Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

väga tore, minu ainuke eesmärk ongi sulle pinnuks perses olla. nagu näha siis õnnestub paremini kui ei kuangi varem, naudi! :lol:



Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

mx77 kirjutas: 23 Aug 2021, 18:51

will, mis sa üritad kohe vägisi siin foorumis pildil olla, igatahes lähevad su postitused aina jaburamaks ja jaburamaks.

Ma küll ei tea, millest jutt aga sel samal põhjusel (jaburlus) lülitasin kodaniku postid välja (nagu tuleb välja on siin nii mõnigi teine teinud), kuigi ma olen suht kannatlik ning ka üsna jutualdis, aga no, mis liig see liig.
Ma ei arva, et ta paha poiss, aga no tavaliseks joorupiks, rääkimata konstruktiivsemaks aruteluks seda enam tarbida ei kannatanud.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

223 pole just mingi eriline kiirus, aga täispeaga sõitmine oluliselt mainekujundusele kaasa ei aita.
Mitte ,et see maine kedagi kotiks. Kes sõidavad, need sõidavad sellepärast, et on lahe sõita.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 23 Aug 2021, 22:26

väga tore, minu ainuke eesmärk ongi sulle pinnuks perses olla. nagu näha siis õnnestub paremini kui ei kuangi varem, naudi! :lol:

Eks peab su postid siis ilmselt kah välja lülitama, lolli juttu võid sa FB-s ajada, seal on sul piisavalt publikut. Ja õpi lõpuks sõitma, rsk.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Lõustakaustikus siis ringleb video "kangelastest"

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kokkuvõtlikult võib öelda, et kaks troppi, eriti see Reidi tee oma, kes pealegi veel eriti sõita ei oska

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

See Reidi tee oma peaks isegi natuke nahapeale saama.
Sõidad teise auto puruks ja paned minema.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

attrs
Postitusi: 173
Liitunud: 05 Apr 2004, 22:26
Tsikkel: 790 adv
Asukoht: Laagri
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas attrs »


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

krt mis värk on, vaatasin neid salvestisi ja no mitte ei saa aru, mis seal siis nüüd toimus. üks vend sõitis eest ära ja oleks pidanud sellise edumaaga juba teise riiki eest ära saama kui vaja...aga siis järsku näitab kuidas vend seisab ratas nokk mendi vastu pargituna ja tõstab käed üles. ja siis teine justkui sõitis ka eest ära kuid jäi foori taha seisma ristmikul või??? :lol: kusjuures paistis veel, et suht tühjal ristmikul. arusaamatud kaadrid minu jaoks


kosmosepotsataja
Postitusi: 19
Liitunud: 20 Sept 2021, 19:58
Tsikkel: F700GS
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kosmosepotsataja »

Odavad debiilikud on need mehed. Mitte et mind liigselt erutaks kui need end lihakehaks sõidavad, lihtsalt nende pärast suhtutakse teistesse(=meisse) halvemini.
Lugupidamisega,
mootorrattakogukond.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

selle asja nimi mida sa siin enda arvates esindad on mootorratturite kogukond, tühikuga nende kahe sõna vahel...kui sa just ennast mootorrataste kõneisikuks ei pea :o

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

kosmosepotsataja kirjutas: 01 Okt 2021, 21:00

Odavad debiilikud on need mehed. Mitte et mind liigselt erutaks kui need end lihakehaks sõidavad, lihtsalt nende pärast suhtutakse teistesse(=meisse) halvemini.
Lugupidamisega,
mootorrattakogukond.

Kus sa tunned seda, või miks see sulle korda läheb, mida keegi arvab mootorratta kui liiklusvahendi kasutamisest? Või neist, kes seda kasutavad.

Krt see "mootorrattur" väljend on üldse kuidagi liiga üle mõeldud ja liigkasutatud.
Kui sõidad jalgrattaga vahest, siis ilmselt ei tutvusta ennast kui jalratturit. Kui sõidada autoga enamuse oma km`test, siis ei tutvusta end kui autojuhti. Kui suusatad vahest, või vahest oma naisega vahekorras oled, siis ka ei kirjelda ennast kunagi, kui suusatajat, või kepimeest. Miks siis mootorrattur..?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Krl kirjutas: 02 Okt 2021, 09:17

või vahest oma naisega vahekorras oled, siis ka ei kirjelda ennast kunagi, kui suusatajat, või kepimeest. Miks siis mootorrattur..?

