Kus poes on ... kohapeal olemas?

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Madlobster kirjutas: 04 Okt 2022, 17:47
no kui sul ilma paigalduseta müügiga garantii kohustus puudub, siis iga mitte tõõtamine on ostja vastututs ning tasuliste väljakutsetega
ma veel rõhutasin, et ei soovi garantiid ega mitte midagi, lihtsalt seadet
Garantiid ei taheta seni, kuni mingid jamad on. Seadus aga nõuab garantii andmist. Lühidalt-mõned indiviidid on turu solkinud nii ära, et ilma paigalduseta müüdud seadmetest kipub rohkem probleeme olema, kui kasu. Mõistlikum on maine huvides mitte ilma paigalduseta müüa. Õnneks ma ise müügiga ei tegele, aga olen ise kõrvalt näinud, kui keegi sossepp paika pannud ja siis käiakse müüjat ähvardamas tarbijakaitse vms. Mis sest, et näiteks freoonipool kehvasti tehtud ja süsteem tühjaks jooksnud.


http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

https://soojuspumbad24.ee/uldtingimused/
Sealt lugedes on võimalik aru saada et saab paigaldusega ja ilma.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Prets »

Euroopa Liidus ei tohi ühtegi uut asja eraisikule ilma garantiita müüa.
(togi)
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Madlobster kirjutas: 04 Okt 2022, 16:39
Kas keegi teab, et kas õhk õhk pumpasi (näit mitsubishi MSZ-RW) on võimalik kuskilt lihtsalt osta?
Üks maaletooja keeldus kategooriliselt ??? (ma ei soovinud garantiid ega mitte midagi, vaid lihtsalt mina annan raha ja sina pumba ja lähme sõbralikult laiali)
No ma ei tea, neid kohti, kes ilma paigalduseta müüvad peaks olema maa ja ilm. Kaupmehe jaoks on oluline kraam maha müüa. Mingil ajal oli neid isegi ehituse supermarketites.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

No vot minu saaga on kestnud kuid
Nüüdseks on saabunud pakkumisi
Alates, et jätad ümbriku rahaga kivi alla, siis järgmine päev leiad tee äärest kasti (no siis ei saa mitte kellegi poole pöörduda isegi kui garantiid vajav asi ei sõltu paigaldusest (pult ei tööta näiteks või mis iganes sarnast)
kuni koos paigaldus teenusega norm aja jooksul.

Kui kõik hästi läheb, siis võib isegi jrg ndl sooja nautima hakata :) aga ei hõiska enne kui reaalselt paigas.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Aastaid tagasi tuttav tõi Poolast, just hinna tõttu. Tänaseks ilmselt muidugi igivana mudel juba, aga võrreldes sel ajal Eestis olnud hindadega maksis ikka hulga vähem(ma ei tea nendest asjadest essugi, võimalik, et mingit eritüübid olemas millest selline hinnavahe), et tasus Poola hulkuma minna. Kuna Poolas pidavad seda kasti siiski rohkem suviseks jahutamiseks kasutatama, siis oli tal sügisel poes tükk aega aega võtnud enne kui juba letilt talveks ära korjatud kaup kuskilt lao kaugemast nurgast üles otsiti.

Antt1
Postitusi: 73
Liitunud: 03 Aug 2022, 20:29
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Antt1 »

Garantiil on alati tingimused. Kõige lihtsam näide- et autol garantii kehtiks peab hooldama ametlikus esinduses jne. Pumba ilma paigalduseta müüjaid on maa ja ilm aga et garantii kehtiks on vaja et selle paigaldaks sertifikaadiga vend vms.

Ma ise just mõtlesin Soomes õhksoojuspumba peale. Kõige lihtsam variant, vaatasin et Bauhausis on pumbad müügis nii paigaldusega kui ilma. Küsisin siis et kui pikk järjekord paigaldamiseks on ja kuskil jaanuarikuus vast saaks. Müüja seletas et päris hulluks on nüüd mindud nende pumpadega. Samas ei taha lepingulist paigaldajat takka ka sundida - hakkab kiirustama ja kehva tööd tegema ning reklamatsioone tuleb rohkem kui kasumit.
Kui lihtsalt pumpa vaja on siis neid on küll, võta kasvõi kohe riiulist AGA - et garantii kehtiks on vaja teada kes selle paigaldas. Mingi paber kus on pumba seerianumber, aadress kuhu läks, paigaldaja sertifikaadi number jms ja see on siis müügilepingu osa.

