freedo1 säde kord on ja siis pole

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded

Vasta

Teema algataja
karmkarmo

freedo1 säde kord on ja siis pole

Postitus Postitas karmkarmo » 25 Sept 2008, 20:34

vahetati ära mähis, peale seda töötas kuid kui rolleri välja lükkasin siis jälle naqu võluväel oli säde kadunud..
milles võib viga olla,millest peaks alustama?varem sellist janti pole olnud, 1700km sõitis maha normaalselt ja nüüd remondis ei suudeta viga tuvastada.kas kellelgi on taoline viga olnud? ja kui siis võiks õelda kuidas korda said.



Teema algataja
karmkarmo

Re: freedo1 säde kord on ja siis pole

Postitus Postitas karmkarmo » 25 Sept 2008, 20:55

ise mõtlesin,et aretaks midagi ise sinna mis sädet annaks...kui muu ei aita siis hakkan tikke loopima silindrisse.. :wack:
Kasutaja avatar

Kirs
Toetajaliige
Postitusi: 4042
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: freedo1 säde kord on ja siis pole

Postitus Postitas Kirs » 25 Sept 2008, 22:44

Otsi samasugune kõrvale ja hakka elektrividinaid ümber ükshaaval tõstma...süütepool...CDI...
SERTÃO

Teema algataja
karmkarmo

Re: freedo1 säde kord on ja siis pole (lahendus)

Postitus Postitas karmkarmo » 27 Sept 2008, 18:38

LÕPPLAHENDUS:viga oligi küljejala lülitis kust säde ära kadus! 4 päeva remondis ja 800eeqi läinud... (lol) arvatavasti oligi siis asi selles pisikeses veas aga ära vahetati mähis ja 200 eeq tööraha.kohaks oli carstop haapsalus.lüliti võeti üldse küljest ära.nüüd läheb käima ilusti igast paugust ja kõik töötab :)
head sõitmist!
Vasta

Mine “Rollerid”