Sõitmisest kainelt/joobes

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

krt mina saan 0,5 - 0,8 promilli, kui ma joon ära mingi 5 pudelit õlut. ja siis ma küll ei tunne ennast, et võiks rooli istuda, rääkimata sirgelt käimisest.
mul on muidugi seda kehakaalu ka aga üldiselt tuleb mul promill väga aeglaselt ja läheb väga kiiresti ära, medical magic on asja nimi.

liikluses aga pooldan sajaprotsendiliselt nulltolerantsi.



Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas nolev »

Mis puutub siia nulltolerants. Jutt käib alkoholijoobes sõitmisest, mille aluseks võetakse vere alkoholisisaldus üle 0,2 kahe promilli. LE § 76 lg 2 räägib, et juht ei tohi olla haigus- või väsimusseisundis, mis takistab liiklusolude täpset tajumist jne. Alla 0,2 promilli jääv osa ongi kvalifitseeritav sellise teona ja on samuti karistatav, kuid juba tunduvalt väiksema summaga. Siin jääb muidugi alati politseiniku otsustada, kas fikseerib rikkumise või laseb mehel tee ääres puhata. Kui ikka näha, et mitu päeva on pidu pandud ja seejärel veel 0,2 välja puhub, siis ilmselt ka teo fikseerimine ja vastutus. Nagu eelpool mainiti, siis 0,5 promilli mõjub igale mehele erineval, samuti on see ka 0,2 promilli korral. Kui pudel õlut või pits viina ei tee üldjuhul midagi, siis teinekord võib ka see kogus sarve kenasti soojaks võtta. Palju sõltub selle asja juures ka inimese hetke tervislikust seisundist. Maanteametil on hea kampaanialause - sõida kaine peaga. Sellest tuleksi lähtuda. Turvalisem nii endale, kui ka kaakodanikele. Pidu peab vahel ikka panema.Igal asjal on aga piir ja tuleb õigel ajal viimane pits võtta, kui tahad rooli või sanga ronida. Kindlasti ei segaks korralikke juhte nulltoletants. Joodiku jaoks ei tähenda se aga midagi.

Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)
Kasutaja avatar

HeitiKender
Postitusi: 450
Liitunud: 24 Nov 2004, 08:32

Lugemata postitus Postitas HeitiKender »

Julge kirjutas:
HeitiKender kirjutas:

Oma seisukoha põhjenduseks sobib väga hästi MotoGP 500cc maailmameister Kevin Schwantzi mõtisklus teemal: "kui ma olin esmaspäeval pudel õlut joonud siis pühapäeval võistlustel kui pill hakkas alt ära minema, ei viitsinud teda enam päästa. Kui ei olnud joonud, võitlesin edasi ja tihti päästsin tsikli ja kukkumine jäi ära."

Sellel härra Schwantzil (hea nimi ka mehel muidugi... Sakslastel ilmselt nalja palju võistlusi vaadates... :-)) pidi ikka maks ja kogu muu organism totaalselt läbi olema siis, kui nädalaga pudelit õlut välja ei saanud... :shock:

Aga muidu olen ka sellel arvamusel, et ega tsikliga ikka promilliga sõita ei ole ilus. Ohtlik nii endale kui teistele. Teine asi on muidugi reaalsus. Ilmselt jääks enamusel motokokkutulekutel laupäeva hommikused paraadid ära, kui seda reeglit täpselt järgitaks...

Ma arvan, et alkohol oli ta verest kadunud järgmiseks päevaks aga niivõrd piiri peal spordis tulevad välja väikesed erinevused kuidas alkohol mõjutab ajukeemiat veel kaua peale seda kui organism on etanooli ära põletanud. Olgem ausad - end pildituks joonud inimene ei ole kahe päeva pärast, kui veres on 0 promilli isegi mitte lähedal adekvaatsusele. Laupäevahommikustest paraadidest ma ei hakka üldse rääkimagi. Reaalsus -"nii on alati olnud ja see on kultuuri osa"- ei ole mingi vabandus :)


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

HeitiKender kirjutas:
Julge kirjutas:
HeitiKender kirjutas:

Oma seisukoha põhjenduseks sobib väga hästi MotoGP 500cc maailmameister Kevin Schwantzi mõtisklus teemal: "kui ma olin esmaspäeval pudel õlut joonud siis pühapäeval võistlustel kui pill hakkas alt ära minema, ei viitsinud teda enam päästa. Kui ei olnud joonud, võitlesin edasi ja tihti päästsin tsikli ja kukkumine jäi ära."

