Lissaboni

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Lissaboni

Lugemata postitus Postitas efendi »

Edastan infot>

Tere

Kutsun asjaliku, oskajat ja vastupidajat tsiklimeest maikuus (orient 10 mai) Lisaaboni. Sõit algab Tallinn-Rostock liinil laevaga Saksamaale ning sealt edasi läbi Hollandi ja Belgia Prantsusmaale, sealt Hispaaniasse ja sealt edasi Portugali. Reisi kestel külastatakse mitmeid huviväärsuseid - eelkõige neid mida loodus pakub. Külastame erinevaid linnasid, kihutame väga palju ja sõidame väga palju. Tavaliselt päevas 400 - 600 km.
Kokku on planeeritud läbida 10 000 km. Tsikkel peab olema väga heas korras ja varustatud statsionaarse GPS seadmega ning ratta kubatuur peaks olema 1000cm3. Magame hotellides, puu all ja vahel ka mõne inimese juures kodus. Eelmine aasta läbisin ka ühekorraga 2000 km. ning see võttis aega 12 tundi. Seega sõita peab jaksama.
Minul elab paar tuttavad välismaal - Hispaanias, Portugalis ja Pariisis ning soovin ka neid külastada. Tuttavad - tähendab paar noort ja kenat sõbrannat. Ehk siis paar päeva peatume ka kusagil nende linnades.
Kindlasti ka puhkame ja külastame mõnusaid restorane jmt. Reis kestab umbes 3 nädalat, täpset tagasituleku aega ei ole määranud, saab näha.

Kui huvi tekkis ja soovi on kaasa tulla, siis ainult 1 inimene saab kaasa tulla. Deposiidiks võtan 10 000 kr. mille jätan õigusega endale, kui meil reisil asjad ei laabu. Kui kõik sujub, siis ei pretendeeri ma sellele rahale. Lisaks deposiidile kulub teil kogu reisi jooksul u. 40 000 kr. seda enamus bensiinie. 10 000 km. läbimiseks kulub juba isegi 2 kr. km. ainult bensiin ja rehvid. Lisaks sööte ja magate hotellides.

Miks deposiit? Sest olen käinud korduvalt ja väga pikalt tsikliga euroopas-maailmas reisimas ning ei saa endale lubada, et keegi rikuks selle sõiduelamuse ära. Olen teinud ka põhjaliku ettevalmistuse sõidumarsuudi, vaatamisväärsuste ja kõige muu kohta ning ka sellel tööl on väärtus.

Tsoppereid ja Harleyd kaasa ei võeta (snitslit ja praadi saate osta ja põristamas käija Eestist, Soomes, Rootsis). Arvestada tuleb ikka max.kiirustega ja eriti Saksamaal ning mitte kõige parema liikluseeskirjade järgimisega - seda kõikjal. Tuleb tühja kõhtu, vihma, magamiskotis magamist, ekslemist jmt.

Minu peale saab kindel olla, sest olen väga palju reisinud nii tsikliga kui ilma. Viimane tsiklireis oli Aafrikas.

Minu tel. nr. 50 14 012, e-post marion@insidecom.ee

Ootan tagasisidet

Marion Vahuri

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

noh Sepp ja Nitse - Euroopa ootab (lol)

Kasutaja avatar

Divikas
Postitusi: 495
Liitunud: 29 Mär 2007, 15:04
Tsikkel: XLV 750R, TT600R, TT 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 46 korda

Lugemata postitus Postitas Divikas »

Eelmine aasta läbisin ka ühekorraga 2000 km. ning see võttis aega 12 tundi.

Keskmine 167/h 12 tundi järjest.:shock: Ajast miinus veel tankimine, söömine, joomine, kusemine.

