Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


Teema algataja
rundll
Postitusi: 143
Liitunud: 23 Nov 2014, 20:06
Tsikkel: Tenere 700 22'
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 6 korda

Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas rundll »

Kust poest võiks leida väikest 12v kompressorit. Nii väikest ei mahuks istme alla. Umbes sellist:
https://v1motor.com/products/v1-motor-e ... rcycle-atv

image.png


Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Lähed ostad poest kõige väiksema plastkorpuses kompressori, mis sa leiad ja siis võtad tal korpuse ümber ära. Kompressorid ise on tillukesed seal sees. Korpused eesmärgiks on kaubanduslik välimus ja kasuajate turvalisus, et kasutaja põletushaavu ei saaks.
Allolevas videos on näha, kui suur kopressor ise seal plastkarbis on.



Ja siis on olemas veel aku pealt töötavad kompaktsed kompressorid. Isiklik kogemus puudub.
https://www.euronics.ee/en/free-time/ri ... s-air-pump
Selliseid väikeseid aku pealt töötavaid kompressoreid on teistelgi tootjatel.


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
rundll
Postitusi: 143
Liitunud: 23 Nov 2014, 20:06
Tsikkel: Tenere 700 22'
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas rundll »

See aku pealt ei paku huvi, siis peab olema kursis aku laetusega üsna jooksvalt. Niigi unustan liiga palju 🍻
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

rundll kirjutas: 20 Mär 2023, 12:15
See aku pealt ei paku huvi, siis peab olema kursis aku laetusega üsna jooksvalt. Niigi unustan liiga palju 🍻
12V toide "traditsioonilise" kompressori jaoks on ok, aga sama toite laadimiseks/ jooksvaks toiteks kasutamine ei ole ok :D
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Antt1
Postitusi: 73
Liitunud: 03 Aug 2022, 20:29
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Antt1 »

Ma soovitaks samuti mõne tuntuma tööriistatootja akukompressorit. Päris Alibaba kraamiga on juhtunud et sulab juba kummimadratsit täis pumbates käte vahele ära.
Endal on hea kogemus ühe laenatud Makita akukompressoriga - ma küll ei uskunud et nii väike kompressor ja 2 Ah akuga suudab sõiduauto käru rehvi 4,5 baari lüüa. Jaksas küll ja ei võtnud isegi hingeldama.

Kui niisuguseid masina külge hakata installima siis akuosa võiks loomulikult minema visata, käepidet pole ka vaja jne. Kui tooriku ostmiseks läheb tuleb vaadata et ikka 12v kompressor on. See peaks ka otse süsteemist toimima.
Olenevalt tootjast ja mudelipõlvkonnast on poes 10,8;12;14,18 jne voldiseid.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Kummimadratsi vs motorehvi pumpamine on ikka totaalselt erineva koormusega tegevused (kolbkompressorile), seejuures rehvi pumpamine on palju vähem koormav, sest õhu kogus on kümnetes kordades erinev :-)
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma nüüd süvenesin sellesse esimeses viites toodud pilti.
See on pm ilma korpuseta minikompressor mida kõikjal müüakse ja millele hammasratta kaitseks on tehtud erladi plastkate ning manomeeter eemaldatud. Selle nikerdab suures osas ühe õhtuga garaazis käepärastest vahenditest valmis. Isegi lihtsa katte teeb ilmselt ise kodus plastlehest möödaminnes valmis. Kui tahad samasugust fääntsit katet peale siis joonistad selle 3D-s üles ja laseb sõbral või teenusena 3D printeriga välja trükkida

image.png
image.png
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Ain »

See xiaomi akukompressor mida ülevalpool välja toodi on väga ok. Olen neid hulga müünud ja ka ise kasutanud. Töötab hästi ja on väga mugav nii auto kui atv rehvide pumpamiseks.
Kunagi lammutasin ka ühe odava 12v kompressori laiali, et kaasas vedada tsiklil aga siis peaks seda hästi pakkima, et füüsiliselt kestaks. Aga ikka kuidagi õnnetu oli see..
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Ronk »

https://www.google.com/search?q=stop+an ... 1045EE1045

Stop & go kompressor. Viimati oli streetmotos saadaval.
image.png
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas kiilas »

