Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas H.P »

Ega jah, 165cm sõbrants istus mu ratta selga ja teatas, et ta sõidaks sellega vabalt... kui ainult oskaks :P Ei pidavat üldse raske olema ega midagi.

Ex: Yamaha FZ6

ults

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas ults »

IRW :) Asi see siis selgeks õppida, kui huvi olemas. See peaks ju ka sinu huvi olema - siis vähem kodus virisevaid sõbrantse, kes seda täiesti endasse imevat hobi ja tsikeldamisele kuluvat aega ei suuda mõista ja taluda :)

Kiskusin rajalt kõrvale nähtavasti - Fazeri ülistamiseks see koht loodud ja mina täiesti siiralt ühinen selle masina austajatega (w)


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas H.P »

Vaata, kui ta asja selgeks saab, pean mina hakkama endale uut ratast otsima :lol:

Ex: Yamaha FZ6

ults

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas ults »

õigust räägid :). Oma kogemuse põhjal võiks ennustada, et pärast esimest paari platsisõitu on päris veendunud, et asja selgekssaamiseks ikka kohe päris oma masinat hädasti tarvis ja ununenud kõik motokooli minnes iseendale antud pühalikud lubadused esmalt load ja siis tsikkel soetada.... ;)

Kasutaja avatar

Tank85
Postitusi: 11
Liitunud: 17 Juun 2006, 10:44
Tsikkel: Yamaha FZS 600 98´
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Tank85 »

rzz kirjutas:

Ega kellelgi ei ole '98 aasta fazerile vasakpoolse peegli kinnitust pakkuda? Joodikujalg ei suutnud vihmast pehmendatud maale enam toetuda ning ratas olla külili maha vajunud, murdes pooleks selle metallist jubina, mille külge peegli vars on kinnitatud (gondli poolt). Või oskab keegi viidata kust selle saada võiks?

Mul mõlemad peeglid oma Yamahal alumiiniumkeevitusega kinni lastud, Just selle alumise liigendi kohapealt kipuvad nad jahh ära murduma.
Üks oli juba ennem minukätte sattumist ja teise lõhkusin ise ära, aga keevitus hoiab ilusti.

Kasutaja avatar

madeinussr
Postitusi: 88
Liitunud: 22 Mai 2005, 14:03
Tsikkel: Jawa Style

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas madeinussr »

Ülistan ka seda ratast, omal mul Fazer 600 2002 aasta, sõbral täpselt sama aga 2003 aasta. Hallid kiisud mõlemad.
Sõber ostis mai alguses praeguseks 8,5K maha sõidetud, ise ostsin augustis ja praeguseks spido 3k juurde kerinud.
Siiani midagi juurde pole pannud remondi mõttes, sõber hakkab teist korda õli vahetama ja ühe tagurehvi on ka läbi sõitnud.
Aga piisavalt hea minekuga ka kahekesi sõites, kütuse kulu on ka selline mõnus viis, muidugi kui üksi ja 90 sõita saaks vast nelja alla (w)

Fazer GOO

Nomad

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Nomad »

Tervist,

ma kah 600-se Fazeri mees. Hea ratas on tõesti. Asend peal suht mugav ja püstine, ei meeldi see paagi otsas elamine. Kahekesi kah suht ok sõita.

Kasutaja avatar

dux
Postitusi: 99
Liitunud: 04 Dets 2008, 19:57
Tsikkel: CB 750
Asukoht: Pärnumaa

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas dux »

:arrow: http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... =price.ASC

mida võiks jälgida leedust tsikli toomisel :?: probleemid.. konksud vms :?:

tnx (w)

Haamriga mehele paistab kõik naelana. :wack:
Kasutaja avatar

Surko
Postitusi: 111
Liitunud: 14 Mai 2007, 16:35
Tsikkel: Harley Davidson Electra Glide
Asukoht: Tartu

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Surko »

dux kirjutas:

:arrow: http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... =price.ASC

mida võiks jälgida leedust tsikli toomisel :?: probleemid.. konksud vms :?:

tnx (w)

Kas Sa 2006 a FZ1S rattast pole huvitatud ? Hind muidugi krõbedam aga saab nii liisingusse ja arvega, seega võimalus 18% riigilt tagasi küsida kui firmale osta.
P.S Samas pakkuda ka Suzu Bandit , 2007 a vist väljalase.

SYL81
Kasutaja avatar

dux
Postitusi: 99
Liitunud: 04 Dets 2008, 19:57
Tsikkel: CB 750
Asukoht: Pärnumaa

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas dux »

nojah, krõbedam tähendab 3 x krõbedam ma saan aru :D . eks neid liisinguid juba ole ka, auto, kodu jne jne. mõtlesin jah välja osta kohe tegelikult. ja 30 k oleks paras alustuseks välja käia. suzuki jääb ilmselt välja hetkel. aga tnx pakkumast :bsmile: . tegelt võiks siia mõne pildi või lingi panna, eks siis paistab ka, kui sul müügis miskit.

