Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Riff
Postitusi: 82
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas Riff »

Oskab keegi soovitada, kus kohast osta head suruõhu ja elektrikaablirulli, mida võimalik paigaldada seinale ja millel automaatne tagasikerimine.
Mõlemad lähevad kodukasutusse, seega mingeid hüper-super seadmeid pole vaja aga võiks siiski olla korralikud.
Vooliku/kaabli pikkus võiks olla ideaalis 14-16 m.
Silma jäid sellised tootjad nagu Zeca ja Mavel. Elektrikaablirull tundus olevat Zecal kvaliteetne ja kaabel hea pehme ning kummine.
Mavel´i toodangut pole saanud veel katsuda.


Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Riff kirjutas: 17 Veebr 2022, 16:13
Oskab keegi soovitada, kus kohast osta head suruõhu ja elektrikaablirulli, mida võimalik paigaldada seinale ja millel automaatne tagasikerimine.
Mõlemad lähevad kodukasutusse, seega mingeid hüper-super seadmeid pole vaja aga võiks siiski olla korralikud.
Vooliku/kaabli pikkus võiks olla ideaalis 14-16 m.
Silma jäid sellised tootjad nagu Zeca ja Mavel. Elektrikaablirull tundus olevat Zecal kvaliteetne ja kaabel hea pehme ning kummine.
Mavel´i toodangut pole saanud veel katsuda.
Mul on Motoralist ostetud(seal küll hulgimüük ettevõtetele,aga siin on ka sealt inimene kasutaja :) ) JBM 12m õhuvoolikurull. See on tööjuures,kus seda küll kümneid kordi päevas ei kasuatata kuid paarkorda ikka. Nüüd paar aastat olnud ja toimetab igati hästi. Hind oli teistest märgatavalt soodsam kuid töötab. Seal oli 600€ eest ka neid saadaval
Selline
image.png
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

morse
Postitusi: 1383
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 215 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas morse »

Elektrikas on isegi tööriistamarketis täitsa okei (mul sealt ostetud see kõige lühema kaabliga variant, mis neil letis on ja toimib kenalt). Samas sealt õhu oma pole mõtet osta. Lasin ka töö juurde mingi stiilis 150-eurosed õhu omad panna ja nad on väga head. Naljakal kombel poes (näiteks Tööriistamarketis) on need õhu omad haigelt kallid... Meie saime need õhurullid otse teenusepakkuja käest, mitte poest.

joel
Postitusi: 1800
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas joel »

See on Tööriistamarketis suht mõistliku hinnaga https://www.tööriistamarket.ee/et/suru% ... t#tab1-tab

Kodukasutuses alles mõned kuud käinud, ehk siis senimaani kasutus sisuliselt olematu, aga vähemalt siiani ei oska veel millegi üle kurta. Välja tõmmates stopper teeb klõkk-klõkk neli korda ja siis on veidi pikem vahe, kus lahti lastes tõmbab tagasi.
Joel

Teema algataja
Riff
Postitusi: 82
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas Riff »

Urmas, kas see sinu poolt viidatud pildil olev Netohind on mingi spetshind sulle kui püsikliendile või on pilt lihtsalt aegunud ja hind hetkel teine?
Muidu hind on hea.

eetarga
Postitusi: 777
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Meil on töökojast mõlemad seadmed. Würthi toode? Vähemalt sealt ostetud, nii õhku kui voolu oma.

Kvaliteet ise ennast päris o.k., aga ma ei ostaks üldse mõlemad tooded uuesti. Minu jaoks on neid juba meie jaoks (töökodapind 260m²) "overkill".
Ma ei kujuta ette, mis hobikasutaja nendest teeb?
Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Teema algataja
Riff
Postitusi: 82
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas Riff »

joel kirjutas: 17 Veebr 2022, 18:55
See on Tööriistamarketis suht mõistliku hinnaga https://www.tööriistamarket.ee/et/suru% ... t#tab1-tab