Sellel härra Schwantzil (hea nimi ka mehel muidugi... Sakslastel ilmselt nalja palju võistlusi vaadates... :-)) pidi ikka maks ja kogu muu organism totaalselt läbi olema siis, kui nädalaga pudelit õlut välja ei saanud... :shock:

Aga muidu olen ka sellel arvamusel, et ega tsikliga ikka promilliga sõita ei ole ilus. Ohtlik nii endale kui teistele. Teine asi on muidugi reaalsus. Ilmselt jääks enamusel motokokkutulekutel laupäeva hommikused paraadid ära, kui seda reeglit täpselt järgitaks...

Ma arvan, et alkohol oli ta verest kadunud järgmiseks päevaks aga niivõrd piiri peal spordis tulevad välja väikesed erinevused kuidas alkohol mõjutab ajukeemiat veel kaua peale seda kui organism on etanooli ära põletanud. Olgem ausad - end pildituks joonud inimene ei ole kahe päeva pärast, kui veres on 0 promilli isegi mitte lähedal adekvaatsusele. Laupäevahommikustest paraadidest ma ei hakka üldse rääkimagi. Reaalsus -"nii on alati olnud ja see on kultuuri osa"- ei ole mingi vabandus :)

Hüüan kaasa HeitiKenderi öeldule.

Idamaiste võitluskunstide harrastaja. Päevake pidu. Umbes kuu aega võtab esialgse reaktsiooni kiiruse taastumine. Kes tahab see usub, kes ei taha see ei usu...


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Telefoniga rääkimine autoroolis vähendab küll tähelepanu kuid ma pole kohanud veel uurimisi, kas seeläbi ka õnnetusi juhtub
Nii ütles Heiti.

Kinnitan, et juhtub. Olen ise teinud ja leian, et moblaga rääkimine roolis on kaugelt hullem kui õige mitu õlut. Sõltub muidugi ka jututeemast.

Üldiselt aga on nii, et üldise korra huvides pooldan ka varianti, et joove peab jääma allapoole piiri, mida politsei alkomeeter tuvastada suudab.
0,00 sisse ma ei usu, peab olema siiski formuleering a'la alla 0,1 vmt.

0,5-ga on selline lugu, et see ongi täpselt see promill, millega ma sõidan 10 cm mööda. Ehk siis vastu äärekivi. Ja see on asi, mille ma jätaks parem tegemata. Mõni võib suuta ka 2 promilliga sõita, aga enamus ei suuda ja seega ei saa teha mööndusi ka sellele ühele.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Ei saa öelda, et see alati nii oleks olnud, aga täna olen ka mina kindel 0,00 promilli toetaja. Kümme aastat tagasi tundus iseenesest mõistetav, et mootorrattur on kuri, karvane, haisev, nahkne, kuulikindel ja pisut õllene. Las sel jääda sinna aega. Hakkame harjuma, et kaine peaga tehtud teod on paremate tagajärgedega ja alkomeetrile kulutatud mõned sajad kroonid on meie lähedaste usalduse pant - läksid sõitu, tule varsti tagasi.

HeitiKender kirjutas:

Laupäevahommikustest paraadidest ma ei hakka üldse rääkimagi.

Nädalasest taastumisajast ei tea rääkida, aga bikeri suvepäevade laupäevasest paraadist küll, kus vaid kaks patustajat said korralduse ratas teeäärde parkida.

Pühapäeval tundsin ennastki pisut ebakindlana ja pidasin targemaks ratas kärus koju sõidutada.

