1. leht 1-st

Kawasaki zx9r '02 mida vaadata ?

Postitatud: 29 Jaan 2009, 11:58
Postitas Seth112

Tere

Selline asi et soovik soetada ratast omale ja silma jäi selline :) http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... =price.ASC

Kas kelledil on soojasid soovitusi mida jägida kui ostma hakkan või kellelgi rohkem tead konkreetse ratta kohta ?

Kõik inf on teretulnud

Seth112


Re: Kawasaki zx9r '02 mida vaadata ?

Postitatud: 29 Jaan 2009, 12:49
Postitas T1m

mina ei julgeks millegipärast seda vaadata. hind ju teistest samasugustest peaaegu 20 000 odavam... vaata seal motorsis ringi seal on neid veel ilusaid..


Re: Kawasaki zx9r '02 mida vaadata ?

Postitatud: 29 Jaan 2009, 12:54
Postitas Seth112

See hind teeb mindki väga ärevaks (togi)


Re: Kawasaki zx9r '02 mida vaadata ?

Postitatud: 29 Jaan 2009, 13:04
Postitas Prii

Eks oma silm on ikka kuningas. Ma võin küll eksida, aga esihark, ratas, esimesed kettad ja esimesed pidurisadulad tunduvad näiteks olema vanema B mudeli oma.


Re: Kawasaki zx9r '02 mida vaadata ?

Postitatud: 29 Jaan 2009, 13:10
Postitas priitraid

Alati ei pruugi odavam hind tähendada seda, et ratas on miskipärast teistest viletsam. Oleneb ikkagi rattast, omanikust, müügipõhjusest jne. Praeguses olukorras on kiiresti müüa soovijal ainuke võimalus hind teistest ratastest tunduvalt odavamaks lasta. Vaatamas, ja võimalusel proovimas, tasub ikkagi käia. Eks see paagimõlk võtab ka omajagu hinda alla.

Sellise hinna ja piltidelt näha oleva paagimõlgi korral peaksid kindlasti vaatama, et raamil (ka esihargil) poleks vigastusi või mõrasid.

Kindlasti võiksid kontrollida, mootori ja räämi tähiseid(kokkulangevust dokumentidega).

No ja muidugi tavalised kuluartiklid nagu kett+hammakas, klotsid, rehvid. Aga sellise hinnaga rattale ei saa seda eriti ette heita.

Foorumis on minuteada olemas teema, kus räägitakse ratta soetamisest ning mida peaks sel puhul jälgima.

NB! Vaata millal on Eestis arvele võetud. Loodame, et see pole üks neist ratastest, mis on Leedus kolmest rattast kokku pandud. Uuri kindlasti kasutaja Prii poolt tehtud vihjet pidurite kohta.

Tervitustega,
Priit


Re: Kawasaki zx9r '02 mida vaadata ?

Postitatud: 29 Jaan 2009, 13:16
Postitas T1m

amordid vaata üle kindlasti. Seda saad kontrollida lihtsalt amorte alla surudes ja järsku lahti lastes, kui tulevad kolksuga ülesse on läbi. mul enda ratas ka müügis seal motorsis. kui huvitatud siis PM