Budapest-Bamako Rally

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded


Teema algataja
morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Budapest-Bamako Rally

Lugemata postitus Postitas morse »

Tere

Kas kaasfoorumlastel on Rallydel osalemisega kogemusi? Olen uudistanud Budapest-Bamako Rallyt ja kaalunud, kas see võiks olla esimene Rally, millel osaleda.
Kõige varem kujutaksin ette, et saaksin osaleda 2023 kevadel. Sõidaksin ilmselt ainult Aafrika osal rajast. Klasside all pean silmas pigem Racing või alternatiivina 4x4 kategooriat (seal saab ka tsikliga osaleda).

Autoga minnes oleks üsna julge - ei tundu väga keeruline. Tsikliga osaledes tekib tunne, et peaks kahe rattaga korraga rajal olema...
https://www.budapestbamako.org/home-en-3/questions/

Mu plaan ei ole veel kuigi tõsine aga mõelda on tore. Kirjutan siia, et teiste mõtteid ja ideid kuulata. Jagan natuke taustinfot veel, et arutelu suunata:
  • Tõenäoliselt oleks minuga samal ajal rajal sõber/sõbrad oma Villisega. Nii et telgid ja värgid saan nende peale sokutada.
  • Osaleksin ilmselt KTM 690ga - ratas on mul selliseks sõiduks okeilt varustatud ja testitud
  • Sõiduvarustus on mul enamus osas hea ja selliseks sõiduks sobilik.
  • Olen sõitnud Dubai kõrbes, Euroopa ja Aasia mägedes ning hulganisti TETil, nii et mingi ettekujutus on olemas
  • Samas seal Dubai suvise +45 kraadi käes tuli surm jube kiirelt silme ette ja väsimus võttis võimust kiiremini kui ma oleks osanud arvata. Sõidutehnika pehmes liivas ei olnud üldse probleem aga kuumus ja päike lihtsalt tappis nii hullult. Lisaks kuumenesid tsiklid üle, kui palju kuuma andsime. Ei tea, kuidas seal Bamako rajal eluolu on?
  • Navigatsiooniseadmetega olen sina peal. Päris rally-laadis roadbooki kerijat seal vaja ei ole.
  • PMR raadiojaamu ja mingeid Garmini SOS seadmeid mul ei ole - midagi peaks ilmselt kaasa võtma
Morse


Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Budapest-Bamako Rally

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Tean meest, kes plaanib minna. Saadan PSi
Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Budapest-Bamako Rally

Lugemata postitus Postitas sepp »

Tean eestalasi kes käinud tsiklitega ja eestlasi kes käinud autoga.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”