Olgem mõistlikud ja sõitkem kaine peaga.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Space
Postitusi: 136
Liitunud: 04 Mai 2006, 14:16
Tsikkel: GSR600
Asukoht: Pirita
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Space »

Mina pooldan 0,5‰ lubamist. :bsmile: Ise annan endale selgelt aru, et tsikli selga ma ei roni ka ühe õllega, mis annaks alla 0,2 promilli, sest see liiga peru loom hargi vahel. :twisted:
Näite reageerimistest toon oma lemmikharrastuse, surfi põhjal, kus pärast ühe õlle joomist ei tule suurt midagi enam välja, aga see on ka nagu köiel kõndimine. Autoga sõitmine on selle kõrval nagu parvetamine, kus kõigeks on aega :twisted: Aga see on kujundlik võrdlus.
Tõsi, alko vähendab rektsiooni, aga 0,5‰ mitte sel määral, et ei suudaks ohutult liigelda. Mulle meeldib tihti sõpradega teha linnas paar õlut ja pärast koju sõita. Praegu on ikka tüütu, et peab ootama, kuni alkotase alla normi langeb, kuigi tunned end täiesti adekvaatsena!

Ishijupp! Alkovaba õlu ei kõlba kusagile ja mitte sellepärast, et on ilma alkota, vaid s*ta maitse tõttu!! (togi) :lol:

Rohkem ilusaid ilmasid!

Jutunhamon

Lugemata postitus Postitas Jutunhamon »

Ei poolda ka joogisena lenksu taha istumist,kuid kui lubada o,5 seda teha siis arvavad paljud et omikul pärast joomingut megapohmakaga võib seda teha et ega üle o,5 ikke ole,kuid see veel hullem kui oled päeval mõne õlle lasknud.Siiski pooldan ainult kainelt lenksus olemist

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

veitsa ot jälle aga telefoniga rääkimine segab VÄGA sõitmist. mina isiklikult ei kasuta siiamaani näiteks hansfreed, sest leian, et see ei aita tähelepanu rohkem sõitmisele suunata.

muideks enamus juhtudel ma ütlen ära, kui eessõitev auto mingeid imelikke manöövreid hakkab tegema, et kas juht räägib telefoniga või mitte. sõit muutub aeglasemaks, vasak-parempöörded tehakse täiesti suvalt jnejne. ja seda olenemata kas tal on handsfree või hoiab käega telefoni kõrva ääres.

Viimati muutis Piipz, 31 Aug 2007, 21:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Bullrider
Postitusi: 216
Liitunud: 28 Juun 2005, 22:52
Tsikkel: Super Tenere, WR250, cr450f
Asukoht: Tuusula, Viljandi
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Bullrider »

Kardan, et on palju ka selliseid nagu näiteks mina - kerges vines(paar pudelit õlut) lääb mul reageerimiskiirus meeletuks, pilt selgeks ja teravaks - võimalik, et tegemist mingi veidriku hälbega kesknärvisüsteemis. Kahjuks kaasneb sellega ka tahtmine ratta seljas ägedamaid trikke teha ja seetõttu ma taolises olekus tänavale ei roni ja pooldan absoluutset kainust liikluses.
Telefonidega jändamine ja kõned sõidu ajal - on tehtud siin soome poolel uurimus - sellest oli meeletu poleemika. Suur osa selle suve pauke oli telefonidega seletavate daamikeste süü läbi. Nüüd on teema nii karm, et kui poliisi tabab su telefonjutuga sõitmas, väänatakse nii vihaselt, et iial meelest ei lää.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

imelik ikkagi, et selle eest saad trahvi, kui hoiad käega mobla kõrva ääres, aga võid karistamatult ringi vurada, rääkides läbi autotelefoni või handsfree. minuarust ei ole see õiglane. loodetavasti saan kunagi moblaga rääkimise eest trahvi ära, sest kavatsen selle kindlasti vaidlustada ;)

