Otsin inimest!

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


geto
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Veebr 2011, 20:37
Tsikkel: HD Road King

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas geto »

vabakäeliselt kirjutatud ostu-müügi lepingul on tugevam jõud kui autopassil, seega kui keegi peaks passi järgi sinu nimelise sõidukiga mingi käki keerama, päästab leping sind igasugusest vastutusest, k.a. kindlustus. ja üldse, seaduse järgi kehtib ostu-müügi leping vaid 5 päeva, kuigi seda ei rakendata eriti.



julged elavad kauem
Kasutaja avatar

M.K
Postitusi: 199
Liitunud: 16 Juul 2007, 12:51
Tänatud: 22 korda

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas M.K »

geto kirjutas:

vabakäeliselt kirjutatud ostu-müügi lepingul on tugevam jõud kui autopassil, seega kui keegi peaks passi järgi sinu nimelise sõidukiga mingi käki keerama, päästab leping sind igasugusest vastutusest, k.a. kindlustus. ja üldse, seaduse järgi kehtib ostu-müügi leping vaid 5 päeva, kuigi seda ei rakendata eriti.

5 tööpäeva jooksul tuleb seaduse järgi sõiduk ümberregada. See ei tähenda seda, et müügileping kehtiks 5 päeva. Müügileping on oma olemuselt suht tähtajatu ning kehtib ka aastaid hiljem.

The price of anything is the amount of life you exchange for it.
Kasutaja avatar

MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

M.K kirjutas:
geto kirjutas:

vabakäeliselt kirjutatud ostu-müügi lepingul on tugevam jõud kui autopassil, seega kui keegi peaks passi järgi sinu nimelise sõidukiga mingi käki keerama, päästab leping sind igasugusest vastutusest, k.a. kindlustus. ja üldse, seaduse järgi kehtib ostu-müügi leping vaid 5 päeva, kuigi seda ei rakendata eriti.

5 tööpäeva jooksul tuleb seaduse järgi sõiduk ümberregada. See ei tähenda seda, et müügileping kehtiks 5 päeva. Müügileping on oma olemuselt suht tähtajatu ning kehtib ka aastaid hiljem.

Ooot oot oot, mul vedeleb siiani mingi 5 kuud tagasi tehtud ostu-müügileping riiuli peal, pole olnud mahti ARKist läbi käia et ümber regada tsikkel. Kas ma pean nüüd uuesti eelmist omanikku tülitama ja tõesti siis 5 päeva jooksul ARKis ära käima?

Kasutaja avatar

rinx85
Postitusi: 312
Liitunud: 21 Veebr 2012, 22:27
Tsikkel: jah

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas rinx85 »

kurihiir kirjutas:
M.K kirjutas:
geto kirjutas:

vabakäeliselt kirjutatud ostu-müügi lepingul on tugevam jõud kui autopassil, seega kui keegi peaks passi järgi sinu nimelise sõidukiga mingi käki keerama, päästab leping sind igasugusest vastutusest, k.a. kindlustus. ja üldse, seaduse järgi kehtib ostu-müügi leping vaid 5 päeva, kuigi seda ei rakendata eriti.

5 tööpäeva jooksul tuleb seaduse järgi sõiduk ümberregada. See ei tähenda seda, et müügileping kehtiks 5 päeva. Müügileping on oma olemuselt suht tähtajatu ning kehtib ka aastaid hiljem.

Ooot oot oot, mul vedeleb siiani mingi 5 kuud tagasi tehtud ostu-müügileping riiuli peal, pole olnud mahti ARKist läbi käia et ümber regada tsikkel. Kas ma pean nüüd uuesti eelmist omanikku tülitama ja tõesti siis 5 päeva jooksul ARKis ära käima?

sa ostmisel mainisid ka et sul tulevikus ilmelt pole mahti arki minna?

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas boob »

geto kirjutas:

vabakäeliselt kirjutatud ostu-müügi lepingul on tugevam jõud kui autopassil, seega kui keegi peaks passi järgi sinu nimelise sõidukiga mingi käki keerama, päästab leping sind igasugusest vastutusest, k.a. kindlustus. ja üldse, seaduse järgi kehtib ostu-müügi leping vaid 5 päeva, kuigi seda ei rakendata eriti.

Ei ole ikka nii. Mul oli umbes aasta tagasi juhtum kus minu poolt maha müüdud ja minu nimel olev masin sai trahvi, trahviotsus tehti tagaselja ja kohtutäitur nõudis trahvi minu käest sisse ning kedagi ei huvitanud see ostu-müügi leping. Maksin ära ja nõudsin selle raha masina uuelt omanikult sisse.

