksul kuskil 500 kukkumist kindlasti. Kilometraaži kohapealt vast üks mats 5km kohta :mrgreen: Ma ei tohiks siin üldse nõu anda vist :( :mrgreen:

sul just kogemustepagas suur, et kuidas kaitsevarustus toimib ja peaksid küll oskama soovitada :bsmile:

edit: postitasin enne kui teema jöudsin läbi lugeda :P päris mürgine värk

aga reimps ma vist olen pime või laisk ja ei leidnud sind google mapsist

Pilt

reimps

Re: Põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas reimps »

reinz kirjutas:

aga reimps ma vist olen pime või laisk ja ei leidnud sind google mapsist

Ilmselt oled pime ja laisk. On ju olemas!
:mrgreen:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”