► Näita Spoilerit
Ma endale ostsin nende pealt Bikemanist selle eelmine suvi ja tundub, et on praegugi. https://bikeman.ee/e-pood/toode/tarviku ... r-_qqgvsj/

Antt1
Postitusi: 73
Liitunud: 03 Aug 2022, 20:29
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Antt1 »

Maaks kirjutas: 21 Mär 2023, 10:38
Kummimadratsi vs motorehvi pumpamine on ikka totaalselt erineva koormusega tegevused (kolbkompressorile), seejuures rehvi pumpamine on palju vähem koormav, sest õhu kogus on kümnetes kordades erinev :-)
Mul on enda kogemustest küll vastupidine näide tuua :) Ükskord olin pikemas komandeeringus, ööbimiseks pakuti ainult lekkivat õhkmadratsit ja sellele tuli iga õhtu enne magamaminekut vunki juurde lüüa. Ostsin püstise käsipumba, samasuguse nagu Žiguli autodel tehasest kaasas oli. Täisplastikust. Isegi mark on meeles - Pneumant. Kunagi oli Ida-Euroopas kõva sõna ja hiinlased olid vist ripakile kaubamärgi ära ostnud ning müüsid nostalgiahinnaga. Ma läksin ka sellesse orki :)

Kummimadratsit sai sellega küll igal õhtul pumbata, sest sinna on vaja väikest survet, 0,3 barigi kõlbab. Ükskord hakkasin 2,3 baari auto rehvi pumpama ja korraga vaatasin et vehin nagu heinaline aga rehv läheks nagu aina tühjemaks. Siis vaatasin täpsemalt ja pumba toru alumine osa, sealt kust voolik algab oli mullitama hakanud ning üles sulanud. Sealtkaudu tuli õhku kohinal välja. Polnudki temaga muud teha kui minema visata.

Selliseid 20 euroseid sigaretisüütaja~kompressoreid olen ka järk-järgult õhtale saatnud kuni jõudnud umbes 50-60 eur letihinnaga asjadeni . Neid saab juba sihtotstarbeliselt kasutada.
Odavatel tavaliselt mootoriga midagi ei juhtugi aga plastmass on pigem plastiliin. Kas sulab koormuse all üles või kulub kolvigrupp selliseks et sealt üle 0,5 baari enam välja ei tulegi.
Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 175
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

Mul ka see Xiaomi kompressor. Nii vähe/palju kui kasutama olen pidanud, on kenasti töötanud.
2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Tort »

Mul on see hädaabiks ja autorehve pumpab küll, kaua aga saab täis: https://www.prismamarket.ee/entry/ohuko ... 3108002038

11 kulli eest võiks selle niisama ära lõhkuda ja proovida.
image.png
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Ma olen sellisega 4 kaubikurehvi järjepanu täis pumbanud. Üle tunni läks aga kõik rehvid said täis ja pump on jätkuvalt töökorras.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Macintosh kirjutas: 21 Mär 2023, 12:50
► Näita Spoilerit
Ma olen sellisega 4 kaubikurehvi järjepanu täis pumbanud. Üle tunni läks aga kõik rehvid said täis ja pump on jätkuvalt töökorras.
Ikka eriliselt nõrk tulemus :-)
Mul ühte "rumala/ halva ajastusega" otsuse tulemusena on 1x õnnestunud jalgratta pumbaga 4-a maasturi rehvi täita "veeremist võimaldava staadiumini" ja see võttis vist ~40mintsa aega. Kuna oli talv, siis sai käsi ja pumpa hanges jahutatud vahepeal isegi :mrgreen:
PS Talvel tatiga ventiili leket kontrollida on halb (NB väga halb, kui tegu veel naise autoga!) mõte :wack:
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Minu väike Xiaomi kompressor pumpas Nägemata Eesti laagris umbes neli rehvi täis enne kui aku suri. :)

