Kas osad politsei föönid ei toimi???

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
kris-poiss

Kas osad politsei föönid ei toimi???

Lugemata postitus Postitas kris-poiss »

2 viimast korda kui olen politsei fööni sisse paugutanud maanteel(kiirus +40) ei ole ta mind kinni pidanud.

kas on võimalik, et föön (mingi vanakooli variant) ei reageeri tsiklile???

või on mul lihtsalt jopanud :D

Viimati muutis kris-poiss, 02 Juun 2008, 22:05, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Postitusi: 432
Liitunud: 25 Juun 2006, 22:56
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417, Tartumaa, Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pahadeplaneet »

Tere.
Ja sa tuled siis hooplema,mõttetumees.
Aga mine küsi mis jama teil on,mul on raha palju.
Linnas siis 90? maanteel 130? Sul on lihtsalt vedanud õnn ei saada Sind igavesti.Kui föön Sind ei püüa siis mõni auto või buss ikka.
Lgp Veikko.

Viimati muutis pahadeplaneet, 02 Juun 2008, 18:21, muudetud 1 kord kokku.
1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid

Teema algataja
kris-poiss

Lugemata postitus Postitas kris-poiss »

pahadeplaneet kirjutas:

Tere.
Ja sa tuled siis hooplema,mõttetumees.
Aga mine küsi mis jama teil on,mul on raha palju.
Lgp Veikko.

LINNAS KINDLASTI EI OLE 90 ja maanteel harva 130.
kinlasti ma ei hoople siin :shock:
küsimu: kas on võimalik, et kõik föönid ei reageeri tsikli peale?

Viimati muutis kris-poiss, 02 Juun 2008, 18:15, muudetud 5 korda kokku.

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

On variant et politseinik sihtis mööda :D
Kuid mine sa tea ....


Teema algataja
cobra

Lugemata postitus Postitas cobra »

Vaevalt see härra nüüd koguaeg niimoodi sõidab-ma väga loodan aga minu meelest on tema jutus ka tibake tõde või siis onude politseinikke poolt mõistvat suhtumist.Ehk on juttu ikkagi maanteel olevast kiirusest ja seal ei ole vist ´130 raske tulema.


Teema algataja
mx2

Lugemata postitus Postitas mx2 »

Äkki testivad oma fööne :?:

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Tavaliselt loed föönimehe näoilmest välja, kas töötas või ei töödanud ;)
Nagu juba korduvalt öeldud : seal mundri sees on täiesti tavalised mehed-naised. Aga kuskilt läheb kõigil kannatlikkuse piir. Sellest üle astud, siis saad mis teenitud.

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

mõmm
Postitusi: 120
Liitunud: 04 Veebr 2007, 21:45
Tsikkel: TDM850
Asukoht: Jõgeva

Lugemata postitus Postitas mõmm »

ja kui neid föönimehi poleks siis ostaksin labida ja bussi ning tööpuudust ei oleks :shock:

........Riga,Iž,Jawa,Ural,GSX 1100F, YamahaTDM850 :) ja head soovides
Kasutaja avatar

all4uan4
Postitusi: 268
Liitunud: 15 Mai 2006, 00:14
Tsikkel: Yamaha SZR660
Asukoht: Tallinn.. enamuse ajast elus..
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas all4uan4 »

kõik föönid on taadeldud ja töötavad....
seega sul on lihtsalt jopanud, aga siin see keksimine sulle minged plusse küll ei anna.... :!:

SilenCe before the storm...
Born to Be (D)EVIL...
Kurjusekehastus...
SZR 660
Kasutaja avatar

-ShadowofDeath-
Postitusi: 318
Liitunud: 01 Mär 2006, 16:13
Asukoht: Saue

Lugemata postitus Postitas -ShadowofDeath- »

OT, aga samamoodi ei näita kiirust ka see kiirusetabloo, mis on Pärnu mnt-l Tallinna sissesõidul. Vähemalt minu rolleri kiirust ta fikseerinud pole ja samamoodi ka sõbra rolleri kiirust.

