1. leht 1-st

27.12 saate "Võõras" kommentaariks...

Postitatud: 28 Dets 2005, 11:23
Postitas Laisaar
Eile õhtul ETV kanalil eetris olnud saates "Võõras" kõlanud kommentaar ei ole biker.ee ametlik seisukoht!
Kommenteerija avaldas/esindas ainult enda isiklikku arvamust.

motopaks

Postitatud: 28 Dets 2005, 11:36
Postitas nsr125
ei vaatanud eile " võõrast " , seega ei saa ka aru teemast, järsku keegi seletaks :oops: :wink:

Postitatud: 28 Dets 2005, 11:37
Postitas Freaksmart
Pole ka vaadanud. Mida seal saates räägiti siis?

Postitatud: 28 Dets 2005, 11:41
Postitas zombie
Ma olingi juba üllatunud, kas selline kommentaar on kuidagi seotud biker.ee liikmetega!?

Postitatud: 28 Dets 2005, 11:42
Postitas Tom
..hehee --- tegu oli "suhteliselt" rassistliku inimesega jah .... :shock:

Postitatud: 28 Dets 2005, 11:48
Postitas Mari Öö
äkki ta tahab sellest siin ka rääkida, miks ta selliseid avaldusi tehes end nii suure seltskonnaga seostab? saatest jäi küll mulje, nagu esindaks ta tervet siinset kogukonda, mida on ometi enam kui 5000 inimest... kahtlen sügavalt, kas ta enne uuris, kas biker.ee liikmed jagavad tema seisukohta, et neeger ei ole inimene.

Postitatud: 28 Dets 2005, 11:51
Postitas Säga
kes, mis ,kus ?... äkki keegi räägib täpsemalt? :oops:

Postitatud: 28 Dets 2005, 11:56
Postitas Tarts
Tõde on see, et minu kommentaarid on minu ISIKLIK seisukoht ja tõesti-tõesti ei ole need BIKER.EE -ga mitte kuidagi muudmoodi seotud kui läbi telemeeste triki, kus minu isik on BIKER.EE -ga seotud. See on fakt.

Mis puutub rassismi, siis minu seisukohad ei ole rassistlikud. Ma pole seda saadet ise näinud ja ei tea mida telemehed seal monteerinud on aga korduvalt ja korduvalt selle intervjuu käigus rõhutasin, et ma ei ole rassist ning mul pole neegrite vastu mitte midagi kuni nad mu koduhoovile ei trügi. Taunin igatsorti inimsuse vastaseid tegusi mis on neegrite vastu suunatud. Kui aga nimetada rassismiks soovimatust oma koduhoovil näha ülenaabrit või tema sugulasi, siis jah, olen rassist.

Teema tuumaks on informatsioon, et minu isiklik seisukoht ei ole BIKER.EE seisukoht ning kuna seda on ka korduvalt välja öeldud, siis läheb teema lukku.