Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Kasutatud motojaki ja pükste komplekti ostmine ei läinud heasti, pidin lõpuks ikka poest tellima. Aga ehk läheb navigeerimissüsteemi soetamine edukamalt. Veebipoodidest olen uurinud aga võtab silme eest kirjuks ja tõmbab juhtme kokku- erinevad telefonid, erinevad kinnitus- ja laadimissüsteemid. Paras puzle. Lihtsam oleks, kui keegi pakuks valmis komplekti.

Ehk siis vaja oleks:
Telefon: vee, põrutus ja tolmukindel. Ulefon, Doogee, Blackview vms. Võiks olla juhtmevaba laadimisega ning Android op süsteemiga.
Lenksukinnitus: Noh, jällegi, kui juhtmevaba telefon, siis seda funktsiooni toetav.

Äkki näkkab.

EDIT: Janneselt õigustatud küsimus: Kogu see krempel peaks vastu pidama noh....mitte just hard enduro tingimustes aga TETi radadel.
Viimati muutis Vint, 02 Veebr 2023, 17:54, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: Algselt olnud ostu soovina ja "liigutatud" mujale informatiivsuse tõttu.


Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

Jannes
Postitusi: 245
Liitunud: 25 Veebr 2004, 16:09
Tsikkel: R1200R -17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Jannes »

Vist ei adu küsimuse tõstatuse tõsidust - mis rattale/stiilile? :oops:
Ise ostsin endale Q-Mount Pro (juhtmeta) laadiva variandi. Igapäevane telefon läks peale. Maanteesõidu vee ja vibra peab vastu. Karmima suhtes muidugi ei tea ja tõenäoliselt on siis midagi korralikumat vaja... :idea:
Sui generis

Fox
Postitusi: 153
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Fox »

Tingimata ei ole mõtet üle mõelda. TET radade kontekstis - ma vähemalt paar aastat kasutasin Samsung S9 telefoni lenksul. Pole küll "Rugged phone" aga elas üle mitu kukkumist (korra ka maanteekiiruselt, kuna odava hoidiku kinnitus andis järgi), eks natuke oli ilmselt õnne ka sellega.

Samsungite S seeria on veekindel, hea kirgas OLED ekraan, kauglaetav ja muus osas ka pigem maailma tipptase - paaritatuna selle Q-Mountiga võiks olla päris hea combo.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

:) vaatan, et see Samsung S9 maksab miski 600 eurikut. Ainult gepsuna kasutamiseks on minu jaoks seda natuke liiga palju. Siis võiks kaaluda juba pigem XT soetamist. Pole küll nii funktsionaalne kui telefon aga odavam.

Telefone olen vaadanud nii pigem sinna 250 euro kanti.
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

Jannes
Postitusi: 245
Liitunud: 25 Veebr 2004, 16:09
Tsikkel: R1200R -17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Jannes »

Kui tahad eraldi telo, siis järelturult mingi vanem preemium? A'la S20/21 või P30Pro või midagi, mis on sobiva veekindluse ja suuruse ja hinnaga (ca. 200-300€)? Siis pole kahju ka, kui midagi juhtub - mul selle Q-Mountiga hetkel P30Pro igapäeva telona rattale läheb, ja kui midagi juhtub, ei nuta rahakott, nagu mingi i14Pro-ga... (crash)
Sui generis
Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Jannes kirjutas: 21 Dets 2022, 15:51
Kui tahad eraldi telo, siis järelturult mingi vanem preemium? A'la S20/21 või P30Pro või midagi, mis on sobiva veekindluse ja suuruse ja hinnaga (ca. 200-300€)? Siis pole kahju ka, kui midagi juhtub - mul selle Q-Mountiga hetkel P30Pro igapäeva telona rattale läheb, ja kui midagi juhtub, ei nuta rahakott, nagu mingi i14Pro-ga... (crash)
Just. Telefon jääks põhimõtteliselt ratta külge. Navigeerimiseks. Kaamera omadused ja muud tuled, viled ei huvita. Oluline, et oleks ilmastiku- ja muu mudru kindel.