Zid Pilot
Baotian Freedo 4
Stella V-50
Müüa Fiat Panda 06!

diio2
Postitusi: 88
Liitunud: 23 Apr 2006, 22:32
Asukoht: Tln

Lugemata postitus Postitas diio2 »

Küll on tore, et kõik siin kirjutajad ainult 90 / 50 km tunnis sõidavad.
Vaadake nüüd peeglisse ja mõelge oma kiiruste peale veel.... ja ausalt...

... life begins @ 1000 cm3 (996cm3)
Kasutaja avatar

max07
Postitusi: 253
Liitunud: 29 Juun 2005, 13:08
Asukoht: Worldwide
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas max07 »

-ShadowofDeath- kirjutas:

OT, aga samamoodi ei näita kiirust ka see kiirusetabloo, mis on Pärnu mnt-l Tallinna sissesõidul. Vähemalt minu rolleri kiirust ta fikseerinud pole ja samamoodi ka sõbra rolleri kiirust.

ju siis polnd mida näidata :P

Live To Ride- Ride To Live.
http://www.motoservice.ee

Teema algataja
mart211

Lugemata postitus Postitas mart211 »

max07 kirjutas:
-ShadowofDeath- kirjutas:

OT, aga samamoodi ei näita kiirust ka see kiirusetabloo, mis on Pärnu mnt-l Tallinna sissesõidul. Vähemalt minu rolleri kiirust ta fikseerinud pole ja samamoodi ka sõbra rolleri kiirust.

ju siis polnd mida näidata :P

:lol:


Teema algataja
kris-poiss

Lugemata postitus Postitas kris-poiss »

all4uan4 kirjutas:

kõik föönid on taadeldud ja töötavad....
seega sul on lihtsalt jopanud, aga siin see keksimine sulle minged plusse küll ei anna.... :!:

keegi pole siin keksinud .....

Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Postitusi: 432
Liitunud: 25 Juun 2006, 22:56
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417, Tartumaa, Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pahadeplaneet »

max07 kirjutas:
-ShadowofDeath- kirjutas:

OT, aga samamoodi ei näita kiirust ka see kiirusetabloo, mis on Pärnu mnt-l Tallinna sissesõidul. Vähemalt minu rolleri kiirust ta fikseerinud pole ja samamoodi ka sõbra rolleri kiirust.

ju siis polnd mida näidata :P

Minu lgupidamine :lol: (w)

1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid

Teema algataja
mega

Lugemata postitus Postitas mega »

jaa kahjuks ei saa ma pihta mille üle te siin kurdate, mind on need föönid alati ilusti mõõtnud ja ka naerusui maha võetud, ka sellesuve ilusal esimesel pärnusõidul kus 117 fööni saadi, 90 alas, ja sis mees ise nii sõpsi täis et anna minna, oi kas on ka kõva ratas, fafa.. , huvitav kyll millise RRR iga on raske 100kmh sõita?
päikselist ja kuiva teed.... :twisted:

Kasutaja avatar

vincent
Postitusi: 404
Liitunud: 05 Juul 2004, 00:37
Tsikkel: Varadero XL 1000 V
Asukoht: Viljandi

Lugemata postitus Postitas vincent »

Huvitav. Kui järele mõelda siis mul on ka olnud vähemalt kaks juhtumit mil sattusin mootorrattaga kiirust ületades töökate politseinike pilgu alla. Ja nad lihtsalt ei reageerinud. Äkki tõesti mõistev suhtumine vms ? Sel juhul tahaks siinkohal eriti tänada sõbralikke Jõgevamaa politseiametnikke.

Kasutaja avatar

Tuhkur
Postitusi: 165
Liitunud: 17 Apr 2008, 13:14

Lugemata postitus Postitas Tuhkur »

Mõelge kui te tõmbate 150-ga föönist mööda või midagi sinnakanti, ma isegi ei vaevuks taga ajama.


frefighter
Postitusi: 368
Liitunud: 19 Sept 2006, 17:37
Asukoht: Laulasmaa/Tallinn

Lugemata postitus Postitas frefighter »

Ma ka tähele pannud viimasel ajal... olen paar korda ca 120-ga radarisse sõitnud aga pole kallale tuldud. Arvan ka, et tegu pigem mõistva suhtumisega.