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner


Posse
Postitusi: 81
Liitunud: 30 Jaan 2010, 13:53
Tsikkel: Yamaha XT660Z
Tänatud: 2 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Posse »

Ise teen nii, et võtan autost väikse kompressori kaasa, kui mitmeks päevaks kuskile minek.
IMG_20230321_193124.jpg
Kasutaja avatar

Bruno
Postitusi: 50
Liitunud: 22 Nov 2003, 17:19
Tsikkel: Suzuki TL 1000R; Buell XB12S
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Bruno »

Soovitan sellist:
https://www.bosch-diy.com/sa/en/p/easypump-0603947000

USB pordi kaudu laetav akupump. Hind kahjuks ei kuulu säästutoodete maksumusklassi.

Saadaval on erinevatest ehitustööriistadega ja elektroonikaga kauplevatest poodidest.
Manused
image.png
Suzuki TL 1000R
Buell XB12S Lightning

Teema algataja
rundll
Postitusi: 143
Liitunud: 23 Nov 2014, 20:06
Tsikkel: Tenere 700 22'
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas rundll »

Lammutamiseks ledsin midagi eriti soodsat
https://www.autokaubad24.ee/et/tooted/m ... -12v-plast
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas bitter »

Maaks kirjutas: 21 Mär 2023, 14:58
PS Talvel tatiga ventiili leket kontrollida on halb (NB väga halb, kui tegu veel naise autoga!) mõte :wack:
Miks (tatise näpuga eksole), kork võib kinni külmuda? Ja mis naise autoga teistmoodi on?
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

bitter kirjutas: 23 Mär 2023, 15:36
Maaks kirjutas: 21 Mär 2023, 14:58
PS Talvel tatiga ventiili leket kontrollida on halb (NB väga halb, kui tegu veel naise autoga!) mõte :wack:
Miks (tatise näpuga eksole), kork võib kinni külmuda? Ja mis naise autoga teistmoodi on?
Teemaväline
Lasin mäletamist mööda tookord Sõle Statoilis õhtul rehvide rõhud paika ja vaatasin, et ega ei jää lekkima - ei jäänud :-) Ilmselt jäätus see piisake korgi sees ja surus ventiili lahti, sest hommikul olid veljed vastu maad. Kuna naine läheb hiljem tööle kui mina ja autod hoovis ei olnud tookord kõrvuti, siis olin "hädaabi kõne" saabumise ajaks juba tööle jõudnud (~30km)
Alles pärast seda "operatsiooni" meenus muidugi pisiasi, et tööauto varustusse kuulub ka kompressor (mida auto minu käes olles ei saanud kordagi kasutada) :mrgreen:
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

MarekKiik
Postitusi: 4
Liitunud: 04 Nov 2022, 23:07
Tsikkel: Honda Transalp xl 700
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas MarekKiik »

Huvitav, kas jalgratastel kasutatava suruõhuballooniga nö pumbaga ei saa rehvi nii palju täis, et vähemalt koju ära sõita? Äkki on kogemusi?

Seade midagi taolist: https://starmoto.ee/catalog/product/vie ... gory/1696/ või https://starmoto.ee/catalog/product/vie ... gory/1696/
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

MarekKiik kirjutas: 24 Mär 2023, 12:32
Huvitav, kas jalgratastel kasutatava suruõhuballooniga nö pumbaga ei saa rehvi nii palju täis, et vähemalt koju ära sõita? Äkki on kogemusi?