Kas siis jah, järelturult midagi või kui sealt ei saa, siis näiteks:

Ulefone Power Armor 14

või

Blackview BV9900E

Midagi taolist.
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Vint »

Endal Ulefone 14- julgen soovitada on enam vähem hästi õnnestunud.

Androidi kasutajatele soovitus- tapa Duraspeed äpp menu valikust ja asi toimib palju paremini. ( Nagu info ütleb- mõned värskendused ja muu mudru võib lõpetada toimimise, kuna see siga arvab heaks säästa energiat, mis 10 000 akuga pole tegelikult mingi probleem. See on ka üks põhiline komistuskivi kui kasutad nutikella )
Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Tänud soovitamast, Vint. Ma ise eelistaksin kah neist kahest Ulefoni. Aga kuidas tal ekraan on, näeb päevavalges kah pilti?
Mõne review järgi on see nähtav ainult pimedas toas :)
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Vint »

On piisava eredusega, saab ka tumeda tausta panna, kui vaja.
Aku peab mul 5 päeva vastu. Jagan wifi läpakasse ja bluetooth on kogu aja peal. Viimase ühendamisega ei pea eraldi käskima, olgu siis käekell või kõrvaklapid.
Piisab kui korra seade mällu salvestada. Ühendab autm kui lülitad näiteks kõrvaklapid peale.


Miinused on viletsad kaamerad ja piltide kätte saamine natuke ajuvaba aga samas mitte keeruline. ( Võiks näidata arvutis välise kettana/ mälukaardina )
Võrgu seaded on natuke kummalised, Bikeri grilli ja chilli ajal pidin käsitsi sundima 2G võrku, ise ei osanud üle minna. Näitas et mingi levi on aga Whatsapp ei toiminud üldse.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Väga hea. Kui Vint ütleb veel, mis kinnitust ta kasutab Ulefon 14 jaoks, on mul ostunimekiri koos.
Puhuks kui siitkaudu pakkumist ei tule.
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Vint »

Ei kasuta üldse. Ma olen läinud põhimõttele, kus võtan võimalikult vähe telefoni taskust välja.
Samsung S4 kell näitab randmelt järgmise ringtee või keeramise ja Sony WH-CH710N müravabad kõrvaklapid annavad hääle + kõned edasi.
See siis tööl, masina roolis olles.
Kella saab sundida hääletuks, nii et annab ainult värinaga märku, samas saab selle ekraani kaudu minna kontaktide juurde ja võtta kõnesid vastu või lugeda sõnumid jms.

Autos on Pioneeri 2din android raadio mis teeb sisuliselt sama. Ainukese miinusena peab juhtme ühendama taha, võiks olla juhtmevaba.
Telefonis on muide android auto äpp.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Minu Ulefone 11 istub (kui on rattal) sellise kinnituse sees:
https://www.aliexpress.com/item/1005004208050646.html
PS KLICK on rikaste inimeste ostukoht :-)
https://www.hinnavaatlus.ee/2328466/ule ... ip68ip69k/
EDIT: Auto sain endal sellega juhtmevabaks:
https://www.aliexpress.com/item/1005004669543044.html
Järelturu raadiotele (anroidiga) on odavamaid asju müügil, seda milline sulle sobib pead ise uurima @Vint.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

saigon
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Juul 2013, 20:57
Tsikkel: Kawasaki Z750 2004
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas saigon »

