precision'i pitbikede äriprojekt!!!

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

osta üks ratas ära, laseme selle kotti ja vaatame mis edasi saab ja kui kiiresti korda tehakse garantii remondiga? :)
Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Päriselt ei ole selle poisi äriplaanis mittemiskit imelikku - täpselt samamoodi toimib 75% eestis toimuvat rolleri tuuningjuppide äri - võetakse kliendilt kogu raha ette, kogutakse peotäis tellimusi kokku ja siis tellitakse lihtsalt internetikaubamajast asjad ära.
hälvik
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

OLETAME ,et sind tõmmatakse tillist ja kuna sinu vastutusel olid need rahad. Siis ütle mis meil sinu passi koopiaga teha kui sinult pole isegi raha võtta pärast.


Passis on muideks ka olemas isikukood ,et sa ei pea seda eraldi andma . :lol:

precision kirjutas:
Kriitikat talun, aga mitte teema solkijaid, oli juba juttu, et mingit ettemaksu ei ole, ka mina ostan endale ühe.Aga motopaksuga on see jama, et kui me talle anname ja tellimiseks läheb ,siis mina pean ju maksama, nii et see variant ei sobiks.Anname mulle, ja millega ma saaks end tõestada.Passikoopia, pluss näost näkku võib ka kokku saada ,kui sellest ei piisa.Annan isikukoddi, maja aadressi vadever.Mida tahate.

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.


Teema algataja
precision

Lugemata postitus Postitas precision »

Oot-oot, see jaburus, esiteks kui matelliks kuskil 10 pocketit, nad teevad muga lepingu, isaga vist ja siis juba saaks ametlikuks esindajaks eestis.Aga nad ei peta, sest see pood on töötanud juba kuskil 4 aastat ja petturitel pole 2 firmat ja sekretäridel.Ja kui peaks petma, siis selle raha saaks ju tagasi, siis tuleks mängu politsei jne.2346 inimest on sealt juba tellinud ja reviewse kirjutanud.
E: KAs minuvanuselt juba omafirma on võimalik, või noh onsee FIEks tegemine?
Viimati muutis precision, 25 Apr 2006, 13:17, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

precision kirjutas:
kuidas ma end saan usutavaks muuta?
Lihtne - ostad oma raha eest need masinad välja ja toimetad eestisse ja müüd siis soovijatele maha. Müüd täpselt sellisena, nagu need kastis on ja ostja omal riiskol, ilma omapoolseid mingeid lubadusi kaasa andmata.
hälvik
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Kulla kallis precision vasta ühele küsimusele.

Miks sa ei avalda internetti aadressit ja firma nime kus sa tellid ???

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.


Teema algataja
Karvane

ei tea

Lugemata postitus Postitas Karvane »

ei tea miks sa mind uttu saadad ??
kas oled tellinud mõne ratta , on sul käega katsuda ?
Targutad ainult et hea ratas ja korralik hind ja soodne pakkumine.

Ma arvan et kes tahab osta ja jebida leiab ise 10 sellist ja soodsamat pakkumist !

Ja mis sina sellest saad et neid tellid 8000 eegiga ?!
Mõttetu äri ju - sebid siin ja ei saa isegi bensuraha, milleks...
Võta laenu telli ära 5 tükki ja müü ...

Ma olen 2 aastat maaletoonud asju ja see pole nii lihtne midagi et anna aga pappi ja ma tellin sulle 300 euri transport bla-bla

Varuosad peaks üldse hiinast neile tellima ...
saksas maksad mõttetut pappi ja üldse maksad sa nende eest liiga paju !

Ja ära siin saada midagi uttu ... :evil:
Milleks sulle vaja et veel keegi telliks ?? :roll:
Tahad endale siis telli ja ära pauguta siin !
:twisted:

Ametlikuks esindajaks saad sa siis kui sa tellid aastas vägemalt 2 x 40 jalast konteinerit
Viimati muutis Karvane, 25 Apr 2006, 13:26, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Olts
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Okt 2005, 10:04

Lugemata postitus Postitas Olts »

Fazer kirjutas:
Ehk minu soovitus - ära parem paku nendele moppidele garantiid. Su hind on garantiiga müüdavatest asjadest piisavalt odavam, et ka sel juhul huvilisi äkki oleks. Ehk - ära anna lubadusi, mida sa pärast ei suuda täita.
Täpselt, võta nüüd natuke hoogu maha ja mõtle milline peavalu sulle see garantii pakkumine olema saab, kui reaalselt midagi juhtuma peaks. Enamus kriitikat käibki siin selle garantii ümber. Mina sinu asemel ei pakuks mingit garantiid, kuna kaup on kohalikest edasimüüjatest niipalju odavam (analoogne atm 17500.-), siis igaüks teeb valiku vastavalt oma võimalustele. Julgen arvata, et enamus bikerlasi sõidab ratastega, mis ostetud kasutatutena ilma igasuguse garantiita ja ollakse rahul. Miks Sa Saksa müüja veebi anda ei taha? Sakslase pakutav hind nii palju odavam? Tahad omale seda ratast tänu ühistellimisele odavamalt saada või unistad mingitest kasumitest?