Kasutaja avatar

MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

rinx85 kirjutas:

sa ostmisel mainisid ka et sul tulevikus ilmelt pole mahti arki minna?

No me veidi aega tagasi tegime koos õlled, rääkisin talle südamelt ära, et pole jõudnud veel teha, sõimas küll mind veidi aga ütles, et ei tohiks probleemi olla ja et tema teada ei aegu see paber.

Kasutaja avatar

rinx85
Postitusi: 312
Liitunud: 21 Veebr 2012, 22:27
Tsikkel: jah

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas rinx85 »

kurihiir kirjutas:
rinx85 kirjutas:

sa ostmisel mainisid ka et sul tulevikus ilmelt pole mahti arki minna?

No me veidi aega tagasi tegime koos õlled, rääkisin talle südamelt ära, et pole jõudnud veel teha, sõimas küll mind veidi aga ütles, et ei tohiks probleemi olla ja et tema teada ei aegu see paber.

paber vist ei aegu jah aga normaalne oleks ikka see asi ära teha.. heatahtlikule müüjale sa selle viivitamisega kuidagi kasu teha ei saa, pigem kahju..

Kasutaja avatar

MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

rinx85 kirjutas:
kurihiir kirjutas:
rinx85 kirjutas:

sa ostmisel mainisid ka et sul tulevikus ilmelt pole mahti arki minna?

No me veidi aega tagasi tegime koos õlled, rääkisin talle südamelt ära, et pole jõudnud veel teha, sõimas küll mind veidi aga ütles, et ei tohiks probleemi olla ja et tema teada ei aegu see paber.

paber vist ei aegu jah aga normaalne oleks ikka see asi ära teha.. heatahtlikule müüjale sa selle viivitamisega kuidagi kasu teha ei saa, pigem kahju..

Tõsi ta on, aga näe, nende postituste ajendil nüüd lähen regan siis ümber kah lõpuks!


vanalendur
Postitusi: 495
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Kas mitte ei olnud teema, et kehtib igavesti aga peale 5päeva ei tohi ostu-müügi lepingu alusel enam ringi paarutada. Aga ega volitust nagunii tänapäeval keegi ei küsi.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas Maaks »

vanalendur kirjutas:

Kas mitte ei olnud teema, et kehtib igavesti aga peale 5päeva ei tohi ostu-müügi lepingu alusel enam ringi paarutada. Aga ega volitust nagunii tänapäeval keegi ei küsi.

Tegelikult on nii, et pärast ümber vormistamist peab 5-e päeva jooksul uus omanik enda nimele ümber vormistama liikluskindlustuse lepingu. Ja see on ainus 5-e päeva nõue :-)
Seda muidugi juhul, kui vana omanik ei ole kindlustust ise ennem lõpetanud. Lihtsalt 6. päeval eelmise omaniku kindlustusleping enam ei kata liikluskahjusid.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

geto
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Veebr 2011, 20:37
Tsikkel: HD Road King

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas geto »

boob kirjutas:
geto kirjutas:

vabakäeliselt kirjutatud ostu-müügi lepingul on tugevam jõud kui autopassil, seega kui keegi peaks passi järgi sinu nimelise sõidukiga mingi käki keerama, päästab leping sind igasugusest vastutusest, k.a. kindlustus. ja üldse, seaduse järgi kehtib ostu-müügi leping vaid 5 päeva, kuigi seda ei rakendata eriti.

Ei ole ikka nii. Mul oli umbes aasta tagasi juhtum kus minu poolt maha müüdud ja minu nimel olev masin sai trahvi, trahviotsus tehti tagaselja ja kohtutäitur nõudis trahvi minu käest sisse ning kedagi ei huvitanud see ostu-müügi leping. Maksin ära ja nõudsin selle raha masina uuelt omanikult sisse.

sulle tehti sellisel juhul ikka kõvasti liiga, ei saa ju sina süüdi olla kui ostja on registreerimata jätnud ja ei ole sa talle ka mingi ema, kes teda kontrollima peaks, seega jään endale kindlaks, et leping vabastab vastutusest

julged elavad kauem
Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas miilits »

Lihtsaim viis vastutusest pääsemiseks.
Kui olete sõiduki müünud, ostu-müügi leping käes, mõne aja pärast kontrollite, kas sõiduk on ümber registreeritud, kui mitte, siis kannate ARK-s sõiduki oma nimelt maha taastamisõigusega, teile ei saa enam pretensioone esitada, ostjal läheb ainult ümberregistreerimine rahaliselt veidi kallimaks. :bsmile:


