Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Keeks
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Juun 2022, 18:49

Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Keeks »

Sain aru, et oli loll küsimus ja veel lollim oli kogemusteta selle kohta siia postitada. Tahtsin selle seetõttu ära kustutada, aga kuna ei leidnud, et kas ja kust seda teha saaks, siis lihtsalt muutsin teksti ära. Kena päeva (◕ᴗ◕✿)
Viimati muutis Keeks, 21 Juun 2022, 23:17, muudetud 3 korda kokku.



pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas pyta »

Ära põe, kui nad oleksid numbrit näinud,küll oleks juba vaibale kutsutud
RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

Teema algataja
Keeks
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Juun 2022, 18:49

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Keeks »

pyta kirjutas: 21 Juun 2022, 19:20
Ära põe, kui nad oleksid numbrit näinud,küll oleks juba vaibale kutsutud
Reageerivad nad tõesti siis sama päeva jooksul? Mul kuskil peas keerleb et reageeritakse 21 päeva jooksul aga pole aimugi kust ma selle info võtnud olen.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Reageerivad siis, kui suudavad välja raalida, et kes. Sa pole kõige tähtsam isik (politsei silmis "kurjategija") maailmas.
Mingil üritusel politsei kiitles, kuida nad said kätte sellid, kes kiiruskaamerast +200kmh naljapärast läbi panid. Detaile ei mäleta aga auto number oli kinni kaetud, auto polnud haruldane ja juht ning kaassõitja kandsid suusamaske. Politsei ütles sealjuures, et neil kulus 2-3 päeva sõitja ja sõiduki leidmiseks. Kuidas kätte said jätsid saladuseks.

Kui tulid sulle vastu ja teiste sõidukite vahel siis said sind radarisse ilmselt ilma numbrimärgita, seega ma arvaks, et tõenäosus vestluseks on väike. Aga mitte olematu.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1201
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Turist »

Ilmselt vaadatakse kõikvõimalike kaamerate salvestused üle. Igasugused maanteekaamerad (millega näiteks talvel teede seisukorda jägitakse, linnas vist iga suurema ristmiku peal olemas, maanteedel mingites kohtades ka) ja võibolla palutakse pealtnägijatel saata (mõni võibolla teeb seda palumatagi) oma auto pardakaamera videod. Ei taha hirmutada, aga ilmselt kui välja selgitatakse ja kiiruse ületamine on 60+ ning tõendatakse ka ära peatumismärguande eiramine, pannakse lisaks juhtimisõiguse peatamisele ka mõneks ajaks (mõned päevad...nädal) kongi istuma (arest). Mis tehtud, see tehtud. Eks omalgi on neid nii edukaid kui ka mitteedukaid eest ära sõitmisi minevikus olnud. Seni elus. :wack:
Viimati muutis Turist, 21 Juun 2022, 20:23, muudetud 1 kord kokku.

joha123
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Nov 2016, 19:11
Tsikkel: Suzuki VZ 800, DL1000, DL650
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda
Kontakt:

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas joha123 »

kui juba süda vaevab ja kirjutasid, siis oled vahel nagunii... tüübid , kes seda igapäevaselt harrastavad, ei tule hõiskama ega põe sellest. vahest laevad klipi kuhugi... ehk, kui homme, homme , homme jne vaevab, siis tuleb sellest lahti saada, muidu läed enne jõule halliks.... a on variant asja korrata, siis hakkab ka kergem, tuleb adrekas.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Midagi ei võeta ette. Karta võib muidugi moe pärast alati...aga samas mida see tagantjärele kartmine muudab või annab? Tegu on ju nii ehk naa tehtud, kui võetakse ühendust siis võetakse ja kui ei siis ei. Või mõtled, et kaua sul on aega eestist põgenemiseks? :D

See, et politseibuss kuskil kaugel seljataga tagasipööret tegema asub või vilkureid põlema paneb ei ole automaatselt veel tagaajamine (ja ei ole see ka peatumismärguanne) ja sinu vaatenurgast pole sa ka kellelgi eest ära sõitnud kui sul just tihedalt kannul ei paarutatud mõnda aega. Nii et take it easy. Kui võetakse ühendust siis saad ilmselt paarsada kuni pooltuhat euri riigile annetada. Aga nagu ka öeldi, kõigepealt peavad nad tuvastama sõiduki ja selle omaniku
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Libateema :nono:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


lauri.j??rgen
Postitusi: 50
Liitunud: 12 Juul 2016, 17:54
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas lauri.j??rgen »