Teema algataja
precision

Lugemata postitus Postitas precision »

LAse nahhui mu teemast, esiteks okei, see leht on http://www.netmaster24.com seal valige hinnakursiks EUR ja saate teada. 499 bike, valige ka värv ja tellime, okei?

Vabandan kõigi ees, et ma pisut ülbe olen, aga on ka mõistvaid inimesi ning ma ei taha ju sitta keerata!Aga palun Karvane,need sinu ideed võivad kolida uute teemasse "Rattad" all!
Viimati muutis precision, 25 Apr 2006, 13:21, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Kes ise tahab otse saksa netikaubamajast osta, siis neid saab näiteks http://www.netmaster24.com/ - olen seda aadressi ka ennem ATM'i teemas toonud võrdluseks.

Aga antud teema kohta selline asi, et sellel ühistellimusel on jumet siis, kui inimesd tahaksid nagunii selt tellida, siis koos saab transa odavamalt.
Antud pakkumisest ma ei võtaks kinni pakkumise tegija isiku tõttu - jutt ei ole tema vanusest vaid tema ülbitsemisest, p***se saatmistest je kogu üldisest suhtumisest. Lihtsam ja meeldivam on asju ajada normaalsete ja viisakate inimestega.
Viimati muutis oldmoped, 25 Apr 2006, 13:23, muudetud 1 kord kokku.
hälvik
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

... ja annad garantii ning tagad juppide saadavuse.

Kas sa tõesti arvad, et meist keegi ei suuda kuskilt veebist ise leida huvitavaid pakkumisi ning ise midagi osta? See ei ole just küll kõige parem äriidee.

Mis on sinu poolt pakutav lisaväärtus, et me just sinu käest peaksime tellima? Hind jäta kõrvale, see on väga suhteline antud juhul.
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Ametlikuks esindajaks sa saad siis kui sul on tagatud remont ja saadavus inimestele. Ning saad ise teostada garantii remonti koha peal.

reviewse võib üks kõik mida kirjutada !!!
Ega politsei alati abiks ka ei ole ;)

FIE'ks sa ei saa...liiga noor ja loll oled :)
precision kirjutas:
Oot-oot, see jaburus, esiteks kui matelliks kuskil 10 pocketit, nad teevad muga lepingu, isaga vist ja siis juba saaks ametlikuks esindajaks eestis.Aga nad ei peta, sest see pood on töötanud juba kuskil 4 aastat ja petturitel pole 2 firmat ja sekretäridel.Ja kui peaks petma, siis selle raha saaks ju tagasi, siis tuleks mängu politsei jne.2346 inimest on sealt juba tellinud ja reviewse kirjutanud.
E: KAs minuvanuselt juba omafirma on võimalik, või noh onsee FIEks tegemine?

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Kameeleon
Postitusi: 572
Liitunud: 06 Dets 2003, 14:30
Asukoht: Siin. Ratas- kah siin

Lugemata postitus Postitas Kameeleon »

Fazer kirjutas:
Ma juba tükk aega imestan, et kus me foorumi "raisakotkad" Sepp ja Nitse on jäänud... Ilmselt kaifivad ilma ja teevad kiiremaid, muidu oleks selle teemaga ammu juba 1:0 tehtud... :-)
Käesolevaga edastame kurva teate......seoses oma püha Ninja müügiga on meie ridadest lahkunud kiirendaja Sepp. Edaspidi võib teda leida Streetrace.ee foorumist. R.I.P.
Timex käekellad Bikeri raffale hea hinnaga
Kontakt: www.watches.ee
kari@jewelry.ee
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

uus rekordteema üle pika aja vist, 4lk juba, tuld
Loud pipes save lives!!!

Teema algataja
precision

Lugemata postitus Postitas precision »

No tänan aga kui tahate tellida, siis laske käia! Sealt tuleks Hind 499+149Eur=648EUR/10108 EEKu ! Saate aru jh, selle pärast tahangu teiega tellida.Minult saaks aga 8892 EEK..ja kees ei taha garantiid siis saab nii ja saab ka minu garantiiga, kes mingi firma oma tahab, jalutage ATM-i poodi ja võtke, pritsige 17000 kassöörile ja palun, pöristage minema ja siis kurtke et kurat selline ortav olen, et ostsin nii kallilt ja ikka läks katki, atm annab jalaga ja kõik, viidki emexisse oma 17000.-Seal mopi teemas palju igast 50 atmidest ja 110 atmidest et kõik läks katki jne.
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

kle püüa nüüd olla natuke, sinu pakutav ei lähe ja katki ja üldse on parim ja ilusam ja odavaim. küsiti, et mis see kasu sulle on seda teemat ajades?
Loud pipes save lives!!!

