Sõitmisest kainelt/joobes

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

spinna kirjutas:

Meil on siin mingi alkoholisõltlaste klubi või :?:

irww, tõepoolest :?



K1200S
Kasutaja avatar

saqu
Postitusi: 1051
Liitunud: 30 Aug 2005, 14:05
Tsikkel: Yamaha WR400F
Asukoht: Saku

Lugemata postitus Postitas saqu »

isonts kirjutas:

nüüd närin tähte. aga sa ei võta tõenäoliselt prae kõrvale 0,378 liitrit õlut, kuna üle selle hakkas tekkima joove...ikka pudelist käis jutt...

See jutt ei vii ilmselt kuhugi, mõtlesin, seda, et piir seaduses on mingi number promilli, mitte seda, et lubada igal ühel juua 1 pudel 0,5l õlut, nagu sa vist aru said. Muide, pudeliks võib ju ka lugeda 0,33l niplit. :wink:
aga mitte selles ei olnud point.

SAQU

WR400F
Opinions are like assholes – everybody has one.
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

saqu kirjutas:
ishijupp kirjutas:

saqu- seleta palun miks peaks sangas/kettas olles võtma alkoõlle ja mitte alkovaba õlle või mahla? Kas sellepärast, et teeb mõnusa surina sisse?

saqu kirjutas:

Ise pean tunnistama,et ei armasta lõunasöögi kõrvale õlut, kuna siis tundub ta väga viha

Kas sa pole kunagi kuskil vastuvõtul, sünnipäeval, teatris jne võtnud pokaali veini või shampust?

Muuseas ei ole! Kui tahan silma kilama saada, siis pargin aparaadi ära ja annan võtmed vastutavale hoiule, koju viib siis takso. Mis naudingut peaksin alkost saama, kui saan teda tarbida ainult sellisel määral, et ei tekiks joovet ja peaksin piiluma alkomeetri näitu. Hot ubeitje, aga sellisel poolpeeretamisel (keele shampaklaasi toppimisel) ei suuda näha ei põhjendust ega naudingut. Sellisteks puhkudeks on igal vähegi tasemel vastuvõtul "petukraam" laual, millega võid juubilariga klaase kokku lüüa ja teised ei saa arugi, et sul klaasis pole alko... Vot sellist kraami (ja muidugi alkovaba õllet mujal) ma pruugingi siis, kui tean ennast kettasse/sanga minevat. Loomulikult on samapalju arvamusi kui inimesigi ja minu oma on ainult üks neist. Küsisin selle küsimuse mitte selleks, et sulle sisse sõita vaid seepärast, et tõepoolest ei saa aru miks peaks...

Kasutaja avatar

saqu
Postitusi: 1051
Liitunud: 30 Aug 2005, 14:05
Tsikkel: Yamaha WR400F
Asukoht: Saku

Lugemata postitus Postitas saqu »

ishijupp kirjutas:

Mis naudingut peaksin alkost saama, kui saan teda tarbida ainult sellisel määral, et ei tekiks joovet ja peaksin piiluma alkomeetri näitu

Usu või ära usu, aga on olemas selliseid inimesi, kes ei pea ennast käpuli jooma vaid oskavad nautida ka pokaali veini või sampust. 8)

SAQU

WR400F
Opinions are like assholes – everybody has one.
Kasutaja avatar

HRQ
Kaupmees
Postitusi: 655
Liitunud: 18 Mai 2006, 11:51
Tsikkel: Kawa KXF 250 MX / 450 SM
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas HRQ »

ishijupp kirjutas:
saqu kirjutas:
ishijupp kirjutas:

saqu- seleta palun miks peaks sangas/kettas olles võtma alkoõlle ja mitte alkovaba õlle või mahla? Kas sellepärast, et teeb mõnusa surina sisse?

saqu kirjutas:

Ise pean tunnistama,et ei armasta lõunasöögi kõrvale õlut, kuna siis tundub ta väga viha

Kas sa pole kunagi kuskil vastuvõtul, sünnipäeval, teatris jne võtnud pokaali veini või shampust?