Mul hetkel üks selline juhtmevaba laadimisega lenksukinnitus üle (Color: M9-Black): https://www.aliexpress.com/item/1005001412886541.html
Laeb kenasti, kinnitus ise on tugev, lenksu küljes on tugevalt kinni ja telefoni hoiab ka tugevalt. Juhe on minu poolt veidi lühemaks lõigatud. 15 eurot soovin. Lähipäevil saaksin Pärnus ise ära tuua selle.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

saigon kirjutas: 23 Dets 2022, 18:28
Mul hetkel üks selline juhtmevaba laadimisega lenksukinnitus üle (Color: M9-Black): https://www.aliexpress.com/item/1005001412886541.html
Laeb kenasti, kinnitus ise on tugev, lenksu küljes on tugevalt kinni ja telefoni hoiab ka tugevalt. Juhe on minu poolt veidi lühemaks lõigatud. 15 eurot soovin. Lähipäevil saaksin Pärnus ise ära tuua selle.
Tänud pakkumast.
A see, tulenevalt juba telefoni hoidvate haarade paigutusest, vist saab ainult püstises asendis telefoni hoida, jah? Hmm....ma pigem kasutaks horisontaalis. Sestap ma praegu "jah" ei hõiskaks kohe. Pole veel telefoni kah ära valinud ja ostnud, et saaks vaadata, et need haarad mmiskeid nuppe pressima ei hakkaks.
Ehk siis jah, ma kohe praegu ei võtaks. Aga ma tean, kust küsida nüüd, kui vaja.
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas morse »

Ma ka kasutasin pidevalt pikali asendis aga lõpuks loobusin. Mingil kummalisel moel on püsti ekraaniga isegi parem toimetada.

Vähemalt saab öelda, et navimiseks ei ole mingi ultrasuur vahe, mispidi telo lenksul paikneb…

Minu 5 senti.

Pakutud hoidja kvaliteeti ei oska hinnata. Hind on kopikad - midagi erilist kaotada ei ole…

Fotolt tundub, et tark oleks konkreetse teloga testida, kas ikka mahub vahele.
Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 175
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

Olen juba päris mitmel rattal Quadlocki kinnituslahendusi kasutanud. Tetil võssapanekud, kruusalohad ja lombid ei ole telefonile quadlocki küljes mitte kui midagi teinud.
2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas morse »

Jaa! Quadlock on äge. Aga ma pole nende juhtmevabas lahenduses 100% kindel ja lisaks on kogu komplekt siiski üle keskmise kallis.

Üks asi, mida ma sõbra rattale tegin ja see toimib siiani. Tal on telefon ainult tsikli jaoks ja ei kasuta seda kusagil mujal. Ma võtsin RAMi munaka ja liimisin selle tugeva 3M peegliteibiga telefoni külge. See on nüüd seal ratta peal 2 aastat igasugu rappimist saand ja ei ole ära tulnud. Ilmselt peab arvesse võtma, et konkreetse telefoni tagakülg oli selliseks liimimiseks sobilik.

Kui munakas telo taga ei sega, siis niimoodi otse RAMi varre külge kinnitada on täitsa hea lihtne variant.

Aga esimese asjana soovitaks ikka mingit alust kasutada. Ma tookord panin üheks sõiduks nii, kuna Quadlock ei jõudnud postiga kohale. Ajutised asjad - tead ju küll.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma ei saa ikka endiselt aru, mis RAM Quickgripil nii hirmsasti viga on, et mingite hiinakatega eksperimenteerida. Kuuli otsas säti või kruti või keera seda kuidas tahad, kasvõi pea alaspidi, kui meeldib. Ma muidugi olen liiga rott ka selleks, et isegi oma 150€ telefoni vasakule ja paremale loopida raatsiks, rääkimata iga kergema maaühenduse peale 200-300€ "preemiumi" maha kandmisest...

Ja kui aus olla, siis 10Ah aku puhul tundub juhtmevaba laadimine ka natuke tarbetuna, krt seal peab juba jälgima, et seisma jättes telefon tsikli akut kuivaks ei imeks :wack: Kõigis enam-vähem inimlikes oludes peab USB-C ka kenasti vastu, juhtmevaba oli suur asi pigem micro-B aegadel, see sunnik tõepoolest ei tahtnud üldse pesas püsida. Piiratud eelarve korral on see kindlalt esimene asi, mille arvel kompromisse teha, mitte hoidiku kvaliteet.