Kasutaja avatar

HeitiKender
Postitusi: 450
Liitunud: 24 Nov 2004, 08:32

Lugemata postitus Postitas HeitiKender »

Bullrider kirjutas:

Kardan, et on palju ka selliseid nagu näiteks mina - kerges vines(paar pudelit õlut) lääb mul reageerimiskiirus meeletuks, pilt selgeks ja teravaks - võimalik, et tegemist mingi veidriku hälbega kesknärvisüsteemis. Kahjuks kaasneb sellega ka tahtmine ratta seljas ägedamaid trikke teha ja seetõttu ma taolises olekus tänavale ei roni ja pooldan absoluutset kainust liikluses.
Telefonidega jändamine ja kõned sõidu ajal - on tehtud siin soome poolel uurimus - sellest oli meeletu poleemika. Suur osa selle suve pauke oli telefonidega seletavate daamikeste süü läbi. Nüüd on teema nii karm, et kui poliisi tabab su telefonjutuga sõitmas, väänatakse nii vihaselt, et iial meelest ei lää.

Kunagi sõitis USA AMA Superbike sarjas selline käli nagu Anthony Gobert, keda spetsid peavad läbi aegade üheks kõige suurema naturaalse talendiga sõitjaks. Kord, olles sõitnud end sujuvalt kolmandaks, tehti talle narkotest. Vahetult enne sõitu oli mees kanepit teinud. Ma arvan, et muidu oleks ta ära võitnud.
Ja sinu väidet on väga lihtne paari teaduslikult kontrollitud testiga proovida. Paranenud reaktsioonikiirust võid sõbraga testida, lastes sõbral su veidi avatud sõrmede vahelt kukutada vähemalt 40cm joonlauda (joonlaud püsti, sinu sõrmed 0cm koha peal, u cm kaugusel mõlemalt poolt joonlauda ja sõber hoiab ülal 40cm koha pealt). Ära vaata ta sõrmi, vaata joonlauda oma sõrmede juures. Kohe kui märkad, et sõber lasi joonlaua kukkuma, pigista sõrmed kokku. Sealt saad täpselt määrata, mitu cm kukub joonlaud keskmiselt - tee kümneid katseid. Siis vääna vastav kogus sisse ja siis tehke uuesti katse. Kobad ehk närvilisusest kokkupigistatud sõrmed tunduvalt enne keskmist tulemust ei loe, neid ärge arvestage.
Teades, kuidas toimub närviimplusside propagatsioon ja mis sagedusega moodustub meie sujuv teadvus arvan, et tegu on lihtsalt su kuraasi suurenemisega :)
Kui katsetada A4 paberiga siis reeglina libiseb see enne mööda kui sõrmed jõuavad kokku klõpsatada.

Kasutaja avatar

Freaksmart
Postitusi: 774
Liitunud: 07 Apr 2004, 14:15
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas Freaksmart »

Siin muud kui räägitakse reaktsiooni auglustamisest reageerimiseks kuuluva aja pikendamisest kuid ise lugesin 2-3 aastat tagasi ühte teaduslikku aritkklit kus oli läbi viidud test kuidas alkohol auto juhtumisele. Ning tulemused olid seal täiesti vastupidised - VÄIKESE joove puhul reaktsioon kiirenes ning mõne otsuse langetamiseks vajalik aeg vähenes kuid probleem oli selles, et need otsused ja reaktsioonid olid valed. :roll:

Jawa 634 (15kw); Jawa 638 (17kw); Suzuki GS500E (34kw); Hyosung GT650 (60kw); BMW F800S (63kw)
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

See reaktsiooni kiirenemise müüt on tingitud sellest, et peale manustamist mingi aja pärast tekibki selline efekt. Lühiajaliselt. Ja seejärel on reaktsiooniga kööga. Sama ka lihasjõuga. Kas mitte pole alkohol viimati ka dopinguainete nimekirjas olemas äkki?