Seade midagi taolist: https://starmoto.ee/catalog/product/vie ... gory/1696/ või https://starmoto.ee/catalog/product/vie ... gory/1696/
CO2 tihedus (0°C ja 1atm) =1,977kg/m3 =1,977gram/L
Balloon väidetavalt 16g, seega sisaldub balloonis ca 8L CO2-e (normaaltingimustel)
Täiesti tühja rehvi korral ühest balloonist kindlasti ei jätku (ka esirehvile)! Aga neid saab rohkem kaasa võtta ...
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

MarekKiik
Postitusi: 4
Liitunud: 04 Nov 2022, 23:07
Tsikkel: Honda Transalp xl 700
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas MarekKiik »

Ma mõtelsin ka midagi taolist välja, et peaks neid siis rohkem varuma, aga lõpuks on pump ikka mugavam kui aku olemas.
Kasutaja avatar

Bruno
Postitusi: 50
Liitunud: 22 Nov 2003, 17:19
Tsikkel: Suzuki TL 1000R; Buell XB12S
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Bruno »

MarekKiik kirjutas: 24 Mär 2023, 12:32
Huvitav, kas jalgratastel kasutatava suruõhuballooniga nö pumbaga ei saa rehvi nii palju täis, et vähemalt koju ära sõita? Äkki on kogemusi?

Seade midagi taolist: https://starmoto.ee/catalog/product/vie ... gory/1696/ või https://starmoto.ee/catalog/product/vie ... gory/1696/
Olen aastaid tagasi kasutanud suruõhuballooni varianti. Baigi tagarehvi (190/50 17"), mida rasvanööriga eelnevalt lapitud sai, sai pooltäis. Võimalik, et kasutasin isegi kahte ballooni. Õnnestus nii palju õhku sisse puhuda, et rehvikompressoriga varustatud tanklat otsida.
Suzuki TL 1000R
Buell XB12S Lightning
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Bandit »

https://www.oxfordproducts.com/motorcyc ... air_kit_1/
mul on selline ja seda pole kordagi vaja läinud.
image.png
Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

CO2-ga pead maru kindel olema, et su remont esimesel korral õnnestus - eks igaüks ise hindab oma oskusi, aga mina isiklikult nii julge pole... Kord sai ühte udupeent GS-i paranduskomplekti kasutatud, neli tarka pead pluss veel mina olid asja kallal, a ikka läks esimene balloon kolmest kohe vasakule, sest keegi ei osanud alguses seda õigesti seadmesse fikseerida :)

Üldiselt igasugu peenetest lahendustest on vähe kasu, kui nende kasutamist enne harjutanud pole. Käsipump on endiselt kõige lollikindlam lahendus imho, kompressori peale mõtleks siis, kui on plaanis maastikul õhku välja lasta ja maanteel uuesti sisse vms.

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Prets »

Minu keskmisest natuke vingema rattapumbaga on aastate peale päääris palju rehve täis pumbatud. Mammutil võtab kõvasti aega, aga endurokal pole eriline probleem. Seisab raamitoru küljes 24/7, vajadusel ka jalgrattaid täis pumbatud (päriselu lugu Urge sörkivast, kus vanahärra tuli sealse autopumba juurde täis pumpama, aga rehv oli nii tühi, et autopump ei läinud töölegi ja siis sai käsitsi peale pumbatud). Võtab kindlasti vähem ruumi kui siinsed kompressorid ka ilma korpuseta.
https://www.hawaii.ee/et/injex-control-11211 - see pump
Pilt
(togi)

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas morse »

Mul suht samasugune rattapump nagu Pretsil (mu oma on Author kirjadega). Toimib aastaid. Iga aasta on midagi pumpama pidanud.

12V minikompre on autos ennast õigustanud - pisikest ja töökindlat tsiklile ei oskagi soovitada. Autos oli see, mis Audi tehasest kaasa tuli - too talus 10a kuritarvitusi.
Kasutaja avatar

Romka
Postitusi: 315
Liitunud: 05 Mai 2007, 14:41
Tsikkel: MT-09
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Väike kompressor tsiklile? Kuskohalt saab?

Lugemata postitus Postitas Romka »

Ostsin prooviks paar tk. Lammutasin laiali, päris pisike jääb, kaal u 300gr. Manomeetri eemaldaks ka aga esimese hooga seda kätte ei saanud, kuna on päris kõvasti kinni.
rundll kirjutas: 22 Mär 2023, 07:54
Lammutamiseks ledsin midagi eriti soodsat
https://www.autokaubad24.ee/et/tooted/m ... -12v-plast
Manused
IMG_20230326_061124.jpg
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”