Kusjuures kõigi nende hoidjatega on see aspekt veel, et kuigi sul on eraldi telefon navigeerimiseks, siis pead selle ju ikka iga kord poodi minnes taskusse kahmama - vbl Quad-locki puhul ei raali keskmine pikkade näppudega jobu kohe välja, kuidas see ära käib, aga teistega on sekundi küsimus. Mugavuse mõttes oleks vbl see juba nutikam: https://www.holder4bikers.eu/holders/holder-2-0/ , mul küll ei ole mingit kavatsust sellist hiirelõksu osta ega katsetada :mrgreen:, anoh näeb küll piisavalt "I mean business" välja, et mingiks stiilis tunniajaseks poeskäiguks julgeks telefoni lenksule jätta. Matsu pannes ilmselt enne voolab sideseade ise sealt graanulitena välja kui hoidja teist nägu teeb.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

► Näita Spoilerit
:) Amen! Tõsi, kuna mul on olemas juba RAM lahendus praeguse Zümo 220 jaoks, siis ilmselt on Q-mount või Quad lock kuuliga universaalne lahendus parim telefoni hoidjatest. Ja telefoniks ilmselt Ulefone 14. Quad lock universal lahenduse jaoks tunub küll selle põhi olevat natuke kahtlane aga tõenäoliselt toimib.
Nii et pakkuge mulle nüüd 200 euroga Ulefone 14 + Q-mount või Quad lock või ma ostan need poest :)
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas morse »

Mul kah ühel rattal RAM Quick Grip + Tavaline USB-C kaabel istme alt lenksuni veetud. Täitsa okei on.

Stiilis 7X kallim Wireless laadijaga Hondo Garage billet jupp on KTMi peal küll palju änksam aga RAM ajab asja väga hästi ära. (RAM X-Grip on ka olemas aga seda ei taha kasutada).
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Kui RAM-i alumine ots juba lenksul ilutseb, siis see on veel eriti loogiline valik, ma küll hetke hindadega pole täpselt kursis, aga mälu järgi mingi 30€ äkki oli hoidja+kuul? Nad on selles mõttes oma liumäe hästi õlitanud, et kord süsteemis sees olevana maksab iga järgmine nublakas stiilis 10€ - päeva lõpuks kulub tegelt üsna tuntav summa, a no kuidas sa jätad selle järjekordse ilmhädavajaliku vidina ostmata, kui kord juba Hiiu ülesõidust läbi raiumise raske töö on ära tehtud :D

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas oil »

Suvaline vana nutitelefon + 10-15-eurone telefonivutlar Motonetist. Laed sigaretisüütajast tavalise juhtmega ja ongi tehtud. Mul 12 aastat kõikidel tsiklitel (enduro, mammut, maantee) see lahendus töötanud tõrgeteta. Vutlar on veekindel, seega on sõidetud ka mitu paduvihmast päeva järjest. Vana nutitelefoni saad kätte ilmselt mõnekümne euroga (kasutatud telefonide pood), gmaps/osmand on tasuta ja sellega mure lahendatud.

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Prets »

Vutlar läeb seest uduseks, lukk läeb läbi, hakkab peegeldama, laadides päikse käes kuumeneb telefon seal ahjus veel üle. Ei soovita üldse, omal ka läbi käidud.
Juhtmega laadimine on ka ikka väga iffy teema, mitu telefoni laadimispesad läinud mul sellega. A noh, mul üldiselt kärnaga ühepütane kah, maanteel ehk saaks hakkama.
(togi)

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas 701 »

Mul mingil Nägemata Eesti üritusel hakkas juhtme otsas laadija keevitama vihmaga. Õnneks keevitas juhtme ära, mitte telefoni.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas isakene »