Raudpolt, et see on väljamõeldud teema.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas will111 »

iga teema võib olla libateema, aga miks täpsemalt te selles nii kindlad olete, et just see siin seda kindlasti on?
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kui tsikli nr ei nähtud siis postitaja IP järgi tullakse külla.
Mnteed on kaameraid täis, asulad on kaameraid täis, taskus on arvuti, mis salvestab isegi kõvema peeru, selle asukoha, tämbri ja pikkuse, rääkimata muudest asjadest.
Arvutite fotode/videote analüüsimise ja andmebaaside võimekus on ilmselt ka kõigile teada. Küsimus kaabakate tabamisel või mitte tabamisel on tänapäeval pigem tahtmises kui suutlikuses.
Uurimine on lihtsalt üsna kallis toiming ning kui algandmeid on vähe ning tegemist ei ole must be asjaga siis ilmselt veedad jaanid perega ja pole hullu midagi. Ole õnnelik, et suur sääre väristamisega sellise kiiruse pealt mingit suuremat jama korda ei saatnud.
Kui aga andmeid sündmusest on palju ja sa isikuna juba teda, siis võib tööjuurest puhkuse välja võtta ;)
Selle aasta nr sees tõenäoliselt legaalselt sanga/rooli ka enam ei pääse.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Madlobster, kõik see jutt kehtib vaid ühel eeldusel. Nimelt sel eeldusel, et kiirus reaalselt üldse kuskile "linti" saadi...koos kiirendaja numbrimärgiga. Mitte keegi siinsetest arvajatest ega ka mitte kiirendaja ise ei tea, kas saadi või mitte. Kui seda mis iganes põhjusel ei õnnestunud saavutada siis pole mingit tabamist ega pole mõtet ilmselt isegi hakata kedagi/kusagilt otsima. Arvamuspõhiselt on keerukas kedagi trahvida, lube ära võtta või suisa kongi saata.
Kasutaja avatar

AndiKa
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Juul 2020, 11:11
Tsikkel: Scout, ST1100
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas AndiKa »

Kus täpsemalt see jama sul juhtus?

Teema algataja
Keeks
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Juun 2022, 18:49

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Keeks »

Mis rolli see asukoht mängib? :D
Kasutaja avatar

AndiKa
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Juul 2020, 11:11
Tsikkel: Scout, ST1100
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas AndiKa »

Kui sul selline veider mure on, siis ikka mängib. Eestis on seaduserikkumine mõnes piirkonnas intensiivsem, kui teises. Kohtla-Järvel ja Hiiumaal on veidi erinevad prioriteedid.

Teema algataja
Keeks
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Juun 2022, 18:49

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Keeks »

No, Tallinn-Tartu maanteel juhtus Tallinna lähedal
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Panin kunagi tuubi video üles. Paar nädalat hiljem helises töötelefon ja kutsuti vestlusele. Ehk siis kõik kohad kaameraid täis, eriti Tartu mnt… küll see nr ka kätte saadakse kui vaja
Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Madlobster kirjutas: 21 Juun 2022, 22:34
Kui tsikli nr ei nähtud siis postitaja IP järgi tullakse külla.
Niisama ei jagata siin mingeid IP aadresse. Sellest ei piisa, et politsei soovib teada. Kohus peab selleks loa andma. See võtab sõltuvalt kohtu töökoormusest aega mõned kuud kuni pool aastat. Aga ... tark inimene kasutab selliste postituste tegemiseks VPNi siis pole ka selle, teoreetilise, võimalusega midagi peale hakata.

Ma ütleks teemaalgatajale "maga rahulikult", ainuke, mis sa tegid oli ületasid kiirust. Politsei peab sealjuures suutma veenvalt tõestada, et see olid päriselt ka sina. Peatumismärguannet ei saanud sa eirata, sest seda sulle ei antud. See, et nägid kaugustes peeglist midagi on tähenduseta. Me oleme kõik näinud kaugustes vilkuriga politseiautot.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Fox
Postitusi: 153
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Fox »

Macintosh kirjutas: 22 Juun 2022, 08:14
Niisama ei jagata siin mingeid IP aadresse. Sellest ei piisa, et politsei soovib teada. Kohus peab selleks loa andma. See võtab sõltuvalt kohtu töökoormusest aega mõned kuud kuni pool aastat. Aga ... tark inimene kasutab selliste postituste tegemiseks VPNi siis pole ka selle, teoreetilise, võimalusega midagi peale hakata.

Ma ütleks teemaalgatajale "maga rahulikult", ainuke, mis sa tegid oli ületasid kiirust. Politsei peab sealjuures suutma veenvalt tõestada, et see olid päriselt ka sina. Peatumismärguannet ei saanud sa eirata, sest seda sulle ei antud. See, et nägid kaugustes peeglist midagi on tähenduseta. Me oleme kõik näinud kaugustes vilkuriga politseiautot.
Et kui politsei tuleks sinu käest rämeda liiklusrikkuja (eest ära sõitmine seda ju on, seda ometi tunnistad?) misiganes andmeid küsima, keelduksid ja nõuaksid kohtu määrust?
Nõus, et mootorratturid peavad üksteist toetama aga foorumi adminina ei ole minuarust kohane sellise taseme rikkumise eest siin avalikult rikkujale sõbralikult õlale patsutada ja öelda maga rahulikult sõber me kaitseme sind. Ma siiralt loodan, et see postitus ei olnud sul sellisena mõeldud nagu mina aru sain.

