Kus poes on ... kohapeal olemas?

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


hmm
Postitusi: 427
Liitunud: 01 Juul 2012, 18:14
Tsikkel: K-58, M103, jawa 360
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 108 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas hmm »

mx77 kirjutas: 27 Dets 2023, 19:42
Kui legaalne kogu see lugu on?
Kna latern ei ole E8 märkega, kuid on originaal tootja poolne asi, siis võb laternas kasutada E37, E99 ja E128 valgusallikaid. https://www.riigiteataja.ee/akt/116062011008?leiaKehtiv

Kui näpga järge ajada, siis hetkel pandud LED lambi peal ma E128 jkirja ei märganud, sega legaalsus osõltub kus teda kasutada. 8)
Minu soov oli proovida, kas selline LED saab hakkama esitules, kui palju erineb vooltarbimine halogeenist, kas on võimalik ka tema värvust halogeenile lähedamaks saada.
Selle pirniga peaks ka täielik tänava legaalsus olema tagatud: https://www.osram.com/ecat/NIGHT%20BREA ... P_4063288/
5aastat 50+ vanuste ratastega (Iz jupiter3, Iz49, Iz Planeta Sport, Kovrovets K58, Jawa360) sõidud Balkanil ja selle lähistel https://www.facebook.com/groups/471167806998913

Riga7 (1972) 49cc -> Kovrovets K58 (1958) 124,7cc -> K58@100 173,7cc-> Minsk M103 (1963) 124,7cc -> Jawa 360 + velorex 560 (1972) 344cc -> Jawa 559 (1965) 248,9cc -> Kovrovets K-175 (1958) 173,7cc -> Triumph Bonneville T100 (2019) 900cc
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 533
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas kiilas »

hmm kirjutas: 27 Dets 2023, 22:12

Selle pirniga peaks ka täielik tänava legaalsus olema tagatud: https://www.osram.com/ecat/NIGHT%20BREA ... P_4063288/
Eestis kahjuks mitte
image.png
https://www.osram.de/am/night-breaker-l ... t=/nb-led/
Kasutaja avatar

Irual
Postitusi: 250
Liitunud: 11 Okt 2010, 19:37
Tsikkel: vändast käima
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Irual »

kiilas kirjutas: 27 Dets 2023, 22:20
hmm kirjutas: 27 Dets 2023, 22:12

Selle pirniga peaks ka täielik tänava legaalsus olema tagatud: https://www.osram.com/ecat/NIGHT%20BREA ... P_4063288/
Eestis kahjuks mitte
image.png
https://www.osram.de/am/night-breaker-l ... t=/nb-led/
Väga huvitav - saatsin maanteeametisse järelepärimise.

Edu, L
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2454
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 192 korda
Kontakt:

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

kiilas kirjutas: 27 Dets 2023, 22:20
hmm kirjutas: 27 Dets 2023, 22:12

Selle pirniga peaks ka täielik tänava legaalsus olema tagatud: https://www.osram.com/ecat/NIGHT%20BREA ... P_4063288/
Eestis kahjuks mitte
image.png
https://www.osram.de/am/night-breaker-l ... t=/nb-led/
Antud legaalsus on muidugi tarbija poolt hinnaga igapidi kinni makstud. 70+ eur ühe pirnikese (150 autole paari eest) eest ei kipu enamusele vanema tsikli (ja auto) omanikule sobima. Ja uuematel on niikuinii juba tehasest LED-tuled. Tegelikult hind hinnaks. Ei ole aru saanud, kas minu silmad või siis valguse protsessimine on teistsugune kui enamikul inimestest, aga 6000K valgustemperatuuriga ei näe ma suurt midagi. Ise paistan ilmselt välja küll :-) See sinakasvalge valgus ei valgusta lihtsalt minu jaoks teed. "Vanakooli kollane" 3000K kandis või äärmisel juhul kuni 4000K on see, mis minu jaoks objekti nähtavaks muudab. Võib-olla on küsimus vanuses - äkki 20-30 aastane näeb, 40-50 vahemikus juba oluliselt teine ja ilmselgelt nigelam (värvus)tundlikkus. Antud valgusallika puhul teeb natuke ettevaatlikuks ka lubatud töötundide arv, mis on kõigest paari tuhande kandis. Kuivõrd see tsikli kui eriti ebastabiilse toiteallika külge ühendatuna paika peab, seda näitab ainult aeg...
StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Saadetud kettaga lauatelefonist!


hmm
Postitusi: 427
Liitunud: 01 Juul 2012, 18:14
Tsikkel: K-58, M103, jawa 360
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 108 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas hmm »