Doogee S59PRO ja mingit laadijat pole vaja. 6+ tundi täisheledusel ekraaniga võtab akust ca 30%, orienteerumisel proovitud.
IP68 ja MIL-STD kah miskisugune, arvukad kukkumised pole miskit teinud talle siiani. Sarnasel Blackview'l õnnestus peale aastast katsetamist korra ekraanist lahti saada, see maksis koos saatmisega €38... :D
Ja hoidiku keevitasin roostevaba terase jääkidest kokku. Ajakulu paar-kolm tundi.
Maksab saksa amazonis €200 kanti ja tuleb nädalaga kohale.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Näh, mõtlesin, et võtan Armor 14 ja Qmounti ligi. Aga praegu vaatan, et maksimaalne paksus, mis qMounti vahele mahub, on 16mm, Armor 14 paksus on aga 17,2 mm.
Nii, et see kombo ei tööta.

Mis jätab meie kaubandusvõrgust valikusse:

Blackview BV9900E

või

Ulefone Armor 10 5G
(Hetkel pakutakse üht lahtikistud karbiga isendit soodushinnaga)

EDIT: Just vaatasin, et Ulefon 10 kõrgus on 176mm. Aga Q-mounti läheb maksimaalselt 175mm kõrge telefon.
Mis siis jätabki valikusse vaid Blackview BV9900E

Eeldusel, et peaks mahtuma telefonihoidikusse, võimaldama juhtmevaba laadimist ning olema elementidekindel.
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

arsool
Postitusi: 50
Liitunud: 06 Apr 2011, 23:31
Tsikkel: TDM 850 3vd
Asukoht: Põltsamaa
Tänatud: 5 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas arsool »

► Näita Spoilerit
Tere. Head uut aastat alustuseks. Q Mount pro- see uuem kolme latiga haaratsiga ja Armor 14 sobivad omavahel ideaalselt peale ülemise haaratsi kohandamist. Minul on see tehtud ja olen rahul. Q Mount tuleb lahti võtta ja ülemise lati pilu 6-7 mm. pikemaks viilida. Koostamise tõsta kolm hammast ülesse poole. Täpsemalt võin seletada telefonis. Seda muidugi, kui on tahtmist ja viitsimist seda teha. Parimat, Aare. tel: 53491124.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Tänud, a tellisin juba selle BV9900E ära. Ega seal suurt põhimõttelist vahet vast pole. Osmandi suudavad jooksutada mõlemad telod.
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

motoreis
Postitusi: 238
Liitunud: 26 Nov 2020, 18:55
Tsikkel: Honda CB500X 2019, 48000km ls
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 47 korda

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas motoreis »

Kasulik teema, palun lisa komplekti maksumus ka juurde, aitäh! :)
Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Navigeerimiseks sobilik telefon koos lenksukinnitusega

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Eks selle, navigeerimiseks mobiiltelefoni kasutamise kohta on siin foorumis tegelikult ka üks palju põhjalikum teema juba olemas.

Aga see on selline üldisem. Sestap tegin oma personaalprobleemi lahendamiseks uue teema :) Kui sellest veel kellelegi kasu tõuseb, on ju puhas rõõm.

Nimetatud Blackview BV9900E eest maksin Hansapostile 276 eurot. Tellisin sealt viimase. Kätte pole saanud veel aga noh, ju saab.
Tegelikult saaks selle telo näiteks ELKORist veel 10 eurot odavamalt aga kuna ELKOR mulle täiesti tundmatu ettevõte, siis mõtlein, et maksan 10 eurot rohkem ja tellin ettevõttest, mille nime olen vähemalt kuulnud.
Ja Hansapostiga ei pea ma maksma ka saatmistasu, nii et hind tuli enam vähem sama.

Mis nüüd telefonihoidikusse puutub, siis seda pole veel tellinud. Hetkel on kaalumises juhtmevaba laadimisfunktsiooniga Q-mount PRO + munaadapter.
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”