Probleem rolleriga, võimsus kaob

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded

Vasta

Teema algataja
korsten

Probleem rolleriga, võimsus kaob

Postitus Postitas korsten » 26 Aug 2008, 12:14

Tere , mul on rolleriks 4 taktiline hiinakas . Kui ma selle sain endale oli tippkiirus 70-75km/h aga nüüd on tippkiirus vaevu 50km/h . Ise pole eriline rolleri spetsialist , nii et igasugune info on tere tulnud ! ( Eelmine teema kustutati )

ette tänades sass!


Kasutaja avatar

VincentX
Postitusi: 169
Liitunud: 21 Juun 2008, 17:15
Asukoht: Seal väikses külas

Re: PROBLEEM ROLLERIGA!

Postitus Postitas VincentX » 26 Aug 2008, 12:23

Kontrolli kas sul tagumise ratta Polt(noh see mis hoiab ja paneb seda veerema) on ikka tavotiga koos. Mul oli selline asi et ostsin enda oma ja kiirus oli vaevu 35 km/h ja nüüd lippab 60 km/h . Niiet võta lahti ja kui on polt kuiv siis pane julgelt tavotti nii poldile kui ratta "torusse" peaks aitama.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3126
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: HRQ
Tänanud: 1 kord

Re: PROBLEEM ROLLERIGA!

Postitus Postitas Pihelgas » 26 Aug 2008, 13:50

kustutati seepärast, et sa ei kasuta otsingut.

Teema algataja
zybyx

Re: PROBLEEM ROLLERIGA!

Postitus Postitas zybyx » 26 Aug 2008, 21:41

arvatavasti klapid paigast või mootor hõre :roll:
4t hiinakate tüüp viga

Teema algataja
sapas

Re: PROBLEEM ROLLERIGA!

Postitus Postitas sapas » 26 Aug 2008, 21:58

variaatori rihm võib ka kulunud olla.
Kasutaja avatar

Kirs
Toetajaliige
Postitusi: 4042
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: PROBLEEM ROLLERIGA!

Postitus Postitas Kirs » 26 Aug 2008, 23:08

Vaata üle karburaatori vaakummembraan-segusiiber. Kui membraanis auk-lõhe, siis võimsus langeb oluliselt. Kusjuures käivitub ja tühikäik on korras. Rihma vahetusele võib mõtlema hakata alles peale 8000km läbisõitu. Kui siiski. Ise ühe rihmaga üle 10000km läbinud. Täiesti viisakas veel. Klapivahed võiksid ka tõesti üle kontrollida. Sisselase 0,05 ja väljalase 0,10. Kulunud kolvirõngaste puhul tuleb summutist ka sinist suitsu. Mõõda ära kompressioon.
Tegelikult teemasid olemas, kus kurdetakse erinevaid probleeme rolleri mootori töös. Otsi ja loe hoolega.
SERTÃO

Teema algataja
korsten

Re: PROBLEEM ROLLERIGA!

Postitus Postitas korsten » 27 Aug 2008, 11:01

holma kirjutas:Vaata üle karburaatori vaakummembraan-segusiiber. Kui membraanis auk-lõhe, siis võimsus langeb oluliselt. Kusjuures käivitub ja tühikäik on korras. Rihma vahetusele võib mõtlema hakata alles peale 8000km läbisõitu. Kui siiski. Ise ühe rihmaga üle 10000km läbinud. Täiesti viisakas veel. Klapivahed võiksid ka tõesti üle kontrollida. Sisselase 0,05 ja väljalase 0,10. Kulunud kolvirõngaste puhul tuleb summutist ka sinist suitsu. Mõõda ära kompressioon.
Tegelikult teemasid olemas, kus kurdetakse erinevaid probleeme rolleri mootori töös. Otsi ja loe hoolega.

tänud abi eest , kindlasti vaatan üle !
Ei tahaks uskuda eriti kuna olen 800+ km sõitnud , aga vaatan üle .
Kasutaja avatar

Kirs
Toetajaliige
Postitusi: 4042
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: PROBLEEM ROLLERIGA!

Postitus Postitas Kirs » 27 Aug 2008, 11:19

korsten kirjutas: Ei tahaks uskuda eriti kuna olen 800+ km sõitnud , aga vaatan üle .

Sel juhul soovitan ise mitte torkida, sest kõigest 800km läbinud ratas on reeglina ikka ju veel garantiiga. Põõrdu hooldustöökoja poole.
SERTÃO
Vasta

Mine “Rollerid”