Red Bull X-Fighters 27. juulil kell 23.50 TV3

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

Teema algataja
Ronk
Postitusi: 1211
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 42 korda

Red Bull X-Fighters 27. juulil kell 23.50 TV3

Postitus Postitas Ronk » 23 Juul 2007, 22:28

Kes veel ei tea, siis :wink:

Red Bull X- fighters on paar korda aastas toimuv üritus, kus õhk on paks adrenaliinist, mootorite mürinast, publik kisast ja lendavatest mootorratastest. Ühesõnaga on tegu maailma parimate freestyle tsiklimeeste võistlusega, mis toimub Red Bulli kulu ja kirjadega.
Seal saab põhimõtteliselt näha absoluutselt KÕIKE, mida mootorrattaga pihta võib hakata, millest osa kipub reaalsuse piiridest kaugele välja. Enamus kuulub valdkonda, mida kodus mingil juhul järgi teha ei soovitaks. Kuigi tahaks ju võib olla küll.
Show ise on aja jooksul kiiresti välja kasvanud tuimast mootoripõristamisest. Nüüd panevad nendega kaasnev musa, üritused jms omas rütmis kihama kogu kohaliku (so kus mängud parasjagu toimuvad) skene.
Ahh jaa, neid mehi, kes seal üles astuvad, nimetakse teadagi X-fighter'iteks.

Mis mehed on X-FIGHTERID?
Nagu juba öeldud, on need mehed, kelle elu on pühendatud motikatele ja freestyle tsiklisõidule. Ehtsate tsiklimutantidena suudavad nad oma sõiduriistadega sooritada kõikvõimalikke ja -võimatuid trikke. Mootorratas on neile lihtsalt kehaosa, ilma milleta nad liikuda ei suuda. Järgmistel lehekülgedel leiad nende seast hullemate isikukirjeldused. Nende seas ringi vaadates võib öelda, et freestyle-tsiklihaigus ei tunne geograafilisi ega rahvuspiire. Ole valmis, sellega võid nakatuda ka sina!

Kus toimuvad X-VÕITLUSED?
Põhimõtteliselt võib X- Fighters aset leida suvalises maakera punktis. Tegelikult aga on need kuni käesoleva aastani toimunud peamiselt Madriidis ja Mexico City's. Miks just seal, küsite? Iva on selles, et seal on lihtsalt maailma suurimad härjavõitlusareenid ja kuhu veel sobiks sellises meeletus koguses riski, adrenaliini, testosterooni ja härga moodi härgavaid macho'sid. Kuigi X- Fighters'i ajal (erinevalt härjavõitlusest) reeglina verd ei pritsi, siis kired möllavad ja veri vemmeldab seal hulleminigi veel.
Elu aga läheb edasi ja traditsioonid ongi selleks, et muutuda. Võistlused on ajaga kogunud ohtralt populaarsust ja head asja pole kunagi palju. Seepärast peetakse sellest aastast X-Fighters'eid peale traditsiooniliste kohtade lisaks ka ajaloolise Slane'i lossi juures Iirimaal ja Venemaa pealinnas Moskvas. Kõigi märkide järgi võib X-Fighters'eid aga edaspidi oodata veel teisteski esinemispaikades. :wink:


Kasutaja avatar

ENZO
Postitusi: 264
Liitunud: 24 Mär 2004, 22:27
Tsikkel: K-750M,BMW R100RS. Husaberg TE
Asukoht: Viljandi tuled paistavad

Postitus Postitas ENZO » 23 Juul 2007, 22:49

TV saatekava oskan ka ise lugeda....
Delta,K-175,K-750,SUZUKI GSXR 1100F,KTM600LC4,2 X KTM620LC4.KTM 525EXC,BMW R100RS.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Ronk
Postitusi: 1211
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 42 korda

Postitus Postitas Ronk » 23 Juul 2007, 23:11

ENZO kirjutas:TV saatekava oskan ka ise lugeda....
Äge.
Kasutaja avatar

Karupoiss
Postitusi: 301
Liitunud: 12 Apr 2006, 09:30
Tsikkel: Z750
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Karupoiss » 28 Juul 2007, 02:17

Show nähtud, tulemusega rahul!
Palju õnne, Travis!!! 8)

Aga nüüd kriitikat ka. Nimelt siis meie kallitele kommentaatoritele.
Jubedalt häiriv oli see, et iga kord, kui kellegagi intervjuud läbi viidi või muud targad mehed rääkisid (näiteks USA kommentaatorid lahkasid seda, miks Nate poolfinaalikatset ei saanudki), siis oli vaja eesti meestel jutustada sellest, kui ägedalt Edik tagarattal sõidab vms. :evil:
Kui ise ei tea rääkida, siis võiks lasta kuulata inglise keeles.

Eriti nüri lugu oli nende intervjuudega... üsna lahe oleks olnud saada ka võistlejate endi arvamusi ja mõtteid.

Edu järgmise aasta plaanimisel ning siiski peab tänama, et TV3 seda üritust otse üle kandis.

Cheers!
Kawasaki Z-fighter

Ära sõida kiiremini, kui mõtelda suudad!
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3126
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: HRQ
Tänanud: 1 kord

Postitus Postitas Pihelgas » 28 Juul 2007, 10:31

Vaatasin saadet, küll olude sunnil lühikest aega - aga kes kommentaatorid olid? Kalev Kruus, vist Edik Kuusk ja keegi veel. Mulle täitsa meeldis kommentaatorite jutt, väga mõnus sõnakasutus ja asjatundlik tekst.

Style.

Postitus Postitas Style. » 28 Juul 2007, 10:49

Kalev Kruus , Edik Kuusk ja Knut-Joosep Palm .
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 7575
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 253 korda
Kontakt:

Postitus Postitas mx77 » 28 Juul 2007, 10:55

Pihelgas kirjutas:Vaatasin saadet, küll olude sunnil lühikest aega - aga kes kommentaatorid olid? Kalev Kruus, vist Edik Kuusk ja keegi veel. Mulle täitsa meeldis kommentaatorite jutt, väga mõnus sõnakasutus ja asjatundlik tekst.
No ei tea, sellist slängi võiks ju Viru keskuse treppidel kasutada aga Eesti Keel on ka veel ikka olemas. Etsi kommentaarid olid kõige mõnusamad ja asjalikumad. Knuti jutt küll ikka tiineka tasemel.

Paar tundi varem tuli just vene satikanalilt Iiri etapi salvestus ja vene kommentaator kõlas isegi normaalsemalt pluss veel see, et originaalintervjuudele sisse ei segatud.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3126
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: HRQ
Tänanud: 1 kord

Postitus Postitas Pihelgas » 28 Juul 2007, 11:04

noh kui kõrvale jätta mis ma tegelikult Knutist arvan, meeldis mulle siiski tema, kui kommentaatori tekst.
Vasta

Mine “Ajaviiteks...”