Aga Pahadeplaneet- nõme jutt!


andrias
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2007, 19:37
Tsikkel: Zx9r, kx250f, DS650X
Asukoht: Võru/Tartu

Lugemata postitus Postitas andrias »

spinna kirjutas:

Aga kuskilt läheb kõigil kannatlikkuse piir. Sellest üle astud, siis saad mis teenitud.

Mõnel lõppeb kannatus varem, mõnel hiljem ja mõnel kahjuks isegi enne põhjuse tekkimist 8)

Annaks jumal häda- küll abi ikka saab!
Võrr->Jawa 638->Dnepr 650->Suzuki GSX600F->Kawasaki ZX6R->Kawasaki ZX9R ja KX250f
Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Postitusi: 432
Liitunud: 25 Juun 2006, 22:56
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417, Tartumaa, Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pahadeplaneet »

frefighter kirjutas:

Ma ka tähele pannud viimasel ajal... olen paar korda ca 120-ga radarisse sõitnud aga pole kallale tuldud. Arvan ka, et tegu pigem mõistva suhtumisega.

Aga Pahadeplaneet- nõme jutt!

Tere.
suhtun sama moodi ka Sinu juttu,sõbrad :)
Lgp Veikko.

1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid
Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

Ehh!
Püüavad need radarid ka tsiklivendi, nigu nalja!
Tegelt on põhjuseid kolm, miks sind tookord maha ei võetud:

  1. ametnik ei suutnud fikseerida kiiruse ületamist (loe: lukustada radarit)
  2. radari patarei sai tühjaks
  3. su kiirus ei kvalifitseeru min normi alla!
    See viimane tähendab täpselt seda, et alla 2.-se lõike kiirust (+20 ületamist) suurt maha võtma ei hakata, mis tähendab seda, et aparaati peab olema lukustatud näitaja vähemalt 114 km/h (aparaadi eksimus sellel kiirusel on +/- 3 km/h, seega arvutuse tulemusena 114-3=111-90=21 jääb järele ületamist 21 km/h). Nüüd kui võtta norm korras ja näppimata sõiduki spidomeeter, siis need näitavad ca 10+ kiirust tegelikust suuremaks. Mis omakorda tähendab seda, et selleks, et saada radarisse kiirus 114 km/h peab sinu armatuuril mõõtmise hetkel olema spido näitaja ca 124 km/h. Kas nüüd on arusaadav?
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

Päris +10 vast tänapäeva tehnika enam ei näita. Olen ise mitu korda mõelnud, et kui keegi fööniga väljas, et läheks ja küsiks, et fikseeriks mu kiiruse ja saaks ligikaudu teada palju spido valetab. Alati kui see mõte on aktuaalne old ja aega on old siis kedagi ei mõõda just :D .

Just enjoy ... nothing less, nothing more
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

ei taha ka uskuda, eriti just linnakiirustel ja legaalsetes piirides vaevalt see viga nii suur. 150 + kiirustel juba reaalsem see ehk... :roll:

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Cado »

Minu ratta spido näitab +9 kui kiirus ületab 60 km/H alla selle täiesti täpne ja sealt edasi +9 ja viga ei suurene.

Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

Selge see, et madalamatel kiirustel on spido eksimus väiksem, aga teema algataja rääkis ju trassil sõitmisest ja kiirusest ca 120 km/h, sealt ka minu kommentaar.
Kel soov oma spidot nö stressivabalt kontrollida, see tulge Pärnu poole, kus vahetult enne linnapiiri Tallinna poolt sisse tulles on tee ääres Pärnu Postimehe logo kandev radar. Vali õhtune aeg ja soovitavalt möödu sellest radarist siis kui peale sind ega ka sulle vastu tulemas kedagi ei ole. Ehk teisisõnu, oled sel hetkel sellel trassiosal üksi ja sõida sealt läbi 80km/h oma kella järgi, siis näed ka oma tegelikku kiirust.
Muuseas, see radar on isiklikult üle kontrollitud ja ühtib täiesti politsei radari näitajaga!! :!:


TEH
Postitusi: 31
Liitunud: 14 Mär 2007, 18:21
Tsikkel: Gsx-r1000 K5
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas TEH »

Kiiruse kallale vingujatele mainiks ära, et chopperiga tundus mulle sõit @ 120km/h sama ohtlik kui oma gixxeril 250km/h+. Aga samas tegu puhtalt ainult minu subjektiivse arvamusega. 120-130km/h on baigiga maanteel paras "venimine" ja täiesti arusaadav, miks nad ei reageeri.
Moraalijüngrid karjugu palju tahavad, karavan läheb edasi.