Kas selliste tingimuste korral poleks mõislikum üksi sõita?

http://motoreisid-motoreisid.blogspot.com/
Ida-Euroopa 2007, Ida-Euroopa 2008, Kesk-Aasia 2009, Kesk-Aasia 2010, Norra - Kaucasus 2011, Kaug-Ida - Mongolia 2012, Russkii Sever 2015, Pamir Highway 2016, Ukraina Karpaadid 2017, Koola poolsaar 2018, Volga jõgi 2019, Soome TET 2020, Skandinaavia 2021, Norra-Rootsi 2022
Kasutaja avatar

Hondarebel
Postitusi: 330
Liitunud: 28 Juun 2004, 11:08
Tsikkel: MotoGuzzi
Asukoht: Valgamaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hondarebel »

1 aprill oli ära vist?

jutus mitmed vasturääkivused: "olen hea orgunnivend ja võtan raha aga ringi eksled puu all magad ikka "

Peeter aka Hondarebel

Think positive
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Hondarebel kirjutas:

1 aprill oli ära vist?

jutus mitmed vasturääkivused: "olen hea orgunnivend ja võtan raha aga ringi eksled puu all magad ikka "

+1. Tundub, et 10 000 eest on see orgunn ikka veel tsipa nõrgavõitu, äkki kohe 20k küsida, siis on pool oma kuludest juba kaetud.

Mulle jääb veel arusaamatuks see "kui asjad ei laabu, jääb raha mulle.." osa, mis see siis tähendab? tahan metsapeatust siis kui boss ei taha, -unusta oma 10k?? irw..

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

canis lupus
Postitusi: 105
Liitunud: 03 Aug 2006, 14:45
Tsikkel: Super Blackbird, Minsk 125*2
Asukoht: Brüssel

Lugemata postitus Postitas canis lupus »

See foorum peaks vist huumori all olema. :twisted:

BLACKBIRD
CBR 600 F
TZR 125
JAWA
VOSHOD
MINI
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Pihelgas kirjutas:

noh Sepp ja Nitse - Euroopa ootab (lol)

Irwww rsk (lol)
meil ju 600sed ja me ei suuda pysida tonnistega yhes tempos :D
Ja pole huvitatud selle eest kelllegile maksma,et keegi saax oma vanaemasid/isasid kylastada :lol:

Pm tee mulle massaaži,"ahh ei tee jahh" selge,siis me ei saa hästi läbi ja Sinu 10k jääb mulle :mrgreen:


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Lissaboni

Lugemata postitus Postitas Julge »

efendi kirjutas:

Tsoppereid ja Harleyd kaasa ei võeta (snitslit ja praadi saate osta ja põristamas käija Eestist, Soomes, Rootsis).

Marion Vahuri

Vot see oli nüüd küll pauk... :( :( :(
Mõtlesin täna sõitma minna, aga enam ei ole nagu tuju... :(
Lähen vist koju ja hakkan oma elule uuesti mõtet otsima.

Ja ühtlasi pakkuda siis müügiks üks Harley tsopper, võib ka vahetada vähemalt 1000m3 bike vastu + maksan kompensatsiooni nii palju kui oma maja müügist ja BIGi laenust kokku raha saan.

:( :( :(

Kui bike'i vahetuskaubaks ei saa, siis kõlbab ka korralik nöör ja tükk seepi...

:(

PS. Ise mingi õigusbüroo juhatuse liige ja hiilgab selliste düsgraafiliste võimetega, et suu jääb lahti... :shock:

Kasutaja avatar

fbeye
Postitusi: 177
Liitunud: 03 Mär 2006, 12:37
Tsikkel: Yamaha XV1900A
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Lissaboni

Lugemata postitus Postitas fbeye »

Julge kirjutas:
efendi kirjutas:

Tsoppereid ja Harleyd kaasa ei võeta (snitslit ja praadi saate osta ja põristamas käija Eestist, Soomes, Rootsis).

Marion Vahuri

Vot see oli nüüd küll pauk... :( :( :(
Mõtlesin täna sõitma minna, aga enam ei ole nagu tuju... :(

+1 :twisted:
ei saagi täna snitslit ja praadi osta... :cry:

No need to say anything you don't care...
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

kuulge croomarid.. Hr Julge idee on hea... ja yhinege... myyge maha oma raud ja ostke bike :D
üleüldse.. kas te croomarid ei karda,et kampaania käigus "Eesti puhtaks" Teie rauad kuusakoskisse veetakse? :mrgreen:

Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Cado »

Divikas kirjutas:

Eelmine aasta läbisin ka ühekorraga 2000 km. ning see võttis aega 12 tundi.

Keskmine 167/h 12 tundi järjest.:shock: Ajast miinus veel tankimine, söömine, joomine, kusemine.

Kas selliste tingimuste korral poleks mõislikum üksi sõita?