Ktsort
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Okt 2005, 23:38
Tänatud: 2 korda

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas Ktsort »

Kui oled müüjana lepingu allkirjastanud, siis hüppa mõni järgmine päev ARK-ist läbi ja viska see letti. Teisisõnu - tee VÕÕRANDAMISTEADE.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas mella »

Nõrgad teadmised ;)
https://www.riigiteataja.ee/akt/109032011015?leiaKehtiv
§ 7. Sõiduki registriandmete muutmine
(1) Sõiduki registriandmete muutmist tuleb taotleda viie tööpäeva jooksul alates andmete muutumisest.

Maaks kirjutas:

Tegelikult on nii, et pärast ümber vormistamist peab 5-e päeva jooksul uus omanik enda nimele ümber vormistama liikluskindlustuse lepingu. Ja see on ainus 5-e päeva nõue :-)

Kasutaja avatar

Härg
Postitusi: 96
Liitunud: 19 Veebr 2008, 18:50
Tsikkel: TDM850
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 12 korda

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas Härg »

Otsin kunagi minule kuulunud Kawasaki omaniku.

Registreerimismärk 61HB
Mark KAWASAKI
Mudel, modifikatsioon GPZ 900R
Värvus PUNANE
Ehitusaasta 1988

Kuna müügitehingust mitmed aastad juba möödas, siis hiljemalt oktoobri alguses läheb registrist kustutamisele.

Kontakt: 555 255 17
Kasutaja avatar

Romka
Postitusi: 315
Liitunud: 05 Mai 2007, 14:41
Tsikkel: MT-09
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas Romka »

Härg kirjutas:

Otsin kunagi minule kuulunud Kawasaki omaniku.
.........
Kuna müügitehingust mitmed aastad juba möödas, siis hiljemalt oktoobri alguses läheb registrist kustutamisele.

Tundub, et see tsikkel pole viimased 5 aastat teeliikluses osalenud, sest viimane ülevaatus lõppes 07.2008.

Registrist kustutamisega läheb keeruliseks, lihtne on vaid 2 aastaks ajutiselt arvelt mahavõtt. Kui on olemas müügileping, siis sellega saab registris teha märke "võõrandamisest teatamine", aga sinu nimele jääb see aegade lõpuni siiski.

Mina ei müü enam ühtegi masinat müügilepinguga! Inimesi lihtsalt usaldada ei saa ning rohkem "surnud hingesid" ma oma nimele ei kogu.


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Kohe informeerin, et mitte HALBADE vaid HEADE kavatsustega otsin meest..
... Kellel oli sügisel müügis puruks sõidetud FZ 6. Kuulutus oli üleval Motors 24.
Rääkisin veel temaga.Ütles et tsikkel asub Lagedil. Nüüd kuulutus maas, Mul on number olemas, aga see ei vasta.
Kui keegi teab seda meest, olge kenad ja andke talle teada, et Nõel soovib kontakteeruda.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Otsin HEADE KAVATSUSTEGA inimest:
SVEN AUN
Tartumaa(vist)

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Otsin HEADE KAVATSUSTEGA inimest:
SVEN AUN
Tartumaa(vist)

https://www.facebook.com/sven.aun?fref=ts

Äkki on õige?

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Otsin inimest!!!!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Äi tia, kas just see, mul pole lõustlat :!:
Siiani olen tuvastanud ühe Virumaal ja ühe Tartumaal(viimane liiga noor)-paraku pole kumbki see "õige".
Vähemalt 2 samanimelist on veel "ripakil"

Keda mina otsin, elas vähemalt 2006 a. Tartus Mõisavahe tänaval(teh. passi andmetel).

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Teema algataja
Tuono

Re: Otsin inimest!

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Kui keegi teab/tunneb Mariot, kellel on Kawasaki Z1000 2005a. ja hakkab seda Soome registrisse võtma siis võiks talle edasi öelda, et Motovilles ootab teda piduripedaal, mille ta sealt tellis (Ville ei saa talle helistada kuna tel. nr. on natuke vale).
Tänan!

Kasutaja avatar

TankSlapper
Postitusi: 159
Liitunud: 29 Jaan 2012, 12:14
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Otsin inimest!

Lugemata postitus Postitas TankSlapper »

Kas keegi teab inimest kellel oli mototehnika.ee müügi portaalis üleval kuulutus KAWASAKI ZX6R 2001 aasta?
Oli tehtud stunt-i/fighter-i tüüpi rattaks. Punane R1 tagaosa ja eest ilma kondli* [Motobot: õige on "gondli*"]. Asus Raplamaal. Nimi oli vist Timo kuid ei ole kindel.

