Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas: 10 Nov 2020, 10:22
kristjankk kirjutas: 10 Nov 2020, 10:00

Autode käigukastivalikut on siin väga tuliselt lahatud, aga kui keegi on püüdnud sisse tuua mootorratta automaatkäigukasti teemat, siis see pole nagu vedu võtnud ja jutt on ikkagi autode juurde tagasi tulnud. Kas on siin mingid topeltstandardid? :D

Kusjuures just täna hommikul(autoga) tööle sõites mõtlesin sama asja, et kas ma tsiklile seda ikka tahaks. Ei ole topeltstandart vaid lihtsalt kasutuskohad on nii erinevad, et tsikli puhul on manuaal vast ägedam, kuigi ma enda puhul üldse ei välista ja ei laida ka tsikli automaati.

Mulle pakuti millalgi ühte vigase dct-ga hondat. Võtsin service manuaali lahti ja 70 lisalehekülge ainuüksi dct kohta ajas isu ära.



http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

urmas66 kirjutas: 10 Nov 2020, 10:18
mx77 kirjutas: 09 Nov 2020, 20:09

Aga mis Ford selle jama parendamiseks on teinud ma ei tea.

Lõpetab nende tootmise üldse ära ja läheb klassikalise automaadi peale üle. Need on tänaseks juba ka väga kiired ja lisaks ka töökindlad.

Mu oma autol on 8-käiguline klassikaline automaat ja see tõesti vahetab nagu mõte.


kristjankk
Postitusi: 114
Liitunud: 26 Juun 2018, 10:15
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 22 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kristjankk »

ranel kirjutas: 10 Nov 2020, 10:24
urmas66 kirjutas: 10 Nov 2020, 10:22
kristjankk kirjutas: 10 Nov 2020, 10:00

Autode käigukastivalikut on siin väga tuliselt lahatud, aga kui keegi on püüdnud sisse tuua mootorratta automaatkäigukasti teemat, siis see pole nagu vedu võtnud ja jutt on ikkagi autode juurde tagasi tulnud. Kas on siin mingid topeltstandardid? :D

Kusjuures just täna hommikul(autoga) tööle sõites mõtlesin sama asja, et kas ma tsiklile seda ikka tahaks. Ei ole topeltstandart vaid lihtsalt kasutuskohad on nii erinevad, et tsikli puhul on manuaal vast ägedam, kuigi ma enda puhul üldse ei välista ja ei laida ka tsikli automaati.

Mulle pakuti millalgi ühte vigase dct-ga hondat. Võtsin service manuaali lahti ja 70 lisalehekülge ainuüksi dct kohta ajas isu ära.

Novot, see ongi nii. Ja autoga on tegelikult sama asi aktuaalne, et kui natuke vanemaid ja soodsamaid autosid eelistada, siis on lihtsuse ja töökindluse teema oluline, sest automaadi suvaline rike võib kogu selle ürituse mõttetuks muuta. Kui veel väga palju ei sõida ka ja ummikus tihti pole, siis ongi manuaal hea meelerahu mõttes.

Kasutaja Krl ignoreerib tõsiasja, et DCT on ikkagi ka Africa Twin'i küljes, mis on vägagi tõsiseltvõetav ja suutlik ning laialdaselt kasutatav ratas.

Mootorrattaid ja sõitjate eesmärke neid kasutades on palju erinevaid, ei tasu vaid oma vaatenurgast näha, üldse mitte kõik ei ole sportrataste austajad.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Lembit kirjutas: 10 Nov 2020, 10:17
franz125 kirjutas: 09 Nov 2020, 18:14

Viimati mainiti hälvik mootorratturit kui sellist lk.132,kui just OT tootmisest midagi mainida.