Muuseas ei ole! Kui tahan silma kilama saada, siis pargin aparaadi ära ja annan võtmed vastutavale hoiule, koju viib siis takso. Mis naudingut peaksin alkost saama, kui saan teda tarbida ainult sellisel määral, et ei tekiks joovet ja peaksin piiluma alkomeetri näitu. Hot ubeitje, aga sellisel poolpeeretamisel (keele shampaklaasi toppimisel) ei suuda näha ei põhjendust ega naudingut. Sellisteks puhkudeks on igal vähegi tasemel vastuvõtul "petukraam" laual, millega võid juubilariga klaase kokku lüüa ja teised ei saa arugi, et sul klaasis pole alko... Vot sellist kraami (ja muidugi alkovaba õllet mujal) ma pruugingi siis, kui tean ennast kettasse/sanga minevat. Loomulikult on samapalju arvamusi kui inimesigi ja minu oma on ainult üks neist. Küsisin selle küsimuse mitte selleks, et sulle sisse sõita vaid seepärast, et tõepoolest ei saa aru miks peaks...

Miks peaks?

Sellepärast, et see maitseb hästi :!:

Valmistan KROSSI NAASTREHVE ja JÄÄPIIKE
ATV, Quad, Mootorrattad / varustus, tarvikud ja teenindus http://www.smx.ee
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

HRQ kirjutas:
ishijupp kirjutas:
saqu kirjutas:
ishijupp kirjutas:

saqu- seleta palun miks peaks sangas/kettas olles võtma alkoõlle ja mitte alkovaba õlle või mahla? Kas sellepärast, et teeb mõnusa surina sisse?

saqu kirjutas:

Ise pean tunnistama,et ei armasta lõunasöögi kõrvale õlut, kuna siis tundub ta väga viha

Kas sa pole kunagi kuskil vastuvõtul, sünnipäeval, teatris jne võtnud pokaali veini või shampust?

Muuseas ei ole! Kui tahan silma kilama saada, siis pargin aparaadi ära ja annan võtmed vastutavale hoiule, koju viib siis takso. Mis naudingut peaksin alkost saama, kui saan teda tarbida ainult sellisel määral, et ei tekiks joovet ja peaksin piiluma alkomeetri näitu. Hot ubeitje, aga sellisel poolpeeretamisel (keele shampaklaasi toppimisel) ei suuda näha ei põhjendust ega naudingut. Sellisteks puhkudeks on igal vähegi tasemel vastuvõtul "petukraam" laual, millega võid juubilariga klaase kokku lüüa ja teised ei saa arugi, et sul klaasis pole alko... Vot sellist kraami (ja muidugi alkovaba õllet mujal) ma pruugingi siis, kui tean ennast kettasse/sanga minevat. Loomulikult on samapalju arvamusi kui inimesigi ja minu oma on ainult üks neist. Küsisin selle küsimuse mitte selleks, et sulle sisse sõita vaid seepärast, et tõepoolest ei saa aru miks peaks...

Miks peaks?

Sellepärast, et see maitseb hästi :!:

saqu, väljavõte sinu omast postitusest:
1) alkoholi tarvitamise tunnused – alkoholisisaldus ühes liitris väljahingatavas õhus 0,10 kuni 0,24 milligrammi või 0,20 kuni 0,49 promilli veres; kehaliste või psüühiliste funktsioonide ja reaktsioonide häirumine või muutumine ei ole sedastatav;
2) kerge alkoholijoove – alkoholisisaldus ühes liitris väljahingatavas õhus 0,1 kuni 0,75 milligrammi või 0,20 kuni 1,50 promilli veres ja kehaliste või psüühiliste funktsioonide ja reaktsioonide häirumine või muutumine on sedastatav;
Milline nendest joovetest su käpuli ajab?? Mine arene natuke veel.

On olemas alkovaba õlu. Aga nagu öeldud- erinevad inimesed, erinevad kombed. Mõnele maitseb mune limpsida, loodame et need mõned seda avalikus kohas ei tee- igal asjal oma aeg ja koht. I'll rest my case!

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Eks see hädavajalik ühe õlle joomine on nagu Pihu Pillega kurameerimine: häda ei tee kumbki, aga meheks ammugi mitte :wack:

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Tsikkelröövel , tegelikult kui aus olla, pidasin silmas alaealisi... Alaealsitest saavaad alguse alkohoolikud ;).

