Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

olen kindel jah, ja vasak just peaks põlema, (vasak siis kui seljas istud ja perem kui eest vaatad :wink: ) mul põles ka 1 , väike nokitsemine ja nüüd põleb 2.

Yaaa-maaa-haaa......

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Ghost kirjutas:

olen kindel jah, ja vasak just peaks põlema, (vasak siis kui seljas istud ja perem kui eest vaatad :wink: ) mul põles ka 1 , väike nokitsemine ja nüüd põleb 2.

Kui tehasest niimoodi välja tulnud, et üks tuli pooltule lambiks ja teine täistuleks siis muidugi ise küsimus, kuhu see pooltuli seal täistule jaoks mõeldud reflektoris näitama hakkab, kui mõlemad pooltuleks panna. Omal õnneks seda muret pole, kilosel Fazeril mõlema tule sees nii pooltuli, kui ka täied.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

MARTL

Lugemata postitus Postitas MARTL »

Kuidas on vanema (2004) fzs 1000 omanike kogemused.
Kas puhub ilgelt kuuma parema kintsu peale- kas keegi on omale hispaanlaste tcp vist gondlit proovinud ja kas see on aidanud?

Mul aastast 2004 fzs 1000 fazer
rännatud Gotlandil, Rootsis ja Alpides veidi.
www.havotec.ee/album


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

MARTL kirjutas:

Kuidas on vanema (2004) fzs 1000 omanike kogemused.
Kas puhub ilgelt kuuma parema kintsu peale- kas keegi on omale hispaanlaste tcp vist gondlit proovinud ja kas see on aidanud?

Mul aastast 2004 fzs 1000 fazer
rännatud Gotlandil, Rootsis ja Alpides veidi.
www.havotec.ee/album

Pole siiani liigset kuuma õhu puhumist tähele pannud, shortsidega ringi ei sõida :wink:
Aga muidu, väga muhe asi... :twisted:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

MARTL

Lugemata postitus Postitas MARTL »

Ega ma ka eesti kliimas ei kurda ga lõunapool on nii, et linnas rsk kints põleb .

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

piloot kirjutas:
Ghost kirjutas:

olen kindel jah, ja vasak just peaks põlema, (vasak siis kui seljas istud ja perem kui eest vaatad :wink: ) mul põles ka 1 , väike nokitsemine ja nüüd põleb 2.

Kui tehasest niimoodi välja tulnud, et üks tuli pooltule lambiks ja teine täistuleks siis muidugi ise küsimus, kuhu see pooltuli seal täistule jaoks mõeldud reflektoris näitama hakkab, kui mõlemad pooltuleks panna. Omal õnneks seda muret pole, kilosel Fazeril mõlema tule sees nii pooltuli, kui ka täied.

Ega ta sinna ei näita jah kuhu õige pooltuli aga ei pimesta ka otseselt, eest vaadates ei saa arugi eriti sellest, väike vahe on jah sees aga pimedas nõksa rohkem valgustab ja peaks olema ikka kõigi eelduste kohaselt ka autojuhile ja muudele liiklejatele paremini märgatav kui 1 pooltuli.

Yaaa-maaa-haaa......

janza

Lugemata postitus Postitas janza »

olen ise ka selle hea ratta omanik ;)

Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas MrR »

Janza, mis sumps sull seal all on?


janza

Lugemata postitus Postitas janza »

BOS (head häält teeb)

Kasutaja avatar

Surko
Postitusi: 111
Liitunud: 14 Mai 2007, 16:35
Tsikkel: Harley Davidson Electra Glide
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Surko »

Üks selline hea ratas müügis (sama mis pildil), igast variandid, liisinguga, liisnguta, km-ga ja km-ta. Ostan ühe teise pilli sellepärast müün.
2006 a. läbisõit ca 20 000.- , LeoVince väljalase, sportfilter, mingit nänni veel...

SYL81
Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas MrR »

janza kirjutas:

BOS (head häält teeb)

Hmm, huvipärast peaks ükskord võrdlema, kui mul ratas Saksamaalt tagasi jõuab, mis hääleerinevus LeoVincega on 8)

Kasutaja avatar

qwerin
Postitusi: 180
Liitunud: 09 Juun 2005, 12:34
Tsikkel: 1190
Asukoht: Tallinn/Rapla/Vigala
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas qwerin »

Nii, teatan pidulikult, et olen ka hulk aega tagasi soetatud ratta lõpuks füüsiliselt enda kätte saanud.

Tegemist siis 02' 1000 Fazeriga.
Ja kohe üks küsimus, kas keegi tark oskab öelda, kust saab neutrali tuli oma impulsi, et põleda vabakäigu korral?