Üks asi on muidugi garantii ja teine asi kindlustus, Need kopsikud on vahel tuld ka võtnud ja kindlustus vaatab siis paberite pealt et kas hakkab üldse mahapõlenud kuuri välja maksma.

Kui mõni kaupmees keeldub ilma paigalduseta müümast eks see ole siis tema kiiks. Analoogselt - möödunud suvel keeldus Renovaar mulle müümast tehasepakendis mootorratta akut. Seletati mingist eurodirektiivist mille kohaselt ei tohi müüa akut ja akuhapet eraldi. 45 minutit pidi minema et nad kohapeal pakendis oleva happe akusse nõristaks. Mu soovituse peale see loll mõte maha matta läks müüja lausa tigedaks.
Mul oli tegelikult minuti pealt laeva minek ja ütlesin et eks ma võta siis Soomest. Motonetis on eluaeg nii olnud et võtad riiulist karbiga aku, maksad kassas ära ja kodus garaazis täidad seda. Sellisest direktiivist pole keegi kuulnud või pole sellele tähelepanu pööratud.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Antt1 kirjutas: 06 Okt 2022, 00:04
Garantiil on alati tingimused. Kõige lihtsam näide- et autol garantii kehtiks peab hooldama ametlikus esinduses jne. ...
No ei ole "päris" nii :D
Tegelikult peab garantii säilitamiseks autot hooldama "vastavalt tootja juhistele, kasutama tootja poolt ette nähtud töövõtteid ja materjale". Ja see nõue on hoopis muu tähendusega "kui peab hooldama ametlikus esinduses".
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Antt1 kirjutas: 06 Okt 2022, 00:04
Sellisest direktiivist pole keegi kuulnud või pole sellele tähelepanu pööratud.
See pole küll väga vana, umbes paar aastat. Ma olen poest ära 3 aastat ja siis veel akuhappe müügikeeldu polnud, aga mingi aeg peale seda tuli jh. Iseasi muidugi mida Renovaaris selle 45min jooksul tehti, enamus akude täitmine millel happepakk kaasas lähem max. 5min., tuli seda endal korduvalt klientide soovil teha. Keeld samas on idiootne, aga noh millal meil evrosojuuzist enne normaalseid asju on tulnud.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Ain »

Prets kirjutas: 05 Okt 2022, 17:41
Euroopa Liidus ei tohi ühtegi uut asja eraisikule ilma garantiita müüa.
Siin Sa natuke eksid. Tihti aetakse segi garantii ja pretensiooni esitamise aeg. Garantii annab tootja. Garantiid ei pea andma. Pretensiooni esitamise õigus tekkib automaatselt sõltumata müüjast. Pretensiooni esitamise tingimused sätestab meil VÕS mis kehtib ainult tarbijale ehk füüsilisele isikule. Jur isikule see ei kehti.
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Madlobster kirjutas: 05 Okt 2022, 18:13
Kui kõik hästi läheb, siis võib isegi jrg ndl sooja nautima hakata :) aga ei hõiska enne kui reaalselt paigas.
Täitsa müstika.
Eile õhtul veel peale tööaega ettevõte helistas ja täpsustas asju, kiirelt saabus ka pakkumine ja ettemaksu arve.
Kõik tundus väga ilus, seade laos ja jrg ndl kohe paigaldus, asjalik jutt. Minul oli näpp juba "maksa" nupul.
Saatsin veel ühe lisaküsimuse (aparaadi võimsus pakkumises üks ja tehnilises kirjanduses teine) ja peale seda vaikus.
Ei vasta meilidele ega telefonidele :shock:

Ma ausõna ei saa aru, mis selles valdkonnas toimub :o
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Madlobster kirjutas: 06 Okt 2022, 10:53
...Saatsin veel ühe lisaküsimuse (aparaadi võimsus pakkumises üks ja tehnilises kirjanduses teine) ja peale seda vaikus.
Ei vasta meilidele ega telefonidele :shock:
Sounds fishy nagu ütleks läti-juudi sotsialist (togi) .
Ehk taheti lihtlabaselt kott pähe tõmmata.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Tuuletallaja kirjutas: 06 Okt 2022, 12:06
Madlobster kirjutas: 06 Okt 2022, 10:53
...Saatsin veel ühe lisaküsimuse (aparaadi võimsus pakkumises üks ja tehnilises kirjanduses teine) ja peale seda vaikus.
Ei vasta meilidele ega telefonidele :shock:
Sounds fishy nagu ütleks läti-juudi sotsialist (togi) .
Ehk taheti lihtlabaselt kott pähe tõmmata.
No tegelikult on tegemist suht tuntud ettevõttega (ettevõtte võrgustikuga, sest kui kaevama hakkad, siis ei saa nagu üldse aru, kes müüb, kes paigaldab)
Vastus oleks ka olnud tegelikult täitsa olemas, sest erinevatel tempidel ongi kw erinevad, lihtsalt tahtsin kindel olla, et ostan ja saan ikka selle, mida vaja.

Lisaks on ettevõtetel, kas maj aruanded esitamata või, null töölist vms, mis 100% ettemaksu tegemist kui ahvatlevaks ei tee.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Ain »

Kui on konkreetne aparaat mida soovid siis võib ju olla müüja ja tootja kirjeldustes erinevusi. Lähtuma peaks rohkem tootja infost. Aga kui eile õhtul suheldi... täna alles lõuna. Pole ju väga pikk aeg. Kui koguaeg käed jalad tööd täis siis loomulikult läheb aega. Arvestades tänast olukorda.
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

No eile oli väga kiire, et paigalduse aeg lukku lüüa, selleks oli vaja isegi peale tööpäev lõppu nüansid ära täpsustada, et jõuaks kõik asjad tehtud
Noh ei tea, läheb kuidas läheb :)
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Madlobster kirjutas: 06 Okt 2022, 12:45
No eile oli väga kiire, et paigalduse aeg lukku lüüa, selleks oli vaja isegi peale tööpäev lõppu nüansid ära täpsustada, et jõuaks kõik asjad tehtud
Noh ei tea, läheb kuidas läheb :)
Sa oled lihtsalt kannatamatu. Kui eile õhtul suhtled nendega ja täna kell 10.00 juba kirjutad foorumisse, et ära kadunud, siis tundub probleem ikka sinupoolne.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kui paigaldusaeg on paari päeva sees juba, siis oli pakkujal endal kiire, et kõik asjad jonksu saaks ja kogu info olemas oleks. kõik tunduski liiga ilus, et tõsi olla, et ongi ettevõte, kes saadab kohe pakkumise, helistab ja sebib õhtu tundidel ning pakub väga viisakat reageerimise aega paigalduseks, ei häma jne.


suvel ootasin nädalaid neid pakkumisi ja töömehi jms, sest sügis tundus kaugel ja kuumuse tõttu sain aru, et kõik remondivad ja paigaldavad konditsioneere.
Kirjutasin korduvaid meile, et kas on midagi oodata jne
Kui üldse mingit vastust sain, siis, kas olid päev enne kokkulepitut kõik remondimehed coronasse jäänud või saadeti üsna totraid hinnakirju (remondi osas, mis oleks pidanud mind survestama kohe uue ostmisele, sest mistahes veaga remont on üsna kindlalt kallim kui uus)). Jah lõpuks sain kohale suht tuntud ettevõtte, kes peale kolme korra rem mehe käimist leidis probleemi üles ning selle probleemi lahendamine oleks olnud üle poole uue hinnast. Kirjutas oma töökäsule, et soovin uut. Jäingi ootama, läks nädal, küsisin üle, et ma siin ikka ootan ja ikka veel soovin uut, läks jälle nädal.

Täna mul lihtsalt enam ei ole aega nädalaid oodata ja palvetada, et keegi coronasse ei jääks vms.

