Tsikkel kooleb maanteel ära

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Hotrod
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:49
Tsikkel: vs750 chopper
Asukoht: Ääsmäe

Tsikkel kooleb maanteel ära

Lugemata postitus Postitas Hotrod »

Tere, probleem siis selline ongi et maanteesõidul kooleb masin lihtsalt ära..ca 10km ning ennem seda juba tunnen et masin jääb tuimemaks gaasi andmisel - kuni ära sureb.. Bensiin ei jookse hästi peale. keeran kraani pri peale ..võtab hetk aega ja filtrist on näha et karpad hakkavad uuesti bensiiniga täituma..ja ees ootavad järgmised 10km.(ei aita ka see kui kraan sõites pri asendis on) Olen puhastanud kraani..vahetasin filtri..kontrollisin voolikuid..õhutuskanaleid. Probleem ilmneb rohkem soojema mootoriga. Hommikul saan ühtejutti sõita isegi vahest rohkem kui 10km. Probleem hakkas ilmnema minuarust peale motoremis käiku..lasin karpasid sünkroonida. Kas asi võiks olla selles et ujuki tasapind liiga madalal? Sest vaiksel linnasõidul tavaliselt ei ole ära koolenud..va mõni kiirem pirita ots vms.

Real Hot Rods don't leak oil.
They mark their territory.
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Tsikkel kooleb maanteel ära

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

mul oli sama viga ennem. linnas sai sõita. maanteel 10km ja kooleb ära. mul oli viga praak universaalses benafiltris. sai teine filter pandud ja oligi korras :)

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Tsikkel kooleb maanteel ära

Lugemata postitus Postitas sang »

Vaata üle bensu pealevoolamine alates sõelast kraani küljes, filtrid, bensutorud ise (kas on terved), karpades võivad kah vahetult enne ujukikambrit olla pisikesed sõelad.

Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tsikkel kooleb maanteel ära

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Sama teema oli 600se Hornetiga, bensiinijaamast universaalfilter oli vahel. Täiesti masendav, sealt ei mahtunud mitte midagi läbi. Kiirus üle 90 tõusis, sai kohe bena otsa. Viskasin selle filtri sealt õue ja elu ilus, siiani sõidab, ma loodan :D Tervitused Kollase Koera praegusele omanikule, ma loodan et oled rattaga rahul. (number 21PD) Krt hea ratas sai, kahju et müüsin.. Aga see on juba teine teema. Igatahes, proovi ilma filtrita kõigepealt.

Rennes aka Pröksuga Mülka

batjka

Re: Tsikkel kooleb maanteel ära

Lugemata postitus Postitas batjka »

Need universaalsed filtrid on soovitatud panna tsiklidele , millel on kütusepump olemas. Muidu endal filtril läbitavus tahab rõhku saada.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Tsikkel kooleb maanteel ära

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Pane väike universaalne diisli filter,sealt voolab paremini läbi.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


Morse

Re: Tsikkel kooleb maanteel ära

Lugemata postitus Postitas Morse »

franz125 kirjutas:

Pane väike universaalne diisli filter,sealt voolab paremini läbi.

Jutt jumala õige, endal sama kogemus. Ainult ma kasutan nüüd keraamilist filtrit (peaks olema selline tema õige nimi). Tegemist on puhastatava filtriga.

Automaailmas on need rallifiltri nime all :lol:
Need filtrid lasevad bensiini väga hästi läbi.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”