Aravete krossirada?
Moderaator: Moded
-
Oliverto
Teema algataja
Aravete krossirada?
Kas keegi oskab täpsemalt öelda kus kohas see Aravete krossirada on, kas samas kohas kus see kardi- ja supermotoradagi v, kuidas sinna pääseb, mis seisukorras on ja kas saab ka trenni seal teha?
-
Jumbu
- Postitusi: 246
- Liitunud: 12 Nov 2004, 20:52
- Tsikkel: Gas Gas, HD rott
- Asukoht: Harjumaa, Habaja
- Tänatud: 2 korda
Re: Aravete krossirada?
Oliverto kirjutas:Kas keegi oskab täpsemalt öelda kus kohas see Aravete krossirada on, kas samas kohas kus see kardi- ja supermotoradagi v, kuidas sinna pääseb, mis seisukorras on ja kas saab ka trenni seal teha?
http://maps.google.com/maps?hl=en&q=ala ... 2&t=h&z=15
ise pole ammu sõitnud seal, ei oska seisukorrast rääkida.
-
boob
- Mode
- Postitusi: 758
- Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
- Asukoht: 5013912
- Tänanud: 2 korda
- Tänatud: 5 korda
Re: Aravete krossirada?
Üks krossirada on veel Lehtse külje all. Rada on küll lühem ja minu arvates ka aeglasem, kuid pinnas on rohkem liivane. Aravete oma on rohkem kruusa ja kivine.
http://maps.google.com/maps?f=d&saddr=& ... 6&t=h&z=17
-
Oliverto
Teema algataja
Re: Aravete krossirada?
Hans kirjutas:
Siin on ju tegemist selle kõvakattega rajaga, mul vaja krossirada ![]()
-
Oliverto
Teema algataja
Re: Aravete krossirada?
boob kirjutas:Üks krossirada on veel Lehtse külje all. Rada on küll lühem ja minu arvates ka aeglasem, kuid pinnas on rohkem liivane. Aravete oma on rohkem kruusa ja kivine.
http://maps.google.com/maps?f=d&saddr=& ... 6&t=h&z=17
Lehtse rajapeal sai käidud üks kord ja täitsa OK (juurdepääs on veits raske - vähemalt märjal ajal) ![]()
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.