Aga las ta olla, see ongi minu mure ja minu probleem, nagunii pole see selle foorumi teema ka :D üleüldse
Pigem oli see siin suve jooksul kogunenud frustratsiooni ventileerimine
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Alex
Postitusi: 438
Liitunud: 20 Mär 2003, 16:13
Tsikkel: Punane Roller
Asukoht: Pealinna külje all
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Alex »

Rumal küsimus, aga maakana ei viitsi-soovi pealinnas tühja joosta: Millises butiigis saab osta sentimeetri kaupa bensiinivoolikut? Vajalik 6mm 15cm ja 8mm(sisemõõdud) 40cm? Ei taha lepinguid sõlmida, võib olla riidekattega, vajalik vaid, et bensiini kannataks. Eelmised on minimaalselt 30a vanad ja kõvad nagu kuivikud.
Ilusa ja punase rolleri omanik...sain kah lammaste seast huntide sekka :D
Müüa 2006 V-strom, üks omanik, kallilt.

Antt1
Postitusi: 73
Liitunud: 03 Aug 2022, 20:29
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Antt1 »

Lasnamäe Motonetis on umbes meetriste juppidena.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Tööriisramarketis Järvel pakutakse ka .
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

juh
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Sept 2012, 20:55
Tsikkel: NC700X
Tänanud: 14 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas juh »

Alex kirjutas: 15 Okt 2022, 00:56
Rumal küsimus, aga maakana ei viitsi-soovi pealinnas tühja joosta: Millises butiigis saab osta sentimeetri kaupa bensiinivoolikut? Vajalik 6mm 15cm ja 8mm(sisemõõdud) 40cm? Ei taha lepinguid sõlmida, võib olla riidekattega, vajalik vaid, et bensiini kannataks. Eelmised on minimaalselt 30a vanad ja kõvad nagu kuivikud.
Hydroscand’ist peaks leidma
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Alex kirjutas: 15 Okt 2022, 00:56
Rumal küsimus, aga maakana ei viitsi-soovi pealinnas tühja joosta: Millises butiigis saab osta sentimeetri kaupa bensiinivoolikut? Vajalik 6mm 15cm ja 8mm(sisemõõdud) 40cm? Ei taha lepinguid sõlmida, võib olla riidekattega, vajalik vaid, et bensiini kannataks. Eelmised on minimaalselt 30a vanad ja kõvad nagu kuivikud.
Igast hästivarustatud varuosapoest.

Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Optitrans vana narva maanteel.
Kasutaja avatar

Alex
Postitusi: 438
Liitunud: 20 Mär 2003, 16:13
Tsikkel: Punane Roller
Asukoht: Pealinna külje all
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Alex »

Tänud kõigile, uued voolikud küljes Hydrosckandist, ei pidanud "maalt" liikumagi, abikaasa töötab Sauel, tänud veelkord.
Ilusa ja punase rolleri omanik...sain kah lammaste seast huntide sekka :D
Müüa 2006 V-strom, üks omanik, kallilt.

ott
Postitusi: 134
Liitunud: 04 Juul 2017, 14:38
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas ott »

Kui keegi kodutingimustes pulbervärvimisega tegeleb, siis kuskohast te pulbrit ostate?

ott
Postitusi: 134
Liitunud: 04 Juul 2017, 14:38
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas ott »

Kas leidub Eestis kuskil kohapeal piduri peasilindri vaateklaasi? Vaja oleks 18MM diameetriga isendit, kuid kiire googeldamine vähemalt Eesti piires mingit tulemust ei andnud.

Pilt
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Millisest poest võiksin ma leida sarnase, klambriga suletava mahuti? Ideaalis 20L või äärmisel juhul 30L.

image.png
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Muidu oleks soovitanud vaadata pakendikeskusesse aga minuteada neil nii suurt ja plekist taara pole, küll aga oli neid väiksemaid "ämbriklambreid", mis ka ehk mõnele teisele mahutile sobiks, kui sisu just väga vägivaldselt väljapääsu ei otsi või on muu põhjus selle pika vitsamoodi klambri kasutamiseks.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Sellised on määrdetünnid meil.Aga nende pesemine on pein kuubis

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kus poes on ... kohapeal olemas?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tuuletallaja kirjutas: 18 Nov 2022, 16:34
....kui sisu just väga vägivaldselt väljapääsu ei otsi või on muu põhjus selle pika vitsamoodi klambri kasutamiseks.
Jämedama sodi kogumise mahuti tolmuimeja ette. Seega sisu otsib vägivaldset väljapääsu. Või kui lõpuni korrektne olla siis väljasolev otsib vägivaldset sissepääsu.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”