No mõndade vahekordadega jääb kirjeldus ka külge :mrgreen:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sepp »

kosmosepotsataja kirjutas: 01 Okt 2021, 21:00

Odavad debiilikud on need mehed. Mitte et mind liigselt erutaks kui need end lihakehaks sõidavad, lihtsalt nende pärast suhtutakse teistesse(=meisse) halvemini.
Lugupidamisega,
mootorrattakogukond.

Mind ei häiri üldse kui keegi laseb eest ära. Pigem elan kaasa ja hoian pöialt, et saab minema ikka :mrgreen:
Mingi mainejutt on mõttetu bullisitt.

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas claw »

Saad ära, siis saad ära. Kihutamine on üks asi.
Aga auto puruks sõita ja siis minema panna, see on minu jaoks teine asi.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sepp »

claw kirjutas: 03 Okt 2021, 22:43

Saad ära, siis saad ära. Kihutamine on üks asi.
Aga auto puruks sõita ja siis minema panna, see on minu jaoks teine asi.

Jeps, nõus, selle unustasin, see oli küll lollus jahh...

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1486
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Need on küll sellised värdjad, et tuleks Ukraina moodi laternaposti külge kiletada

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tort »

Eile õhtul sõitsid 3 totakat Telliskivi loomelinnaku sees jalakäijate alal tiheda rahva vahel jalkäija kiirusega mingit imelikku paraadi. Liiga kellelegi ei teinud otseselt, aga peab ikka ajuehitus olema.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Just tln ringil suunaga Jüri poole madallendurilt pudenes pikk hõbedane toru/pudel (vbl sumpa) vms (naise kirjeldus :D)
Kiire põige päästis esiklaasi ja teab mis veel.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Selline totter naljakas juhtum oli. Sõitsin täna autoga Tallinna ringteel suunaga Narva mnt- Pärnu mnt ja kuskil Jüri ringil ilmus sappa tsikkel, mille ei põlenud tuled. Ringil liikusin teises reas kiirusega 60+(50ala) ja kiirendasin välja reastudes esimesse ritta ning tsikkel jäi pikalt maha. Kui ta vaikselt järgi tuli ,siis andsin sortsu siganaaliga ja näitaisn silmade suunas lootes,et tüüp taipab, et tal tuled ei põle või lihtsalt midagi millegi valesti olekust taipab. Tüüp, aga näitas mulle näpuga oimu koha suunas ja lasi edasi, kui ta minu ette jõudis, siis vilksasin ühe korra täistuledega ja vastu tõusis käsi keskmise sõrmega. Mul see tuju ei rikkunud, sest sain aru et tüüp ei saa mitte millestki aru ja las olla.
Sõitsin rahulikult omas tempos Saue Olerexi ja sisse keerates vaatan, et sama tsikkel keerab ka sinna. Kui ta minust mööda tankla poodi kõmpis siis küsisin, et miks fakki naidata kui ma tahtsin sulle vaid viidata,et tuled ei põle. Tüüp hakkas mölisema, et justkui ma talle ette jäin vmt ja ma siis vastasin, et ära pane tõesti enam tulesid põlema ja oota kuni keegi sulle kabelimatsu paneb.
Ehk ma üritasin justkui inimest aidata, aga no ei tahtnud see pidur abi saada vaid tuledeta kabeli ust otsida.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

kosmosepotsataja
Postitusi: 19
Liitunud: 20 Sept 2021, 19:58
Tsikkel: F700GS
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kosmosepotsataja »

urmas66 kirjutas: 24 Juun 2022, 21:00
Kui ta minust mööda tankla poodi kõmpis siis küsisin, et miks fakki naidata kui ma tahtsin sulle vaid viidata,et tuled ei põle. Tüüp hakkas mölisema, et justkui ma talle ette jäin vmt ja ma siis vastasin, et ära pane tõesti enam tulesid põlema ja oota kuni keegi sulle kabelimatsu paneb.
Igaüks tõlgib kahjuks nagu ise käitub ja eeldab, et teisedki siis nii käituma peavad. "Sa elad paljude maailmas, aga sul endal on vaid üks maailm". Mõnel ego nii pisike, et arvab kõiki tema vastu olema.
Suvalisele kõnetamisele on enamus rahvaid ikka palju avatumad, kas just siiralt, aga kõnetamise või viitamise pärast surma ei saa.

