Ducati mootorratta päev!

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Vasta

Teema algataja
lucca

Ducati mootorratta päev!

Postitus Postitas lucca » 06 Juun 2007, 12:55

Tuleval pühapäeval 12. juunil kell 12.00 on Lucca restoranis Tabasalus mootorratta päev.
Luccas on kohal ehtsad Ducati mootorrattad, mille eesmärgiks on tutvustada esimese Ducati ametliku poe avamist Tallinnas. :)
Luccas saab suhelda inimestega kel on samad huvid, Ducati inimesed on ka kohal tutvustamaks oma rattaid. Lisaks ratastele on välja pandud rõivad ja muud aksessuaarid mis kuuluvad mootorraturi varustusse. Neid saab lähedalt vaadata ja võrrelda enda omadega või võtta malli ja endalegi selline soetada.
Külastajate vahel loositakse välja auhindu Lucca ja Ducati poolt! :lol:
Tulijaid tervitatakse punase Martiniga! Menüüs on selleks päevaks spetsiaalselt valmistatud eriline S4RS – sexy 4 seasons red hot special pizza!
Üritus on tasuta ja oodatud on kõik! Kohale võib kihutada oma tsikkliga või sõbra omaga.
Lucca restoran asub 5 minuti kaugusel Haabersti ringist Tabasalu poole, Keskpäeva tee 1.
Telefon 6555923, lucca@restoranlucca.ee :twisted:



bikefan
Postitusi: 585
Liitunud: 09 Juul 2004, 17:38
Tsikkel: VN1500 Nomad
Asukoht: Karksi-Nuia

Re: Ducati mootorratta päev!

Postitus Postitas bikefan » 06 Juun 2007, 13:07

lucca kirjutas:Tuleval pühapäeval 12. juunil kell 12.00
midagi on vist valesti siin... :?: :?: :?:
-Since 2002-
Iž: PL.5,
Suzud: GS500, GSX-R600, VZ800, RM250, RM125
Kawad: ZX-6R, VN750A, VN800A, VN800B, VN1500
Yamud: XTZ660, FZ600S

Teema algataja
lucca

Postitus Postitas lucca » 06 Juun 2007, 13:10

Jess!
Test läbitud!
Loete tähelepanelikult!
Pühapäev on muidugi 10 juuni.
10 juuni kell 12.00

Teema algataja
jonzu

Postitus Postitas jonzu » 17 Juun 2007, 13:32

noo käis siis keegi :?: kas järelkaja on ?

Teema algataja
squid

Postitus Postitas squid » 17 Juun 2007, 15:16

Mina käisin kuid jõudsin paraku lootuselt hilja kohale, sest tants ja trall oli juba läbi saanud. Õnneks olid rattad veel kohal, kuigi neid oli ainult kolm või neli ja seega sai vähemalt silma ilu nautida. Tuleb tunnistada et 1098s on välimuselt ikka väga seks ratas. Ürituse korraldaja oli ilmselt jätnud hinna välja panematta, et vältida selliseid nägusid :shock:
Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Postitus Postitas puhh » 17 Juun 2007, 20:31

3 ilusat punast tutikat ducit (sport classic, ss ja 1098) pluss mõned monsterid, 748 (mida vähemalt minu silmad nägid), st2 no ja üks teine itaallane ka - rst. Edasi tuli kamp riisikaid, kes aeg-ajalt läbi astusid ja kuulasid kuidas rattad käima peavad.
Tõenäoliselt enamus duci omanike pikutas kodus, aga noh, ehk järgmisel aastal natuke pikem rivi, näiteks ehk lisandub ka st3 ehk ka hypermotard, huvitav oleks ka liitrist multikat silmata.
http://www.greenmoto.ee
If the MTS1200 engine is not enough for you then I dont know what else to say. Nothing combines the handling, power, versatility & comfort of MTS 1200ST.
Vasta

Mine “Ajaviiteks...”