Kasutaja avatar

Cyberdyne
Postitusi: 402
Liitunud: 02 Dets 2005, 04:49
Tsikkel: Yamaha XT 660 X
Asukoht: Tabasalu/Harkujärve/Saaremaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Cyberdyne »

Krt mul ikka veab, mind sellised asjad absoluutselt ei heiduta, tööpäevadel täiesti karske, minumeelest see õhtuti mõne õlle libistamine teeb ainult hommikul peavalu. Aga kui nädalavahetuseti joomiseks läheb, siis ikka käpuli :twisted: Küll aega pühapäeval taastuda ja mälumängu teha :D

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Lugemata postitus Postitas AzA »

lõuna ajal ühes pernau pubis, maitsesin 1 õlle, virutasin kerre praepanni täie kartuleid küüslaugu lihaga, lugesin kohalikku kommunisti, vaatasin telekat, jõin suisa kohvigi peale.
sõitsin sealt pubist minema - täpsemalt tööstuse tänava kaudu uue silla poole.
viimasest lonksust õllest oli möödunud natuke rohkem kui poolteist tundi, kui kinnitasin turvavöö ning alustasin autosõitu.
kenasti puhusin härradele sinises, kenasti sooviti head teed.
oi kurat kus mulle õlu maitseb - vahete vahel.

et kui nüüd porukas ajuhiiglasi ennast täis peaga surnuks sõidavad, peaksin hakkama täiskarsklaseks või peale pudelit õlut nii nädala ootama enne kui mootorsõidukit juhin, vaatamata sellele, et ma tunnen ennast kainena ja on tunnistatud kaineks vastavate mõõteriistadega umbkaudu poolteist tundi peale ühe õlle joomist?
nähtavasti ei tohiks alkoholi tarbiv inimene üldse auto poole vaadatagi vist.

mul on paar sõpra täiega jobud ikka, vaatavad naisi raisk .... sealt need vägistajad tulevad.
aga kui pisut mõelda, siis neil on vist mingi moraal olemas, sest viimase 25 aasta jooksul pole nad vähemalt ametlikult kedagi vägistanud, vaevalt et ka ebaametlikult.
nii ei ole mina istunud sopsusena rooli taha, ega istu ka kunagi, vaatamata sellele, et laboratooriumites on kindlaks tehtud mingite x kiloste ja x tujus ja x keemilise koostisega sellide peal, et ma ei tohiks 2 tundi peale ühe õlle maitsmist autorooli istuda.

kurb tegelikult, et mingid tainapead siin oma moraalnorme teevad ja ei löögi sirinal kulpi reklaami peale.

Aga mulle meeldib.

Raul777

Lugemata postitus Postitas Raul777 »

Saqu..
Mida mina tahtsin oma kirjatükiga ütleda on see, et 0,22 promilli ehk siis 0,11 mg/l on selline joove, mis ei lähe § 7419 alla, ehk sellise näidu puhul ei ole tegemist mootorsõiduki juhtimisega alkoholijoobes. Sellise näidu puhul tuleb karistus § 7435 lg 1 järgi ja max karistus on 3000.- krooni.
Sinu liigutuse järgi on sellisel juhul ka alkoholivaba õlut joonud inimene roolijoodik kuna mingi aja jooksul peale joomist ei ole tema puhumisnäit ka mitte 0,0...

Kasutaja avatar

saqu
Postitusi: 1051
Liitunud: 30 Aug 2005, 14:05
Tsikkel: Yamaha WR400F
Asukoht: Saku

Lugemata postitus Postitas saqu »

ishijupp kirjutas:

Milline nendest joovetest su käpuli ajab?? Mine arene natuke veel.
On olemas alkovaba õlu. Aga nagu öeldud- erinevad inimesed, erinevad kombed. Mõnele maitseb mune limpsida, loodame et need mõned seda avalikus kohas ei tee- igal asjal oma aeg ja koht. I'll rest my case!

Sina ju rääkisid, et ei saa naudingut "poolpeeretamisest", ehk siis kui saad alkoholi tarbida ainult sellisel määral, et ei tekiks joovet ja peaksid piiluma alkomeetri näitu :wack:
Aga ilmselt meeldib sulle "mune lakkuda" rohkem, kui teiste postitusi mõttega lugeda.

ishijupp kirjutas:

Muuseas ei ole! Kui tahan silma kilama saada, siis pargin aparaadi ära ja annan võtmed vastutavale hoiule, koju viib siis takso. Mis naudingut peaksin alkost saama, kui saan teda tarbida ainult sellisel määral, et ei tekiks joovet ja peaksin piiluma alkomeetri näitu. Hot ubeitje, aga sellisel poolpeeretamisel (keele shampaklaasi toppimisel) ei suuda näha ei põhjendust ega naudingut.