Aastaid 5 Tallinnas Liivalaia tänaval pangamaja ees parkisin autot panga kõrvale, tulin välja, keegi annab signaali pikalt. Mõtlesin et mis ja kus juhtus. Märkasin ühe manööverdava riisikäru aknast tõstetud keskmist sõrme üle katuse. Väike analüüs, pilguheit, sain aru et olin tema nina alt koha varastanud. Läksin juurde, vabandasin, pakkusin et ajan ära kui härral tuli takus. Ei tema tahtnudki enam!
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

See peab küll kui mitte maailma-, siis vähemalt vabariigi rekord olema - käituda viimse detailini täpselt identselt kõigi nende lohhidega, kellel tsiklit läheduses/järgi/mööda sõitmas aju valutama hakkab ning siis veel imestada ka, et miks "heategu" ei mõisteta :lol:
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Vahel on inimeste tänulikkus lausa hämmastav.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Jesper kirjutas: 26 Juun 2022, 18:41
See peab küll kui mitte maailma-, siis vähemalt vabariigi rekord olema - käituda viimse detailini täpselt identselt kõigi nende lohhidega, kellel tsiklit läheduses/järgi/mööda sõitmas aju valutama hakkab ning siis veel imestada ka, et miks "heategu" ei mõisteta :lol:
Kõik on mõistetav kuni näitad keskmist sõrme ise ka arusaamata mille eest ja kellele :?
Tegelikult see näpuga vehkinud sitaratas ehmatas üsna ära kui teda tankuri tagant kõnetasin. Ehk sai aru küll, aga "tõesine eesti mees" ei tunnista ju vigu, "tõsine eesti mees" teeb kõik ainult õigesti :mrgreen:
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Nojah, sa ei sõida ilmselgelt eriti tsikliga. Kui tahta iga kord, kui mingi poolearuline vilgutama-signaalitama kukub, välja uurida ja aru saada, mis selle konkreetse tegelase peakolus toimub, siis ilmselt peaks mingi spetsiaalse instituudi avama. Ühele inimesele on see töömaht paar suurusjärku üle jõu. Sa võisid ju head tahta, aga kommunikatsioon oli sügavalt ebaõnnestunud.

Ma tavaliselt ignoreerin kõikvõimalikke signaale autodest, igasugune maakatele näppudega vehkimine võib veel poksimisega lõppeda ja võimalus, et sealt mingit asjalikku infot tuleb, on üks miljonist. Kui midagi tõesti päriselt kustus või ära kukkumas on, siis küll mõni vastutulev tsikkel näitab.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Jesper kirjutas: 26 Juun 2022, 22:29
Nojah, sa ei sõida ilmselgelt eriti tsikliga. Kui tahta iga kord, kui mingi poolearuline vilgutama-signaalitama kukub, välja uurida ja aru saada, mis selle konkreetse tegelase peakolus toimub, siis ilmselt peaks mingi spetsiaalse instituudi avama. Ühele inimesele on see töömaht paar suurusjärku üle jõu. Sa võisid ju head tahta, aga kommunikatsioon oli sügavalt ebaõnnestunud.