Ega ma topiks neid LEDe jne sinna tuledesse ja piirduks Philips RacingVision GT200 +200% -pirniga... viimati mainitud pirn kuvas mu masina silmade valguse olulisemalt selgemalt teele, enne oli lihtsalt osram pirnikesed.
Nagu mainitud minu jaoks oli teema masina kogu elektrivõimsusest tingitud (tühikäigul tuleb vaevalt 5A voolutugevus sealt genekast + 4aH akuke ka). Ma ei poolda samuti teiste pimestamist ega enda valgusvihu kehva kuvamist. Siiani kõik lisatud valgustused (teistele vanadele ratastele) on vastavate märgistustega s.h. ka LED suunatuled.
Jah ega 180€ valgustuse eest tasuda ka pole põnev, eriti kui sõidetakse selle masinaga harva. See 12v 40W halogeen näitab ju ka midagigi just vanade sõidukite kiirustel - euroopareisil sadu km pimedas mägedes ukerdatud ;)
See oli üks mu eksperimente, eks täna käin morse poolt pakutud poest ka läbi ning uurin seda kilevärki. Ahjaa märkasin, et minu kasutatava LED karbile oli märgitud hoopis 8000K... mitte 6000K
5aastat 50+ vanuste ratastega (Iz jupiter3, Iz49, Iz Planeta Sport, Kovrovets K58, Jawa360) sõidud Balkanil ja selle lähistel https://www.facebook.com/groups/471167806998913

Riga7 (1972) 49cc -> Kovrovets K58 (1958) 124,7cc -> K58@100 173,7cc-> Minsk M103 (1963) 124,7cc -> Jawa 360 + velorex 560 (1972) 344cc -> Jawa 559 (1965) 248,9cc -> Kovrovets K-175 (1958) 173,7cc -> Triumph Bonneville T100 (2019) 900cc

morse
Postitusi: 1389
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 216 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas morse »

StreetMoto kirjutas: 28 Dets 2023, 13:10
Ei ole aru saanud, kas minu silmad või siis valguse protsessimine on teistsugune kui enamikul inimestest, aga 6000K valgustemperatuuriga ei näe ma suurt midagi. Ise paistan ilmselt välja küll :-) See sinakasvalge valgus ei valgusta lihtsalt minu jaoks teed. "Vanakooli kollane" 3000K kandis või äärmisel juhul kuni 4000K on see, mis minu jaoks objekti nähtavaks muudab. Võib-olla on küsimus vanuses - äkki 20-30 aastane näeb, 40-50 vahemikus juba oluliselt teine ja ilmselgelt nigelam (värvus)tundlikkus.
Sa ei kujuta seda ette. Põhjus on selles, et udu, tolmu jm osakeste pealt murduvad kõige esimesena ära just kõrgemad lainepikkused ehk külmema temperatuuruga sinine valgus.

See on sama füüsikaline nähtus, miks päikeseloojang on punane ning maakera kosmosest vaadates sinine.

OEM laternad on enamasti ikka sinna 4300K kanti, mis on autosõiduks super.

Olen tähele pannud, et kõrberallidele müüakse laterna ette kollaseid filtreid. Nende point peaks vist selles olema, et kui kõrgemad lainepikkused filtreeritakse välja juba laterna juures, siis kogu laterna heledus on küll väiksem aga soojema valguse puhul on vähem tolmuosakeste pealt kõrvale peegelduvat “halo”, mis segaks sõitmist.

Antt1
Postitusi: 75
Liitunud: 03 Aug 2022, 20:29
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Antt1 »

Vanakooli (ma mõtlen Volgade ja Zigulide aega) udulaternad olid samal põhjusel kollase klaasiga. Uduga hõljub õhus nii palju füüsilisi osakesi et valge klaasiga ei näe suurt midagi. Seevastu kristallselgel talveööl näitab 6000K latern muidugi selgelt ning kaugele. Originaalpirnide 4300 K on suht mõistlik kompromiss. Muidugi võib panna ka 6000K kaugtulelaternad kevad-talveks ja lisaks 3000 K udulaternad augustiöös sõitmiseks.

morse
Postitusi: 1389
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 216 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas morse »

Nii on jah.
Baja Design ja teised Rally tulede tootjad on asja lahendanud lihtsalt. Laternale kruvitakse ette filter lähtuvalt oludest. Mõnel saab isegi läätse vahetusega avanemisnurka muuta.

Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Mul autol on selline nali, et lähituli on xenon ja lisakauge on halogeen (originaal lisakauge, poolkurb e mersu) olenevalt ilmaoludest näeb tuledega erinevalt st kaugtule kollane valgus võidab alati mustal märjal asfaldil, xenoni külm oskab ainult liiklusmärke sulle silma peegeldada ja samas lumiste võsateedega võidab kaarega jälle xenoni külm. Kokkuvõtvalt on parimad tuled siiani, millega sõitnud vanal 900 seeria volvol-reflektorpind on suur ja isegi vanade päevinäinud halogeenidega ei teki sellist efekti, kus tundub, et peaks silmaarsti juurest läbi põikama, kõikide xenon ja led ja muude risudega seda juhtub, rääkimata nendes xenoni luubi ja reflektorite suremistest...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7201
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Dusterx kirjutas: 25 Jaan 2024, 02:03
Mul autol on selline nali, et lähituli on xenon ja lisakauge on halogeen (originaal lisakauge, poolkurb e mersu) olenevalt ilmaoludest näeb tuledega erinevalt st kaugtule kollane valgus võidab alati mustal märjal asfaldil, xenoni külm oskab ainult liiklusmärke sulle silma peegeldada ja samas lumiste võsateedega võidab kaarega jälle xenoni külm. Kokkuvõtvalt on parimad tuled siiani, millega sõitnud vanal 900 seeria volvol-reflektorpind on suur ja isegi vanade päevinäinud halogeenidega ei teki sellist efekti, kus tundub, et peaks silmaarsti juurest läbi põikama, kõikide xenon ja led ja muude risudega seda juhtub, rääkimata nendes xenoni luubi ja reflektorite suremistest...
Xenonil saad valguse tooni ise valida. Pane sisse 4300K lambid ja neil on soe valgus. Enamus müüvad meil 5000 või isegi 6000 lampe,millel on sinine-külm valgus. Mul oli eelmised 2 autot xenonid ja 4300K lambiga on halogeni kaugtule värvusega see eristamatu. Eelmise kerega Volvo XC90 oli reflektoriga xenon lähituli ja halogen kaugtuli.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Mul on tutikad originaal tuled, midagi ei hakka vahetama, 4300 on soe küll, kuid halogeeni skaalas ta ikka ei ole. Mul ei ole probleem, lihtsalt samastun siinkohal Neeme mõttelennuga, kus erinev valgustemperatuur annabki erinevad tulemused silma jaoks, heledam asi neelatakse tumedal pinnal lihtsalt rohkem ära, keegi pole ei vana, ega pime :D See xenonite ja ledide ja laserite jms jurade toppimine autodele baseerub mingite lux'ide ja muude paberil paremana esinevate väärtusete tagaajamisel, kahjuks ei ole sellel midagi pistmist sellega, kuidas erinevat tooni materjalid valgust neelavad või mida meie silm vajab udus või lumesajus või liiga peegeldavate märkide ja tumeda märja pinna sümbioosis. (kes ei tea, siis silm reageerib kõige heledamale valgusele oma pupilli kokkutõmbega, mis tumedamas alas olevad asjad meile sisuliselt nähtamatuks muutab, p.s, udukatega sõitjad on selles valguses tõsised geeniused-teevad oma ninaaluse võimalikult valgeks, et kaugusesse enam mitte üldse näha :D)
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2014
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas bitter »

Ei pea poes kohal olema, tellimine sobib ka :). Tahaks akuga puhurit (fööni), mille temp-i saab sujuvalt regullida. Kasutan analoogset Ryobi fööni kümneid aastaid aga see on 220V. Akuga oleks mugavam. Bränd ei ole tähtis.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7201
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

bitter kirjutas: 27 Veebr 2024, 19:36
Ei pea poes kohal olema, tellimine sobib ka :). Tahaks akuga puhurit (fööni), mille temp-i saab sujuvalt regullida. Kasutan analoogset Ryobi fööni kümneid aastaid aga see on 220V. Akuga oleks mugavam. Bränd ei ole tähtis.
Makital on regullitav olemas 18v akuga. Tõõtab umbes 20min kui õigesti mäletan. Milwukee on ka olema,aga kas regullitav ei tea. Ilmselt on neid täna pea kõigil tootjatel olemas.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Antt1
Postitusi: 75
Liitunud: 03 Aug 2022, 20:29
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Antt1 »

Bränd võib olla sellepärast tähtis et pahatihti müüakse selliseid asju ilma aku ja laadijata. Esiteks on seade siis odavam ja palju neid akusid ja laadijaid ikka vaja on kui on ühele margile keskendutud.
Selline Makita fõõn https://www.verkter.ee/kuumaohupuhur-ma ... cification
ja aku/laadija tuleb lisaks otsida kui varemalt majapidamises Makita tööriistasid pole.
Müüja, Verkter, on leedukad. Ma pole sealt palju tellinud aga mida olen on paari päevaga pakiautomaati jõudnud.