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Tort »

Tegu ei ole eest ärasõiduga, kuna keegi pole proovinudki teda samas suunas liigeldes punase vilkuriga peatada.

Patriotismil ja seaduskuulekusel pole (isiku)andmete valdamise ja käitlemisega mingit seost, andmed ei ole ainuüksi küsimise peale nende valdaja poolt avaldatavad. Peab olema seaduslik alus.

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas oil »

Postitus oli mõeldud nii, et foorumi haldaja järgib meie õigusriigis kehtivaid reegleid, mitte ei anna andmeid välja oma suva järgi. Me usaldame oma andmed ning nendega käitutakse nii, nagu ette on nähtud.

Fox
Postitusi: 153
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Fox »

oil kirjutas: 22 Juun 2022, 09:39
Postitus oli mõeldud nii, et foorumi haldaja järgib meie õigusriigis kehtivaid reegleid, mitte ei anna andmeid välja oma suva järgi. Me usaldame oma andmed ning nendega käitutakse nii, nagu ette on nähtud.
Ma ei ärgitagi kedagi siin pealekaebamisega tegelema aga teemaalgataja nagu ju ise tunnistas et sõitis eest ära, sellest siis ei piisa seisukoha võtmiseks? Või kust maalt see piir jookseb, et siin foorumis seaduse rikkuja avalikult hukka tuleks mõista?

Ma olen nooruses ühe kurvalt lõppenud kihutamise tunnistajaks olnud, (olin kõrvalistmel, 2 süütut inimest hukkus) ilmselt on mul tõesti siis valulävi liiga madalal.

Eks me ju kõik eksime elus mingi hetk seaduse vastu, see on suhteliselt kindel. Küsimus onmis kuvandi biker.ee kasutajad siin avalikult soovivad endast jätta. Sellel foorumil on kindlasti palju passiivseid lugejaid, ka noori tulevasi mootorratureid kes saavad siit eeskuju. See oli minu targutamise sügavam mõte.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mina ei muretseks liiga palju foorumis noortele antava halva eeskuju pärast, neil nagunii raha pole nende savist grillide ja robotniidukite jaoks :lol:

Fox
Postitusi: 153
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Fox »

Jesper kirjutas: 22 Juun 2022, 10:31
Mina ei muretseks liiga palju foorumis noortele antava halva eeskuju pärast, neil nagunii raha pole nende savist grillide ja robotniidukite jaoks :lol:
Küllap nii tegelikult ongi. Keskealised mehed siin oma kummaliste hobide ja bensiinihaisuliste mänguasjadega :D
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Fox kirjutas: 22 Juun 2022, 09:01
Et kui politsei tuleks sinu käest rämeda liiklusrikkuja (eest ära sõitmine seda ju on, seda ometi tunnistad?) misiganes andmeid küsima, keelduksid ja nõuaksid kohtu määrust?
Nõus, et mootorratturid peavad üksteist toetama aga foorumi adminina ei ole minuarust kohane sellise taseme rikkumise eest siin avalikult rikkujale sõbralikult õlale patsutada ja öelda maga rahulikult sõber me kaitseme sind. Ma siiralt loodan, et see postitus ei olnud sul sellisena mõeldud nagu mina aru sain.
Kui midagi on võimalik valesti mõista siis seda ka tehakse. Nii ka seekord.
See pole "ma kaitseme sind" teema - igaüks vastutab jätkuvalt ise oma tegude eest. Aga ma ei näe põhjust ka teemaalgatajat risti lüüa. Ma ei kiida seda heaks aga me oleme kõik elus teinud midagi, mille pärast hiljem uhkust tunda ei saa. Oluline on see, kas tegija pidas seda õigeks või mitte, mulle tunuds, et ta pidas seda rumalaks ja mõtlematuks teoks. Mis ma tast ikka näägutan, inimene sai iseseisvalt aru ja niikuinii on ainuke inimene, keda mina ümber kasvatada saan olen mina ise. Pele selle: kõik mootoraratturid kes pole korra elus proovinud, et palju tsiklist välja tuleb võiks siinkohal käe püsti tõsta. Mina igatahes olen proovinud. Ainuke erinevus teemaalgatajast on see, et ma ei sattunud politsei radarisse. Kas see teeb minust automaatselt kurjategija? Kas mind tuleks hukka mõista? Kas ma peaksin end ise politseisse üles andma?