SAQU

WR400F
Opinions are like assholes – everybody has one.
Kasutaja avatar

saqu
Postitusi: 1051
Liitunud: 30 Aug 2005, 14:05
Tsikkel: Yamaha WR400F
Asukoht: Saku

Lugemata postitus Postitas saqu »

Raul777 kirjutas:

Saqu..
Mida mina tahtsin oma kirjatükiga ütleda on see, et 0,22 promilli ehk siis 0,11 mg/l on selline joove, mis ei lähe § 7419 alla, ehk sellise näidu puhul ei ole tegemist mootorsõiduki juhtimisega alkoholijoobes. Sellise näidu puhul tuleb karistus § 7435 lg 1 järgi ja max karistus on 3000.- krooni.
Sinu liigutuse järgi on sellisel juhul ka alkoholivaba õlut joonud inimene roolijoodik kuna mingi aja jooksul peale joomist ei ole tema puhumisnäit ka mitte 0,0...

Loe palun uuesti see minu post läbi palun, äkki siis sa ei too juba mitmendat korda siin teemas selliseid väiteid.
i Väljahingatava õhu või vereproovi alkoholisisalduse kontrollimisel jaotatakse alkoholijoove raskusastmelt:
1) alkoholi tarvitamise tunnused – alkoholisisaldus ühes liitris väljahingatavas õhus 0,10 kuni 0,24 milligrammi või 0,20 kuni 0,49 promilli veres; kehaliste või psüühiliste funktsioonide ja reaktsioonide häirumine või muutumine ei ole sedastatav;
[/i]
Sa oled alkoholijoobes kui veres 0,22%, kuna siin on selgelt öeldud, et jaotatakse alkoholijoove raskusastmelt. Siin ei ole varianti "kaine" sellles loetelus. Ja kui sa hoolega loed, siis kliinilise leiu korral võib selle veel liigitada ka kergeks joobeks.
2) kerge alkoholijoove – alkoholisisaldus ühes liitris väljahingatavas õhus 0,1 kuni 0,75 milligrammi või 0,20 kuni 1,50 promilli veres ja kehaliste või psüühiliste funktsioonide ja reaktsioonide häirumine või muutumine on sedastatav; Ehk kui sa arsti juures ei suuda näppu nina peale panna, siis öeldakse sulle, et sa oled hoopis kerges joobes, mitte alko tarvitamise nähtudega. :!:
See millise paragrahvi järgi sind karistatakse, ei tähenda seda, et sa statistiliselt ei satu roolijoodikute hulka.
Kui soovid võid omal nahal järgi proovida. :roll:
Ja jälle jutt alkovaba õlu ja 0,0... promill :roll: No ei ole ju siis joobes, kuna alates 0,2 hakkab. Kurat nagu iseendale kirjutaks..

SAQU

WR400F
Opinions are like assholes – everybody has one.

isonts
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Mai 2004, 17:37
Asukoht: eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas isonts »

viimasest lonksust õllest oli möödunud natuke rohkem kui poolteist tundi, kui kinnitasin turvavöö ning alustasin autosõitu.
kenasti puhusin härradele sinises, kenasti sooviti head teed.
oi kurat kus mulle õlu maitseb - vahete vahel.

mulle maitseb ka õlu .....aga mina ei pea viimasest lonksu järel kunagi poolteist tundi mingit telekat jõllitama ja kohvi neelama selleks, et uuesti rooli taha istuda...võtan hoopis teise õlle ka veel peale ja kui tõesti kuhugile peaks sõitma siis panen naise rooli...naisele ei meeldi õlut juua temal meeldib autoga sõita...

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

saqu kirjutas:

Milline nendest Sina ju rääkisid, et ei saa naudingut "poolpeeretamisest", ehk siis kui saad alkoholi tarbida ainult sellisel määral, et ei tekiks joovet ja peaksid piiluma alkomeetri näitu :wack:
Aga ilmselt meeldib sulle "mune lakkuda" rohkem, kui teiste postitusi mõttega lugeda.