See ületab koos tankimise ajaga juba F1 mõne raja keskmist kiirust :lol: :lol:

Oleks Tramm kirjutanud mõistaksin . Tal omad ravimid ju. :lol:

Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 704
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 36 korda

Lugemata postitus Postitas romulus »

Kusjuures ma teen naistega täpselt samuti: enne kohtamisele minekut palun kanda mu arvele 10 000 krooni deposiidiks. Juhul kui naine ei meeldi, ei lähe vähemalt reede õhtu hukka....

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8791
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 328 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

lähen suvel Jõgevatreffile. teate seda pidu vä? stardin tallinnast kell 14.00 ja kõik kes sinnapoole liiguvad, võiksid mulle 200 eeki anda. mingi jama on, et mulle ei meeldi need näod kes näiteks jõgeva statoilis muga koos burksi söövad, siis jätan selle raha endale. mulle ei meeldi nõmedate nägudega koos burksi süüa noh. aitäh :)


J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Lissaboni

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

efendi kirjutas:

Edastan infot>

Minu tel. nr. 50 14 012, e-post marion@insidecom.ee

Ootan tagasisidet

Marion Vahuri

mis sellest tühjast tel numbrist, pane ikka arveldusarve nr, tahaks juba ülekannet tegema hakata.

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas creativ »

ootan ülekandeid bikerlastelt ja nende sõpradelt ja nende sõprade sõpradelt! sobib igasugune summa. kui minu mõtted tulevikus ei meeldi Teile siis jätan raha endale! sry! aga minu mõttetöö on ka ju midagi väärt....? :twisted:

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

Jack
Postitusi: 381
Liitunud: 29 Jaan 2004, 20:05
Tsikkel: CBR 1100 XX
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Jack »

No näha on, et vend on kõva tsiklimatkaja! Kui nii kgenud vend endale muidu reisikaaslast ei suuda leida, kui seda foorumis kuulutades, siis sõitku ... üksi! Oma kümme tonni oskan vähemalt mina paremini sirgeks lüüa, kui seda mingile kõhutõbisele loovutades, lootuses, et minu taasihoidlik larhv härrale meelejärele on. See kahetuhandese läbisõiduga 12 tundi tuli härral vist siis, kui ta lennukiga aafrikast tagasi lendas. Ja need naistuttavad, kellega sinna väljamaale meelitatakse! Ai ai midgi pole siin päris korras!

Harva kodus

mart211

Lugemata postitus Postitas mart211 »

creativ kirjutas:

ootan ülekandeid bikerlastelt ja nende sõpradelt ja nende sõprade sõpradelt! sobib igasugune summa. kui minu mõtted tulevikus ei meeldi Teile siis jätan raha endale! sry! aga minu mõttetöö on ka ju midagi väärt....? :twisted:

Kas saaks konto numbri ka ?

Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 704
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 36 korda

Lugemata postitus Postitas romulus »

et kõik ikka õigesti aru saaksid, siis tegemist on ikkagi naisterahvaga (marion naase nimi jo) :roll:

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

lynxitar
Postitusi: 173
Liitunud: 26 Jaan 2005, 20:13
Tsikkel: Honda VT600C Shadow
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas lynxitar »

Ehk on Marion hoopis perekonnanimi ja Vahuri eesnimi?:P
Efents, kuskohast selline info üldse pärineb?


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

romulus kirjutas:

et kõik ikka õigesti aru saaksid, siis tegemist on ikkagi naisterahvaga (marion naase nimi jo) :roll:

Oled ikka ise näinud??? :wack: Äkki tuled seda ka ütlema kelle inimene on (oli)? Ma ei hakka siinkohal kellegi nimedega vehkima - pole kombeks... kes teab see teab.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

andre460
Postitusi: 235
Liitunud: 24 Veebr 2004, 11:39
Tsikkel: BMW R1200GS
Asukoht: läänemaa

Lugemata postitus Postitas andre460 »

Jah! Kõva ,,pakkumine,, muidugi!!!:lol: Huvitav millise rattaga ,,tegelane,, ise
sõidab, et nii kõvad nõudmised? Samas päevane läbisõit 400-600km on
minul tavaliselt matkal miinimum!!! :D Aga loodame, et Ta leiab mõne lolli
kes niisugustel tingimustel on nõus! :wack:

Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 704
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 36 korda

Lugemata postitus Postitas romulus »

piloot kirjutas:
romulus kirjutas:

et kõik ikka õigesti aru saaksid, siis tegemist on ikkagi naisterahvaga (marion naase nimi jo) :roll:

Oled ikka ise näinud???