Haamriga mehele paistab kõik naelana. :wack:
Kasutaja avatar

RD
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Okt 2007, 09:30
Tsikkel: Ducati XDiavel
Asukoht: Tartu

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas RD »

Ise ka 2001 a. 600 Fazeri omanik, rattaga väga rahul ja ülevalpidamine on ka rahakotile siiamaani ainult rõõmupakkuv.

Yamaha FZS600 --> Buell XB12s --> Aprilia RSV 1000R Tuono --> KTM SuperDuke --> Buell XB9s --> Mean Streak

Nomad

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Nomad »

Pole eriti margi spetsiifiline, aga ketti võiks kontrollida, ja näiteks kas esiamordi vahelt õli ei leki. Asjad millega ma oma esimesel hooajal pidin tegelema, kuna jäid ostul kahe silma vahele.

Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas 417 »

tonnine on kuni 200 ni masin omas elemendis

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

dux
Postitusi: 99
Liitunud: 04 Dets 2008, 19:57
Tsikkel: CB 750
Asukoht: Pärnumaa

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas dux »

ma olen ikka nii poisike tsiklimaailma mõttes et 200-ni on mul veel jupp maad, ilmselt ma sinna ei jõuagi. õppesõidulgi mõtlesin et lähen lendu, kui 88 kätte tuli :) kuigi mulle öeldi, et ma ei ostaks alla 750 tsiklit jäi pilk 600 Fazerile pidama. need amordi tihendid on muidugi vahetatavad :?: kui on veel miskit mida Fazeri puhul jälgida, siis ootan hea meelega postitusi :)

Haamriga mehele paistab kõik naelana. :wack:
Kasutaja avatar

Surko
Postitusi: 111
Liitunud: 14 Mai 2007, 16:35
Tsikkel: Harley Davidson Electra Glide
Asukoht: Tartu

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Surko »

dux kirjutas:

nojah, krõbedam tähendab 3 x krõbedam ma saan aru :D . eks neid liisinguid juba ole ka, auto, kodu jne jne. mõtlesin jah välja osta kohe tegelikult. ja 30 k oleks paras alustuseks välja käia. suzuki jääb ilmselt välja hetkel. aga tnx pakkumast :bsmile: . tegelt võiks siia mõne pildi või lingi panna, eks siis paistab ka, kui sul müügis miskit.

Siin siis link: http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... &sort=paid
Tonnine ratas pole üldse mingi hull elukas, see mul esimene ratas elus v.a igast IŽ´d, kavrossid ja jawad.
Polnud 15 a sõitnud (lube polnud samuti)kui selle yamast ostsin . Ott yamahast viis ratta Tln piirini (mingi teine sell esindusest arvas ,et ma olen vähe kuuma saanud) ja siis sealt hakkasin vaikselt kodupoole veerma :D
Moraal selles, et hobuseid pole kunagi ülearu , kehvem variant kui neid puudu tuleb.

SYL81
Kasutaja avatar

dux
Postitusi: 99
Liitunud: 04 Dets 2008, 19:57
Tsikkel: CB 750
Asukoht: Pärnumaa

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas dux »

seda linki ma enne vaatasingi. loomulikult võtaks kohe ära :D aga peaks ikka oma majanduslike võimete ja otstarbekuse piiresse jääma. tegelt ega ma neid hobuseid ei kardagi, kui surma :? tahaks saada, siis on ka 125-sega ennast võimalik manalateele sõita :wack: . aga noh järgmiseks aparaadiks miks mitte see või selline. vaatame kuidas esimene hooaeg (või teine, oleneb mille järgi võtta) kulgeb.

Haamriga mehele paistab kõik naelana. :wack:
Kasutaja avatar

coupemees
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Juun 2008, 23:08
Tsikkel: cagiva--yamaha fzs 600

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas coupemees »

HÄID JÕULE kõigile :D

Kasutaja avatar

coupemees
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Juun 2008, 23:08
Tsikkel: cagiva--yamaha fzs 600

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas coupemees »

Head vana-aasta lõppu ja head uue algust :D

Kasutaja avatar

Ciber
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Aug 2007, 08:04
Tsikkel: Yamaha FZS600
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Ciber »

Oman ka Fazerit aastast 2003. Ratta ostsin 2008 suvel. Eelmisel hooajal väga palju kilomeetreid just maha ei kruvinud. Sel hooajal saab see viga ilmselt kuhjaga parandatud :wink: Aga rattaga olen rahul, tegemist on minu esimese isikliku tsikliga. Fazer jäi silma tegelikult alles ratast kohapeal valides, proovides. Sõiduasend on püstisem ja mulle see väga sobib. Muidugi on nende va hobujõududega nii nagu ikka, harjub jube kiiresti ja alati võiks enam olla. Samas Fazer pole ka just toim tükk, kui piitsa anda astub ikka edasi küll :P

Kiiruse muutumise kiiruse muutumise kiirus on vibratsioon...

