Sidesüsteemid mootorrattal

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1468
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Lugemata postitus Postitas Ain »

Pigem on küsimus selles millisena näeb tootja oma toodet. Cardo annab ilusti oma seadme specs-is info, et Edge on näiteks ip67, mis tähendab see on tolmu ja veekindel 30min. kuni 1m. sügavuses vees. Minuteada saavutatakse see veekindlus korpuse hermeetiliseks tegemisega. See on ka väidetavalt põhjus miks nad ühtegi seadet ei remondi vaid vahetavad välja... nad ei saa garanteerida seadet lahtivõttes ja uuesti kinnipannes veekindlust mis tootmisprotsessis on saavutatud.
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3140
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Lugemata postitus Postitas ranel »

Ain kirjutas: 11 Mär 2024, 11:29
Pigem on küsimus selles millisena näeb tootja oma toodet. Cardo annab ilusti oma seadme specs-is info, et Edge on näiteks ip67, mis tähendab see on tolmu ja veekindel 30min. kuni 1m. sügavuses vees. Minuteada saavutatakse see veekindlus korpuse hermeetiliseks tegemisega. See on ka väidetavalt põhjus miks nad ühtegi seadet ei remondi vaid vahetavad välja... nad ei saa garanteerida seadet lahtivõttes ja uuesti kinnipannes veekindlust mis tootmisprotsessis on saavutatud.
Jah, korpus on veekindel. Küll aga võiks olla lisakaitse lakitud elektroonika näol. Tootmise seisukohast aga lakitud toode on ajakulukas ning toota kulukam.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

P6rgukoer
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Aug 2016, 10:51
Tsikkel: HD
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 22 korda

Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Lugemata postitus Postitas P6rgukoer »

Ostsin Motodepoost Sena SMH5-FM kahese komplekti. Sain mõlemad seadmed intercomi ära ühendada aga millegipärast ühest mikrofonist heli edasi ei lähe. Teine töötab väga hästi, asi mikrofoni des olla ei saa sest kui ma neid vahetan siis nad töötavad, samuti seadmetes asi ei ole sest kui ma kõlari- mikrofoni komplekti ümber tõstan siis tööle ikka see üks kindel ei hakka, kas võib see mikrofoni juhe vigane olla või teen ma midagi valesti, et ma mõlemit mikrit tööle ei saa? Tegin kõik selle manuaali järgi mis pakendis kaasas oli, samuti kontrollisin Sena kodulehelt üle kas seal manuaalis kõik sama. Tegin mitu korda ka tehase reseti aga ei aita miski. Kas kellelgi mingit nõu anda kes sama mudelit kasutanud on?
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1468
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Lugemata postitus Postitas Ain »

P6rgukoer kirjutas: 31 Mär 2024, 14:41
Ostsin Motodepoost Sena SMH5-FM kahese komplekti. Sain mõlemad seadmed intercomi ära ühendada aga millegipärast ühest mikrofonist heli edasi ei lähe. Teine töötab väga hästi, asi mikrofoni des olla ei saa sest kui ma neid vahetan siis nad töötavad, samuti seadmetes asi ei ole sest kui ma kõlari- mikrofoni komplekti ümber tõstan siis tööle ikka see üks kindel ei hakka, kas võib see mikrofoni juhe vigane olla või teen ma midagi valesti, et ma mõlemit mikrit tööle ei saa? Tegin kõik selle manuaali järgi mis pakendis kaasas oli, samuti kontrollisin Sena kodulehelt üle kas seal manuaalis kõik sama. Tegin mitu korda ka tehase reseti aga ei aita miski. Kas kellelgi mingit nõu anda kes sama mudelit kasutanud on?
Igaks juhuks vaata ka tarkvara üle.. kui võimalik siis uuenda ja kui ikka mure siis mine poest läbi ja aidatakse..
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”