Eriti rumalale seletan uuesti- hästi aeglaselt ja lihtlausetega. Vein on alkohoolne jook. Klaas kuni kaks tekitavad joobe. Joove ei tähenda käpuli joomist (vaata oma definitsioone!). Jah, mulle ei meeldi "nautida" veini nii, et pean hiljem rooli istuma- sulle jäägu vabadus rooli ronida kasvõi käpp maas, mul suhteliselt kama seni, kuni sa oma idiootseid vaateid avalikult ei propageeri. Kui oled suur veininautleja ja degusteerija, siis on muidugi hoopis teine lugu... aga miks ma arvan, et sinu mokad pole shampust (mida sulle juua meeldivat) mekkinud, vb midagi igristoje valikust mida shampuseks pead?? Just praegu meenus üks jutt, kus üks mees küsib kellegi kohta, et kas see on gei, teine kohmab vastu- mis krdi gei, täiesti tavaline p*** on :twisted: Viimane jutt ei ole eelneva teemaga kuidagi seotud, lihtsalt meenus :roll:
Aga aitab, rohkem ma ei kavatse sinuga siin jahuda- tunne ennast vabalt- laku, limpsi mune või ole lihtsalt sina ise- minu poolt on see vestlus lõppenud.

Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

Taani prints Hamleti küsimus "Olla või mitte olla?"
= "juua või mitte juua?" = "sõita või mitte sõita?"
poleks uskunud, et see nii segane võib olla, või hakkab teatri hooaeg?

Kasutaja avatar

Cyberdyne
Postitusi: 402
Liitunud: 02 Dets 2005, 04:49
Tsikkel: Yamaha XT 660 X
Asukoht: Tabasalu/Harkujärve/Saaremaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Cyberdyne »

Kle tõstame nüüd selle teema fleimi alla ära ja hakkame homme jooma :bsmile:

Ja laupäeval hakkan saunamöllu poole liikuma, siis ravin ennast hea joogiga... naine sõidab :twisted:

Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth »

Krt... loe ja imesta! Väljas oleks nagu sügav jaanuar. Mehed, minge sõitma!!!
:wack:

kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema

JAWA

Teatrihooaeg

Lugemata postitus Postitas JAWA »

Speedvana kirjutas:
Taani prints Hamleti küsimus "Olla või mitte olla?"
= "juua või mitte juua?" = "sõita või mitte sõita?"

poleks uskunud, et see nii segane võib olla, või hakkab teatri hooaeg?

Taani prints ütles need sõnad (Olla või mitte olla) siis, kui ta kõhkles, kas hakata ausaks inimeseks või alistuda valetajate ja kasuahnete inimeste ees ning lõppkokkuvõttes muutuda ka ise nendesarnaseks.
Juua või mitte juua deklaratsioon saab elulise põhjenduse vaid siis, kui inimene hakkab taipama, et elu on talle antud selleks et muutuda ja areneda mitte aga enda ego lõbustamiseks tarbides suitsu, alkoholi või kantserogeenidega küllastatud toite. Joomise vastand ei ole täiskarsklus, vaid elu mõttekus. Kui inimene on seda vaikselt kaotamas, siis pikkamööda ja vähehaaval valdavad teda asendustegevused nagu alkoholi tarbimine või suitsetamine ning hulk muid asju. Ning ühel hetkel ei ole ta enam iseenda peremees.
Sõita või mitte sõita deklaratsioon saab mõttekaks siis, kui inimene oma sõidustiiliga ei võta ära ruumi ja turvatunnet teistelt inimestelt, st järgib ohutu liiklemise reegleid. See tähendab, et inimesena ta ei ole võlts. Inimene, kes neid reegleid ei järgi ei erine karvavõrdki enesetaputerroristist. Või õigemini erineb - terrorist vähemalt südamest teab, miks ta seda teeb.
Enne järjekordset egolõbustamisaktsiooni tasuks just lugeda või vaadata Hamletit. Head teatrihooaega :-)


calmira

njaa

Lugemata postitus Postitas calmira »

Mulle tundub et tsikkli mehed(naised) jagunevad laias laastus kaheks .

esimesed: siis need kes ei sõida kunagi pärast paari lonksu õlle joomis, alati sõidavad lubatud kiirusega, esiratta hoivad alati maas, üs. seaduse kuulekad ja tsikkel ainult teistele näitamiseks sest mõnu ju sellisest asjast ei saa, või saab?

teised : kihutavad ,sõidavad purjuspeaga, ilma lubateta jne. ehk siis sõidumõnu ja adrenaliini pärast.

