Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kuigi mööndustega võib suga mõnes punktis natukene isegi väikselt määral tibake nõus olla, siis ülemäära suurt tuge ma kahtlustan, et sa siit ei leia.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Seda enam et just lugesin 53FT enda poolt kirjutatud iseloomustust endale huumori rubriigis.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kus kivi all nii äge mees nüüd peidus on olnud? Viie minutiga foorumi esileht täis kribatud, üks post "änksam" kui teine :shock: :shock: :shock:
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5263
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ta vist sai just krimaalpolitseist minema :D Või vanglast, täpselt ei saanudki aru...
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 727
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Kõlab nagu karbunkli taaskehastus.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 472
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Või kolmas päev tsüklit.
...

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Kuu aega HD 48 omatud ja nalja kui palju. Kriminaalpolitseis sai jah teenitud 1991-2022.A kategooria juhtimuse õigus alates 1988. Sangas juba varem. 😏 kui keegi ennast puudatuna tunneb v sümpatiseerib asjaosalisi siis nende toetusest on mul j*mala s*vi. Loodan et siin on homo sapiense ka.

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Tsükkel- šmükkel!😁

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Ja kui keegi peaks 112 helistamist “ kitse panemiseks” pidama. Kitsepanemine on anonüümne. Aga ma olen valmis kõigi kolme juhtumi asjaosalisele oma nubrit ja suvila aadressi jagama. Tahaks näha mis imimesed sellised on. Võibolla krimkamehena viibisin mingis tornis kus " pärismaalilma" ei näinud. Silmaringi on ikka huvitav laiendada. Vestlus mõne sellisega säästaks mulle ntx loomaaiapileti vms...
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Miks te tulite?
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas villy »

Madlobster kirjutas: 23 Juul 2023, 20:24
Miks te tulite?
Aa igav ei ole ainult enda, will111 ja veel 2-3 tegelase poste iga päev lugeda? =)
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

villy kirjutas: 23 Juul 2023, 20:34
Madlobster kirjutas: 23 Juul 2023, 20:24
Miks te tulite?
Aa igav ei ole ainult enda, will111 ja veel 2-3 tegelase poste iga päev lugeda? =)
Tsükkel- šmükkel!😁
See nüüd kah pole mingi väärt lugemine.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Miks ma tulin? Isa eostas ja ema sünnitas. A. D. 1972. Tartus.
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas villy »

franz125 kirjutas: 23 Juul 2023, 21:11


Tsükkel- šmükkel!😁
See nüüd kah pole mingi väärt lugemine.
Seda küll :mrgreen:

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Paar nädalat tagasi Tartu Jazz pesula Lõunaka juures. Kolm supermotot. Üks tühja summitiga. God! Kui rõveda plärinaga. Kuna “Roomas tuleb rääkida ladina keelt” siis hõikasin -“Na**ui sa pläristad siin oma s*taga. “ Läksin “genofondirikastajale” lähemale. -Mul on kôik legaalne- ??? - Mul läks ülevaatusel läbi. t*** legaalne on ka, kui ma siin naiste kleidis kõnnin, kas ma respekti saaksin? - Ei saaks. - Novott!! Primaat vaatas mind mõistmatult. Ei saanud arugi , et midagi valesti tegi.

vanalendur
Postitusi: 498
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Härra mida te tuututate siin? Kui naiste kleidis HD'ga meesterahvas tuleks midagi mu ratta väljalaske kohta hõikuma siis ega isegi ei teaks kuidas reageerida. Perse saadad siis lüüakse risti, et pole piisavalt tolerast ja kui vestlust arendama hakata siis äkki veel arvab, et soovin tutvust sobitada. Ei jäägi muud üle kui nõutu näoga vaadata.

Teises teemas kiidate omi torusid
53FT kirjutas: 24 Juul 2023, 20:23
Vance&Hince torud( summutiks oleks neid palju nimetada😁)
Seda teie HD plädinat tahavad ülejäänud sama vähe kuulda nagu tühja toruga supermotot.

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Vance Hince sõidavad jumala normilt vaikselt kui throttlet ei anna. Ühesilindrisel oli ainult on-off. Palun lugege. Kas ma olin naiste kleidis? Ma ütlesin noorele et legaalne oleks tulla siia naiste kleidis. Olin B kat sõidikuga pesulas. Kui väljendada enda mittesallimist mürarestuse suhtes- see on tuututamine? Whiski Tango Foxtrot!!!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Äkki moded veidi piiraks seda grafomaani?

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Ntx Ringtee selveri juures näitas noor lapsevankrit lükkav isa mulle eemalt “vaikust “ zesti. Ma temast sôitsin mööda nii vsikselt ainult tõukurvarraste klõbinat oli kuulda. Näitas mulle peeglisse pöialt. Norm. Kaks isa(st) said teineteisest aru.

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Ohho! Siin on Eugen Bleuler’ i õpilasi, kes mulle distantsilt diangnoosi panevad? Respect selliste oskuste eest.

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Kõigepealt olen siinse auditooriumi arvates troll, kolmas päev tsüklis, siis noorena koristaja,sõidan võrriga, kibestunud pensionär, kutsun ema appi, kannan naiste kleiti. Kui aga püüda artikuleeritult ja argumenteeritult neid väiteid ümber lükata - grafomaan! Tere Talv! Kui tsiteerida Rein Langi. Ma eeldasin pealkirja järgi, et siin on mootorratturite foorum aga… Visake mind siis f*ckin’ välja! (ise ma ei lahku, mul pole kombeks nii kergelt taganeda). Sellega te näitate,et tolereerite, et mitte öelda toetate ühiskonna teiste liikmete terroriseerimist müraga , üliohtlike väärtegude toimepanemist jne( ma ei räägi mingitest väikestest üleastumistest, kiirusest. Ega ma ise ka mingi pai poiss ei ole😁) Tundub et moto skeene on muutunud sellest ajast kui ma varem aktiivselt sõitsin ja treffidel käisin jne. Milleniumivahetuse paiku lõpetasin tol korral. Kurb küll kui selline suhtumine prevalveerib. Ei tahaks veel päris uskuda.