Kindel, et foorumis konkreetse teema all mingi suvalise joga ajamine hälve pole? Kui on, siis ju viimased 3 lehekülge ka ilusti teemasse. :)

You are not wrong my friend

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Turist »

Tsiklil küll automaati ei tahaks, ei meeldiks kui ei tea millisel hetkel käiguvahetusega üllatatakse (näiteks kusagil kurvis olles). Auto puhul see "üllatusmoment" ei ole nii kriitiline, aga ei ole ka meeldiv. Autoga on näiteks see ebameeldiv, et kui tundub nagu piisav käik sees olema ja siis kiirendama hakkad, siis tõmbab madalama käigu sisse ja pöörded suureks (mida manuaaliga poleks ise teinud). Eriti hull on just vanemate automaatidega, kus käike on vähem ja maanteel möödasõitu tehes hakkab iga korralike pööretega uluma. :x Ei meeldi ka seisma jäämine ristmikul kui vedu on kergelt taga. Võibolla oleneb autost, aga päris mitmega millega olen sõitnud (kõige uuemad on olnud vist 2019 Opel Astra ja 2018 Kia Ceed), on niimoodi, et ei saagi käik sees päris sujuvalt seisma jääda, ilma mingi tuntava jõnksuta lõpus või pidurite juurest kostuva ebameeldiva helita. Muidugi kui ikka pidevalt suures linnas tiheda liiklusega sõitmist oleks, ilmselt siis "neelaks" need miinused alla ja ikkagi kasutaks automaati, seni pole suurt vajadust tekkinud.


Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Assamait »

See alla vahetamine vahel kipub ebameeldivalt üllatama, samas mu eelmise auto (Citroen Xantia) neljakäiguline automaat sellega väga silma ei paistnud...
Ise kiidaks automaadi mugavust maanteel möödsõitu tehes: kickdown (gaasipedaal põrandasse), kas vahetab selle peale alla ja minek! Ei mingit närviliselt kepiga õli segamist. Möödasõidul ei pea muretsema tahhoka näidu pärast, selle eest muretseb kast, et tahhokas punasesse ei jõuaks. :D

Minu jaoks oli automaadi suurim puudus remont. "Ah saab asja korda ilmselt õli ja liinirõhu solenoidi vahetusega, lihtne asi, aga töö+õli+solenoid on vähemalt 1k raha".

Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas

kristjankk
Postitusi: 114
Liitunud: 26 Juun 2018, 10:15
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 22 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kristjankk »

Turisti hirmu vastu, et suvalisel hetkel vahetab ise käiku, on rohtu, saab Africa Twini saab panna manuaalrežiimi ja ise vahetada.

Natuke naljakas, aga automaadiga Africa Twin jaoks on isegi jalaga vahetamise hoob olemas :D ei pea isegi nuppude vajutamisega leppima :D
https://www.crescentmoto.uk/genuine-hon ... -twin.html


Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

ranel kirjutas: 10 Nov 2020, 10:24
urmas66 kirjutas: 10 Nov 2020, 10:22
kristjankk kirjutas: 10 Nov 2020, 10:00

Autode käigukastivalikut on siin väga tuliselt lahatud, aga kui keegi on püüdnud sisse tuua mootorratta automaatkäigukasti teemat, siis see pole nagu vedu võtnud ja jutt on ikkagi autode juurde tagasi tulnud. Kas on siin mingid topeltstandardid? :D

Kusjuures just täna hommikul(autoga) tööle sõites mõtlesin sama asja, et kas ma tsiklile seda ikka tahaks. Ei ole topeltstandart vaid lihtsalt kasutuskohad on nii erinevad, et tsikli puhul on manuaal vast ägedam, kuigi ma enda puhul üldse ei välista ja ei laida ka tsikli automaati.

Mulle pakuti millalgi ühte vigase dct-ga hondat. Võtsin service manuaali lahti ja 70 lisalehekülge ainuüksi dct kohta ajas isu ära.

Õnneks leidus järgmine "hull" kes selle ratta ära ostis. Nüüdseks on selgunud, et polegi vist kasti viga, vaid murekoht hoopis käiguvahetusmootoris või hoopiski kuskil mujal.

DCT on igatahes väga-väga hea matkaprofiiliga rattale, kus vahemaad on suured ja mugavus olulisem (kui seda üldse mugavuseks nimetada saab). Samuti on väga mõnus ka näiteks linnatingimustes tihedamates liiklusoludes.