Eelneva teema ehk nende laternate kohta veel niipalju et lisaks valgustemperatuurile (kollakas, normaalne, sinine jne) on oluline veel valgusallika CRI arv. See on võrdlus päevavalgusega. Mida väiksem see number on seda kehvemini on detailid ja värvid eristatavad.
Halogeeni valguses on pilt umbes nagu loomulikus päevavalguses ja see on hea valgusallikas. Igasugused luminofoorid on üldreeglina täielik pask.
LED-idel on CRI arv tavaliselt peale märgitud. Kui ei ole on ta all 80-ne ja mõttetu. Ja mida suurem number seda kallim lahendus.
Igasugused ehituspoodides müüdavad töölaua valgustid, prozektorid jms on paremal juhul CRI 80 ehk keskpärane. Ma nägin mõned aastad tagasi kurja vaeva et leida vähemalt CRI 90 ledribad sest nende valgel saab juba näputööd ka teha.

Auto või mootorratta led-laternatega võib olla sama kühvel et on võetud odavad led-id ja kehva valguse kompenseerimiseks nad eredaks (valgustemperatuur) ja võimsaks (W) aetud. Tulemuseks on et terve maailma on valge kuid ei näe mitte midagi.
Siin mõned graafikud et kuidas paistab detail erinevate CRI väärtustega.
https://www.kosoom.com/et/understanding ... s-meaning/

moilo
Postitusi: 139
Liitunud: 11 Mai 2005, 23:00
Tsikkel: K750M
Asukoht: Kiisa
Tänatud: 11 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas moilo »

See fööniteema. Olen tõsine Milwaukee fänn. Mul on nende tööriistasid kodus ja tööl kokku vast oma 40tk. Väga head riistad. AGA: mul on ka akuga 18v föön. Ma ei tea milleks see mõeldud on. Mina lootsin sellega juhtmete termokahanevaid rüüse soojendada. See föön soojeneb nii aeglaselt ja annab nii vähe kuuma, et ennem jõuaks lõkke üles teha ja sellega need termokad ära kahandada.
See föön ei ole ka reguleeritav. Ilmselt puudub reguleerimiseks ka vajadus, kuna sooja ju ei anna.
Olen näinud autode kiletajaid sellisega tööd tegemas ja neile tundus see sobivat. Aga tavalise 220v fööniga ei ole midagi võrrelda paraku.
Teiste tootjate kohta ei oska kosta.
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1211
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Turist »

moilo kirjutas: 27 Veebr 2024, 21:54
Mina lootsin sellega juhtmete termokahanevaid rüüse soojendada.
Selle jaoks on sellised asjad head: https://www.stokker.ee/gaasi-jootekolb- ... 0.1160-kst
Muidugi kui suuremaid/pikemaid rüüse on vaja teha, siis sellega läheb liiga kaua aega, pigem on sellisteks täpsemateks töödeks, näiteks selliste asjade jaoks: https://westbalt.ee/?product=termokahan ... lekt-200tk

MustVälk
Postitusi: 148
Liitunud: 05 Veebr 2023, 13:43
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 328 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

moilo kirjutas: 27 Veebr 2024, 21:54
See fööniteema. Olen tõsine Milwaukee fänn. Mul on nende tööriistasid kodus ja tööl kokku vast oma 40tk. Väga head riistad. AGA: mul on ka akuga 18v föön. Ma ei tea milleks see mõeldud on. Mina lootsin sellega juhtmete termokahanevaid rüüse soojendada. See föön soojeneb nii aeglaselt ja annab nii vähe kuuma, et ennem jõuaks lõkke üles teha ja sellega need termokad ära kahandada.
See föön ei ole ka reguleeritav. Ilmselt puudub reguleerimiseks ka vajadus, kuna sooja ju ei anna.
Olen näinud autode kiletajaid sellisega tööd tegemas ja neile tundus see sobivat. Aga tavalise 220v fööniga ei ole midagi võrrelda paraku.
Teiste tootjate kohta ei oska kosta.
Kiletajate jaoks ongi ideaalne. Seal ei ole palju kuumust vaja ja palju vehkimist on.

Me kasutame tööstuslikke 220v fööne koos selle pisikeseks suunava otsaga. Muidugi meil kaablid kuni 16mm läbimõõduga.