Foorumi haldajal, kui vastutaval andmetöötlejal on rida seadusest tulenevaid kohustusi. Ma loodan, et sa ei vihjanud siinkohal nagu oleks foorumihaldaja poolt seaduse rikkumine igati sobilik käitumisviis. Seadus on jätkuvalt kõikide jaoks ühetaoline. Vahet pole, kas politsei, hambahaldjas või naabri-Ants. Kui kohus küsib siis me järgime seadust ja anname välja just need ja ainut need andmed, mida küsitakse. Muul juhul on tore vestelda aga me ei saa aidata.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

See on see teema, kus ei tasu pooli valida ;) igal juhul saad pikki piilumist, kas kurjategija kaitsjana (ehk kaasosalisena) või pugejana, kitsena vms you name it

Sedant ka, et millal sa mac või, kes tahes teine ip välja annad/b ei ole vaid seadusest tulenev piir, vaid kodaniku subjektiivne valulävi

ületas kiirust
lõi naist ja siis ületas kiirust
lõi naist ja ületas tahmas peaga kiirust
lõi naist ja ületas tahmas peaga kiirust ja sõitis lapsele otsa
lõi naist ja ületas tahmas peaga kiirust ja sõitis lapsele otsa, kes suri
lõi naise maha, ületas tahmas peaga kiirust ja sõitis lapsele otsa, kes suri

ühesõnaga võib jätkata ning igaüks võib siis siin oma subjektiivse arvamuse avaldada (piiri tõmmata) kus maalt viib ip politseisse ilma, et viimane seda üldse küsiks.
mõni ilmselt juba esimesel punktil kuid kindlasti leidub ka viimase punkti juures kulmu mitte kergitavaid kodanike
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Ain »

► Näita Spoilerit
Hästi üteldud!
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

@Madlobster @Ain Sellised võrdlused on siin kohatud. Kuidas see naise peks ja kiiruse ületamine omavahel seotud on? Kas te olete alati kõikidest seadustest piinliku täpsusega kinni pidanud? Mina igatahes pole pühak. See kes on süüta visaku esimene kivi.
Kas head kaasfoormulased teevad mulle ettepaneku seadust rikkuda selle pärast, et keegi juba rikkus seadust? Selle pärast, et ma olen ise varasemalt seadust rikkunud? Või on iga kodaniku kohus kuriteost teatamine isegi siis, kui ta selle käigus seadust rikub?
Kui tegu oleks surma või vigatusega lõppenud õnnetusega ka siis ei annaks me ilmselt andmeid välja lihtsalt ilusate silmade eest. Jätkuvalt peab olema seadusest tulenev alus. Tehke plaun vahet uurimise takistamise ja seadusest kinni pidamise vahel.

PS. Kui peate vajalikuks siis lööge mind risti minu seisukohtade pärast. See poleks esimene kord.
PPS. Ja muuseas, ebaseaduslikult hangitud tõendeid ei saa kohtus kasutada. Esimene suvalike kaitse advokaat viskab need möödaminnes aknast välja.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
Keeks
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Juun 2022, 18:49

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Keeks »

Ühesõnaga, räägin siis välja, et tegemist ei ole libapostitusega. Olen 18 aastane, ei käi igapäevaselt tööl ega midagi sellist ning lootsin saada siit mingisuguseid vastuseid või infot sellisel asjal mingilmääral kogenumate inimeste käest kuna reaalselt oli hirm nahas. Eks te kõik vaadake minu poole halvasti kui seda soovite kuna jah tegin midagi halba ja seadsin mitmed elud ohtu, mõistan. Nagu mainisin ka originaalpostituses, siis kahetsen seda tegu ja tagantjärele mõtlen et oleks pidanud lihtsalt seisma jääma või veel parem, juba alguses mitte ületama kiirust. Igaljuhul, nüüd sooviksin selle postituse kustutada ja sain teada, et vajan selleks Teie kõigi nõusolekut, kes siia postitasid. Ehk siis, kas kõik kes siia vahepeal postitasid, on nõus sellega, et see postitus siib kustutatakse? @Ain @Madlobster @Fox @Jesper @oil @Tort @iSlanderEST @AndiKa @will111 @lauri.j??rgen @yeekim @joha123 @Turist @pyta
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Ületasin kiirust ja põgenesin, kas peaksin kartma?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Mac ma ju rääkisin hoopis midagi muud ;)
Vbl tõesti ei kergita sa ka viimase sündmuse juures kulmu ja ootad kohtu täpset nõuet ning täidad selle minimaalses võimalikus ulatuses.

Ma lihtsalt avalikult sõbralikult ütlesin, et mis tahes poole valid, vastu lonti saad igal juhul. Ja eriti trügitakse näpp ninna liidrile kui vaikimisi foorumi avaliku seisukoha kujundajale. Ja igaüks siis vastavalt oma subjektiivsele valulävele valib näpu ja sügavuse
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”