R

FZR 600-> FZS 1000 Fazer-> TT 600R-> ZX600F-> DL1000-> 1190S


rattaletõmmatud
Postitusi: 451
Liitunud: 23 Juul 2007, 22:01
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas rattaletõmmatud »

selle võlli otsas on andur, mille peal paiknevad kahvlid

...nagu ratta peal...
Kasutaja avatar

qwerin
Postitusi: 180
Liitunud: 09 Juun 2005, 12:34
Tsikkel: 1190
Asukoht: Tallinn/Rapla/Vigala
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas qwerin »

Nii. Et siis saaks millalgi kokku ja teeks sõitu, vaataks ilusat Eestimaad paar tunnikest ja ka teineteise rattaid?
Millalgi nädala lõpupoole?

R

FZR 600-> FZS 1000 Fazer-> TT 600R-> ZX600F-> DL1000-> 1190S


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas H.P »

Homme on selline ilus päev, mil saan 06' Fz6 Fazer ABS omanikuks. Kuna lubade tegemine alles pooleli, saan tsiklilt tolmu pühkida seni ja platsil sõitmas käia. Augustis ehk õnnestub mõnest Fz ühissõidust juba osa võtta 8)

Teile seniks nael kummi! :)

Ex: Yamaha FZ6

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas piloot »

qwerin kirjutas:

Nii. Et siis saaks millalgi kokku ja teeks sõitu, vaataks ilusat Eestimaad paar tunnikest ja ka teineteise rattaid?
Millalgi nädala lõpupoole?

R

Väärt mõte iseenesest :idea:
Selle nädala lõpuga on nii, et selle kuu nädalalõpud kõik pingali üritusi täis :wink:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

qwerin
Postitusi: 180
Liitunud: 09 Juun 2005, 12:34
Tsikkel: 1190
Asukoht: Tallinn/Rapla/Vigala
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas qwerin »

by piloot on Wed Jul 09, 2008 11:21

qwerin wrote:
Nii. Et siis saaks millalgi kokku ja teeks sõitu, vaataks ilusat Eestimaad paar tunnikest ja ka teineteise rattaid?
Millalgi nädala lõpupoole?

R

Väärt mõte iseenesest
Selle nädala lõpuga on nii, et selle kuu nädalalõpud kõik pingali üritusi täis

Pigem mõtlesin nädalalõpupoole seda aega, mis jääb töönädala lõpupoole. Aga pmst, kui vähegi ilma, et rattaga tööle tulla, siis sobib mulle ka mõne muu tööpäeva õhtu.

R

FZR 600-> FZS 1000 Fazer-> TT 600R-> ZX600F-> DL1000-> 1190S


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas piloot »

qwerin kirjutas:

Pigem mõtlesin nädalalõpupoole seda aega, mis jääb töönädala lõpupoole. Aga pmst, kui vähegi ilma, et rattaga tööle tulla, siis sobib mulle ka mõne muu tööpäeva õhtu.

R

Õhtud ju praegu pikad ja ööd valged, miks mitte, ise igal võimalusel kahel rattal, v.a. reede - siis olen juba lõunast Haapsalus, lossi taga, paariks päevaks paigas ja seda neljal rattal :wink:
http://www.american.ee/ 8)

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas H.P »

Mu Fz6-SA 06' ga siuke mure, et aku kipub kole kähku tühjaks saama. Lube tehes pool tundi õppeplatsil ja enam käima ei läinud, tuli lükata. Aku jooksis tühjaks nädal peale ostmist juuli algul. Viisin Akukeskusesse kontrolli, seal laeti täis ja väidetavalt pidi aku täitsa OK olema, peale seda 2x platsil sai tühjaks. Tegu siis tehasest paigaldatud "sealed type MF" geel akuga. Paar tundi linnas tiirutamist ja ratas käivitus taas starterist probleemideta. Platsil tühjenemine viitab ilmselt asjaolule, et tühikäigul ei lae. Kuda teil kogemused? Talveks aku maha ja iga kuu korra laadida nagu ratta owner manualis kirjas?

Ex: Yamaha FZ6
Kasutaja avatar

zombie
Postitusi: 105
Liitunud: 07 Juun 2004, 20:14
Tsikkel: FZ6-S
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas zombie »

Ega sinna manuaali seda juttu niisama pole kirja pandud. Külmas peab vastu ainult laetud aku. Minul on sama ratta aku pidanud vastu pea 4 aastat. Alles nüüd andis saba. .... Samas lükata on ka vahva:)


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas H.P »

Tekkis kahtlus, et aku õhtal omadega. Nüüd, kui load käes ja saab sõitmas käia (kui see krdi ilm vähegi lubab), vaatan, kuidas siis kestab.