:roll: või olen ma midagi valesti aru saanud

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Täiesti vale, loe veel :lol: .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Riding with a King!
Kasutaja avatar

saqu
Postitusi: 1051
Liitunud: 30 Aug 2005, 14:05
Tsikkel: Yamaha WR400F
Asukoht: Saku

Lugemata postitus Postitas saqu »

ishijupp kirjutas:

Eriti rumalale seletan uuesti- hästi aeglaselt ja lihtlausetega. Vein on alkohoolne jook. Klaas kuni kaks tekitavad joobe. Joove ei tähenda käpuli joomist (vaata oma definitsioone!). Jah, mulle ei meeldi "nautida" veini nii, et pean hiljem rooli istuma- sulle jäägu vabadus rooli ronida kasvõi käpp maas, mul suhteliselt kama seni, kuni sa oma idiootseid vaateid avalikult ei propageeri. Kui oled suur veininautleja ja degusteerija, siis on muidugi hoopis teine lugu... aga miks ma arvan, et sinu mokad pole shampust (mida sulle juua meeldivat) mekkinud, vb midagi igristoje valikust mida shampuseks pead?? Just praegu meenus üks jutt, kus üks mees küsib kellegi kohta, et kas see on gei, teine kohmab vastu- mis krdi gei, täiesti tavaline p*** on :twisted: Viimane jutt ei ole eelneva teemaga kuidagi seotud, lihtsalt meenus :roll:
Aga aitab, rohkem ma ei kavatse sinuga siin jahuda- tunne ennast vabalt- laku, limpsi mune või ole lihtsalt sina ise- minu poolt on see vestlus lõppenud.

Lihtsalt tore on jällegi kinnitust saada, et kui mõistlikud argumendid lõppevad otsa, siis tuleb isiklikuks minna ja teema teisele rajale juhtida ning "targem annab järele" nägu teha lõpus.Nagu seebiooperi stsenaarium - kõigile etteteada. Vähe selles, et sa teiste poste mõttega ei loe, ei tee sa seda ka enda omadega :roll: Soovin sullegi toredat päeva. :wink:

SAQU

WR400F
Opinions are like assholes – everybody has one.
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

jawa, bravo!
et tegid puidust ja viitsisid veel punaseks kah värvida!


vip666

Lugemata postitus Postitas vip666 »

teate, muigama kisub see vaidlemine siin.

ma ei kuku jahuma siin poolt ja vastu teemal, kuid sooviksin küll sõna võtta igisejate, õpetajate ja demagoogide vastu.

nagu alati on õpetajaid ja muidu osavaid ilkujaid siin terve persetäis olnud, kuid vaatame näkku reaalsusele. olid suvepäevad.
rahvas jõi mis mürises ja möll oli taevani, kuni pea pühaba hommikuni.
kahjuks vist ei olnud seal kohal ühtegi joomise vastast inimest ( ok oli tglt umbes 5 tk keda ma tean kes EI joonud) juu neil oli äärmiselt kiire või oli mujal tegemist. sest ainuke mida mina nägin oli hunnik mehepoegi ja - tytreid, kes jõid mis kolises, mis sest, et laup oli omikul paraad ja bpühap oli omikul ärasõit.

ainuke mees oli jah pikk kes viskas ratta kärusse ( tglt oli kärus vist kaks ratast? ) ja ytles et jah, olen kyll täis ja vot ei sõida, muu mass tõmbas sealt rataste seljas nahhui ( ja davai tehke mulle selgeks et KÕIK olid kained , polnud pohmas jne)

imelikul kombel ( kuna meil on siin nii suurepärane, alkoholi vastane foorum, kes kõik armastavad ka õpetada ja näägutada) ei näinud ma küll pühapäeva öösel kedagi ringi liikumas ja härrastele õlale patsutamas, et kulla mees, sul vaja homme sõita, ole hea poiss ära joo, alkohol on paha nii paha... nagu enne mainitud ju siis oli sellel osal foorumist mingi oma üritus.