Teema algataja
precision

Lugemata postitus Postitas precision »

KAsu on see, et mingi väike nuts sealt tuleb ju ning koos on odavam, ja kindlasti keegi tahb, mu sõber sõidab krossi, ja ütles et täitsa kena ja hea tundub.E:Muidugi võib katki minna, aga siis saate mult need varuosad(6 kuu jooksul muidugi).Vot nii,Ilusaim on küll jh. :roll: Aga tahtsin öelda,et ka need ATM-id on samad pm. aga maksavad 10 k rohkem!
Viimati muutis precision, 25 Apr 2006, 13:29, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

NO KRT, jäta järgi see ülbitsemine ja mõtle hoolikalt järgi, mida räägid - kui ütled, et atm läheb katki ja tuleb viia prügimäele, siis kehtib see ka sinu pakutava masina kohta kuna tegu on sellesama masinaga!!!
Ja inimesed ei taha ära vista ka 8000-9000 krooni
hälvik

Teema algataja
Karvane

Lugemata postitus Postitas Karvane »

Soultrain kirjutas:
kle püüa nüüd olla natuke, sinu pakutav ei lähe ja katki ja üldse on parim ja ilusam ja odavaim. küsiti, et mis see kasu sulle on seda teemat ajades?
Respect - retsept man :)

Teema algataja
precision

Lugemata postitus Postitas precision »

Aga tahtsin öelda et ATM sama lihtsalt kallim ja mõlemale on GARANTII!VArsti tuleb mail ka, siis kõik kõige täpsem, rääkisin selle bossiga just telefoniga.

Teema algataja
Karvane

Lugemata postitus Postitas Karvane »

precision kirjutas:
KAsu on see, et mingi väike nuts sealt tuleb ju ning koos on odavam, ja kindlasti keegi tahb, mu sõber sõidab krossi, ja ütles et täitsa kena ja hea tundub.E:Muidugi võib katki minna, aga siis saate mult need varuosad(6 kuu jooksul muidugi).Vot nii,Ilusaim on küll jh. :roll: Aga tahtsin öelda,et ka need ATM-id on samad pm. aga maksavad 10 k rohkem!
Varuosad 6 kuu jooksul :) see on küll hea :) väga hea :)
Kasutaja avatar

Kameeleon
Postitusi: 572
Liitunud: 06 Dets 2003, 14:30
Asukoht: Siin. Ratas- kah siin

Lugemata postitus Postitas Kameeleon »

Vabandust, aga mitte midagi ei taipa.

Teema algataja otsis kedagi kes sooviks tellida..... senistest postitustest on aru saada, et keegi eriti ei taha.... seega möla maha ja tagasi tööle (parandan kooli).
Timex käekellad Bikeri raffale hea hinnaga
Kontakt: www.watches.ee
kari@jewelry.ee

Teema algataja
precision

Lugemata postitus Postitas precision »

Täpsustan: Garantii osad :!: Muid osi saab peale seda osta juurde.Garantii ajal maksavad nad saatmise kinni :!:

Teema algataja
Karvane

!

Lugemata postitus Postitas Karvane »

Ma arvan ka
et nüüd
võiks tüüp
aru saada
et keegi ei taha ja
näkemist , pange teema lukku , kui keegi tahab siis saab ka lukus teemat vaadata ja infi .
Kasutaja avatar

WR
Postitusi: 164
Liitunud: 04 Veebr 2005, 10:53
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas WR »

Liiga hull teema...ma olen hetkel koolis loengus ja käisin mingi 10min ära söömas...tulen tagasi ja mis ma näen...ei jõua teemaga kaasa enam, nii kui midagi lugema jääd on kaks, kolm uut posti...väga fun ju.
Kuule väike ärikas...lase oma isa arvuti taha las loeb selle teema läbi ja näita ka milline sina siin meist oled...vaata kas välgutab veel oma krediitkaardiga ;)
SM

Teema algataja
precision

Lugemata postitus Postitas precision »

Mis ma nüüd teinud olen?>Keegi ikka tahab;)
Kasutaja avatar

WR
Postitusi: 164
Liitunud: 04 Veebr 2005, 10:53
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas WR »

Mis ma nüüd teinud olen...süüdimatu lammas :lol:
SM
Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Supper!

Lugemata postitus Postitas Mix »

See eest päeva parim lugemismaterjal! Või mis "päeva parim"!? - ikka juba tükk aega pole midagi nii säravat olnud...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
-

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

LAse nahhui mu teemast
Äkki sellest nüüd piisab, et see nolk siit minema lüüa??!!! See kuradi lammas läheb oma ülbusega ikka väga üle piiri. Ja kui sa palju siin veel ATMi maha teed, siis me anname koos WR-ga need postid kurja onu Marko kätte ja ta teeb sul kõrvad ka tuliseks. :twisted: Uskumatu vend!

Moded - teema lukku ja kasutajale bänn!

Teema algataja
precision

Lugemata postitus Postitas precision »

Solvasin sind we, õrnuke?
Suletud

Mine “Fleim”