Ex: Yamaha FZ6
Kasutaja avatar

qwerin
Postitusi: 180
Liitunud: 09 Juun 2005, 12:34
Tsikkel: 1190
Asukoht: Tallinn/Rapla/Vigala
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas qwerin »

Vana, nn toruraamiga Fazeri omanikud, kellel on kukkumispunnid küljes, äkki teete pilti ja näitate, kuidas asi lahendatud on?

FZR 600-> FZS 1000 Fazer-> TT 600R-> ZX600F-> DL1000-> 1190S


Ivv
Postitusi: 27
Liitunud: 23 Aug 2007, 11:55

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Ivv »

Tere. Eile õhtul nägin pärnus liikumas üht FZ6 millel olid pandud põlema mõlemad esimesed tuled.
Plaan oli sama teha(kindlasti lihtne) aga äkki keegi seletaks kuidas see asi ära teha. asi jäi pooleli kui selgus et esimesed pirnid tuledes on erinevad. Selle kohapeale olen üsna tumm.

Kasutaja avatar

rzz
Postitusi: 103
Liitunud: 13 Mai 2008, 00:24
Tänatud: 11 korda

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas rzz »

Ega kellelgi ei ole '98 aasta fazerile vasakpoolse peegli kinnitust pakkuda? Joodikujalg ei suutnud vihmast pehmendatud maale enam toetuda ning ratas olla külili maha vajunud, murdes pooleks selle metallist jubina, mille külge peegli vars on kinnitatud (gondli [Motobot: õige on "gondli"] poolt). Või oskab keegi viidata kust selle saada võiks?

I had a life once. Then I bought my first bike.

Ivv
Postitusi: 27
Liitunud: 23 Aug 2007, 11:55

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Ivv »

fz6.07.a. ennem oli neutraali tuli siis kui vabakäik. nüüd lugu selline et tuli põleb iga käiguga kui sidurit vajutada :roll: milles asi olla võiks?


ults

Re:

Lugemata postitus Postitas ults »

jooksik kirjutas:

Tervitus !
Minul siis sellest aastast kah 98 a 600ne hall fazer praeguseks olen igatahes temaga väga rahul:) esimese hooga sõitsin maha 800 km(kerge reis ümber eesti) :D ja tuju teeb rõõmsamaks ka see et tänaval mõni "sugulane" vastu vurab :)

Ei tea, kas rikun teie rõõmu ja rahulolu oma tsikliga ära teatades, et mul samasugune pill? :wink:
Kah 600-ne, hõbedane, aastaarv 2000. Teine hooaeg juba sellel masinal ja vahetamise plaani ei ole pähe tulnud :)


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas H.P »

Ma olen nii mõnigi kord foori taga seisnud täpselt samasuguse Fz6 järel nagu endalgi, isegi sama värvi oli. Miks see tuju peaks rikkuma, hea ratas ju igatpidi :)

Ex: Yamaha FZ6

ults

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas ults »

H.P kirjutas:

Ma olen nii mõnigi kord foori taga seisnud täpselt samasuguse Fz6 järel nagu endalgi, isegi sama värvi oli. Miks see tuju peaks rikkuma, hea ratas ju igatpidi :)

et siis äkki ei tundugi enam nii macho pill olevat, kui selgub, et kärbeskaalus-meeter-kuuekümnesed (kopikatega) naisolevused kah selle taltsutamisega toime tulevad? :lol:


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas H.P »

Et siis peaks sellise ratta ostma, millest naisterahva jõud mingil juhul üle ei käi? :lol:
Lisaks ei ole seda kunagi "macho" pilliks pidanud, selline mõnus algaja (nagu ma isegi) ratas, mugav linnavahel kangutada jne, samas piisavalt krapsaka minekuga.

Ex: Yamaha FZ6

ults

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas ults »

H.P kirjutas:

Et siis peaks sellise ratta ostma, millest naisterahva jõud mingil juhul üle ei käi? :lol:
Lisaks ei ole seda kunagi "macho" pilliks pidanud, selline mõnus algaja (nagu ma isegi) ratas, mugav linnavahel kangutada jne, samas piisavalt krapsaka minekuga.

Nõustun kõigega, mida selle masina kohta kirjutanud oled. Märkus tuli pigem sellest, et vahel tundub, nagu mõningatel meestel oleks mingi tõrge sellega, et "minusugused" kah tsikli selga ronivad ja mitte võrriga ei surista ringi :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”