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas piloot »

Ciber kirjutas:

Oman ka Fazerit aastast 2003. Fazer jäi silma tegelikult alles ratast kohapeal valides, proovides. Sõiduasend on püstisem ja mulle see väga sobib. Muidugi on nende va hobujõududega nii nagu ikka, harjub jube kiiresti ja alati võiks enam olla. Samas Fazer pole ka just toim tükk, kui piitsa anda astub ikka edasi küll :P

Kui lahjaks hakkab jääma vaheta kilose Fazeri vastu, see käib edasi nagu vana elajas, esiratta maas hoidmisega saab tükk tegemist olema, krd-i kergesti veab tati lendu, eriti kahekesi seljas olles :wink: Istumisasend sama. Ma enda omaga libistasin möödunud hooajaga üle 20000 km. selliseid mõtteid, et millegi muu vastu vahetada ei tekkinud ega vist teki ka, kuigi, kui passi vaadata siis oleks aeg hakata kõhtu kasvatama ja kroomi poole vaatama :twisted: Tuleb vist pass lepikusse visata...

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas MrR »

Käisin täna garaažis ja pakkisin oma pisikese kostüümi alt välja ja silitasin hellalt tema paaki...... :lol:

Tule juba kevad krt! :wack:

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ja panid Vagimurasse :lol:

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas 417 »

piloot kirjutas:
Ciber kirjutas:

Oman ka Fazerit aastast 2003. Fazer jäi silma tegelikult alles ratast kohapeal valides, proovides. Sõiduasend on püstisem ja mulle see väga sobib. Muidugi on nende va hobujõududega nii nagu ikka, harjub jube kiiresti ja alati võiks enam olla. Samas Fazer pole ka just toim tükk, kui piitsa anda astub ikka edasi küll :P

Kui lahjaks hakkab jääma vaheta kilose Fazeri vastu, see käib edasi nagu vana elajas, esiratta maas hoidmisega saab tükk tegemist olema, ...

IRW
hakka parem R1 he poolevaatama, koguaeg hoia gaasi tagasi et sa järgi jõuaks , eriti veel kahekeisi. Ja tatt on seepärast õhus et su isteasend nagu Jawaraideril ja kui järsku gaasi annad paikub õlu selhapoole ja kisub inertsiga
20 cm esiratta maast õhku :ner: :ner: :ner: :ner:

aga tegelikult müüme need kilosed maha , teeme Porgandid korda ja vaatame valküürid persealla.

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas piloot »

417 kirjutas:

aga tegelikult müüme need kilosed maha , teeme Porgandid korda ja vaatame valküürid persealla.

Mis, R1-ga ka enam naisi ei saa??? :mrgreen: aga, et valküürid...., :wack: keskeakriis hakkas pihta vä? (lol)

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas 417 »

piloot kirjutas:
417 kirjutas:

aga tegelikult müüme need kilosed maha , teeme Porgandid korda ja vaatame valküürid persealla.

Mis, R1-ga ka enam naisi ei saa??? :mrgreen: aga, et valküürid...., :wack: keskeakriis hakkas pihta vä? (lol)

ei mehi saab , aga valküüridega käivad läänes koduperenaised (noored ja ilusad pruunid ja B boobidega ja mitte üldse keskealised) poes ja rannas

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

unimüts
Postitusi: 147
Liitunud: 14 Nov 2004, 21:37
Asukoht: Tartu linn ja Viljandi Tarvastu mk Suislepa

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas unimüts »

417 kirjutas:
piloot kirjutas:
417 kirjutas:

aga tegelikult müüme need kilosed maha , teeme Porgandid korda ja vaatame valküürid persealla.

Mis, R1-ga ka enam naisi ei saa??? :mrgreen: aga, et valküürid...., :wack: keskeakriis hakkas pihta vä? (lol)

ei mehi saab , aga valküüridega käivad läänes koduperenaised (noored ja ilusad pruunid ja B boobidega ja mitte üldse keskealised) poes ja rannas

Ehk hoopis issid käivad noorte tütardega poes ja rannas. Naised otsivad "nooremaid" ja vanad käbid istuvad niisama..... :ner: :nono:

Yamaha Fazer fzs 600 (1998)- naisele
Ja otsin juba ise uut kaherattalist...
Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas MrR »

Selle aasta Motorradis oli asjalik artikkel, miks 70+ hobujõuga 600ne Triump naked on tänaval kiirem, kui 1300ne 145+ hobujõuga BMW naked. Räägiti Taavetist ja Koljatist :ner:

Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas MrR »

Väike müügikuulutus siia ka: M: Yamaha Fz1 2006-09 kasutatud tagumine LED tuli 500.- 8)

http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php ... z1#p351691


Romeo

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Romeo »

Ilusat kevadet Fazeri omanikele !


Romeo

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Romeo »

FZ1-e kütusekulust.

Kas võib olla võimalik, et paagitäiega saab linnas sõita vaid 110 km ja siis viskab juba F tripi peale? Omast arust väga nüüd ka ei kihuta niiet mõistatus... Võrdluseks kui 80% trassi ja 20% linna siis sai paagitäiega 215km ja siis edasi läks F-tripile....
Ratas 2008a. FZ1-S
Bensiin mida sisse olen ikka valanud on Stataoili 95 euro ultima...

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”