Kutid tööl on sellistega ära harjunud. Hea tööriist kuskil kitsas kohas kiiresti tegutsemiseks. :)
https://www.wuerth.ee/kataloog/1490/

Kiks
Toetajaliige
Postitusi: 74
Liitunud: 30 Mai 2009, 21:16
Tsikkel: zr-7, nc700sd
Asukoht: Kuusalu
Tänatud: 4 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Kiks »

Tere,

Palun vihjet, kas siinse riigi kaubanduses on hetkel RAM Quick-Grip XL (RAM-HOL-PD4U) saadaval.

morse
Postitusi: 1389
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 216 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas morse »

Kiks kirjutas: 02 Mär 2024, 20:04
Tere,

Palun vihjet, kas siinse riigi kaubanduses on hetkel RAM Quick-Grip XL (RAM-HOL-PD4U) saadaval.
Streetmotos on üldjuhul tavaline letis. Võid neilt küsida, kas XLi ka on.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kus Eestist sellist asja eraldi leiab, korralikku! 1/4" bit holder.
Untitled.jpeg
Untitled.jpeg (1.95 KiB) Vaadatud 463 korda
Mis ta eestikeelne vaste võiks olla?
PS! Tööriistamarketis ei olnud....

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 472
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

yeekim kirjutas: 20 Mär 2024, 19:04
Kus Eestist sellist asja eraldi leiab, korralikku! 1/4" bit holder.
Untitled.jpeg
Mis ta eestikeelne vaste võiks olla?
PS! Tööriistamarketis ei olnud....

edu
https://falleroon.ee/home/2602-otsikute ... riumf.html
...

morse
Postitusi: 1389
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 216 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas morse »

zorten22 kirjutas: 20 Mär 2024, 19:24
yeekim kirjutas: 20 Mär 2024, 19:04
Kus Eestist sellist asja eraldi leiab, korralikku! 1/4" bit holder.
Untitled.jpeg
Mis ta eestikeelne vaste võiks olla?
PS! Tööriistamarketis ei olnud....

edu
https://falleroon.ee/home/2602-otsikute ... riumf.html
FEBis oli ka olemas, maksis mingi 20!! Eurot. Mingil põhjusel on seda väga vähestes poodides saada.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Mingil põhjusel on komplektidega kaasasolev täielik kräpp!

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Würthil on umbes sellised ka lukustiga.Ketra siit edasi ja tagasi.https://www.wuerth.ee/kataloog/718/#zoom=true

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


MustVälk
Postitusi: 148
Liitunud: 05 Veebr 2023, 13:43
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 328 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

yeekim kirjutas: 20 Mär 2024, 19:04
Kus Eestist sellist asja eraldi leiab, korralikku! 1/4" bit holder.
Spoiler
Untitled.jpeg
Mis ta eestikeelne vaste võiks olla?
PS! Tööriistamarketis ei olnud....

edu
otsikute adapter 1/4" - kuuskant ? Võibolla lähim vastus sellele. Kusjuures ma ostsin enda oma tööriista marketist. :D
https://www.autokaubad24.ee/et/tooted/h ... 4-kuuskant
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 727
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Võtsin kunagi Espakist sellise Proxxoni vidina ja seni väga eeskujulikult toiminud.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

ott1
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Mär 2021, 10:13
Tsikkel: VN800 Classic
Tänatud: 3 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas ott1 »

Hei,

Proxxoni asju kasutanud ja töötavad.

Würthi tootevalikus on asja nimi
1/4" SOBITI KRUVIKEERAJAOTSIKUTELE
Kataloogist leiab selle nimega.
Sellega ainult mure, et kõvemini keerates ei taha mõnikord otsik enam hästi välja tulla. Lukusti jääb/kiilub kinni

joel
Postitusi: 1802
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas joel »

Joel

grahv
Postitusi: 1177
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas grahv »

yeekim kirjutas: 20 Mär 2024, 20:18
Mingil põhjusel on komplektidega kaasasolev täielik kräpp!
Sisemise vedruklambriga on kräpp, ja magnetiga imevad rauapuru sisse v kukuvad magnetid küljest...
Lukustiga on nii jämedad, et tihti ei mahu sinna kuhu vaja...
Kuuliga on enamvähem kuni kuul rõnga alt jalga ei lase...
Kokkuvõttes neid adaptreid tuleb korraga peotäis osta, et saaks vajadusel kohe järgmise võtta.
Või komplekt normaalseid kruvikaid :)

G
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”