Tehnilises foorumis

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kas foorumis "Tehniline" peaksid eraldi olema vene ja lääne masinad?

Jah
21
47%
Ei
16
36%
Ma ei saanud küsimusest aru
2
4%
Jään erapooletuks
6
13%
 
Hääli kokku: 45

Teema algataja
zten00
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Sept 2004, 17:29
Tsikkel: DR800
Tänanud: 3 korda

Tehnilises foorumis

Lugemata postitus Postitas zten00 »

Tehnilises foorumis võiksid eraldi olla "vene" tsiklid ja "lääne" tsiklid, sest mõned sõidavad ainult vene masinatega ja mõned ainult lääne omadega nii et mugavam oleks kui saaksite selle asja ära korraldada. Saate ikka aru mis ma mõtlen? Tore siis. Panen siia juurde küsitluse ka et näha mis teised bikerid arvavad :bsmile:

Edit: Vabandan kui selline teema on juba läbi käinud. Olen laisk ja ei viitsi otsingut kasutada.

TnX
Postitusi: 134
Liitunud: 14 Juun 2004, 01:45
Asukoht: saue

Lugemata postitus Postitas TnX »

Teemasid pole ju NII palju veel...Ootaks ehk pisut veel? Panin muide erapooletu kuna minu elu see nagu raskemaks eriti ei tee, ühe hiirekliki võrra ainult. Kirjumaks läheb foorum, see mulle jällegi ei meeldi.
Kasutaja avatar

ural
Postitusi: 418
Liitunud: 05 Aug 2003, 15:17
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ural »

Vene tehnikale on suunatud automoto foorum. Seal on võimalus võtta vabalt sõna vene tehnikal, ilma et segavatest faktoritest räägitaks.
Kasutaja avatar

jukutom
Postitusi: 395
Liitunud: 05 Aug 2004, 15:28
Asukoht: Kose Vabariik Harjumaal/Nike, Adidas ja Salamander
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas jukutom »

ural kirjutas:
Vene tehnikale on suunatud automoto foorum. Seal on võimalus võtta vabalt sõna vene tehnikal, ilma et segavatest faktoritest räägitaks.
Ega see ometi tähenda seda, et "kulla vene tehnika omajad, käige te ka õige automoto.ee foorumisse"? :?
Mis puutub "vabalt sõna võtmisse", siis just selle pärast ma Biker.ee valisingi, et siin on nende sõnavabaduse austajate üle suhteliselt kõva kontroll, teised foorumid ajavad pahatihti öökima üksteise sõimamise ja halvustamisega ning kontrolli puudumisega. Võibolla läksin teemast mööda või sain millestki teisiti aru, vabandan igatahes igaks juhuks ette! :oops:
Loomulikult VÕIKS olla vene tehnika teema. Praegu on seal üks pealkiri "dnepr", kuid tehnikat on ju rohkemgi ja ka Jawa loetakse millegipärast vene päritolu tehnikaks.
Foorum sellest ehk kirjumaks ei lähe, küll aga teeb teatud teema otsimise :shock: lihtsamaks.

Soovin julgust otsustajaile ja jõudu tegijaile!

Juku(tom)
Ei ole olemas tigedaid inimesi, on hoopis vähe huumorit!
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Jukutomil on õigus - biker.ee on tõesti mõnus seltskond just selle tõttu, et ei tõmmata mingit totakat kriipsu V2, R4, R2, R1, B2 jne vahele. Ja milleks siis hakata nüüd näiteks B2 ( Ural, Dnepr) ja B2 (BMW) joont tõmbama ? Kolvi peal käib pauk mõlemal. Eristada ju võiks veel 2T ja 4T alusel, aga milleks? Pigem võiks modida rohkem teemade pealkirju, et õige asja kergemini üles leiaks ning teema sisu pealkirjas hästi kajastatud oleks. See ei tähenda, et pealkirjavigased teemad plaksust lukku või prügikasti löödaks, pigem ikka sellist korrektori ja toimetajatööd.

Aga see kriipsutõmbamine ju lõpeb alati sellega, et kriipsutaguseid hakatakse näiteks "teadagi-mis-meesteks" hüüdma :)
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

ural
Postitusi: 418
Liitunud: 05 Aug 2003, 15:17
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ural »

Võib-olla väljendusin arusaamatult, kuid minu mõte oligi selles, et häirivate läänerataste puudumine on omane automotole. Siin on kõik pudru ja kapsad koos.
Kasutaja avatar

vx800
Postitusi: 171
Liitunud: 12 Apr 2004, 21:13
Tsikkel: Zr7
Asukoht: tallinn-rapla / Jawa suzuki vx800 honda nx650 suzuki dr350 suzuki xf650 tdm850 zr7
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas vx800 »

Mehed lõpetage ära. Biker ee on mõeldud neile kelle ühiseks huviks on motikas ja kõik sellega seonduv, olenemata ratta päritolumaast.
mees jääb alati iseendaks

Tamps

Lugemata postitus Postitas Tamps »

Tõesti arusaamatu, miks peaks lahterdama. Ise jutt on see, et teemade sõnastus võiks olla selguse mõttes üle modetud - nii leiaks igaüks spetsiifiliste küsimuste olemasolul kergemini vastuse.
Ise sõitnud nii paari ida- kui läänerattaga ja oluline on see, et tegmist on TSIKLITEGA, mitte nende geograafiline päritolu... Või olen ma millestki väga valesti aru saanud?
Kasutaja avatar

jukutom
Postitusi: 395
Liitunud: 05 Aug 2004, 15:28
Asukoht: Kose Vabariik Harjumaal/Nike, Adidas ja Salamander
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas jukutom »

Tänu sellele arutelule sain teada, et on olemas automoto.ee. Isegi lugesin seda . Ja sain teada, et paljud kohalikud tegijad on ka seal tegijad. Aga MIKS :!: :?: ei võiks needsamad teadmamehed ka siin foorumis sama lahedalt kirjutada oma kogemustest vene raskete tsiklite vallas? :wack:.Või ongi see loomulik, et kui mul tekib küsimus, mis puudutab Dneprit, siis pean selleks minema oma küsimisega mujale?
Tegelikult on ju küllaltki tülikas see foorumite vahetamine, ikka eelistan jääda siia ühte ja siit oma vastuseid saada. Kasvõi ainuüksi selle pärast, et BIKER.EE on terve seltskond, tervikuna toimiv süsteem, mitte lihtsalt tehnilise teema arutelu!
Ei ole olemas tigedaid inimesi, on hoopis vähe huumorit!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”