Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


Teema algataja
sips
Postitusi: 107
Liitunud: 30 Okt 2010, 10:42
Asukoht: Tartu

Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas sips »

:bsmile: Õhtust..hommikut vahet pole :) Peaasi, et ikka ilusat ja kuiva kevadet. Tegelikult, ma tahtsin öelda Tere! kõikidele tartu ja tartumaakatest (ärge võtke solvanguna) mootorratturitele :) Mul on iga kord linnas sõites suur kiusatus vastusõitvatele mootoratturitele käppa visata 8) ma ei tea, respekt noh! Ja seepärast hõiskan siis siin kõigile, kena kevadet :)

Tegelikult, olen siin foorumis varem ka käinud ja suht häid nõuandeid, soovitus ja arvamusi saanud. Aitäh! Kahjuks jäi siinne foorum mulle mingiks ajaks kaugeks, ja pole saanud absoluutselt siia pilku heita, et mis toimub :)
Nagu unesegadused unimütsist karumõmm, kes aru ei saa, et kevad käes. Ja vot tänu sellisele uimamisele, taipasin ma alles täna õhtu, :roll: et magasin maha ka Äksi tänaõhtuse pralle.. .Njaa, kes käisid, need võiksid nüüd rumalukesele muljeid jagada:)
Ahjaa, ise plaanin mais minna sinna kauaoodatud teooriasse, (mootorrattas on välja valitud) ja varustus on ka peagi tallinnast jõudmas tartusse Nii et, varsti sõidan ka :) ja kui ei sõida, siis ärge imestage kui üks blond peake autoroolis teile käppa viskab :)

Kasutaja avatar

andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas andryy »

:bsmile:

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

Tere tulemast! 8)

Kasutaja avatar

Dali
Postitusi: 342
Liitunud: 27 Sept 2007, 10:53
Tsikkel: BMW S1000RR
Asukoht: Tartu

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas Dali »

mulle võivad blondiinid alati lehvitada :D

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Ma pidin kohe mitu korda lugema, et mis sa nüüd kirjutad aga minu pikaldase taipamise põhjus võib olla ka eilne Äksi pidu. Pole sellest veel toibunud. Aga see selleks. Kena kevadet sullegi.
:bsmile:


Teema algataja
sips
Postitusi: 107
Liitunud: 30 Okt 2010, 10:42
Asukoht: Tartu

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas sips »

;) Ma ka praegu üle lugedes, ei saa aru, mis oli minu postituse mõte aga ilmselt tahtsin soovida kena kevadet ja öelda, et ma olen peagi unistajate ridadest siiski sõitjate ridades :) Ja et seni kuni ma lube/ratast/varustuse ei oma, siis vahest leiab mind vastusõitvatele tsiklistidele käppa tõstmas :) (w) Või midagi sellist :roll:
Kuis siis eilane pidu oli? ma üht muljet kuulsin aga see oli suht negatiivne :) Umbes selline, et kui tema kohale jõudis, olid kõik end juba kummuli joonud. Ainuke lahe asi oli seal vaid bänd. Seega kuidas tegelikult.... :)

Kasutaja avatar

Janar55
Postitusi: 276
Liitunud: 28 Mär 2008, 13:05

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas Janar55 »

Whoop-whoop!!Ilusat kevade algust minugi poolt!!
:):)

xj600´89->cbr600´94->r1´02->gsxr1000 "weisse wölf"´03

qnn0
Postitusi: 32
Liitunud: 08 Jaan 2011, 19:34
Tsikkel: FLHRSE5

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas qnn0 »

sips kirjutas:

Umbes selline, et kui tema kohale jõudis, olid kõik end juba kummuli joonud. Ainuke lahe asi oli seal vaid bänd. Seega kuidas tegelikult.... :)

Siis soovitaks varem kui kell 04:00 kohale jõuda :D Pidu oli väga hea, bänd ka. Ahjaa, kui sa 23:14 avastasid et oled peo maha maganud siis eksid, oleksid saanud jupp aega veel lõbutseda, bänd lõpetas ka miski vasta kella 3 alles.


Teema algataja
sips
Postitusi: 107
Liitunud: 30 Okt 2010, 10:42
Asukoht: Tartu

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas sips »

:) Tema jõudis peole õhtul 22.00 paiku ja mina avastasin seda mingi 20. 00 ajal :) - aga siis oli oli liiga hilja midagi ja kuhugi end orgunnida :) Jah korra sai mööda sõidetud ja tulevastele põlvedele mootorrattaid näidatud 8) Aga ise jah, teada sain pisut hilja.


qnn0
Postitusi: 32
Liitunud: 08 Jaan 2011, 19:34
Tsikkel: FLHRSE5

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas qnn0 »

sips kirjutas:

:) Tema jõudis peole õhtul 22.00 paiku ja mina avastasin seda mingi 20. 00 ajal :) - aga siis oli oli liiga hilja midagi ja kuhugi end orgunnida :) Jah korra sai mööda sõidetud ja tulevastele põlvedele mootorrattaid näidatud 8) Aga ise jah, teada sain pisut hilja.

Avatari pildi järgi otsustades ma oleks võind ise taksoga ka sul järgi ära käia :D:D


Teema algataja
sips
Postitusi: 107
Liitunud: 30 Okt 2010, 10:42
Asukoht: Tartu

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas sips »

Einoh ma tänan komplimendi eest, :D
Mul kodust tead, umbes 2 km jagu seda maad sinna oleks olnud...lihtsalt :roll: ei käi nii et prauhh ja minek :)
ja üksinda siukestele üritustele vist ei minda ka :)

Kasutaja avatar

sitikass
Postitusi: 283
Liitunud: 27 Apr 2009, 22:15
Tsikkel: Moto Guzzi Breva 1100 ABS
Asukoht: tartu

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas sitikass »

ja üksinda siukestele üritustele vist ei minda ka :)[/quote]

Ole nüüd. Üksi sa poleks seal sekki ka saand olla. :lol:


Teema algataja
sips
Postitusi: 107
Liitunud: 30 Okt 2010, 10:42
Asukoht: Tartu

Re: Ilusat kevadet Tartu /Tartumaakad :)

Lugemata postitus Postitas sips »

Rahvast oli palju jah?:D

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”