Eile õhtul tahtsin ühendust võtta ,et rattas üle vaadata kuid kurat oli juba mahavõetud või kuulutus aegunud.Samas hommikul oli täitsa alles :wack:
Kui kellegil on teada kellega tegu siis PS

Kasutaja avatar

vx800
Postitusi: 171
Liitunud: 12 Apr 2004, 21:13
Tsikkel: Zr7
Asukoht: tallinn-rapla / Jawa suzuki vx800 honda nx650 suzuki dr350 suzuki xf650 tdm850 zr7
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Otsin inimest!

Lugemata postitus Postitas vx800 »

Tere

Otsin kontakti kasutajaga Spinna. HEADE KAVATSUSTEGA. Nagu ikka on asjaga kiire :)

mees jääb alati iseendaks
Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Otsin inimest!

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Ei ole kindel, aga äkki on see mees: MSN: spinna83@hotmail.com
http://www.rate.ee/users/spinna

Kasutaja avatar

vx800
Postitusi: 171
Liitunud: 12 Apr 2004, 21:13
Tsikkel: Zr7
Asukoht: tallinn-rapla / Jawa suzuki vx800 honda nx650 suzuki dr350 suzuki xf650 tdm850 zr7
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Otsin inimest!

Lugemata postitus Postitas vx800 »

Kiilukas kirjutas:

Ei ole kindel, aga äkki on see mees: MSN: spinna83@hotmail.com
http://www.rate.ee/users/spinna

Kahtlen. Minu otsitav elab Saaremaal ja on vanem.

mees jääb alati iseendaks
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Otsin inimest!

Lugemata postitus Postitas spinna »

Inimene leiti üles :)

Suzuki GSX 750 Inazuma

Cul
Postitusi: 49
Liitunud: 26 Juul 2012, 18:24
Tsikkel: Honda CBR1000RR 2004
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Otsin inimest!

Lugemata postitus Postitas Cul »

Tere.

Sai käidud 5. augustil Rapla kardirajal Hanno Velt koolitusel. Seal osales ka üks neiu Tartust ja temaga kaasas oli (autoga) ka üks noormees, kes küll ise sel hetkel koolitusel ei osalenud, aga pidi nädala paari pärast ka ise osalema.
See noormes tegi seal päris usinalt pilte ja äkki on võimalus, et ka mina mõnele peale jäin oma punase hondaga.

Kui juhtud lugema või keegi teab kedagi, kes teab kedagi jne., ja olen mõne pildi peal, no siis ikka ühendust tahaksin :bsmile:

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Otsin inimest!

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Cul kirjutas:

Tere.

Sai käidud 5. augustil Rapla kardirajal Hanno Velt koolitusel. Seal osales ka üks neiu Tartust ja temaga kaasas oli (autoga) ka üks noormees, kes küll ise sel hetkel koolitusel ei osalenud, aga pidi nädala paari pärast ka ise osalema.
See noormes tegi seal päris usinalt pilte ja äkki on võimalus, et ka mina mõnele peale jäin oma punase hondaga.

Kui juhtud lugema või keegi teab kedagi, kes teab kedagi jne., ja olen mõne pildi peal, no siis ikka ühendust tahaksin :bsmile:

Algus tundus paljutõotav, et otsid neiut koolituselt. Aga no mis seal ikka, moodsad ajad. :mrgreen: :bsmile:

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Mihkel555
Postitusi: 111
Liitunud: 09 Veebr 2010, 18:42
Tsikkel: Gsx-r
Asukoht: Tallinn

Re: Otsin inimest!

Lugemata postitus Postitas Mihkel555 »

See neiu on kadunud, kindlalt!!!!

Kasutaja avatar

sepprait
Postitusi: 72
Liitunud: 28 Apr 2013, 17:38
Tsikkel: Suzuki DR750S
Asukoht: Tallinn, Valga
Tänanud: 1 kord

Re: Otsin inimest!

Lugemata postitus Postitas sepprait »

Nüüd tuleb eelmise otsingu varjant nr 2 :D
Ehk siis sai käidud nüüd 8. sept. motokoolitusel ning seal oli ühe oranži honda hornetiga sõitev meesterahvas, kelle kaaslanna tegi mitmeid pilte sõitjatest.
Päeva lõppus lahkusite nii kiiresti, et ei jõudnud kontakte küsida.
Oleks soov näha neid pilte.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”