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Vaadake mind alusetult kritiseerinud ja halvustanud tegelased. Mis on selle saidi päises kirjutatud. “Born to Ride” ja “Devils Ride” ma nägin. Mõelge, mida need laused tähendavad ja lõpetage targutamine kui tohib soovitada. (Ma ei näe üleskutseid päises nagu ntx” Birn to be A**holes” vôi “A**hole’s Ride” )
Viimati muutis 53FT, 24 Juul 2023, 23:27, muudetud 1 kord kokku.

oil
Postitusi: 774
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas oil »

Erinevus rikastab.

Kui väga närvidele hakkab käima, saab kasutaja profiilile klikkides valida "lisa vaenlasena" ja siis ei näe rohkem selle kasutaja postitusi. Mul mitmed tüütused/targutajad hea hulk aastaid tagasi kinni pandud ja elu kohe ilusam.

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Paremalt poolt eessõitvast aeglasemast sôidukist möödumine. Halloo!!! Minu näitel. Mina mootorratturina tahtsin peaaegu paremale tômmata , kui juhipoolsest peeglist mootorratta tuld nägin. Kas ma samal(milli)sekundil ka paremat peeglit vaatasin. Ei. Mis oleks juhtunud? Kurat seda teab. Vbl keegi halaks siin hälvik bemmimees-autojuhist, kes ei lasknud paremalt mööduda. Vbl ei oleks temast enam halajat. Saate aru. Teised juhid ei oska sealt fu*kin’ paremalt poolt möödumist oodata! Vôib juhtuda et kaubukul on vaja teepeenrasse tômmata, vanataadil hakkab paha, autojuhti nõelab mesilane, lapsel hakkab järsku pissihäda, okse tulemas. vms ja sôiduk keerab järsku paremale kui mootorrtatas parajasti sel hetkel sealtpoolt möödub. Mõelge selle peale. OK? Mina kutsun ema appi… Krt hüpoteetiliselt see murtud kaelaga paremalt mööduja vbl mõtleb põllu peal oma viimast mõtet “Ema… Ap….” Ega maantee ei ole nagu Tetrise mäng, kus teised objektid staatiliselt paigal on ja mängija ühte klotsi liigutab. Maanteel on kõik muutumises ja teised liiklejad ei ole paigal. Alarmsõidu koolitustel on mulle korduvalt ja kūllaltki konreetsel toonil seletatud: Paremalt ei möödu. Punkt.
Viimati muutis 53FT, 25 Juul 2023, 02:10, muudetud 7 korda kokku.

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Kui see tekst on sertifitseeritud ja pädevate isikute arvates grafomaania, siis ei ole mul häbi ka grafomaan olla. Hobipsühhiaatritel palun oma diagnoosidega avalikus veebiruumis mitte esineda.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ok, läheb blokk peale
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1940
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 180 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Vint »

Oh üllatust. Tegelikult mõtlesin ümber. ,@Macintosh ja @Piipz tõmmake tüübile vesi peale!
Konto kustutamisele.
53FT kirjutas: 24 Juul 2023, 22:10
► Näita Spoilerit

MustVälk
Postitusi: 148
Liitunud: 05 Veebr 2023, 13:43
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 328 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Küll teemaväline jutt, aga isegi lastel on õigus oma arvamusele. :) Kuigi isegi peale täiskasvanu palvet korraks pidurit tõmmata suudab isegi laps korraks mõelda. Ärge solvuge see vaid arutelu. :)

Eks adminnid teevad omad korrektuurid kui vaja. Mu postitus võib ka prügisse lennata. :)
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1940
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 180 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Vint »

On loomulikult, ei eita seda. On mitmetel muudelki kasutajatel 100 või 200 postitust iba ( kaasa arvatud mina ) aga tulla siia ja kasutada foorumit kui oma personaalset kodulehte, ei lähe kuidagi läbi.

Nagu mainisin, selleks on muud kanalid.

Jazzyl
Postitusi: 50
Liitunud: 11 Apr 2014, 11:14
Tsikkel: Kawasaki z750
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Jazzyl »

53FT kirjutas: 24 Juul 2023, 19:22
Paar nädalat tagasi Tartu Jazz pesula Lõunaka juures. Kolm supermotot. Üks tühja summitiga. God! Kui rõveda plärinaga. Kuna “Roomas tuleb rääkida ladina keelt” siis hõikasin -“Na**ui sa pläristad siin oma s*taga. “ Läksin “genofondirikastajale” lähemale. -Mul on kôik legaalne- ??? - Mul läks ülevaatusel läbi. t*** legaalne on ka, kui ma siin naiste kleidis kõnnin, kas ma respekti saaksin? - Ei saaks. - Novott!! Primaat vaatas mind mõistmatult. Ei saanud arugi , et midagi valesti tegi.
Ei tea kas peaks ka nüüd kiirelt DB killeri külge panema.. :wack:
Igatahes öösel linna vahel ei plärista vaid päeval ja pigem ma ütleksin et see plärin on mu enda turvalisuse huvides. Kui mõni tolvan sõidab oma autoga ja vahib telefoni ja plaanib hakata rida vahetama, siis vähemalt kuuleb et ma asun tal kõrval mitte tuimalt ei vaju peale.. küll ja veel selliseid tolvaneid kohanud kahjuks kel telefon näpuvahel ja peeglisse ei oska vaadata. :shock:
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”