EHK peale pika ja nende vendade kes ennast autos ära viia lasid ja mõni üksik kes tõesti pühapäeval ei joonud:
t*** te halate??? ei istu pohmas peaga sanga, ei tee seda ja seda, oi mu alkomeeter näitas seda ja seda. fakt on see, et rahvas joob ja fakt on see kohe kindlasti ei ole omikul kaine poiss see, kes alustas joomist reedel ja lakkus kuni pühapäeva omikul kella kaheni ja läks nn varem magama sest homme vaja sõita.

sai pikk , kole ja paha jutt. ei õigusta joomase peaga sangas olemist, aga kenad inimesed enne kui pläristate, käituge enne vastavalt.

ahjahh vabandan korralike tegelaste ees kelle au ja uhust ma nüüd riivasin ja kes ong alati 100% kained. tublid ja ontlikud

ps on jah olemas vanu ja purjus tsiklimehi, on ka väga vanu ja väga purjus tsiklimehi .... ainult et enamasti on nad sangas kained


Kiks
Toetajaliige
Postitusi: 74
Liitunud: 30 Mai 2009, 21:16
Tsikkel: zr-7, nc700sd
Asukoht: Kuusalu
Tänatud: 4 korda

Re: Sõitmisest kainelt/joobes

Lugemata postitus Postitas Kiks »

Vana teema elustus. Tõdemus, et sellist jauramit on olnud ka muudes teemades, kuid pigem kaasneva tekstina.

PS. ei propageeri joomarlust. Küsimus on pigem õigusaktide tõlgendamises ja mitte demagoogias.

Kas Eestis on lubatud mootorsõidukit juhtida alla 0,2 promillise alkoholijoobega? (LS). Või nullib selle ära Korrakaitseseadus?
Mis on jääknäht?
Mis on joobeseisund, kas vaidlev eestlane, kelle õhus 0,01promilli?
Miks küsin? Iseloom natuke keevaline ja ei tahaks et mõni kali/komm/1 h tagasi võetud õlu ja agar vilkur roolijoodikuks tembeldab. Või peab põlisrahvaste tantsu tantsima, et korraliselt kontrollitav A-klassi aparaat ikkagi 0,05 asemel ilusat 0 näitaks.
Kindlasti on siin pühamehi, kes raudset 0 taovad ja mis tahes liberaalsema kaasliikleja võlla tõmbaks. Saan teist aru, ma pooldaks ka 100% aja- või asendusteenistuse meestele ja 2 kuulise kriisiõpet naistele...
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Sõitmisest kainelt/joobes

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kali ja komm ei tee midagi!!!
Jääknähtu ei ole olemas, on alkoholi tarvitamise tunnused!

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Sõitmisest kainelt/joobes

Lugemata postitus Postitas Tort »

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Sõitmisest kainelt/joobes

Lugemata postitus Postitas Ain »

Ega ideaalses maailmas polekski probleemi.. aga asi on minuarust piirides. Ükskõik kuhu piiri paned siis seda veidi ikka tahetakse ületada. Sellepärast ilmselt ongi mõistlik null.
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Sõitmisest kainelt/joobes

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

See nulltolerants tekitab statistikasse lihtsalt totra koguse roolijoodikuid.
See, kas peab jooma või millal peab jooma on iseküsimus. Juuakse nagunii vahet pole, mis idealistist vegan karsklane ka ei arva.
Alati on mingi kogus kodanike, kes lõunal lasevad klaasi veini või õlle. Alati on mingi hulk, kes vahetult peale seda puhuma satuvad.
Kas nad ka tegelikult seda "vahvat tiitlit" oma registris väärivad? Statistika järgi oleme euroopas hullud roolijoodikud, kui Itaalia tolerantsi järgi meie statistikat näidata läheks pilt palju paremaks.
Viimati muutis Madlobster, 08 Jaan 2022, 14:55, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1201
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Sõitmisest kainelt/joobes

Lugemata postitus Postitas Turist »

Päris 0 ju ei pea olema, alla 0,2 promilli on lubatud. Ei tea kas mingit sellist statistikat ka on, et kui palju see statistiline pilt siis ilusamaks muutuks kui 0,2 asemel oleks see piir 0,5. (ei ole enda peal katsetanud kui palju see 0,5 promilli on, äkki umbes 1 lahjem 0,5 L õlu, 95 kg kehakaalu juures kui kiirelt ära kulistada ja siis maksimaalne moment ära tabada?)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”