Nime ja jutu järgi panin kokku. Eksisin kõvasti?

piloot kirjutas:

:wack: Äkki tuled seda ka ütlema kelle inimene on (oli)?


Mida paganat see tähendab...?

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas creativ »

mart211 kirjutas:
creativ kirjutas:

ootan ülekandeid bikerlastelt ja nende sõpradelt ja nende sõprade sõpradelt! sobib igasugune summa. kui minu mõtted tulevikus ei meeldi Teile siis jätan raha endale! sry! aga minu mõttetöö on ka ju midagi väärt....? :twisted:

Kas saaks konto numbri ka ?

Tegelt tahaks sulli! :wink: Et ei peaks pärast maksuametile seletama kuhu ma selle papi panin. Nad ei saaks nagunii aru et mul nii suured loomulikud väljaminekud.

p.s. korraldan virtuaalseid tsiklimatku kuhu iganes! päevas saab sõidetud 3000- 10 000km. jah, läbisõit on suur aga see eest saab terve tee õlli lasta, kiirust ületada palju torust tuleb ja mentide eest täiega põgeneda! kindlasti külastame Hugh Heffneri tissiklubi ning teeme 3 tiiru ümber kuu
Osalemise eelduseks on ülihästi välja arenenud ettekujutusvõime. Ja kaasa soovitaks võtta piisaval hulgal rohtu suitsetamiseks. Rohu kogusest sõltub tripi pikkus ja liikumiskiirus.

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Naeruväärne egomaniakk. Kaasamineja peab küll vist tallalakkuja olema.

Kasutaja avatar

Üllar
Postitusi: 124
Liitunud: 21 Dets 2005, 16:02
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

HUVITAV VÄRK???!!!

Lugemata postitus Postitas Üllar »

2000KM JAGADA 12 TUNNIGA=167 KM H.
SELLE KIIRUSEGA ON PAAK TÜHI 250 KM-GA.SEEGA UMBES 8 TANKIMIST KA.


memmi

Lugemata postitus Postitas memmi »

...nii ülbet ja üleolevat pakkumst ei olegi veel saanud. Ilmselt on tegemist eesti matsisoost "siniverelisega"-vähemalt peab ennast selleks,kellele tuleb kuningliku seltskonna eest 10k maksta. Kuule ennasttäis mehehakatis,kas sa tõesti arvad ,et eesti tsiklistid on nii äpud,et ei suuda ilma kuningliku abikäeta portugalini vurada ja peavad selleks 10k +muud haiged tingimused alla neelama- UNUSTA ÄRA JA OTSI
POOLEARULISI TEISTPOOLT LÄTI PIIRI,ÄKKI LEIAD SEALT TEISE SAMASUGUSE ÜLBIKU-PARAS PAAR KOOS SÕITA, EDU!!!!

Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Sepp kle sa polegi veel kursis et Eesti puhtaks kampaania raames ootab kuusakoski kõiki kroomi omanike vabatahtlikult oma ratast neile loovutama ja vastutasuks pakutakse põhjavalgustuse,p*** ja subwooferitega varustatud huimingching rollereid?
algul plaanisid küll bike vastu anda,aga siis mingi tainas vihjas neile et kroomihundid nii kui nii sõita ju ei oska,tapavad endid maha ja selline reklaam poleks firmale kasulik. Kuuldavasti hakkavad kroomidest neegrivelgesid valama ja jänkidele müüma.

Sry OT :lol:

Loud pipes save lives!!!

Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

millegipärast esineb antud kodanik ka muudetud nimekujul. siin on kui marion, kuid tegelikult on marian. ja see on eesnimi. isikukoodi (368xxxxxxxx) põhjal võiks ju arvata et tegemist on täit mõistust omava inimesega ka vanuse poolest aga noh, igaüks läheb hulluks omamoodi. ahjaa... palju õnne sulle ka sünnipäevaks teisipäeval.

kui palju kergemeelseid oled leidnud juba?


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Siia sobib vanasõna: Ütle kes on su sõbrad...
ja see vanasõna peab paika :wink:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”