Motohobi ei pruugi alati olla sport.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Topeltstandardid on niikuinii.
Kuigi automaatkasti pooldajana ei tahaks keegi vahele jääda, siis quickshifterit kiidavad kõik taevani, kuigi see ka võtab poole käiguvahetuse nautimisest ära.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ranel »

Rasmusk kirjutas: 03 Jaan 2021, 13:37
ranel kirjutas: 10 Nov 2020, 10:24
urmas66 kirjutas: 10 Nov 2020, 10:22
kristjankk kirjutas: 10 Nov 2020, 10:00

Autode käigukastivalikut on siin väga tuliselt lahatud, aga kui keegi on püüdnud sisse tuua mootorratta automaatkäigukasti teemat, siis see pole nagu vedu võtnud ja jutt on ikkagi autode juurde tagasi tulnud. Kas on siin mingid topeltstandardid? :D

Kusjuures just täna hommikul(autoga) tööle sõites mõtlesin sama asja, et kas ma tsiklile seda ikka tahaks. Ei ole topeltstandart vaid lihtsalt kasutuskohad on nii erinevad, et tsikli puhul on manuaal vast ägedam, kuigi ma enda puhul üldse ei välista ja ei laida ka tsikli automaati.

Mulle pakuti millalgi ühte vigase dct-ga hondat. Võtsin service manuaali lahti ja 70 lisalehekülge ainuüksi dct kohta ajas isu ära.

Õnneks leidus järgmine "hull" kes selle ratta ära ostis. Nüüdseks on selgunud, et polegi vist kasti viga, vaid murekoht hoopis käiguvahetusmootoris või hoopiski kuskil mujal.

DCT on igatahes väga-väga hea matkaprofiiliga rattale, kus vahemaad on suured ja mugavus olulisem (kui seda üldse mugavuseks nimetada saab). Samuti on väga mõnus ka näiteks linnatingimustes tihedamates liiklusoludes.

Motohobi ei pruugi alati olla sport.

No enne, kui pill korralikult ei liigu, pole kindel, et diagnoos õige on. Või veel hullem, mis algse probleemi üldse põhjustas.
DCT vastu mul midagi pole ja sõidaks ise ka hea meelega sellega, lihtsalt peale põhjalikumat tutvumist dct hingeeluga, ei tekkinud isu ise seda probleemi lahkama hakata. Eks vast mõne aasta pärast hakkab pädevaid tegelasi ka tekkima, kes DCT-d ilma katseeksitudmeetodeid kasutamata remontida suudavad.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas oxide »

Krl kirjutas: 03 Jaan 2021, 13:46

Topeltstandardid on niikuinii.
Kuigi automaatkasti pooldajana ei tahaks keegi vahele jääda, siis quickshifterit kiidavad kõik taevani, kuigi see ka võtab poole käiguvahetuse nautimisest ära.

Shiffter nüüd küll käiguvahetuse nautimist ei vähenda. Pigem vastu pidi, ma vahel vahetan käiku lihtsalt selle ägeda hääle pärast.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

mis häält su shitter teeb kah? youtuubis mingit videot on või? :D

Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas tito »

will111 kirjutas: 07 Jaan 2021, 03:15

mis häält su shitter teeb kah? youtuubis mingit videot on või? :D

Click-click-boom :roll:

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

See et quickshifter tore on, ei lükka ümber fakti, et see muudab asja stax pehmomaks. Teeb see ju sinu eest ära kogu siduri vajutamise ja gaasi rullimise et käiku vahetada.

Automaatkast on ka ülimalt nauditav, aga hardcore ratturite(või niisama tõeliste meeste) jaoks on see ikkagi gay as fck.


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas morse »

[mention]Krl[/mention] su mobol pole vist quickshifterit! :D
Jube lahe on tegelt! Ja kui tahad võid vanakoolilt vahetamisele üle minna kasvõi keset käiguvahetust.
:bsmile:

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

morse kirjutas: 07 Jaan 2021, 11:16

@Krl su mobol pole vist quickshifterit! :D
Jube lahe on tegelt! Ja kui tahad võid vanakoolilt vahetamisele üle minna kasvõi keset käiguvahetust.
:bsmile:

Veel ei ole, aga kevadeks saab kindlasti peale.
Mul autol ka automaatkast, nii et mulle isiklikult pole kumbki mingi probleem.


oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas oxide »

tito kirjutas: 07 Jaan 2021, 08:01
will111 kirjutas: 07 Jaan 2021, 03:15

mis häält su shitter teeb kah? youtuubis mingit videot on või? :D

Click-click-boom :roll:

Ei arvanud, et see mingi perekooli foorum on. Eeldasin, et kõik mõistavad siin shiffteri soundi värki.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas villy »

Kusjuures külmaga hakkas mul quickshifter sama häält tegema kui keset sõitu gaas peal süütenupuga toggle teha =)

Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas tito »

oxide kirjutas: 07 Jaan 2021, 15:00

Ei arvanud, et see mingi perekooli foorum on. Eeldasin, et kõik mõistavad siin shiffteri soundi värki.

CMON kui siin need põletavamad teemad ette võtta, siis isegi teeb naisteka foorumile silmad ette :mrgreen:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kuulge nobe- ja lühilülitajad: saage mingi sigadusega hakkama, et teemasse ka läheks!

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Assamait »

Ma aeg-ajalt nägin eelmine hooaeg välja nagu hälvik: õpperattal (marki ei mäleta) oli saanud käiku üles vahetada vaid gaasi maha keerates... Enamasti kogemata, õps ei lubanud nii teha, ütles, et pole sel mingit quickshifterit. Oma rattaga proovisin ja proovisin nagu hälvik, aga ilma sidurit puutumata käik kuhugi ei liikunud.
:bsmile:

Andke sõiduilma... Mingi tont kahetaktilisega pläristab pidevalt kusagilt lähedalt mööda.

Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Oligi juba pikalt vaikne, lõpuks keegi otsustas 2sek kuulsust hankida:
https://www.delfi.ee/artikkel/93621011/ ... usse-kinni


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

M.T. kirjutas: 02 Juun 2021, 14:05

Oligi juba pikalt vaikne, lõpuks keegi otsustas 2sek kuulsust hankida:
https://www.delfi.ee/artikkel/93621011/ ... usse-kinni

Aasta ajudoonor; ei mõju see maskivaba elu hästi mõnele!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kurat,lõuksi andmise juures lõpetati ära☹️

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

franz125 kirjutas: 02 Juun 2021, 15:30

Kurat,lõuksi andmise juures lõpetati ära☹️

Ma mõtlesin sama :mrgreen:

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

franz125 kirjutas: 02 Juun 2021, 15:30

Kurat,lõuksi andmise juures lõpetati ära☹️

Ei tule see mõistus sellistel peksmise peale ka kuskilt tagasi või juurde.
Aga noh, noor mees, veri varres, päike kõrges ja mätas juba ammu kuiv, nüid on vaja näidata oma võimekust, mis ei lõpe alati soovitud tulemusega (crash) .

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 128
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas smtasku »

Politsei ei tahtnud lihtsalt käsi määrida, kindaid polnud...

Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Prets »

Sina valges nahkkombes valge tsikliga baigivend, kas sul on tõesti nii kiire, et pead linnalähedases asulas üle bussipeatuse ülekäiguraja vastassuunast teiselt poolt ohutussaart autodest ilge pasaga kimama? Pool kilti veel ja oleks asulast väljas maanteel, üks randmevääne ja oleks kõigist möödas old, kaotus ehk max 30 sekundit. Kas nagu mingit mõtlemisvõimet ka peas on, või on kogu veri ja mõte vaid seal jalgevahel, et saaks vaid väänata?

(togi)
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Prets kirjutas: 16 Juun 2021, 09:08

Sina valges nahkkombes valge tsikliga baigivend, kas sul on tõesti nii kiire, et pead linnalähedases asulas üle bussipeatuse ülekäiguraja vastassuunast teiselt poolt ohutussaart autodest ilge pasaga kimama? Pool kilti veel ja oleks asulast väljas maanteel, üks randmevääne ja oleks kõigist möödas old, kaotus ehk max 30 sekundit. Kas nagu mingit mõtlemisvõimet ka peas on, või on kogu veri ja mõte vaid seal jalgevahel, et saaks vaid väänata?

eks organidoonoritele on pidevalt nõudlust

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”