Ratta rent A kat eksamiks (Leitud)

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


Teema algataja
R3neX
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Sept 2021, 11:19
Tänatud: 1 kord

Ratta rent A kat eksamiks (Leitud)

Lugemata postitus Postitas R3neX »

Hei,

Kas siit leidub mõni heatahtlik isik, kes laenaks oma mootoratast A kategooria eksamiks, mis toimuks homme (03.09 kell 11:30) Raplas. Variant oleks ka see, et sõidad Rapla, ma teen sõidu ära ning tuled tagasi tallinna (Sel juhul maksan kütuse kinni). Rendi eest annaks 50€ (+kütus) ja sõlmiks kohapeal kirjaliku lepingu, kui peaksin tsikliga kukkuma ja vajab remonti (autokoolis seda kordagi ei juhtunud:)).

Oma sõidud tegin Tallinnas, autokooli sõidud sain edukalt tehtud aga ark eksami kukkusin läbi, kuna eksamineerija ei näinud, et mu pea oleks piisavalt liikunud, kui ristmike ületasin (ehk siis tema sõnul ma ei jälginud liiklust, kuigi ma lihtsalt olen kiivri alt harjunud silmadega vaatama ja pea liikumist ongi vähem).

Vanust 31, B kat load on olnud juba 10 aastat.

Sorry, kui postitus vales kategoorias või kui sellised abipalved pole lubatud.

Viimati muutis R3neX, 02 Sept 2021, 13:10, muudetud 1 kord kokku.



Aksu86
Postitusi: 17
Liitunud: 07 Juul 2020, 15:43
Tsikkel: Honda CB500X
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Ratta rent A kat eksamiks (Leitud)

Lugemata postitus Postitas Aksu86 »

Kas ühelgi Rapla koolil ei ole võimalust sulle homme ratast laenata? Eksamiplatsil tegutseb neid koole üsna mitu.

Palun mitte segada. Ma olen juba niigi segaduses. :wack:


Teema algataja
R3neX
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Sept 2021, 11:19
Tänatud: 1 kord

Re: Ratta rent A kat eksamiks (Leitud)

Lugemata postitus Postitas R3neX »

Uurisin aga pole, kõik ajad bronnitud ja autokoolid soovivad, et teeks 2 sõidutundi nende enda rattaga enne, kui ARK sõidule lasevad (Mis on imelik, kuna autokooli paber on olemas, et kõik sõidutunnid on tehtud aga ju siis puudub autokoolide vahel usaldus?).


Aksu86
Postitusi: 17
Liitunud: 07 Juul 2020, 15:43
Tsikkel: Honda CB500X
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Ratta rent A kat eksamiks (Leitud)

Lugemata postitus Postitas Aksu86 »

Ahaa...seda nüanssi ma ei teadnud, et nad nõuavad sõite nende rattaga. Endal on mul septembri keskel eksam Raplas ees, aga kuna olen Raplas tegutseva kooli hingekirjas nagunii ja endal ka ratas olemas, siis ei ole sellele mõtlema pidanud. Ei, ma enda ratast ei saaks laenata, kategooria on teine.

Loodetavasti keegi saab abiks olla.

Palun mitte segada. Ma olen juba niigi segaduses. :wack:


Teema algataja
R3neX
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Sept 2021, 11:19
Tänatud: 1 kord

Re: Ratta rent A kat eksamiks (Leitud)

Lugemata postitus Postitas R3neX »

Leidsin ratta!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”