1. leht 1-st

db tapjatest

Postitatud: 06 Juul 2022, 12:30
Postitas Irual
Huvi pärast olen proovinud erinevaid killereid, jagan kogemust. Ratas 600cc vanakooli ühepütt - sisselase vabam, porditud pea, stokk kolb ja nukk. Väljalase ka ise tehtud täisvõimsusele. Elementaarsed asjad on arvutatud, aga gaaside voolamise alal spetsialist pole.
db killerid.jpg
Ülemine sai kiirkorras kokku lastud eriti mõtlemata ülevaatuse jaoks ja ratta veermiku seadistamiseks. Toimis suht rahuldavalt igas vahemikus, müra talutav.
Keskmine on täisvõimsusele mõeldud ja tehtud alumiiniumist tuntud tootja järgi. Madal ots rahuldav, kõrgemalt käib väga hästi. Müra teravam kui esimesel.
Alumine sai viimati tehtud ja pole jõudnud pikemalt proovida. Tundub päris hea kompromiss alumise-ülemise ja müra vahel. Minek igas vahemikus parem kui esimesel.

Üldiselt aga killer 4t-d väga oluliselt ei mõjuta (kui just päris umbe ei pane), oluline on terve väljalaske koos toimimine alates kollest kuni pütini. Kusjuures minu arvates on kolle ja vahetorud olulisemad mineku mõttes kui pütt.

edu, L

Re: db tapjatest

Postitatud: 06 Juul 2022, 16:20
Postitas will111
mõjutab kõrgetel pööretel. ja sõltuvalt sellest, milline on mootori reaalne max output.

kui sa paned need restrictive augud ette ühepütasele 600sele mootorile, mille max pöörded on ehk 7k ning max output a'la 40kw. siis ei saagi väga palju mõjutada. kui 14k ning 100kw siis on väheke teine muusika