Kodukasutuses alles mõned kuud käinud, ehk siis senimaani kasutus sisuliselt olematu, aga vähemalt siiani ei oska veel millegi üle kurta. Välja tõmmates stopper teeb klõkk-klõkk neli korda ja siis on veidi pikem vahe, kus lahti lastes tõmbab tagasi.
Tänud!
Kui voolik täielikult välja tõmmata, siis kas voolik sirge või tahab oma trumlil olevat nn. keerdus asendit hoida?
Vaatasin, et Tartus seda sees pole, ei saa ise kontrollida.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 532
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas kiilas »

urmas66 kirjutas: 17 Veebr 2022, 17:07
Mul on Motoralist ostetud(seal küll hulgimüük ettevõtetele,aga siin on ka sealt inimene kasutaja :)
Kui sa Kauri`t mõtled, siis ta enam ei tööta seal, aga käsi on tal seal kindlasti sees. :D

morse
Postitusi: 1383
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 215 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas morse »

joel kirjutas: 17 Veebr 2022, 18:55
See on Tööriistamarketis suht mõistliku hinnaga https://www.tööriistamarket.ee/et/suru% ... t#tab1-tab

Kodukasutuses alles mõned kuud käinud, ehk siis senimaani kasutus sisuliselt olematu, aga vähemalt siiani ei oska veel millegi üle kurta. Välja tõmmates stopper teeb klõkk-klõkk neli korda ja siis on veidi pikem vahe, kus lahti lastes tõmbab tagasi.
Ma vaatasin seal kunagi mingeid teistsuguseid ja kallimaid variante. See konkreetne on päris hea näide. Meenutab väga sedasama, mida me töö juures kasutame. Aga @Riff küsimused on õiged. Need, mida kasutanud olen, on sellised, et pehme ja sirge voolik jookseb rullist välja. Samas kodus on mul selline voolik (ilma rullita), millega pead iga kord võitlema nagu boamaoga. Tüütu.

morse
Postitusi: 1383
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 215 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas morse »

eetarga kirjutas: 17 Veebr 2022, 19:01
Kvaliteet ise ennast päris o.k., aga ma ei ostaks üldse mõlemad tooded uuesti. Minu jaoks on neid juba meie jaoks (töökodapind 260m²) "overkill".
Ma ei kujuta ette, mis hobikasutaja nendest teeb?
Mu töötuba on 35m2 ja ma küll ei ütleks, et overkill... Ju oleneb kasutusvajadustest. Kodus ongi just tihti vaja, et super-kiirelt saaks põranda puhtaks... Või, et saaks sekundiks voolu/õhku kasutada, ilma, et mingit koristamist peaks ette võtma.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Riff kirjutas: 17 Veebr 2022, 18:57
Urmas, kas see sinu poolt viidatud pildil olev Netohind on mingi spetshind sulle kui püsikliendile või on pilt lihtsalt aegunud ja hind hetkel teine?
Muidu hind on hea.
See on nende nö letihind vist+km muidugi
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

joel
Postitusi: 1800
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas joel »

► Näita Spoilerit
Enamasti kasutan vast umbes kolmandiku ulatuses välja tõmmatult, siis ise krussi ei kisu. Täielikult välja olen tõmmanud vist üheainsa korra, kui maja ees tänavale pargitud autol rehve pumpasin. Ei mäleta, et ka siis mingeid märkimisväärseid sõlme minemise probleeme oleks olnud. Kui omale voolikutrumlit valisin, siis alla 3/8" (9.5 mm) siseläbimõõduga ma enda jaoks välistasin. Takistus läheb nii suureks, et sealt ei mahu kuigi palju õhku läbi. Kui suure õhukuluga suruõhutööriistasid plaanid kasutada, siis võiks pigem isegi veel jämedamaid voolikuid vaadata. Seda viidatud Tööriistamarketi trumlit saab nii seinale kui lakke kinnitada. Mina kinnitasin lakke, sest ruumi poolest sobis nii paremini.
Joel
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 532
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Suruõhu/elektrikaablirull seinale

Lugemata postitus Postitas kiilas »

► Näita Spoilerit
See on hulgihind ilma käibemaksuta, tavaklient sealt muidugi osta ei saa.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”