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

Bullrider kirjutas:

Kardan, et on palju ka selliseid nagu näiteks mina - kerges vines(paar pudelit õlut) lääb mul reageerimiskiirus meeletuks, pilt selgeks ja teravaks

Kardan küll, et see mis sul meeletuks läheb, on sinu enesehinnang. Väidetavalt hindab inimene oma võimeid üle ca 30% ja seda kaine peaga, joobes kasvab enesehinnang veelgi. Ei ole võimalik, et alkohol parandaks kellegi sõiduoskust, tekib vaid petlik illusioon paranenud võimetest, tegelikult on aga tegemist enesekontrolli regresseerumisega. Liikluses ongi ohtlik just väike joove, mida inimene ei tunneta "veel ohtlikuna" aga mis muudab ta uljaks ja riskivalmiks.
Kindlalt nulltolerantsi pooldaja!


isonts
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Mai 2004, 17:37
Asukoht: eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas isonts »

oletame , et nn 0,5 on lubatud...ei taha kohe mõelda selle peale , et tartu-tallinn mnt peal lendavad rekkajuhid tinistavad enne sõitu mõne õlle...või peaksin sõitma liinibusssiga , mille juht nn lubatud piirides joogine on...põhimõtteliselt legaliseeriks see ka töökohal alkojoobes viibimise...jüäknähtudega ei taha ise autopoole vaadatagi , rääkimata sõitmisest...praegu on isegi tippmine arvutil veidi problemaatline , kuigi võeti eile õhtul ainult mõned pitsid ja normaalsel ajal läksin magama ka...
ise ainult 0 promilli poolt..

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Lugemata postitus Postitas Yerba »

0 promilli poolt eluaeg olnud. Ja kindlasti ka edaspidi.
Huvi pärast mängisin super-biker challenget. Sõitsin kaine peaga päris kenad ringiajad. Siis proovisin samu ringe teha 2 õllega, 4 õllega, 6 õllega, 8 õllega ja 10 õllega lõpuks. Möönan, et reaktsioonikiiruse vähenemine oli korrelatsioonis joodud kogusega. Ja vaadates ringiaegu, hakkas ka enesehinnang vähenema :) Kuigi kurvid tulid oma meelest järjest kiiremad ning sõidusuunad järjest leidlikumad.

Kahjuks hommikul ma enam ei mäleta, kuhu või mis faili ma ringiajad salvestasin Excelis. :oops: Igatahes mäletan, et salvestama ma hakkasin...

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

spinna kirjutas:

See reaktsiooni kiirenemise müüt on tingitud sellest, et peale manustamist mingi aja pärast tekibki selline efekt. Lühiajaliselt. Ja seejärel on reaktsiooniga kööga. Sama ka lihasjõuga. Kas mitte pole alkohol viimati ka dopinguainete nimekirjas olemas äkki?

Silmaringi laiendamiseks, niisama.

The 2005 prohibited list of the World Anti-Doping Code – Eesti Antidopingu Keskuse mitteametlik tõlge

P1. Alkohol
Alkohol (etanool) on keelatud ainult võistlusolukorras järgmistel allpool toodud spordialadel.
Alkoholisisaldust määratakse kas väljahingatavast õhust ja/või verest. Sulgudes on toodud iga
vastava alaliidu poolt kehtestatud lubatud alkoholisisalduse piirmäär.
· Lennundus (FAI) (0,20 g/l)
· Vibulaskmine (FITA) (0,10 g/l)
· Autosport (FIA) (0,10 g/l)
· Piljard (WCBC) (0,20 g/l)
· Petang (CMSB) (0,10 g/l)
· Karate (WKF) (0,10 g/l)
· Moodne viievõistlus (UIPM) (0,10 g/l)
laskealadel
· Motosport (FIM) (0.00 g/l)
· Suusatamine (FIS) (0.10 g/l)

SPETSIIFILISED AINED*
“Spetsiifilisteks aineteks” loetakse:
Efedriin, L-metüülamfetamiin, metüülefedriin;
Kannabinoidid;
Kõik inhaleeritavad beeta-2 agonistid (v.a klenbuterool);
Probenetsiid;
Kõik glükokortikosteroidid;
Kõik beeta-blokaatorid;
Alkohol.