Ma tavaliselt ignoreerin kõikvõimalikke signaale autodest, igasugune maakatele näppudega vehkimine võib veel poksimisega lõppeda ja võimalus, et sealt mingit asjalikku infot tuleb, on üks miljonist. Kui midagi tõesti päriselt kustus või ära kukkumas on, siis küll mõni vastutulev tsikkel näitab.
Sa peaks äkki mõne psühhiaatriga rääkima?
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

mx77 kirjutas: 26 Juun 2022, 22:37
Jesper kirjutas: 26 Juun 2022, 22:29
Nojah, sa ei sõida ilmselgelt eriti tsikliga. Kui tahta iga kord, kui mingi poolearuline vilgutama-signaalitama kukub, välja uurida ja aru saada, mis selle konkreetse tegelase peakolus toimub, siis ilmselt peaks mingi spetsiaalse instituudi avama. Ühele inimesele on see töömaht paar suurusjärku üle jõu. Sa võisid ju head tahta, aga kommunikatsioon oli sügavalt ebaõnnestunud.

Ma tavaliselt ignoreerin kõikvõimalikke signaale autodest, igasugune maakatele näppudega vehkimine võib veel poksimisega lõppeda ja võimalus, et sealt mingit asjalikku infot tuleb, on üks miljonist. Kui midagi tõesti päriselt kustus või ära kukkumas on, siis küll mõni vastutulev tsikkel näitab.
Sa peaks äkki mõne psühhiaatriga rääkima?
Ilmselt psüholoogist jääb juba tõesti väheks. Näppu näidata on alati OK, isegi kui midagi aru ei saa :D
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Jesper kirjutas: 26 Juun 2022, 22:29
Nojah, sa ei sõida ilmselgelt eriti tsikliga. Kui tahta iga kord, kui mingi poolearuline vilgutama-signaalitama kukub, välja uurida ja aru saada, mis selle konkreetse tegelase peakolus toimub, siis ilmselt peaks mingi spetsiaalse instituudi avama. Ühele inimesele on see töömaht paar suurusjärku üle jõu. Sa võisid ju head tahta, aga kommunikatsioon oli sügavalt ebaõnnestunud.

Ma tavaliselt ignoreerin kõikvõimalikke signaale autodest, igasugune maakatele näppudega vehkimine võib veel poksimisega lõppeda ja võimalus, et sealt mingit asjalikku infot tuleb, on üks miljonist. Kui midagi tõesti päriselt kustus või ära kukkumas on, siis küll mõni vastutulev tsikkel näitab.
Olid äkki sina ise see tegelane ilma tuledeta? :ner:
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas: 24 Juun 2022, 21:00
Selline totter naljakas juhtum oli. Sõitsin täna autoga Tallinna ringteel suunaga Narva mnt- Pärnu mnt ja kuskil Jüri ringil ilmus sappa tsikkel, mille ei põlenud tuled. Ringil liikusin teises reas kiirusega 60+(50ala) ja kiirendasin välja reastudes esimesse ritta ning tsikkel jäi pikalt maha. Kui ta vaikselt järgi tuli ,siis andsin sortsu siganaaliga ja näitaisn silmade suunas lootes,et tüüp taipab, et tal tuled ei põle või lihtsalt midagi millegi valesti olekust taipab. Tüüp, aga näitas mulle näpuga oimu koha suunas ja lasi edasi, kui ta minu ette jõudis, siis vilksasin ühe korra täistuledega ja vastu tõusis käsi keskmise sõrmega. Mul see tuju ei rikkunud, sest sain aru et tüüp ei saa mitte millestki aru ja las olla.
Sõitsin rahulikult omas tempos Saue Olerexi ja sisse keerates vaatan, et sama tsikkel keerab ka sinna. Kui ta minust mööda tankla poodi kõmpis siis küsisin, et miks fakki naidata kui ma tahtsin sulle vaid viidata,et tuled ei põle. Tüüp hakkas mölisema, et justkui ma talle ette jäin vmt ja ma siis vastasin, et ära pane tõesti enam tulesid põlema ja oota kuni keegi sulle kabelimatsu paneb.
Ehk ma üritasin justkui inimest aidata, aga no ei tahtnud see pidur abi saada vaid tuledeta kabeli ust otsida.
Tsiteerides klassikuid:"Mis sul viga on?". Lugedes seda kirjeldust, no ei tuleks selle pealegi, et kõik see oli kustus lähitule tõttu :D ise oleks samamoodi arvanud, et mingi loll autojuht jamab.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”