Küsimus oma Yamaha Aeroxi kohta :S
Moderaator: Moded
-
korps
Teema algataja
Küsimus oma Yamaha Aeroxi kohta :S
asi selles muidu et, jamasin ka siin natuke sellega ..vahetasin sumpa ära (panin Arrowsi oma alla) ja siis vahetasin ka rullid kergemate vastu et kiirenduse tulemus parem olex.. aga ma ei tea.. tahax nagu et see masin tagurattasse ka lähex.. et mis te oskate soovitada.. et mida olex veel vaja vaadata või vahetada.. et see effekt tugevam olex? ja selline kysimus on ka veel et.. mulle on räägitud et rolleritega pikad sõidud rikuvad rollerit... ma mõtlen ntx kui rolleriga teha selline trip nagu tlnast saaremaale... et kas selline sõit võib ka rollerit kahjustada mingit moodi?
kõik vastused ja arvamused on teretulnud 
Kui tahad, et ise tagarattasse läheks, siis full 70kuubine tuuning. Need pikad sõidud ei tohiks eriti rikkuda, aeroxil vesijahutus ja jahutab hästi meie tingimustes. Samamoodi on ka õhkjahutusega. Aga kui koguaeg gaas põhjas see maa sõita siis ikka kulutab küll mootorit, sest pöörded rolleril nii kõrged.
-
rallypoiss
- Postitusi: 114
- Liitunud: 02 Juul 2005, 22:57
- Asukoht: tallinn
Re: Küsimus oma Yamaha Aeroxi kohta :S
Selleks ,et tagaratta peal söita ei ole vaja full 70ccm tuuningut.OSKUSI on vaja!!!!HARJUTADA on vaja!!!!!korps kirjutas:asi selles muidu et, jamasin ka siin natuke sellega ..vahetasin sumpa ära (panin Arrowsi oma alla) ja siis vahetasin ka rullid kergemate vastu et kiirenduse tulemus parem olex.. aga ma ei tea.. tahax nagu et see masin tagurattasse ka lähex.. et mis te oskate soovitada.. et mida olex veel vaja vaadata või vahetada.. et see effekt tugevam olex? ja selline kysimus on ka veel et.. mulle on räägitud et rolleritega pikad sõidud rikuvad rollerit... ma mõtlen ntx kui rolleriga teha selline trip nagu tlnast saaremaale... et kas selline sõit võib ka rollerit kahjustada mingit moodi?kõik vastused ja arvamused on teretulnud
(mitu hobujöudu su jalgrattal on ,et nokka üles saada ja seda seal hoida?)
paljude masinatega ja ka aeroxiga saab täiesti stockis tagaratta peal sõita. Mõnedega olen ise sõitnud ja aeroxiga sõitis sõber tagarattal. Kõik on olnud stock masinad või a´la kergemad rullid pandud. Selleks on oskusi vaja ja enne õpi stockiga tagaraattal sõitma kui mingi tuunitud pilliga hakkad , sest teisel võimalusel ei lõppe see nii hästi.
-
Reiks
Teema algataja