  • Keelatud ainete nimekiri võib kindlaks määrata spetsiifilised ained, mille suhtes võib eriti kergesti ette tulla tahtmatut
    anti-dopingu reeglite rikkumist, kuna need ained on kergesti kättesaadavad ravitoimega preparaatides ning neid aineid
    kasutatakse väiksema tõenäosusega dopinguks. Dopingueeskirjade rikkumine nimetatud ainete kasutamise korral võib
    lõppeda sportlasele vähendatud karistusega juhul, kui sportlane suudab tõestada, et selle spetsiifilise aine
    kasutamise eesmärgiks ei olnud sportliku saavutusvõime tõstmine.

Purjus peaga võib ringrajal trenni teha küll :lol:

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas M2 »

Yerba kirjutas:

0 promilli poolt eluaeg olnud. Ja kindlasti ka edaspidi.
Huvi pärast mängisin super-biker challenget. Sõitsin kaine peaga päris kenad ringiajad. Siis proovisin samu ringe teha 2 õllega, 4 õllega, 6 õllega, 8 õllega ja 10 õllega lõpuks. Möönan, et reaktsioonikiiruse vähenemine oli korrelatsioonis joodud kogusega. Ja vaadates ringiaegu, hakkas ka enesehinnang vähenema :) Kuigi kurvid tulid oma meelest järjest kiiremad ning sõidusuunad järjest leidlikumad.

Kahjuks hommikul ma enam ei mäleta, kuhu või mis faili ma ringiajad salvestasin Excelis. :oops: Igatahes mäletan, et salvestama ma hakkasin...

Yerba kirjutas:

...ning sõidusuunad järjest leidlikumad.

(lol) Lugesin mitu korda ja ikka oli naljakas.

Aga tegelikult peaks see postitus igasugsed kahtlused kustutama (MOTT). Proovi need ajad ka üles leida, huvitav oleks teada...

Kas pudelite lugemine ei läinud ka segamini :D ?

ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee
Kasutaja avatar

HeitiKender
Postitusi: 450
Liitunud: 24 Nov 2004, 08:32

Lugemata postitus Postitas HeitiKender »

spinna kirjutas:
spinna kirjutas:

· Motosport (FIM) (0.00 g/l)

Purjus peaga võib ringrajal trenni teha küll :lol:

et siis?


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

Pikk kirjutas:

Hakkame harjuma, et kaine peaga tehtud teod on paremate tagajärgedega ja alkomeetrile kulutatud mõned sajad kroonid on meie lähedaste usalduse pant - läksid sõitu, tule varsti tagasi.

Neid mõnesajakroonised alkomeetrid jätke parem küll ostmata, nendega petate vaid iseennast. Toimiv alkomeeter on see, millel on huulik, kuhu sisse puhuda ning hind alates tuhandest kroonist. Nende 500-krooniste väikeste eemalt puhutavate vidinate usaldusväärsus on korduvalt katsetega põrmustatud...

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

HeitiKender kirjutas:
spinna kirjutas:

· Motosport (FIM) (0.00 g/l)

Purjus peaga võib ringrajal trenni teha küll :lol:

et siis?

Alkohol (etanool) on keelatud ainult võistlusolukorras järgmistel allpool toodud spordialadel

(togi) :ner:

Ilmselt on küll olemas mingid raja kasutuse eeskirjad, klubi sisekorra eeskirjad, föderatsiooni regulatsioonid vms. mis selle võimaluse peaks elimineerima. Aga liikluseeskirjade ja dopingulisti järgi võiksid darwinistid rajal julgelt kihutada.

Suzuki GSX 750 Inazuma

Võsavillem

Lugemata postitus Postitas Võsavillem »

Enda ja teiste turvalisuse huvides ei ole ju suurt mõtet ültse asja arutadagi.minul on kindel seisukoht kui joon mida juhtub küll harva siis ei sõida ja kõik.Pealegi tuttav tegi ka mõned õlled ja koju minnes sõitis pimedas kurvis teel kõndinud inimese surnuks.Sai 6 aastat, oleks kaine olnud poleks temaga midagi tehtud!!! Nii et jah isegi kui mõni arvab et ta on võimeline sõitma ja vb ongi aga kui keegi ette jookseb vms jääb ikka tema süüdi.

Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

Siiani karmim kukkumine on mul "meeldivalt vindine" olekus läbi elatud. Kui tee peal ei tohi järelikult loogiliselt põllu peal ikka võib :mrgreen: nu ja jätsingi mülkasse kena "motohoolikust inglikuju" (crash) õnneks maandumine oli pehme ja nii tsikkel kui ise terve. pani mõtlema et kas ma ikka olen vindisena nii "kõikvõimas" kui tsikli selga ronides tundub. pole juba üle 5 aasta joobes rooli katsunud (0,3 lahja õlu söögi kõrvale välja arvata)

Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Reaktsiooni kainena/joobes saate harjutada selles mängus kah edukalt...

Stuntbike


racer
Postitusi: 73
Liitunud: 23 Apr 2007, 20:43
Tänatud: 1 kord

seff teema kull

Lugemata postitus Postitas racer »

lahen baari votan olut koik on hea ja igav nagu tavaliselt,
lahen baari votan 300 valget laheb lahti siis ,olen kova baiker ,oma super honda bikega ulban koigiga ,laheb kakluseks = tanud sopradele olen terve poiss = heh kova ju
liikluses sama ju mida rohkem sees seda uhkem soita ju , on nii poisid
peaasi et haigekassa oleks tehtud, heh poisid
ja vaike nou annaks selle juttu peale(paar olut soogi korvale) kui jood ara postita

Maybe crazy!!!
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

emm... racer...:roll: kui sa endale nõu annad, siis sa ei pea meile sellest rääkima :D :lol: (kuigi jah, poindist sain aru küll)

Kasutaja avatar

HeitiKender
Postitusi: 450
Liitunud: 24 Nov 2004, 08:32

Lugemata postitus Postitas HeitiKender »

spinna kirjutas:
HeitiKender kirjutas:
spinna kirjutas:

· Motosport (FIM) (0.00 g/l)

Purjus peaga võib ringrajal trenni teha küll :lol:

et siis?

Alkohol (etanool) on keelatud ainult võistlusolukorras järgmistel allpool toodud spordialadel

(togi) :ner:

Ilmselt on küll olemas mingid raja kasutuse eeskirjad, klubi sisekorra eeskirjad, föderatsiooni regulatsioonid vms. mis selle võimaluse peaks elimineerima. Aga liikluseeskirjade ja dopingulisti järgi võiksid darwinistid rajal julgelt kihutada.

"in competition" hõlmab ka sellele eelnevaid vabatreeninguid.

Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Re: seff teema kull

Lugemata postitus Postitas numan »

racer kirjutas:

ja vaike nou annaks selle juttu peale(paar olut soogi korvale) kui jood ara postita

ärme hakka selle üle vaidlema, ok?
on neid kes sõidavad joobes, on ka null tolerantsi mehi kes ei luba grammigi (võtan nende ees mütsi maha) aga keskmine tsiklist tihti lubab endale üks hele (just söögi kõrvale) sest nagu on teada 0,5 õlu tunniga haihtub organismist ja koos tugeva söögiga praktiliselt ei avalda mõju (on muidugi erandeid) Ise ma vahest harva võtan lõuna kõrvale vähem kui 0,5 või hoopis alkovaba, oleneb sellest kauaks lõunapaus venib, põhijoomised jäägu õhtuks :) ja kui mingit kahtlust on siis abiks on alcotester, kes meist tahab lubadest ilma jääda.

Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Ma küll sellist statistikat ei teeks, et KESKMINE TSIKLIST LUBAB, mina ei luba ja pakun välja et 99% ka mu tuttavatest tsiklistidest ei luba seda 1 õlut söögi kõrvale kui sangas ollakse.

Loud pipes save lives!!!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”