Minsk 125ccm> IŽ Jupiter 3> IŽ Planeta Sport> CZ500> Suzuki GSX-R 600 K1> Suzuki GSX-R 1000 K2> Yamaha Yzf-R6> Suzuki Gsx-R 600 K5> Suzuki Gsx-R1000 K5
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

TEH kirjutas:

Kiiruse kallale vingujatele mainiks ära, et chopperiga tundus mulle sõit @ 120km/h sama ohtlik kui oma gixxeril 250km/h+. Aga samas tegu puhtalt ainult minu subjektiivse arvamusega. 120-130km/h on baigiga maanteel paras "venimine" ja täiesti arusaadav, miks nad ei reageeri.
Moraalijüngrid karjugu palju tahavad, karavan läheb edasi.

Ei mõtle nad midagi selle peale kuidas sulle tundub või ei tundu.
See näide mille Sa tõid on ka üks tsiklisõitu ohtlikuks muutev nähtus. Suure tõenäosusega lahkus just sellel põhjusel meie seast aegu tagasi üks saarlasest biker.ee'lane, olnuna eelnevalt vaid 7 päeva uue ja ergu ratta omanik.... Lihtsalt esimeses lauges kurvis selgus, et tundus valesti. Jälgede põhjal võis sellise oletuse teha. Nii et vaadake ikka mõõteriistu ka.

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

mina
Postitusi: 150
Liitunud: 21 Mai 2004, 08:58
Tsikkel: fighter VTR

Lugemata postitus Postitas mina »

krt miks minule ei juhtu neid mõistvaid kiirusemõõtjaid. Korra võeti rajalt maha, siis oli 28 +/-3 ja selgus veel , et tollel momendil polnud mul lubasi ka. Kuigi jah ikka nats oli to politseinik ka mõistev arvestades seda, et vaidlesin temaga tükk aega kas rattal peavad suunad olema, vähemalt ei saatnud ta ratast kordus ÜV tegema (kõik tuled mis küljes olid olid ilma E märgistuseta, taga kumm oli sile, ratas ühe kohane, numbrit polnud näha, peeglid puudu, suundasi polnud), piirdus ainult trahviga lubadeta sõidu ja kiiruse eest.
Aga muidu on mul lihtsalt jopanud, kord tuli politsei auto taga palgi koormaga rekka ja naid ei saanud otsa ringi keerata, et järgi tulla ja teine kord tegelesid nad mingi jeebiga kui mina neist mõõda kihutasin kiirusel +50.
Aga vähemalt peale nende joppamiste on kiirused ilusti paigas kui sõidan piirangutega alades ja ka maantel ainult +20 kellal.

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

mina kirjutas:

krt miks minule ei juhtu neid mõistvaid kiirusemõõtjaid. Korra võeti rajalt maha, siis oli 28 +/-3 ja selgus veel , et tollel momendil polnud mul lubasi ka. Kuigi jah ikka nats oli to politseinik ka mõistev arvestades seda, et vaidlesin temaga tükk aega kas rattal peavad suunad olema, vähemalt ei saatnud ta ratast kordus ÜV tegema (kõik tuled mis küljes olid olid ilma E märgistuseta, taga kumm oli sile, ratas ühe kohane, numbrit polnud näha, peeglid puudu, suundasi polnud), piirdus ainult trahviga lubadeta sõidu ja kiiruse eest.
Aga muidu on mul lihtsalt jopanud, kord tuli politsei auto taga palgi koormaga rekka ja naid ei saanud otsa ringi keerata, et järgi tulla ja teine kord tegelesid nad mingi jeebiga kui mina neist mõõda kihutasin kiirusel +50.
Aga vähemalt peale nende joppamiste on kiirused ilusti paigas kui sõidan piirangutega alades ja ka maantel ainult +20 kellal.

Kas said oma jutuga paar tolli tillile juurde?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”